Hotel Ponte Bianco

Kapacita 52 izieb
Hotel sa nachádza v meste Rím, konkrétne v štvrti Monteverde, pár krokov od Trastevere. V cene ubytovania sú zahrnuté aj raňajky a bezplatné Wi-Fi.
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli Ponte Bianco***. Hotel sa nachádza v príjemnej a tichej štvrti Monteverde. Táto oáza pokoja je situovaná iba kúsok od večného mesta Vatikán a iba 20-30 minút z hlavného rímskeho letiska Fiumicino. Hotel je pre turistov, ktorí chcú preskúmať Rím, či Vatikán pre svoju skvelú polohu, no taktiež aj pre návštevníkov ktorí si chcú oddýchnuť po jednaní, či schôdzke.
Hotel Ponte Bianco*** má 52 dvojposteľových izieb, rozdelených do izieb s manželskou posteľou a izbieb s dvoma samostatnými lôžkami. Možnosť za doplatok využiť izbu samostatne, či v trojici s prístelkou bez dopoplatku.
Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s vaňou / sprchou, sušičom vlasov, WC a umývadlom. Takisto majú vlastnú TV a chladničku. Mnohé z nich majú aj vlastný balkón, či malú kuchynku. Fajčenie nie je povolené v žiadnej z izieb.
Hotel Vám ponúka okrem ubytovania aj kontinentálne raňajky, ktoré sa podávajú v takzvanej raňajkovej miestnosti, keďže hotel nemá vlastnú reštauráciu. Na prízemí okrem toho ešte fungujú dva automaty, ktoré ponúkajú širokú škálu pochutín, snackov, ale aj teplých a studených drinkov.
Pre vaše obchodné cesty alebo rodinné dovolenky, Hotel Ponte Bianco Vám ponúka všetky služby, ktoré vám uľahčia pobyt:
- 24 hodinová recepcia
- klimatizácia
- free WIFI  
- možnosť odloženia batožiny
- bezplatné turistické informácie
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 8
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 23
2-lôžková s manželskou posteľou 2 19
3-lôžková 3 4
Adresa Via F. Cornaro, 19
00152 Roma
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín