Hotel Galaxy Beach Resort

Kapacita 120 izieb
Nachádza sa v Laganas na Zakynthose, na jednom z najkrajších miest Iónskeho mora, a bude príležitosťou zažiť všetky aspekty zakynthiánskej pohostinnosti v kontexte relaxácie, eufórie a gastronomických pôžitkov.

Prekrásne dobrodružstvo pre vás začína od chvíle, keď vstúpite do Galaxy Beach Resort, hotela, ktorý má všetky predpoklady na to, aby si vás získal a zapôsobil na vás svojím kompletným balíkom zariadení a služieb, ktorý zaručuje renomovaný reťazec Best Western.

Program polpenzia zahŕňa: polpenzia

Reštaurácie a bary
V rezorte Galaxy Beach vás zasvätíme do tajov gastronomických špecialít. Na ostrove Zakynthos ochutnáte jedinečné recepty nášho šéfkuchára a nájdete množstvo možností, ako si vychutnať osviežujúci nápoj a relaxovať.
Naša reštaurácia vás každý deň víta vynikajúcimi stredomorskými jedlami vo veľmi atmosférickom prostredí, zatiaľ čo si môžete vybrať svoju kávu alebo drink medzi tromi elegantnými barmi nášho hotela, podľa vašej nálady.

Reštaurácia Galaxy Stars v komplexe Galaxy Beach Resort vám každý deň poskytne opojnú cestu vo svete bohatých gréckych chutí s receptami inšpirovanými zakynthskou kultúrou a slávnou stredomorskou stravou.
Požehnané slnkom ponúka Grécko tie najdokonalejšie a najchutnejšie ingrediencie, ktoré vám každý deň prinášame na tanier a ponúkame vám jedinečný gastronomický zážitok.
Naša reštaurácia vám ponúkňe raňajky, obedy a večere v teplom prostredí na pozadí našej sviežej záhrady a harmonicky kombinuje kvalitu surovín s autentickými príchuťami.

Reštaurácia GALAXY BISTRO na idylickom mieste pri mori ponúka jedinečné chvíle pôžitku s inšpiratívnymi návrhmi, ktoré odrážajú hodnoty modernej gastronómie.
Otváracia doba: 19.00 - 01.00 hod

Na okraji dvoch salónikov nájdete bar Horizons, ktorý je horúcim miestom rezortu Galaxy Beach a je vhodný na osviežujúci nápoj počas dňa, tak aj na relaxačný nápoj počas krásneho letného večera.
Ak si chcete vychutnať kúzlo hviezdnej oblohy v pôsobivom prostredí, Roof Garden Bar Galaxy je miestom, ktoré hľadáte.

Ubytovanie
Najlepším spôsobom, ako začať svoju prehliadku na ostrove Zakynthos, je zvoliť si pre svoj pobyt rezort Galaxy Beach, kde si môžete vychutnať všetky výhody srdečnej pohostinnosti kombinovanej s vysoko kvalitnými službami.
V našom hoteli je cenovo dostupný luxus ideálne kombinovaný s eleganciou priestorov, všetkými výhodami 5-hviezdičkového servisu a zárukou dlhodobého zážitku z Galaxy.

ŠTANDARDNÁ IZBA
Naša štandardná izba, ktorá je navrhnutá tak, aby hosť poskytoval pohodlný pobyt v cenovom dostupnom luxusnom prostredí, bude miestom vašej najidylickejšej dovolenky na Zakynthose. Jednoduchosť priestoru a minimálna výzdoba ožijú jasnými farbami, ktoré prebudia zmysly. Izba má manželskú posteľ alebo 2 oddelené postele a zariadenú terasu alebo balkón. Kúpeľňa je kompletne vybavená s vaňou. Izby môžu byť rozšírené o prístelku a môžu sa v nich ubytovať až 4 osoby.

IZBA SUPERIOR
Pohodlné a moderne zariadené izby Superior poskytujú služby a vybavenie, ktoré odrážajú vysoký štandardný rezort Resort Galaxy Beach. Minimálne línie a elegantné textílie sú ideálne na vytvorenie veľmi príjemnej atmosféry. Izba Superior má 2 oddelené postele a zariadený balkón alebo terasu. Kúpeľňa je kompletne vybavená s vaňou alebo sprchou s mramorovou úpravou.

IZBA SUPERIOR S VÝHĽADOM NA MORE
Vynikajúce izby nášho hotela s výhľadom na viac kombinujú pohodlie a eleganciu. Váš pobyt vám poskytne idylické obrazy tmavomodrej farby Iónskeho mora a vzácne chvíle relaxácie. Izby Superior s výhľadom na more majú manželskú posteľ a zariadený balkón alebo terasu, odkiaľ si môžete užívať nádherný výhľad na záliv Laganas. Kúpeľňa je kompletne vybavená s vaňou a mramorovou úpravou.

IZBA EXECUTIVE
Všetky izby a zariadenia, ktoré zaručujú ubytovanie na vysokej úrovni, sú naše izby Executive koncipované tak, aby sme Vám ponúkli ideálne prostredie pre relaxačnú dovolenku. Majú posteľ veľkosti king a zariadený balkón alebo terasu. Kúpeľňa je kompletne vybavená s vaňou alebo sprchou s mramorovou úpravou.

IZBA DELUXE
Naše priestranné a moderne zariadené izby Deluxe sú vybavené všetkým komfortom a sú určené na to, aby vám ponúkli príjemný pobyt. Zažijete ideálnu atmosféru diskrétneho luxusu. Izby Deluxe majú manželskú posteľ alebo oddelené postele a vybavenú terasu. Kúpeľňa je kompletne vybavená s vaňou alebo sprchou s mramorovou úpravou.

EXKLUZÍVNA SUITA
Náš exkluzívny apartmán sľubuje, že vám ponúkneme vysoko kvalitnú pohostinnosť v elegantnom prostredí s dotykom luxusu. Majú spálňu s posteľou king, samostatnú obývaciu izbu a zariadený balkón alebo terasu. Priestranná kúpeľňa je vybavená všetkým potrebným pre pohodlný pobyt, zatiaľ priesto priestory našich luxusných apartmánov môžu ubytovať až 4 osoby a sú ideálnou voľbou pre rodinnú dovolenku.

SUITA SUPERIOR
Výberom z jedného našich nadštandardných apartmánov budete môcť zažiť všetky výhody pobytu plné všetkého, čo hľadáte počas svojej dovolenky. Všetok najvyšší a chuťový štandard, vynikajúce jedlo v širokej škále chutí, s vynikajúcim vybavením poskytnú nezabudnuteľný pobyt. Ubytovanie má spálňu s posteľou king, samostatnú obývaciu izbu a zariadenú terasu Kúpeľňa je kompletne vybavená s vaňou alebo sprchou s mramorovou úpravou.

SUITA EXECUTIVE
Priestorná suita Executive ponúka vysoko kvalitné vybavenie a služby, aby Vám ponúkli ideálne prostredie pre príjemný pobyt. Moderná suita je zvnútra zdobená veľkým luxusným interiérom. Majú veľkú spálňu s posteľou king, samostatnú obývaciu izbu a zariadenú terasu. Kúpeľňa je kompletne vybavená s vaňou alebo sprchou s mramorovou úpravou.

SUITA DELUXE
Tieto priestranné luxusné suity pôsobia tak, aby vyhovovali všetkým vašim potrebám, poskytujú kompletný servis. S nádychom luxusu a elegancie môžete nájsť luxusné apartmány pre Váš oddych. Majú veľkú spálňu s posteľou king, samostatný klimatizovaný priestor, dve priestranné kúpeľne, kompletne vybavená vaňa a zariadená terasa.

RODINNÁ SUITA JUNIOR
Rodinné izby, ktoré poskytujú široké spektrum zariadení a služieb a spĺňajú najvyššie štandardné ubytovanie. Majú veľkú spálňu s posteľou king a zariadený balkón alebo terasu. Naši najmenší hostia budú nadšení z detskej izby, ktorá ma poschodovú posteľ a prekypujú jasnými farbami. Kúpeľňa je kompletne vybavená s vaňou alebo sprchou s mramorovou úpravou.

RODINNÁ SUITA SUPERIOR
Priestranné nadštandardné rodinné apartmány vám ponúkajú vynikajúci zážitok sprevádzaný službami a vybavením na vysokej úrovni. Sú zariadené v štyroch teplých tónoch a majú veľkú spálňu s posteľou king, samostatnú izbu s dvoma posteľami a zariadenú terasu. Kúpeľňa je kompletne vybavená s vaňou alebo sprchou s mramorovou úpravou.

RODINNÁ SUITA EXECUTIVE
Vybavenie našich apartmánov určenej pre väčšie rodiny potvrdzuje vysoký štandard ubytovania od prvého okamihu. Všetky tieto suity sú pohodlné a ideálne sú kombinované s klasickým a vyžarujú skutočnú zakynthiánsku pohostinnosť. Majú veľkú spálňu s posteľou king, samostatnú izbu s 2 oddelenými posteľami a zariadenou terasou. Kúpeľňa je kompletne vybavená s vaňou alebo sprchou s mramorovou úpravou.

RODINNÁ SUITA DELUXE
Naše luxusné rodinné apartmány sú luxusné, majú pohodlný obývací priestor určený pre relax. S dôrazom na eleganciu sú definované tak, aby vyhovovali všetkým vašim požiadavkám. Majú veľkú spálňu s posteľou king, samostatnú izbu s dvoma posteľami, dve kňazské kúpele, plne vybavené vaňou alebo sprchovacím kútom a zariadenými terasami.

Detský klub
Všestrannosť služieb komplexu Galaxy Beach Resort potvrdzuje aj zariadenie pre deti, čo z neho robí ideálne miesto pre rodinnú dovolenku na ostrove Zakynthos. Vaše deti tu nájdu raj hier, pohodlia a tvorivej činnosti.
Všetky suity v komplexe zabezpečujú pohodlný rodinný pobyt, pretože majú samostatnú izbu, zatiaľ čo vonku je detské ihrisko so širokou škálou plastových hračiek a detský bazén s toboganom. Staršie deti si môžu pri bazéne zahrať biliard, ping pong a šípky. Naše kompletné vybavenie nadchne našich malých priateľov a uvoľní rodičov, čo opäť potvrdzuje vysoký štandard pohostinnosti, ktorý v Galaxy Beach Resort nájdete.

Detské menu je k dispozícii každý deň v našom hotelovom bufete a na požiadanie je možné počas pobytu u nás sprístupniť:
• Detská sedačka v reštaurácii
• Detská postieľka (ohrádka)
• Detské WC sedadlo
• Detský nočný hrniec
• DVD
• Kotol
• Služba stráženia detí
• Služba lekárom

Neváhajte a požiadajte náš personál o informácie, ktoré obohatia vašu rodinnú dovolenku na ostrove Zakynthos.

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 10
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 30
2-lôžková s manželskou posteľou 2 30
3-lôžková 3 20
4-lôžková 4 10
Adresa Laganas
291 00 Zakynthos
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín