Uplatnenie kupónu

NÁVOD na uplatnenie zľavového kupónu

Ďakujeme za zakúpenie kúponu na náš zájazd na zľavovom portáli. Prosím zarezervujte si svoj zájazd na našej stránke. Uvádzame nasledujúci návod na uplatnenie kupónu.

Vyhľadajte si objednaný zájazd (pomocou vyhľadávania, alebo ľavého menu), kliknite na objednať pri zvolenom termíne a prejdite objednávkovým procesom. V prípade nejasností postupujte podľa postupu nižšie.
 
 1. Kliknite na daný zájazd a následne kliknite na „Objednať“ vedľa želaného dátumu
   


 
 1. Zvoľte počet osôb a kliknite na „Pokračovať“.
   


 
 1. V kroku „Osoby“ vyplňte údaje všetkých cestujúcich. Potom kliknite na „Pokračovať“
   


 
 1. V kroku „Ubytovanie“ si vyberte typ izieb ako si želáte byť ubytovaní. Zadávate tiež kto bude s kým na izbe. Potom kliknite na „Pokračovať“.
   


 
 1. V kroku „Doprava“ si vyberte Vaše nástupné miesto a v prípade záujmu aj konkrétne miesto v autobuse. Potom kliknite na „Pokračovať“.
   


 
 1. V kroku „Poistenie“ označte, či máte záujem o cestovné poistenie. V prípade záujmu vyplňte požadované informácie a následne kliknite na „Pokračovať“.
   


 
 1. V kroku „Rekapitulácia objednávky“ zadajte kódy Vašich zľavových kupónov (tie nájdete na zľavovom kupóne, ktoré ste obdržali od zľavového portálu) a kliknite na „Overiť“. Cena bude automaticky znížena a „Celková cena objednávky“ označuje koľko budete doplácať za príplatky. Skontrolujte si údaje o cestujúcich a ostatné údaje ako ubytovanie, nástupné miesto, atď.
   


 
 1. Kliknutím na „Potvrdiť a dokončiť objednávku“ dokončíte objednávku a na Váš email bude odoslané potvrdenie.
   
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín