Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín

Prečo CK DAKA

 
S nami viete, čo kupujete

Poznáte hotel, v ktorom budete ubytovaní, viete akým autobusom pôjdete a môžete si zvoliť presné miesto sedenia, pri leteckých poznáte leteckú spoločnosť ktorou poletíte, presné odletové časy. K dispozícii máte vždy kompletné informácie.

 
Výhody pri autobusových zajazdoch

Ponúkame nástupné miesta z celého Slovenska. K dispozícii WC počas cesty v autobuse a na viacdňových zájazdoch zadarmo welcome drink v podobe minerálnej vody zadarmo. Rovnako bezplatne k dispozícií sú krížovky a pero.

 
Zakúpenie pršiplášťu

Pri všetkých autobusových zájazdoch ponúkame možnosť zakúpenia pršiplášťu pre každého počas zájazdu za symbolické 1 €.

 
Profesionálni sprievodcovia

Spolupracujeme len s profesionálnymi a overenými sprievodcami, ktorí spĺňajú náročné kritéria a ktorí sú členmi Slovenskej spoločnosti sprievodcov cestovného ruchu.

 
Výhodná cena

Zájazdy sú nielen zaujímavé, profesionálne, ale aj cenovo výhodné a dostupné pre každého. Ponúkame najlepšie ceny zájazdov na Slovenskom trhu a množstvo zaujímavých zliav.

 
Bohaté skúsenosti

Aktuálne už 10. sezóna a viac ako 90 000 spokojných zákazníkov a viac ako 1 500 termínov ročne. Vyskúšajte naše služby a sami sa presvedčíte o našich výhodách.

Gabriela Plačková
So zájazdom do Monaka sme boli veľmi spokojní, sprievodkyňa bola milá a vynikajúco sa starala o nás počas celého zájazdu. Mali sme krásne počasie, máme veľa nových zážitkov, ubytovanie bolo primerané. Trochu som sa obávala dlhšej cesty autobusom, ale nebol to žiadny problém a všetko bolo zo strany cestovnej kancelárie organizačne výborne zvládnuté. Ďakujeme.
Ľubica
Zájazd bol super. Boľavé nohy od prechodených desiatok kilometrov stáli za to množstvo krásnych zážitkov. Vďaka patrí delegátke Henriete, ktorá bola vždy ochotná, ústretová a poskytla nám veľa informácií o Ríme. Ďakujeme
Nájdite si spolucestujúceho