Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín

Prečo CK DAKA

 
S nami viete, čo kupujete

Poznáte hotel, v ktorom budete ubytovaní, viete akým autobusom pôjdete a môžete si zvoliť presné miesto sedenia, pri leteckých poznáte leteckú spoločnosť ktorou poletíte, presné odletové časy. K dispozícii máte vždy kompletné informácie.

 
Výhody pri autobusových zajazdoch

Ponúkame nástupné miesta z celého Slovenska. K dispozícii WC počas cesty v autobuse a na viacdňových zájazdoch zadarmo welcome drink v podobe minerálnej vody zadarmo. Rovnako bezplatne k dispozícií sú krížovky a pero.

 
Zakúpenie pršiplášťu

Pri všetkých autobusových zájazdoch ponúkame možnosť zakúpenia pršiplášťu pre každého počas zájazdu za symbolické 1 €.

 
Profesionálni sprievodcovia

Spolupracujeme len s profesionálnymi a overenými sprievodcami, ktorí spĺňajú náročné kritéria a ktorí sú členmi Slovenskej spoločnosti sprievodcov cestovného ruchu.

 
Výhodná cena

Zájazdy sú nielen zaujímavé, profesionálne, ale aj cenovo výhodné a dostupné pre každého. Ponúkame najlepšie ceny zájazdov na Slovenskom trhu a množstvo zaujímavých zliav.

 
Bohaté skúsenosti

Aktuálne už 10. sezóna a viac ako 90 000 spokojných zákazníkov a viac ako 1 500 termínov ročne. Vyskúšajte naše služby a sami sa presvedčíte o našich výhodách.

Ildikó Szilvásiová
Páči sa mi vaša internetová stránka. Každý deň sa dá pozrieť novinky, akcie.
Andrea Oboňová
Ďakujeme za krásne strávený deň. Boli sme s dcérou už po 4 krát v Budapešti a stále je tam čo obdivovať. Sprievodca Marek bol veľmi milý a ústretový, naplno sa nám venoval. Hneď na začiatku nám rozdal minerálku, cukríky a aj darček (pero s logom CK DAKA). Cestou sme pozerali televíziu a počúvali výklad z histórie Maďarska, preto nám cesta rýchlo ubehla. V Budapešti nás čakal bohatý program. Zoo je nádherná ako aj okolie, po ktorom nás sprievodca viedol. Pri každej pamiatke nám ponúkol zaujímavý výklad spestrený vtipnými legendami z histórie. Nechýbal ani čas na osobné voľno, návšteva prezidentského paláca či prechádzka popri Dunaji. Určite Budapešť zanedlho opäť navštívime :) Andrea O.
Nájdite si spolucestujúceho