Hotel IBIS Rotterdam Vlaardingen

Kapacita 90 izieb
Hotel sa nachádza v meste Rotterdam v blízkosti diaľnice A20. V cene ubytovania sú zahrnuté aj raňajky a bezplatné Wi-Fi.

Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli IBIS Rotterdam Vlaardingen. Hotel sa nachádza v blízkosti diaľnice v dobrej dostupnosti na hlavný ťah smerom na Amsterdam. Hotel sa nachádza zároveň iba 10 minút od prístavu Rotterdam.
Hotel IBIS Rotterdam Vlaardingen má 90 izieb, rozdelených do dvojposteľových izieb s manželskou posteľou, izieb s dvoma samostatnými lôžkami, pričom izby je možné využiť aj samostatne za doplatok. 1 z týchto izieb je prispôsobená pre návštevníkov so zníženou mobilitou.
Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou, WC a umývadlom. Takisto majú vlastnú TV, Wi-Fi pripojenie a každá izba má takisto aj vlastný stôl so stoličkou pre Vaše pracovné povinnosti. Fajčenie nie je povolené v žiadnej z izieb. 
Bufetové raňajky formou All-you-can-eat sa podávajú medzi 6:30 a 10:00 a kombinujú všetky formy tradičného kontinentálneho bufetu a domácich špecialít. 
Pre vaše obchodné cesty alebo rodinné dovolenky, Hotel IBIS Rotterdam Vlaardingen Vám ponúka všetky služby, ktoré vám uľahčia pobyt: 
- free WIFI na izbách aj v hoteli
- možnosť odloženia batožiny
- bezplatné turistické informácie
- fitness centrum a ďalšie športoviská pri hoteli a v hoteli
- parkovanie aj pre autobusy
- konferenčné priestory

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 20
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 40
2-lôžková s manželskou posteľou 2 30
Adresa Westlandseweg 270
3131 Rotterdam - Vlaardingen
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín