Referencie

Prečítajte si čo o nás hovoria naši klienti

Mária
Boli sme spokojní
Mária Vrláková
Pozitívne hodnotím menšiu skupinu zájazdu, všeobecné vedomosti o histórii pani sprievodkyne Dagmar. Veľmi dobrá partia, p.šofér a p.sprievodkyňa, obaja veľmi milí. Zájazd odporúčam všetkými desiatimi. Bola som veľmi spokojná. V budúcnosti cestovnú kanceláriu DAKA opäť rada využijem.
Monika Dedičová
Dubaj po 2x krát s Dakou a maximálne spokojná. Elen delegátka úžasná osoba. Za mňa top osoba.
Veronika
Ďakujem, bolo perfektne, výlet úžasný.
Edita
S CK DAKA som už roky veľmi spokojná. Môžem len odporučiť.
Zuzana
Boli sme spokojní s poznávacím zájazdom. Odniesli sme si domov pekné zážitky z krásnych pamiatok Ríma a Vatikánu.
Ľubica Neuročná
Ďakujem za pekný zájazd. Boli sme na ňom so sestrou už druhy krát a zažili sme nové situácie, čo bolo fajn. V zime 2023 bola príroda iná ako teraz, aj kúpele sme iné kvôli energ. kríze navštívili, čo sa nám tiež páčilo. Aj v Údolí krásnych žien sme zažili ďalšie veselé situácie, aj v Miškolci a Egeri sme si pozreli ďalšie pamiatky, aj inú cestu a hotel sme spoznali. Ďakujeme.
Jana Jaklová
Všetko prebehlo v poriadku. Pani Mária S. autobus č.2 to mala perfektne skoordinované. A páni vodiči boli super. Vyšli vždy v ústrety keď to bolo možné. Boli sme s manželom veľmi spokojní.
Jana Cabadajová
Bolo nám cťou stráviť nádherný čas v Barcelóne s profesionálnou a flexibilnou sprievodkyňou. Ďakujeme pani Ruženke za množstvo zaujímavých informácií, ktorými obohatila naše spoznávanie Barcelóny.
Mariana
Všetko super zorganizované, radi využijeme vaše služby aj nabudúce.
Stanislava Bohmerová
Zájazd do Beneluxu bol programovo bohatý, veľa sme videli, nezabudnuteľným dojmom na mňa zapôsobila aj sprievodkyňa Elenka, neskutočné vedomosti z kultúry, histórie, umenia ale aj súčasného diania.
Eva
Krásny zájazd, aj keď Verone by som určite dala priestoru viac. A skvelá pani Lydka mi splnila sen. - La Scala je top!
Dagmar Balušíková
Kúpanie v jaskynných kúpeľoch v Miškolci bolo nezabudnuteľným zážitkom. Krásna čistá voda nasvietena rôznymi farbami, čarovné zákutia - človek sa chvíľami cítil ako v rozprávke. Klobúk dolu pred ľuďmi, ktorí takéto niečo vymysleli a zrealizovali.
Silvia Dolníková
Bol to vynikajúci zájazd a s cestovnou kanceláriou som bola max spokojná. Odporúčam ju.
Lenka Macejíková
Stránku hodnotím pozitívne, nakoľko je veľmi prehľadná a dá sa z nej všetko potrebné zistiť.
Katarína Gajdošová
Zúčastnila som sa s celou rodinou už druhý krát na silvestrovskom pobyte s bohatým programom, tentoraz s výbornou, veľmi vzdelanou sprievodkyňou pani E. Sme spokojní, očarení, plní zážitkov a tešíme sa aj nabudúce.
Svetlana Pustaiová
S výletom do Transylvánie som bola veľmi spokojná. Milá sprievodkyňa, ochotná poradiť, vysvetliť, oboznámiť nás s históriou a zaujímavosťami o daných miestach a pamiatkach.
Mária Čuláková
Výborne zorganizovaný zájazd na Plitvické jazerá. Veľmi milá a ochotná sprievodkyňa pani Alicka, milý vodič. Všetko prebehlo bez komplikácii, 100% spokojnosť. Ďakujeme.
Marta
Letecký zájazd do Istanbulu splnil očakávania aj vďaka výbornej a milej sprievodkyni Erike.
Katarína Kohlmanová
Výlet sme si aj so sestrou užili na 100%, perfektná sprievodkyňa pani Dagmar, ktorá dokázala všetky informácie podať pútavo a spestriť výlet zaujímavými informáciami a tipmi na ďalšie výlety. Celý výlet bol pre nás zážitok, na ktorý budeme spomínať len v dobrom, určite odporúčame :)
Jana Kalmankova
Zajazd autobusovy Paríž, 25.9-29.9.2019, super zážitok, vybavene cez internet, jednoducho, lahko.
Tomáš Višky
Super zážitok. Super personál. Super cestovka.
Viktória Vankova
Veľká spokojnosť, určite pôjdeme znova.
Darina
Veľmi dobrý zájazd, vyvážený pomer spoločných prehliadok a osobného voľná. Sprievodkyňa fundovaná, ochotná, príjemné vystupovanie, tak ako aj vodiči.
Anna Moravanska
Veľmi pekný zájazd Transylvánia v Rumunsku, som rada, že som to videla, dozvedeli sme sa veľa o histórii, ďakujeme c. k.
Eva
Zájazd do Rumunska -Transylvánia bol super, hlavne sprievodkyňa pani Gizela ❤️
Milan Prídala
Som veľmi spokojný s výletom do Ríma, najmä sprievodkyňa bola fundovaná, milá a pohotovo vedela zmeniť program podľa situácie. Vždy poradila aj pri výbere v reštauráciách. Vedela dobre históriu pri každej pamiatke.
Radoslav Kabát
Dovolenka bola super, delegát fantastický, hotel pomer cena kvalita dostačujúci, pláž nádherná a všetko bolo super zorganizované a bez problémov. Nádherné fakultatívne výlety. Môžem len doporučiť. Ďakujem
Jana Horváthová
Dovolenka bola vynikajúca a naozaj sme si ju aj s dcérou užili. Vynikajúci relax.
Tomáš Dudov
Veľa muziky za málo peňazí, profi prístup, spokojnosť, určite môžem odporúčať a pôjdem s touto CK znova niekam...
Daniela
Krásny výlet na levandulové polia, vynikajúci sprievodca
Kornelia Folttinyova
Veľmi som bola spokojná so zájazdom, ďakujem za veľmi pekný deň strávený s cestovnou kanceláriou DAKA. Určite ešte využijem služby cestovnej kancelárie DAKA. Ďakujem s pozdravom F.
Miloslava Kollárová
Bola som prvýkrát na zájazde s CK Daka a som naozaj spokojná, lebo urobili maximum za veľmi prijateľnú cenu a snažili sa vyhovieť všetkým účastníkom zájazdu, aj keď požiadavky ľudí sú často "nevyspytateľne". Oceňujem výbornú profesionalitu šoféra a aj pani sprievodkyne z Galanty.
Beáta Jančíková
Veľmi dobrá cestovná kancelária, určite ju využijeme aj v budúcnosti. Milá, skúsená delegátka, skúsení šoféri. Benátky sú nádherné a oplatí sa ich vidieť. Rovnako aj ostrovy Burano a Murano.
Lucia Natafalušiová
Poznávací zájazd v Slovinsku, úžasný, sprievodkyňa milá a nápomocná s obrovskými vedomosťami, program zájazdu a čas strávený na výlete využitý na 100%, oplatí sa túto krajinu navštíviť ešte raz a určite na dlhší čas. Všetkým záujemcom, alebo tým ktorí ešte váhajú môžem len odporúčať ;)
Andrea Štefancová
OSTROV PAG: Ďakujem za príjemný pobyt aj majiteľom penziónu rodine Sabaličovej za starostlivosť - nezabudnuteľný zážitok. Ďakujem.
Marta Jurkovičová
Program zájazdu bol veľmi zaujímavý, bol jedinečný ako je to i v názve zájazdu. Všetko bolo na vysokej úrovni vrátane sprievodkyne, dopravy i ubytovania.
Dominika
Zájazd bol skvelý, pani sprievodkyňa veľmi milá a skúsená. Páni šoféri tak isto veľmi milí a ochotní.
Andrea Madajová
Paríž 17.4.-21.4.2024... Vynikajúci zájazd, bohatý program, super sprievodca aj šoféri... Veľká spokojnosť.
Anna Hudakova
Dobrý deň. Zájazd do Budapešti bol pekný. Bola som s deťmi. Prístup p. sprievodcu bol priateľský a vtipný. Počas prehliadky mesta nám podával dosť informácií o danom mieste, kde sme v tom čase boli. Môžem odporúčať Vašu cestovku. A do budúcna, keď sa podarí, využijeme Vaše služby. Veľa šťastných km a zákazníkov Vám prajeme.
Slavka Tepalová
Ďakujem ♥♥♥. DAKA je perfektná CK, už som bola s nimi v Ríme a v Osvienčime a teraz na Plitviciach.
Miroslava Neubauerová
Vyjadrujem veľkú spokojnosť so službami, ktoré poskytla CK DAKA pri návšteve Wieliczky, Krakowa, Oswiecimu a Brezinky. Bohatý poznávací program, vďaka ktorému sme videli všetko najdôležitejšie a najpodstatnejšie. Dopravné služby, ubytovacie a stravovacie služby v hoteli sú na vysokej úrovni. Ďakujem.
Branislav Lang
Som veľmi spokojný. Dovolenku som vybavil jednoducho - rýchlo - online, 6 dni pred odletom so zľavou 40%. Nevyskytol sa jediný problém.
Lucia Baková
So službami CK som bola nadmieru spokojná, cesta autobusom bola príjemná, šoféri skvelí, služby perfektné. Sprievodkyňa znala miestnych pomerov, v prípade potreby nápomocná. Išla by som znova :)
Monika Bouchentouf
Som veľmi spokojná. Šoféri sú profesionáli a sprievodca jeho výklady pútavé.
Pavol Hallon
Odporúčam zájazd do Beneluxu. Videli sme veľa zaujímavých miest. Ubytovanie bolo na 100% a tak isto aj posádka autobusu bola veľmi ústretová.
Iveta Hanudelova
Ďakujeme CK DAKA a pani sprievodkyni za velmi prijemny zajazd na Cyprus aj s jeho historiou :) velmi sa nam pacilo
Olga Miltner
V 4-dňovom nahustenom programe som videla a zažila to, na čo som roky čakala. Zájazd veľmi obohatil môj duchovný život. Prajem každému aspoň raz zažiť tieto sväte Ježišove miesta.
Dáša
Veľmi oceňujem zájazd, cesta bezpečná, šoféri ústretoví, ubytovanie priamo pri mori, výlety výborné. Veľmi rada sa vrátim opäť.
Soňa Vrablikova
Výborná sprievodkyňa Monika V., skúsení vodiči autobusu.
Andrea Balušíková
Ďakujeme CK DAKA za nezabudnuteľný a úžasný zájazd do Dubaja. Hlavne vďaka Elen (p.sprievodkyňa), ktorej prístup bol neskutočne milý, profesionálny a ľudský. To neuveriteľné množstvo zaujímavých a fundovaných informácií, ktorými nás zahŕňala, spoločne s krásou Dubaja to všetko dodávalo tomuto zájazdu punc výnimočnosti. Ubytovanie bolo pekné, izba veľká, chladnička, kanvica + dennodenne dopĺňaná balená voda. V okolí potraviny, reštaurácie, obchod so suvenírmi, stanica metra či zastávka autobusu. Program bol veľmi dobre vymyslený, vďaka Elen veľmi rozumne a vyhovujúco členený. Ešte raz ďakujeme za skvelý zájazd a želáme Vašej CK čo najviac takých sprievodcov ako je Elen, ktorej entuziazmus a nadšenie s akým nám približovala Dubaj spravili z tohto poznávacieho zájazdu neopísateľný zážitok.
Alena
So zájazdom do Paríža sme boli nadmieru spokojní, všetko prebehlo bez problémov. Sprievodca veľmi príjemný a nápomocný. Pobyt sme si užili a určite sa ešte s Dakou niekam vyberieme.
Jozef Meliško
Príjemný, komunikatívny sprievodca, skúsený, bezpečne jazdiaci vodič. Dobré, primerané ceny zájazdov. Celkovo som spokojný, určite v budúcnosti opäť využijem služby cestovnej spoločnosti DAKA.
Iveta
Zájazd na Francúzsku riviéru bol veľmi pekný. Pani sprievodkyňa je veľmi príjemná, poskytla nám hodne informácií. Šoféri sú naozaj profesionálni, cesta ubehla v pohode, bez nehody. Ubytovanie bolo čisté, izby boli menšie, ale na prespanie to stačí. Akurát raňajky boli rovnaké po 2 dni, croasanty, bageta ,maslo a jogurty, lekvár .Celkovo bol to vydarený, krásny zájazd.
Michaela
Výborne podane informácie od sprievodcu p. Jakub B., milý a ochotný sprievodca, Mariazell a beh čertov bol veľmi vydarený zájazd. Ďakujeme.
Adriana Kökényová
Jednodňový výlet s cestovnou kanceláriou DAKA do TIHANY na levanduľové polia bol pre mňa krásnym zážitkom.... Cestovala som v úplne novom krásnom a pohodlnom autobuse MAN, ktorý šoféroval veľmi milý pán vodič. V cestovnej kancelárii pracuje milý a ústretový personál... Žiadala som telefonicky o dodatočné informácie, pani ktorá so mnou komunikovala bola veľmi milá... Som veľmi spokojná a určite ešte v budúcnosti využijem jednu z ponúk cestovnej kancelárie.. Ďakujem celému kolektívu...
Eva Konczova
Poznávací zájazd do Paríža s perfektným pánom sprievodcom, ktorý mal výborne znalosti a ukázal nám v Paríži veľa zaujímavých pamiatok, videli sme oveľa viac ako pred 10 rokmi s inou cestovkou. Len odporúčam!!!
Ľubica Čabalová
Nedávno sme sa s priateľkou zúčastnili zájazdu do Dubaja s CK DAKA. Ďakujeme za výbornú organizáciu zájazdu, odbornosť a profesionalitu delegátky Mgr. Eleny K. a program zájazdu. Počas štyroch dní sme mali možnosť navštíviť najvýznamnejšie miesta Dubaja, dozvedeli sa veľa zaujímavých informácií a prežili sme mnoho nezabudnuteľných zážitkov v spoločnosti príjemných ľudí.
Gabriel Szoke
Zájazd do Osvienčimu bol výborne organizovaný. Sprievodkyňa Nella bola srdečná a odovzdala moc zaujímavých informácií, teším sa na ďalší zájazd.
Alžbeta Chudáčiková
Ďakujem za zájazd do Benátok, užila som si návštevu ostrova Burano a tá sklárska dielňa čo som videla to nemalo chybu. Odporúčam navštíviť Benátky počas karnevalu.
Jana Potancokova
Páčilo sa mi, ešte s Vami idem do Poľska a do Chorvátska.
Kristína Vrláková
Veľmi pekný zájazd. Dokonca nám aj nasnežilo, tak to malo pravú predvianočnú atmosféru.
Anna Gabrišová
So zájazdom do Holandska som veľmi spokojná, príjemná sprievodkyňa, veľa krásnych zážitkov
Gabriela Plačková
So zájazdom sme boli spokojní, máme veľa nových zážitkov.
Barbora Majbíková
So zájazdom som bola veľmi spokojná, sprievodca nám poskytol dostatok informácií aj voľného času. Keby som mala možnosť sa tam ešte vrátiť, tak neváham a idem. Som veľmi spokojná.
Andrej Šteiner
Zájazd (cestovná kancelária DAKA) do Škótska (Edinburgh, Lochness), ktorého som sa s rodinou zúčastnil bol veľmi dobre zorganizovaný a dostali sme to čo nám v cestovnej kancelárii prisľúbili. Boli sme spokojní.
Jarmila Töröková
Zájazd do Ríma 11.4-14.4.2024. Vyšlo nám počasie, navštívili sme veľa pamiatok, veľa sme sa dozvedeli vďaka našej sprievodkyni Henriety V., ktorá nám podala kvalifikovaný výklad ku každej pamiatke a bola veľmi milá, ochotná a priateľská. Mám veľmi dobrý dojem z celého zájazdu.
Martina Dvorščíková
Všetko perfektne zorganizované, informačne spracované a prehľadné. Odporúčam.
Vladimíra Filipová
Celkovo hodnotím môj výlet veľmi pozitívne.
Eva Illešová
Bohatý program, plne využitá každá minúta zájazdu. Super. Bol to môj prvý zájazd s CK a rada pôjdem opäť.
Milan Lieskovský
Výlet do Osvienčimu a Krakowa bol super. Sprievodkyňa vedela všetko potrebné o danej destinácii, bol super program aj vodiči boli fajn, príjemná jazda tam aj spať :)
Eva Zliechovcová
Náš rodinný zájazd busom na Pag bol super, cesta, ubytovanie, raňajky, more, počasie všetko na 1 .
Karolína Súľovská
Ďakujeme za krásne prežitie poznávacieho zájazdu do Provensálska. Bolo fantasticky a to aj vďaka delegátke pani Marcelke Korimovej, ktorá bola fantastická! Kiež by bolo takýchto šikovných delegátov viac!
Kristián Kazík
Zucastnil som sa zajazdu do Provensalska. Zajazd bol neskutocny, videl som vela krasnych miest s este kvalitnou prezentaciou nasej sprievodkyni. Cesta bola super, soferi mili, ustretovi so zmyslom pre humor. Ubytovanie na slusnej urovni. Sprievodkyna bola super. Porozpravala nam strasne vela z historie kazdeho mesta. Bola pohotova. A vzdy s usmevom na tvari. Jedine, co ma mrzi, je to, ze to tak rychlo ubehlo. Ak niekto rozmysla nad touto CK, tak vrelo odporucam. My sa uz tesime na dalsi spoznavaci zajazd s touto CK.
Michaela Khuebachová
Výlet do Viedne s návštevou zámku Schönbrunne a zoo bol úžasný. Veľmi som si to užila. Rovnako tak sa mi páčila aj návšteva čokoládovne Hauswirth. Určite odporúčam tento zájazd každému, kto chce vidieť kus krásnej histórie.
Jana
Všetkým vrelo odporúčam, niečo užasne... budem mat dlho na čo spomínať.... super sprievodkyňa, perfektný, priam až nabitý program.... :) :)
Jana Valachová
Absolvovala som výlet do krakowa a Osvienčimu. Som maximálne spokojná so všetkým od šoférov, sprievodkyňe až po príijemné zakončenie dňa. odorúčam absolvovať výlet s CK a spokojnosť nikoho neminie.
Monika Idlbeková
Vašu cestovnú kanceláriu som si obľúbila. Sprievodcovia sú nabití vedomosťami, ako ľudia sú trpezliví a veľmi ľudskí. Autobusy voňajú novotou a čistotou. Vodiči sú tiež profesionáli. Ceny zájazdov sú veľmi lákavé a destinácie zaujímavé až prekvapivé.
Iveta Hanakovičová
Veľká spokojnosť, všetko bolo fajn.
Inna Hlinková Tsuha
CK DAKA. Spokojnosť. Zájazd bol veľmi dobre organizovaný. Sprievodca na 1*. Odporúčam každému si vybrať nejaký zájazd.
Dominik Chanečka
Dakujeme za pekny zajazd, bezpecnu jazdu v prijemnom prostredi so sympatickou sprievodkynou.
Zuzana
Veľká spokojnosť s týmto zájazdom. Príjemný hotel pri mori s krásnym bazénom. Určite odporúčam ísť mimo hlavnej sezóny.
Viera Luptáková
Ďakujeme za krásne zážitky v Paríži s Vašou cestovnou kanceláriou. Sprievodkyňa má veľmi dobré znalosti ako o danej krajine a tiež aj organizačné schopnosti. Vodiči ústretoví a spoľahliví.
Renáta Póčová
Zájazd do Paríža bol veľmi dobrý, skvele vystavaný program, vynikajúca sprievodkyňa a skvelí šoféri. Určite by som si to zopakovala.
Viola Drozdová
Zájazd bol zaujímavý, dobrý výber turistických atraktivít, autentický podrobný výklad, dobré organizačné zabezpečenie.
Zuzana Svatá
V termíne 6.7. - 10.7. 2022 sme sa s partnerom zúčastnili zájazdu do jedinečnej Transylvánie so sprievodkyňou Angelikou Móderovou. Ďakujeme a vyslovujeme obdiv k jej prístupu, organizačným schopnostiam a nevyčerpateľným vedomostiam o tejto krajine, vďaka ktorým bol tento zájazd pre nás ešte úžasnejším. Videli sme mnoho krásnych a zaujímavých miest, dozvedeli sme sa veci, ktoré sme ani netušili a sme rozhodnutí, že sa do Rumunska ešte vrátime. CK DAKA môžem za seba a za partnera len a len odporúčať, dávam im 6 hviezdičiek z 5tich, zažili sme perfektný zájazd, páni šoféri boli milí, ochotní, ústretoví a veľkí profesionáli, autobus špičkový. Ubytovanie aj raňajky boli super, program bol zostavený adekvátne k časovým možnostiam a absolvovali sme všetko čo bolo naplánované. Informácie pred zájazdom zo strany cestovky boli zrozumiteľné, jasné a dodržané. Dúfam, že budeme rovnako spokojní aj s ďalšími zájazdmi, ktoré si s CK DAKA plánujeme.
Dana
Včasný odchod, dobre zorganizované, plnohodnotný výklad počas jazdy, bezpečná jazda + bonus vyšlo nám počasie, spokojnosť, odporúčam
Šutý Blažej
Bol som veľmi spokojný, ďakujem.
Marian
Super bolo spokojnosť 95%
Blažena Žižková
Dobrý deň prajem. Bola som s Vami na víkendovom zájazde Krásy Slovinska prvý krát a maximálna spokojnosť a program super. Teším sa aj na budúci zájazd. Určite pôjdem. Pozdravujem sprievodkyňu pani Katku a vodiča autobusu pána Milana. Vďaka Vám za úžasný zážitok a bezpečnosť. Zdravím Blažena.
Anton
Veľmi dobre zorganizovaný poznávací program pre Jordánsko s výbornou našou sprievodkyňou i domácim sprievodcom. Vrelo doporučujem ak chcete rýchlo a dobre spoznať Jordánsko.
Ján Král
Poznávací zájazd do Ríma a Vatikánu, odporúčam každému milovníkovi histórie. Skvelá sprievodkyňa Ela, ochotná, milá, podelila sa s nami so svojimi vedomosťami o Ríme a histórii. Veľká vďaka.
Alena
Pobyt pri mori v oblasti Talianskeho Rimini so spoznávaním San Marína splnil moje očakávania. Noc v autobuse v sprievode príjemných a zodpovedných vodičov vystriedal príchod do hotela Desiréé, kde sme boli hneď ubytovaní a mohli sa prezliecť do plaviek a ochutnať príjemnú teplotu talianskeho mora, alebo si pospať na príjemnej izbe v pohodlnej posteli. Kúpu lehátok so slnečníkom na súkromnej pláži blízko hotela obratom na všetky tri dni zabezpečila skvelá, príjemná sprievodkyňa Natália, a výlet do San Marína na druhý deň bol tiež skvelý. Určite treba toto miesto aspoň raz za život navštíviť, výhľady zo starého mesta boli vskutku úchvatné. Čoho som sa ja najviac obávala bolo počasie, ktoré sa pred odchodom na tento pobyt javilo ako naozaj daždivé - nakoniec sa ale všetko zvrtlo tak, že všetky tri dni boli úžasné po každej stránke. Ja určite odporúčam túto cestovateľskú skúsenosť.
Alexander Zelinka
Super zájazd, sprievodkyňa bola veľmi zlatá. Program bol úžasný. Určite ešte pocestujem s CK DAKA.
Renatka Hrzicova
Ďakujeme za krásny výlet do Transylvánie, máme splnený sen, ubytovanie bolo Top, páni šoféri úžasní ochotní, pán sprievodca Roman úžasný ochotný ,veľmi veľa sme sa dozvedeli o Rumunsku. Ďakujeme za krásny výlet a zážitky.
Eva Jóbová
Veľmi pekný výlet, bohatý program, čas strávený, využitý na maximum.
Tatiana Karabínošová
Zájazd do Ríma určite doporučujem, stretli sme sa úžasná partia a mali sme najlepšiu, super sprievodkyňu p. Evku Mrvovú, ktorá nám odovzdala neskutočné množstvo informácii o všetkých miestach Ríma, ktoré sme spolu navštívili. Ďakujeme pekne
Lukáš Repjak
Zaujímavý a dobre neplánovaný zájazd. Sprievodkyňa mala profesionálny prístup a šofér zvládol aj náročnejšie situácie počas cesty.
Renata Somrova
So zájazdom krásy Slovinska som veľmi spokojná, pani sprievodkyňa Andrejka bola veľmi milá a mala dobré znalosti o krajine a tiež pán šofér ochotný a príjemný.
Darina Rakovicova
Zájazd odporúčam, cena, kvalita zájazdu, sprievodcu, vodičov odporúčam.
Leonid
Veľmi dobrá kacelaria
Ľudmila
Zájazd do Transylvánia vrelo odporúčam. Krásne zážitky sme si priniesli. Bolo výborene.
Michal
Výlet splnil moje očakávania, všetko bolo super, program, sprievodkyňa aj pán sofér.
Miroslava
S leteckým zájazdom do Paríža som bola veľmi spokojná. Videli sme všetko čo sa len za tých pár dní dalo vidieť. Obrovskú zásluhu s mojou spokojnosťou má hlavne sprievodkyňa Marcelka. Začo jej patrí veľké ďakujem.
Iveta Šupová
Zájazd do maďarských kúpeľov sa nám páčil. Mali sme dostatok času na všetko, na prehliadku miest aj na kúpanie. Takže sme si oddýchli aj spoznali nové miesta. Špeciálne chcem poďakovať nášmu delegátovi Miškovi, kt. sa nám venoval počas celého zájazdu a skvelým pánom šoférom Ľubošovi a Jánovi, kt. sa o nás starali a bezpečne nás doviezli kde bolo treba. Ďakujeme a snáď sa vidíme opäť.
Tibor
Spokojnosť so zájazdom.
Jana
Program bol super. Troška náročný pre toho, čo má málo nachodené . Hotel v pohode. Sprievodca Dávid bol veľmi milý a ochotný ukázať nám z Londýna aj niečo naviac.
Pavol
Maximálna spokojnosť, zájazd splnil očakávania, sprievodkyňa Jana super.
Antónia
Super poznávací zájazd do Barcelony na 4 dni s bohatým programom. Veľká vďaka patrí p. sprievodkyni Ružene Pilarčíkovej nielen za pútavý výklad o histórii Katalánska, o pamiatkach Barcelony, ale aj za starostlivosť o nás a snahu vždy pomôcť. Nevýhodou trochu bolo, že hotel je pri rušnej ceste, ale po celom dni sme chodili na hotel unavení, takže nám to nakoniec ani nevadilo.
Milan Záchenský
Prehliadka skvelá. Praha nás milo potešila. Ďakujeme za sprievod.
Ivan Vámoš
Poznávací zájazd do Paríža bola moja prvá "poznávačka", takže som vôbec nevedel, čo očakávať. Cesta však ubehla na počudovanie šikovne, pravidelné prestávky zhruba po 4 hodinkách tomu iba paradoxne napomohli. Príjemná cesta, pohodoví vodiči, "ukecaná" a informáciami nadupaná sprievodkyňa mala snáď ku každej budove v Paríži vždy čo povedať. My sme mali ubytovanie v poriadku, čistá izba, tiekla teplá voda v sprche. Niektorí také šťastie nemali... Raňajky formou bufetu, salámy, syry, šunky, sladké pečivo, orieškový krém, džúsy, kávy... Program v meste rušný; vľavo pamiatka, vpravo pamiatka, most, budova, socha... týchto pár dní je na Paríž naozaj málo. Asi treba ísť viackrát. Celkovo som so zájazdom veľmi spokojný a už teraz plánujeme ísť iným smerom v Európe, trochu južnejšie k šikmej veži.
Slavomíra Veselá
Návšteva vianočných trhov do Budapešti bola super. Počasie bolo krásne, návšteva Tropicaria tiež veľmi pekná. Sprievodca i pán šofér 1*.
Eva Špániková
Desať z desiatich pre sprievodcu Milana.
Zuzana
Spokojná s vašimi službami
Oľga Sabolová
Program zájazdu do Ríma bol výborný, hlavne vďaka erudovanej sprievodkyni, ktorá nás oboznámila s jednotlivými pamiatkami, dobre zorganizovala jednotlivé prehliadkové trasy.
Mária
Zájazd bol pohodový, presne ako sme si želali. Dostatok času žiadne stresy. Bol to pekný zážitkový zájazd.
Veronika
Som veľmi spokojná so zájazdom, príjemný personál, ďakujem pani sprievodkyni aj pánovi šoférovi, že sa o nás postarali
Terézia
5 dňový Paríž TOP Milá, ústretová a plná vedomostí sprievodkyňa Janka, zodpovední a spoľahliví šoféri - maximálna spokojnosť.
Milena Jesenská
Zájazd do Paríža autobusom bol veľmi dobrý, zodpovedajúci cene zájazdu. Najväčším benefitom zájazdu bol fundovaný a veľmi ochotný sprievodca p. Šperka. Získali sme nové poznatky a celkový dojem z Paríža umocnený jeho výkladom. Ďakujeme
Peter Siklienka
Cestovná kancelária DAKA je proste super.
Ema
Pobytový zájazd na Zakynthos hodnotím veľmi dobre. Hladký priebeh na letiskách, v Zakynthose nás čakala milá delegátka. Zabezpečený transfer na hotel Letsos pohodlným minibusom. Ubytovanie bolo pekné - dvojlôžková izba s klimatizáciou (za poplatok 50,- eur), moderne zariadená, priestranná s balkónom. Kúpeľňa moderná s veľkým sprchovým kútom. Každý deň sa upratovalo. Personál veľmi príjemný. Okolie hotela pekné s veľkým bazénom a lehátkami zdarma a obsluhou nápojov a jedla z baru. Strava - raňajky aj večere švédske stoly, jedlo veľmi chutné a pestrý výber v dostatočnom množstve. Veľká spokojnosť.
Silvia
Veľká spokojnosť s CK Daka s dovolenkou na ostrove Zakynthos, stredisko TSILIVI. Pláž dlhá, piesková, vhodná pre deti. Ostrov je krásny, je tu veľká ponuka výletov. Delegátka p. Drozdekova nápomocná s vybavením výletov. Hotel má dobrú polohu, výborné jedlo, čistý.
Gabriela Petrovičová
Víkendové kúpanie Poreč: Skvelý zájazd, krásne prostredie, dobre zorganizovaný, skvelá sprievodkyňa LENKA, vodiči profesionáli. Odporúčam.
Anna
Veľká spokojnosť na zájazdoch s CK Daka, bola som s nimi v Dánsku, Barcelone, Londýne, sprievodcovia boli fundovaní, dobre pripravení, takže teším sa na na ďalšie zájazdy
Jaroslava Cesneková
Výlet do Budapešti splnil všetky moje očakávania - bolo vynikajúco. Vrelo odporúčam, je to prekrásne mesto.
Oto Korytár
Musím vyzdvihnúť odbornosť a prehľad sprievodkyne zájazdu a neposlednom rade aj prístup CK ku klientovi. Ďakujem.
Jakub
Super sprievodkyňa Ela M. , ďakujeme za pekný pobyt v Ríme.
Monika
So zájazdom som bola maximálne spokojná, sprievodca bol super, vedel všetko nám pekne porozprávať a vysvetliť kde čo je a tak isto aj výlet bol perfektný. Určite odporúčam tento výlet do Budapešti do ZOO.
Jaroslava Krupárová
V časovom rozsahu zájazdu veľmi dobre zostavený program.
Mária
V máji som navštívila Rím a Florenciu. Zájazd sa mi páčil. Odniesla som si množstvo zážitkov a informácií z navštívených miest. Delegátka Elenka bola ochotná a starostlivá. Ďakujem.
Monika L.
Boli sme na poznávacom zájazde v Slovinsku (29.-30.6. 2019). Program, pani sprievodkyňa Andrea Deáková a pán šofér boli top. Môžem len odporúčať. Ďakujeme za krásny zážitok.
Marta I.
Zájazd CK DAKA v dňoch 9. až 13.10.2019 v Ríme bol vynikajúco pripravený i realizovaný aj s jeho perfektnou a fundovanou sprievodkyňou Elenou Ewiakovou. Proste nemal chybu. Bol to obrovský kultúrny zážitok! Marta
Jozef Ďurika
Ďakujem cestovnej kancelárii DAKA za super zájazd do Paríža. Autobus super, hotel super, sprievodkyňa úžasná, vrelo odporúčam.
Dagmar Zukalová
Dubaj s DAKA bol skutočný cestovateľský zážitok, výborne vyskladaný program, skvelá sprievodkyňa, všetko výborne zorganizované. Ďakujeme.
Ladislav Belányi
Super sprievodkyňa p. Gizka, maximálne ústretová a nabitá informáciami, milí šoféri, výborný výber miest zájazdu.
Alena Kramarová
Sme úplne spokojný. Výborná spriedkyňa❤️ Strašné veľa veci vie spríjemnila nám cestu rozprávaním o minulom živote. Mala by naďalej robiť to čo robí pretože jej to sedí. Dufam že keď znovu pôjdem niekam tak by som sa tešila keby bola práve pani Dagmar našou sprievodkyňou. Ďakujeme❤️❤️
Oľga Ondrusová
Zájazd sa mi páčil. Program bol bohatý a pestrý. Návšteva kultúrnych pamiatok sa striedala s poznávaním prírodných krás a zaujímavostí. Sprevádzala nás pani Marcela Korimová, ktorá svojimi vedomosťami, precíznosťou a prístupom umocnila dobrý dojem z príjemne strávených dní.
Veronika Psotová
Zajazd do Florencie bol perfektny, urcite ho odporucam kazdemu kto nad nim uvazuje. Cena mi pride primerana priam az nizka na tie krasy co clovek uvidi a zazitky ktore zazije. S CK Daka cestujem pravidelne, zatial som bola vzdy maximalne spokojna. Specialne by som sa chcela podakovat panovi sprievodcovi Ing. Petrovi Šperkovi, za skvely vyklad, vzdy dobre naladeny ochotny pomoct a super clen do partie. Uz len koli nemu by som si zajazd znovu zakupila verim, ze ho este ako sprievodcu stretneme a pokecame.
Martina Vašová
S Cestovnou agenturou DAKA som bola na zajazde uz viackrat a som spokojna, nabuduce si ich vyberiem znova.
Lucia Oboráková
Zájazd na Orlie hniezdo bol výborný. Všetko bolo veľmi dobre zorganizované. Žiadne stresy a nedorozumenia. Pán delegát Roman L. je veľmi ochotný a k ľuďom sa správa s maximálnou úctou.
Jozef
Zájazd do Barcelony bol super. Cestovnú kanceláriu DAKA môžem odporučiť.
Alena
Veľmi dobre zorganizovaný zájazd fajn ľudia, viem iba vrelo odporučiť.
Zuzana Jašková
Jednodňový výlet do Hallstattu a okolia bol vydarenou akciou s profesionálnym prístupom sprievodkyne aj vodičov. Odporúčam.
Veronika Janáková
V Istanbul so bola už 2 x a neľutujem... Kvalitný program, krásne mesto.
Katarína Foldynová
Ďakujeme za pekné zážitky na zájazde po Toskánskych mestách. Obdivovali sme nielen nádheru miest, ale aj hlboké vedomosti sprievodkyne Chiary i humor a profesionalitu vodičov autobusa Ivana a Milana. Tešíme sa na ďalší zájazd.
Ľudmila Michalickova
Veľmi som spokojná s Vašimi službami, aj naďalej budem cestovať s Vami.
Miroslava Ligačová
Všetko bolo super, sprievodkyňa úžasná.
Stanislav
V dňoch 12.5.-15.5.2023 som sa s manželkou zúčastnil zájazdu do Barcelony. So službami CK DAKA som maximálne spokojný, zájazd bol zabezpečený bez akýchkoľvek problémov s kvalitným programom, sprievodca Jakub nám podal množstvo zaujímavých informácií, bol s nami neustálom kontakte a trpezlivo reagoval na naše podnety. Bezproblémové cestovanie, zabezpečený transfer z BA do Viedne a späť. Zájazdy a výlety, či dovolenky s uvedenou CK doporučujem každému.
Jana Beláková
Ďakujem za možnosťou cestovať s cestovnou kanceláriou DAKA, bola som maximálne spokojná a destináciu Rím, Vatikán odporúčam, je to miesto ktorým je človek uchvátený.
Monika Vargová
Zájazd bol úžasný, hotel splňal všetky 4 hviezdičky čistý, jedlo perfektné a služby priamo úmerne krajine. Ja som veľmi spokojná. Dokážete si oddýchnuť aj zrelaxovať. Majú aj služby SPA kúpeľov priamo v hoteli. Za mňa spokojná dovolenka s plným bruškom.
Naďa Čižinská
Spoľahlivá cestovná kancelária s ústretovými cenami a kvalitou zájazdov.
Anna
Zaujímavý program, profesionálna práca sprievodkyne a šoférov, dobrá komunikácia s CK Daka
Helena
Bola som spokojná. Vstupenky by sa mohli nakupovať spoločne.
Zuzana Javorská
CK DAKA je jedna úžasná cestovná kancelária a stále s ňou veľmi rada cestujem. Tohto roku som už navštívila Nemecko, Slovinsko, Taliansko. Už ma čaká len Kampánia. Určite si nájdem ďalšie destinácie a pôjdem. A s kým iným ako s CK DAKA.
Mária Vasilenková
Sprievodkyňa Marta Dolinská bola skvelá, všetko nám vybavila, skvelý prístup celého zájazdu - 1*.
Viera Popluhárová
Nádherný výlet do Benátskej lagúny, výborný autobus + vodič, výborná sprievodkyňa p. Evka, ubytovanie nad očakávanie výborné. Kto hľadá niečo na spoznanie a oddych treba ísť.Veľké ďakujem CK Daka.
Iveta Smolarikova
Bol to skvelý výlet a skvelá sprievodkyňa.
Peter Libutka
Organizácia, program - odborne a vedomostne dokonalá milá sprievodkyňa - Vrelo odporúčam si užiť a vychutnať atmosféru Benátok a karnevalu..
Karol Galba
Maximálna spokojnosť zo zájazdom, šoféri super, delegátka super, vedela o danej oblasti možno viac ako domáci. Zájazd úplne super. Porovnanie cena, kvalita je na úrovni. Vrele doporučujem CK Daka.
Rastislav
Boli sme spokojní
Katarina Kozubikova
Sprievodkyňa aj šofér na jednotku, aj ostatní cestujúci paráda. Taká rodinná atmosféra, no tak dobre sme sa dlho nepobavili.
Anna Vinczeová
So zájazdom sme boli veľmi spokojní, s hotelom, so štvrťou, kde sme boli ubytovaní, s programom a aj s pani sprievodkyňou a jej odbornými znalosťami, ktorá sa snažila maximálne vyhovieť všetkým v rámci možností. Určite budeme v budúcnosti opäť uvažovať s poznávacím zájazdom s Vašou cestovnou kanceláriou, nakoľko opäť nesklamala. ĎAKUJEME.
Gabriela Tremlova
Zájazd do Toskánska, veľmi sa mi páčil program....nádherné miesta.
Iveta Varényiová
Ďakujem CK za krásny zájazd do Provensálska. Navštívili sme veľa krásnych miest a odniesli sme si mnoho zážitkov a poznatkov. Pozitívne hodnotím program zájazdu, fundovaný výklad sprievodkyne p. Eleny, bezpečnú jazdu a ochotných vodičov autobusu. Ubytovanie jednoduché, ale čisté a naozaj vyhovujúce. Rada sa zúčastním ďalších zaujímavých zájazdov s CK Daka.
Júlia Václavková
Boli sme nadmieru spokojné, všetko bolo ako má byť na dovolenke. Veľmi milý a ústretový majiteľ penziónu - kto by si ho neobľúbil ?
Zuzana
Výstižne a stručne.
Mária Sabová
Chcem vám vysloviť naše veľké ďakujem za krásnu dovolenku strávenú s Vašou CK. Boli sme v Istanbule čase od 20.-23.4.2024 a bolo vynikajúco. Počnúc cestou, ktorá prebehla na jednotku, za čo sa chceme poďakovať delegátke Erike J., ktorá bola naozaj perfektná vo všetkých ohľadoch. Bez nej by to nebolo to pravé orechové.... Erika bola srdcom celého zájazdu, od ubytovania cez pobyt a výlety - všetko riešila s veľkou dávkou nasadenia a pre ňu typického šarmu. Veľmi sme radi, že to nevzdáva, a že je súčasťou týchto pobytov. Veríme, že aj samotná CK ocení jej prínos a osobnú angažovanosť pri výkone tejto neľahkej činnosti. Program predčil naše očakávania, ukázal nám Istanbul z tej najlepšej stránky. Verím, že v budúcnosti budeme ešte môcť absolvovať nejeden takýto úžasný poznávací zájazd, aj v spoločnosti vašej CK a Eriky. Ďakujeme.
Michaela Lacová
Zájazd super, znalosti sprievodkyne super. Keďže to bola návšteva koncentračného tábora Osvienčim, má byť jednoznačme uvedené , že sa ešte dopláca 15 eur za vstup
Vladimir Banič
Vynikajúci sprievodca, prirodzený prejav, s ideálnym fonetickým hlasom, rozhľadený, ochotný, komunikatívny. Počasie neprialo ideálne ale február je už taký.
Katarína
Veľmi vysoko hodnotím poznávací zájazd do Paríža. Boli sme ako štvorčlenná rodina a veľmi sme si zájazd užili. Vysoká kvalita sprievodkyne a šoférov.❤️
Michaela Pecháčková
Výlet Viedeň očami detí perfektný. Deň plne využitý, veľká spokojnosť ohľadne programu, deťom sa veľmi páčilo. Určite pôjdeme aj na iné výlety. Ďakujeme :-)
Paulína Huňová
Poznávací zájazd do Ríma, odporúčam každému milovníkovi histórie. Skvelá sprievodkyňa Ela, ochotná, milá, dokázala odpovedať na všetky otázky.
Helena Sláviková
Dobrý deň, opäť sme s Vašou CK navštívili slávny Benátsky karneval a môžem všetkým len odporučiť Vaše super služby. Spokojnosť od začiatku až po koniec. Musím vyzdvihnúť kvality a ústretovosť veľmi milej p. sprievodkyne S. a taktiež milých p. šoférov. Určite si z ponuky Vašej CK opäť niečo vyberiem a viem, že sa moje predstavy o skvelom výlete plnom zážitkov zas naplnia. Prajem veľa spokojných klientov.
Veronika Píšteková
S CK DAKA sa super cestuje, boli sme veľmi spokojní a každému doporúčam túto cestovku. Zájazd bol veľmi dobre zorganizovaný. Pán sprievodca Roman L. bol veľmi milý a ochotný. Program zájazdu bol výborný, splnil očakávania. Už máme zaplatený ďalší zájazd a dúfam, že zas všetko bude Super.
Marián
Veľká spokojnosť z vašou cestovnou kanceláriou DAKA bol tri krát na na zájazde, tri krát veľká spokojnosť, lebo spomienky zo života čo si zažil na zájazde nikdy nezabudneš. Teším sa na ďalšie stretnutia z cestovnou kanceláriou DAKA
Adriána
Výborný zájazd, so zaujímavým programom, veľa nezabudnuteľných zážitkov. Všetko bolo super zorganizované, ubytovanie pekné, pani sprievodkyňa a miestny sprievodca boli veľmi milí, ústretoví a porozprávali nám veľa zaujímavých vecí. Určite odporúčam nielen zájazd, ale aj cestovnú kanceláriu. Veľmi pekne ďakujem za krásny výlet.
Lucia Svitkova
Zájazd sa nám páčil.
Ľudmila
Super sprievodkyňa Marcelka, pozdravujeme a ešte raz ďakujeme.
Miroslava
Kúpele boli úplne top. Sprievodca super. Autobus bol nepohodlný
Lenka Janusová
Zájazd-vianočná Budapešť bol skvelý, dozvedeli sme sa množstvo noviniek, videli veľa zaujímavých pamiatok, prezreli si vianočné trhy. Hodnotenie na 1plus. Delegátka bola vynikajúca. Ďakujeme veľmi pekne, že sme mohli byť s Vami na tomto skvelom zájazde. Verím, že sa čoskoro uvidíme opäť. Lenka J.
Mária Stanova
Zájazd do Zakopaného a Krakowa a Wielicky bola bez jedinej chybičky a už teraz sa teším na ďalší. Odporúčam všetkým. Veľká spokojnosť s CK DAKA. Ďakujem za krásne zážitky.
Igor
Zájazd sa mi páčil.
František
Veľmi dobrý program aj časovanie. Prvý deň sme boli už na poludní v Barcelone, takže sme mali ešte do večera program. Tak isto posledný deň, o druhej sme ešte obedovali na Ramble a o polnoci sme boli doma v Trenčíne, úžasné. Program výborný, sprievodkyňa, pani Pilarčíková, vynikajúca, nemalo to chyby, boli sme nadmieru spokojní.
Edita Takácsová
Veľká vďaka patrí cestovnej kancelárii za skvele zorganizovaný zájazd, hlavne našej sprievodkyni Ruženke, za jej veľké srdiečko, skvelý výklad. Videli a počuli sme strašne veľa. Proste jednotka s hviezdičkou. Ďakujeme pekne....a určite si radi vyberieme aj iný zájazd.
Barbara Michaličová
Len maximálne pohodlie a komfort. Vždy rada cestujem s vami.
Anna Papuláková
Bola som veľmi spokojná, šoféri boli fajn. Sprievodkyňa Ela bola výborná, vedela nám odpovedať aj na dotazy ktoré nás zaujímali.
Marek Marcinkech
Odporúčam. Super služby.
Janka
Príjemný pohodový jednodňový výletík.
Margita Pavlová
Výlet do mesta Poreč v Chorvátsku sa nám veľmi páčil. Všetko bolo super. Určite ešte pôjdeme na podobné výlety s touto cestovkou.
Zuzana Almášová
Boli sme s CK DAKA opätovne, tentokrát Dachstein, Hallstatt a Bad Ischl. Nádherná destinácia a parádne zostavený program. Pani sprievodkyňa veľmi ústretová a flexibilná. Radi odporúčame túto CK, sme veľmi spokojní.
Gabriela
Výborný poznávací zájazd. Sprievodkyňa bola ochotná, trpezlivá, pripravená ako živá encyklopédia. Prihlásila nás na medzinárodnú omšu do Sagrada Familie, bol to obrovský zážitok. Hotel a služby hotela boli na nižšej úrovni. Prežili sme v Barcelone krásny jesenný predlžený víkend. Odporúčam.
Jozef R.
Zúčastnil som sa 5 dňového leteckého zájazdu do Paríža. Zájazd splnil všetky moje očakávania. Jozef, Poprad
Katarína
Ďakujeme za krásne zážitky, bolo nám s Vami úžasné.
Jan Gajdosik
Absolutna spokojnost so všetkým, dokonca aj pocasie nam prialo.
Viera Tomová
Zájazd bol super.
Darina
So službami cestovnej kancelárie DAKA sme boli veľmi spokojní - profesionalita spolupracovníkov či už pri objednávaní dovolenky alebo počas celého pobytu na ostrove Rhodos. Delegátka je vysoko profesionálna, zo skúseností môžeme povedať, že je to vzor, ako by delegát mal fungovať. Hotel Cathrin spĺňa predstavy pre ubytovanie, služby sú na vysokej úrovni, personál ochotný , ústretový, jednoducho profesionáli. Na dovolenke s cestovnou kanceláriou DAKA sme boli prvýkrát, ale určite nie posledný.
Ivan
Zájazd do Kampánie bol úžasný. Zažili sme veľa krásnych zážitkov. Jediné čo by som navrhoval zmeniť je čas odletu z večerného na ranný, nakoľko je zájazd vedený ako 4 dňový, ale večerným odletom sa jeden deň stráca
Emília Gašparíková
Bola som na 5 dňovom zájazde v Paríži a som veľmi spokojná. Všetko bolo super, sprievodkyňa, šoféri aj ubytovanie dobré. Ďakujem CK DAKA, určite v budúcnosti si u Vás objednám nejaký zájazd.
Katarína
Veľká spokojnosť
Agnesa Pocosová
Spokojná som s touto cestovnou kanceláriou, sú pružní, ochotní a spoľahlivé služby ponúkajú, odporúčam ich.
Simona Drgoňová
So službami CK DAKA som bola veľmi spokojná. Navštívila som zo synom zájazd do Rimini v termíne 4.8. Veľmi pekný hotel, čistá pláž, krásne mestečko. Cesta veľmi príjemná, milý a hlavne skúsený šoféri. Cítila som sa bezpečne. Určite pôjdeme aj o rok. Veľmi pekne ďakujem CK DAKA aj za môjho 9 ročného syna.
Vladimír Dávid
Boli sme v Beneluxe, výborný program, erudovaný sprievodca pán K. - maximálna spokojnosť.
Paulína Sandtner
Odporúčam všetkými desiatimi :) krásny program, super sprievodkyňa, dokonalé miesto.
Katarina Duňová
Nadmieru spokojná, boli sme s deťmi (9,11r) a v pohode zvládali celú cestu, či v autobuse aj pešie zóny. Program vyplnený na max, voľný čas dostatočný.
Marta
Bola som spokojná. Osobitne si cením sprievodkyňu ktorá riešila všetko v záujme klientov a pohotovo riešila aj problémy so zmenou prepravy pri uzavretých cestách z dôvodu výstavby alebo prestavby ciest. Pohotovo schválila aj presun taxíkmi alebo metrom na požiadanie klientov, čím nám umožnila získať čas napr. aj na návštevu Botanickej záhrady.
Zuzana
Ďakujeme CK Daka, za skvelý, úžasný výlet Krakow - Osvienčim 19.10. Za jeden deň sme stihli maximum, čo sa dalo, to sme videli. Máme nádherné spomienky, pozdravujeme sprievodkynu a šoférov, prajeme vám ďalšich veľa spokojných klientov.
Lýdia Zahradníková
Krásny výlet do Edinburghu s úžasným sprievodcom - Martin Č.. Toľko vedomostí a informácií o krajine a akým pútavým rozprávaním nás sprevádzal no klobúk dole, veľká VĎAKA Martin!!!! To bol excelentný zážitok.
Eva Trojáková
Zájazd do Istanbulu bol vynikajúci, program super, počas cesty sme navštívili 3 krásne mestá s nádhernými pamiatkami, obdivuhodná vynikajúca sprievodkyňa Erika, trpezlivá, milá. I keď cesta bola dlhá a fyzicky náročná, mám krásne spomienky, ktoré budem v sebe ešte dlho nosiť :)
Andrea Órásová
Zúčastnila som sa leteckého zájazdu do Barcelony a na Montserrat v termíne 23.07.2022 - 26.07.2022. Chcem sa touto cestou poďakovať pracovníkom cestovnej kancelárie DAKA za perfektne zorganizovaný zájazd a za skvelý výber sprievodkyne zájazdu pani Ruženky Pilarčíkovej. Jej vysoko profesionálny prístup počas celého programu zájazdu, výklad k navštíveným pamiatkam vo mne zanechali nezabudnuteľné zážitky a neopísateľné pocity, preto ešte raz veľké ĎAKUJEM. Určite všetkým odporúčam Vašu cestovnú kanceláriu DAKA a dávam Vám hodnotenie 100 % aj s hviezdičkou. Prajem Vám veľa pracovných úspechov a veľa spokojných účastníkov zájazdov. Andrejky zo správnej 11-stky.
Ján Pavelek
Perfektná sprievodkyňa, ktorá celý zájazd vyšperkovala.
Igor Michalec
Dovolenka bola skvelá jedinečna perfektná dovolenka najlepšia dovolenka v mojom živote.
Jana Turbeková
Zájazd do Provensálska bol vynikajúci. Splnil všetky moje očakávania čo sa týka prepravy, ubytovania, návštev miest a pamiatok. Posádka autobusu bola veľmi ústretová a sprievodkyňa pani Marcelka Korymová urobila pre cestujúcich maximum. Veľmi ochotne nám podávala informácie. Teším sa na ďalšie cesty s CK DAKA.
Anton Matuška
S touto cestovnou kanceláriou som cestoval po prvýkrát a som bol milo prekvapený nielen s milou sprievodkyňou Zuzkou, ale aj s programom. A ako sa hovorí, za málo peňazí, veľa muziky.
Alena
Výborné počasie, takže spokojnosť po všetkých stránkach.
Erika
Odporúčam cestovať s CK DAKA. Od objednania zájazdu až po návrat domov bez problémov
Marian Bukovinsky
Zájazd na Orlie hniezdo splnilo naše očakávanie.
Lygia Batovska
Za tri dni veľa pozitívnych zážitkov, spoznávania ľudí i miest v priateľskej atmosfére aj vďaka kvalifikovanej a príjemnej sprievodkyne. CK môžem len odporúčať, bola som teraz druhýkrát a neľutujem.
Csaba Szmrecsányi
Super zájazd, plnohodnotný. Všetko sme si pozreli čo sa len dalo. Časový harmonogram bol dobre nastavený. Podobné zážitky na Balkáne sa oplatia...
Beátka Žilinková
Zájazd s CK - Betliar, Ochtinská aragonitová jaskyňa - 24.9. 2023: - výber lokalít zájazdu bol výborný a zaujímavý - prístup sprievodcu a šoférov autobusu bol profesionálny - riešenie akcie bolo pružné, operatívne a bezproblémové - atmosféra v autobuse a počas prehliadok bola pohodová počas celého zájazdu
Katarína Broschová
Veľmi spokojná s organizovaným zájazdu a profesionalným prístupom pánov šoférov
Katarína K.
Boli sme veľmi spokojní s výletom, všetko dobre zorganizované, bez problémov. Radi pôjdeme s Dakou opäť, ponuka zájazdov je vynikajúca
Žaneta Ďurišová
Dobrý deň, zúčastnila som sa s manželom 2 dňového zájazdu do Budapešti. Rada by som sa touto cestou poďakovala sprievodcovi p. B. Bol profesionálny, ovládal všetky informácie, ktoré sme chceli vedieť o pamiatkach, ale bol aj ľudský, nápomocný po všetkých stránkach.
Jana Vichnáleková
Výborný jednodňový zájazd. Všetko bolo veľmi dobre zorganizované.
Tatiana Dolinská
S CK Daka cestujem tretíkrát napriek tomu, že som Žilinčanka a musím pred zájazdom docestovať do Bratislavy. Po výbornej skúsenosti s organizáciou, programom a výberom destinácií sa s veľkou pravdepodobnosťou zúčastním ďalších pobytov, organizovaných Dakou aj kvôli cenám zájazdov, ktoré si môže aj dôchodca dovoliť. Prajem pracovníkom CK Daka veľa spokojných klientov a prajné pokovidové obdobie!
Anna Balogová
Všetko bolo v poriadku som spokojná.
Inga
So zájazdom do Beneluxu sme boli veľmi spokojní. Pestrý a bohatý program, vysoká profesionalita a ľudský prístup sprievodcu p. Eleny Ewiakovej, cestovanie a vodiči super. Išli by sme bez váhania opäť.
Mária Kleinová
Počas zájazdu bol veľmi bohatý program, ubytovanie výborné, rovnako aj výklad pani sprievodkyne. Celková spokojnosť.
Monika Beďová
Spokojnosť so službami tejto cestovnej kancelárie.
Veronika Bahnová
Disneyland a Paríž boli pre mňa a dcéru nezabudnuteľný zážitok. Odporúčam, všetko prebehlo v poriadku a máme plno zážitkov.
Sebastián
Zájazd do Istanbulu s DAKA bol super. Mali sme výborný program aj sprievodkyňu. :)
Renáta Smolková
Bol to pekný poznávací zájazd s nezabudnuteľnými zážitkami a výborným výkladom sprievodkyne Ľubky. Ubytovanie by bolo super, len by bolo treba trošku viac úprav. Ďakujeme a tešíme sa nabudúce.
Patrik Michalovič
Som velmi rad ze som sa zucasnil tohto vyletu.Ocenujem zvoleny program,vybornu polohu hotela ako aj hotel samotny.Ale najvacsie dakujem patri sprievodkini Erike. V buducnosti sa velmi rad zucastnim na jej dalsom vylete. Pozdravujem vsetkych ucastnikov ,,istanbul cez velku noc"
Stanislava Čužiová
Ďakujeme za skvelý zájazd do Budapešti, veľká spokojnosť.
Marta Herbecová
Vynikajúci zájazd, program, sprievodca, vodiči autobusu. Vďaka CK DAKA za takýto zájazd.
Anna
Absolvovala som 5-dňový zájazd autobusom do Paríža. Organizácia zájazdu bola na jednotku od objednania zájazdu až po návrat domov. Vodiči boli profesionálni a ochotní urobiť nám v autobuse raňajky, či večeru. Sprievodkyňa bola erudovaná, ukázala nám všetko, čo sa dalo za ten krátky čas stihnúť. Dokonca i niečo navyše, čo nebolo v programe zájazdu. Vyšlo nám i počasie. Zájazd vrelo odporúčam každému, kto túži vidieť Paríž. Pobudla by som tam kľudne i dlhšie. Určite sa do Paríža v budúcnosti vrátim a využijem aj ponuku iných poznávacích zájazdov CK DAKA.
Zuzana Brožíková
Zájazd splnil naše očakávania, boli sme veľmi spokojní, sprievodkyňa bola super, mali sme krásne zážitky. Ďakujeme.
Katarína
Veľká spokojnosť, vrele odporúčam a určite to nebolo poslednýkrát, čo som využila služby tejto CK.
Libuša Válkyová
Zájazd bol super
Iveta Petrášová
So zájazdom do Beneluxu som bola veľmi spokojná. Páčil sa mi program, sprievodca pán Šperka mal vedomosti, snažil sa nám ukázať veľa atrakcií a snažil sa, aby sme mali veľa pekných zážitkov, čo sa mu aj podarilo. Aj cesta autobusom sa dala v pohode zvládnuť, priznám sa, bála som sa tej dlhej cesty, ale boli často prestávky, šoféri nám počas prestávky uvarili na požiadanie kávu, dala sa zakúpiť aj minerálka. Celkový dojem - zájazd sa mi veľmi páčil a som spokojná.
Ágota
Sprievodkyňa aj šofér boli super, autobus už menej, mikrofón skoro nefunkčný.
Mária
Zájazd v Lisabone bol famózny. Delegátka Jana bola úžasná. Ukázala nám miesta aj mimo programu. Ďakujeme za zážitky na celý život.
Dana Kurucová
Cestovanie s Daka - boli sme prvý krát s Vami boli sme spokojní, po 30 rokoch sme zmenili cestovku, trošku obavy boli, ale všetko dopadlo veľmi dobre.
Lucia Ujheliová
Vynikajúca doprava, autobusy, šoféri, niet čo vytknúť. Perfektné, že sa konečne dalo cestovať aj z východného Slovenska, čo ocenia všetci dospelí, ale hlavne tí, ktorí cestujú s deťmi :) vrelo odporúčam, určite pocestujeme aj nabudúce.
Ľubomir Urban
Myslím si že, ck Daka úplne naplnila moje očakávania a bol som úplne spokojný. Určite pôjdem aj nabudúce cez Vás.
Olha Zhuravel
Budem cestovať s Vami naďalej.
Iveta Buršová
Program zájazdu bol výborný. Bola som veľmi spokojná.
Mariana Mesková
Vynikajúci zájazd. Stretli sa super skupina ľudí vrátane pani sprievodkyne Lucie :)
Martina
Zájazd Edinburgh hodnotím kladne. Program zaujímavý, veľmi šikovný sprievodca so znalosťami krajiny a dejín. Počasie vyšlo, veľmi sme nezmokli. Ďakujem a určite s Vami ešte niekam vycestujem.
Igor Kvocera
Spokojnosť s organizáciou zájazdu, VEĽKÁ SPOKOJNOSŤ so sprievodkyňou ZUZKOU.
Katka
Zúčastnili sme sa zájazdu minulý rok (Silvester 2016) a bolo to skvelé. V tomto čase boli v južnom Francúzsku veľmi príjemné teploty (na slnku aj 20 °C) a boli sme ako v inom svete. Cesta autobusom sa dala zvládnuť, určite to stojí za tie zážitky. Južné Francúzsko je krásne a Monako nezabudnuteľné. Organizácia zájazdu bola úplne bez problémov aj vďaka skvelým pánom vodičom. Pani sprievodkyňa bola milá, ochotná... Ubytovanie bolo veľmi slušné, izba čistá. Celému zájazdu skutočne nemáme čo vytknúť a odporúčame ho aj ostatným. :)
Adriana s rodinou
Perfektný zájazd, odporúčam aj hlavne pre deti, v areáli zámku možnosť sa člnkovať a je tam fajn ihrisko, čo sme my využili, nakoľko v zámku som bola bez dcérky a ju teraz viac zaujímajú ihriska a lodičky. Jaskyňa Seegrotte perfektná, čo dodať, celý zájazd je perfektný!
Lenka
Spokojnosť
Kinga
Super zájazd “❤️Toskánsko❤️”sprievodkyňa ( pani Alenka) bola veľmi zlatá. Program bol úžasný. Určite ešte pocestujeme s CK DAKA.
Jana Stanovčáková
Zájazd bol zaujímavý, bolo by fajn mať viac času na Amsterdam ako na Kaukenhof. Super bola aj návšteva zámku. Páčil sa nám moderný autobus, či už ten čo nás vydvihol z Prešova ako aj samotný zájazdový. Celkovo to je pekný výlet, ktorý môžem odporučiť ďalším cestovateľom.
Ingrid
Zájazd do Paríža 20.7. - 24.7.2016 bol úžasný. Sprievodkyni Alenke J. a vodičom veľká vďaka. Boli milí,vytvárali príjemnú atmosféru. Vďaka sprievodkyni Alenke máme len tie najkrajšie zážitky. Veľa sme videli,aj sa dozvedeli. Eifelovka bola úžasná. Ďakujeme za všetko. Vrelo odporúčame
Zuzana Solmošiová
Veľká spokojnosť so sprievodcom aj so šoférmi. Splnili ste naše očakávania. Určite sme sa nevideli naposledy. Veľké ďakujem.
Lenka
Úžasný výlet. S cestovnou kanceláriou som nadmieru spokojná
Sanhar Aleksandra
Mám rád všetko. A rozumné ceny a personál.
Eva Žilková
2 dňový zájazd do Krakova, Wieličky a Osvienčimu bola zo strany cestovnej kancelárie zorganizovaný na vysokej profesionálnej úrovni. Zájazd mal svoj harmonogram, úžasného, výborne informovaného sprievodcu - pani Gabiku. Ubytovanie bolo čisté aj s raňajkami. Boli sme veľmi spokojní a určite ponúkané služby DAKA využijeme aj v budúcnosti ako aj odporučíme známym.
Kika
Zajazd bol vydareny i vdaka super sprievodkyni i pocasiu. Transfer do hotela i z hotela super v uzasnych autach. Hotel cistucky,mensi. Hotel ma v blizkosti elektricovu i vlakovu zastavku, z ktorej sa dostanete vsade k pamiatkam. Zajazd vrelo doporucujem.
Jana
Ak chcete cestovať po Grécku a sprievodca bude Peter Varholk, tak určite choďte. Previedol nás po Aténach s perfektným komentárom, zobral nás na miesta aj mimo programu a venoval sa nám celú dobu. Vybavil všetko čo potrebujete lístky, vstupenky ( vstup do viacerých objektov) skrátka výhoda. Atény majú krásnu históriu aj zachovalé pamiatky, neyynechajte múzeá. Súčasnosť Vás tiež prekvapí od bezdomovcov po luxusné obchody.
Ľudovít
Celkové spokojný, plánujem ďalšie ciele.
Anna Kolníková
Zájazd za pokladmi Normandie a legendami opradeného Bretónska bol skvelý, vybrané destinácie zaujímavé, sprievodkyňa Marcela bola milá, ochotná, všetko zvládla s prehľadom. S CK DAKA sme boli na zájazde viackrát a určite ešte nájdeme vo Vašej ponuke miesta, kam sa s Vami pozrieme.
Edita
Výborne zorganizovaný 2-dňový poznávací zájazd do Poľska so skvelým sprievodcom Jakubom a ústretovými šoférmi. Ďakujeme za krásne zážitky.
Lukáš
Ďakujeme za pekný Silvestrovský a Novoročný program v Ríme, ďakujeme za sprevádzanie po meste počas celého dňa a aj o polnoci, ďakujeme za všetky informácie a zaujímavosti z histórie Ríma, oceňujem prispôsobenie programu všetkým a nájdenie kompromisu pre všetkých účastníkov.
Gabriela Bukovčanová
Veľmi vydarený zájazd, bohatý program, výborná sprievodkyňa, ešte aj počasie nám prialo v očarujúcom Paríži.
Deana Chrappová
Výlet bol krásny.
Jakub
Úžasný zájazd, ale ak by bol o jeden deň viac a ten deň by bol kúpací, tak je to dokonalé. Pani Ewiakova bola úžasná sprievodkyňa, najlepšia akú som kedy mal. Vzorne všetko vybavila a čakala nás keby bol nejaký problém. Mala prehľad o všetkých pamiatkach, výborne bola pripravená
Ľubomír
Vyjadrujem poďakovanie cestovnej kancelárii DAKA za všetky poskytnuté služby počas zájazdu v Edinburghu (13.-16.9.2023). Náš pobyt v tejto destinácii bol príjemný, podmienky zájazdu zodpovedali našim očakávaniam, bonusom bol profesionálny a spoľahlivý výkon sprievodcu!
Lenka Štolecová
S poznávacím zájazdom som bola veľmi spokojná. Páčil sa mi zaujímavý program, ktorí bol postavený nielen pre rodiny s deťmi , ale aj pre jednotlivcov. Pani sprievodkyňa Evka bola veľmi príjemná, komunikatívna, mala bohaté vedomosti o destinácii, oboznámila nás so všetkými možnosťami, ktoré na mieste máme. Vo Viedni som ešte nebola a preto som chcela vidieť Zámok Schönbrunn, čo nám bolo bez problémov umožnené (ako alternatíva ZOO). Pani sprievodkyňa nám pomohla s vybavením lístkov a odprevadila nás na určené miesto. Pokyny k celej organizácii a miestu stretnutia boli povedané jasne, zrozumiteľne a v dostatočnom časovom predstihu. Na poznávacom zájazde som videla všetko, čo bolo CK ponúknuté. Zároveň veľmi pozitívne hodnotím aj možnosť nástupného miesta v Banskej Bystrici. Hoci boli v autobuse aj malí cestujúci, cesta do Viedne a späť nám ubehla veľmi rýchlo, za čo patrí vďaka milým a ústretovým pánom šoférom. Tento poznávací zájazd všetkým odporúčam :)
Erika Petrenková
Pekný, zaujímavý zájazd.
Viera Čierna
Dobrý deň, išli sme s Vami prvý krát a môžem povedať, že veľká spokojnosť. Určite pôjdeme znovu s Vami.
Lívia Blahušiaková
Ďakujeme CK DAKA za krásny Silvestrovský zájazd v Taliansku. Navštívili sme Benátky, Miláno a Veronu. Všetko bolo super. Určite sme neboli s Vami posledný krát. Tešíme sa na novú ponuku zájazdov. Ste skvelí zostaňte takí. S pozdravom Lívia z Martina.
Jozef Ižof
Zájazd do Paríža úplne super, vodiči TOP a sprievodca Eduard nabitý informáciami, znalosťami, ochotný poradiť, pomôcť v každej chvíli. CK DAKA úplne super, som skutočne rád, že vďaka Vám je možnosť spoznávať za super ceny, so super službami.
Dominika Kocambova
Profesionálny prístup, užasne služby a veľmi prijemní sprievodcovia. Ak chcete ísť na dovolenku, na ktorej máte o všetko postarane, môžem len odporučiť.
Zdenka Skypala
S CK DAKA som cestovala už niekoľkokrát a vždy som bola spokojná. A verím, že s CK DAKA navštívim ešte veľa miest :-)
Branislav
Začal by som takto odchod bol z BA o 22:00 mali sme každé 2h prestávky a príchod na Pag bol o 8:00 s tým, že o 19:00 vyráža autobus naspäť podstate ste celý deň na pláži kde si môžete oddýchnuť a vypiť plážové drinky v baroch mesto je tiež veľmi pekne a určite pôjdem znova
Maja
Skvelý zájazd, bohatý na dojmy a zážitky!Úprimný obdiv patrí sprievodkyni pani Marcelke, ktorá nás zasvätene previedla krásami Provensálska, ktorá šikovne dokázala vybaviť vstup aj do masovo obliehaných objektov a napriek časovo náročnému programu nestrácala trpezlivosť a láskavý úsmev.K úspechu zájazdu významne prispeli obaja vodiči autobusu, svojou skúsenou jazdou nám umožnili uvidieť zaujímavosti, ku ktorým by sme inak ťažko dostali. Maja
Linda Poláková
Dovolenka výborná, hotel krásny, strava super, delegátka ochotná, príjemná môžem iba odporučiť organizácia na jednotku s hviezdičkou. Už teraz objednaný další zájazd s Vami❤️
Ondrej Toke
Vysoká spokojnosť.
Ida Brtáňová
Včera sme boli v Krakove a Osvienčime, veľmi sme boli spokojní a chceme poďakovať aj za odborné znalosti sprievodkyni pani Dagmar a šoférom za príjemnú cestu a za dobré do vezenie domov. CK ďakujeme za pekný výlet, určite ešte využijeme Vaše služby aj do Krakova sa určite ešte vrátime, ale na dlhšie. Ida a Standa
Mária Luptaková
Program zájazdu výborný, fantasticky pripravená sprievodkyňa. Zájazd hodnotím na výbornú.
Monika
Ďakujeme za zážitky, so všetkým sme boli nadmieru spokojní. Určite s vašou cestovkou niekam ešte vyrazíme
Natália Bali
So zájazdom som bola veľmi spokojná. Ďakujem CK Daka za skvelé zážitky.
Ján Gajdošík
Ďakujem za skvelý zážitok.
Marián
Ďakujeme za zaujímavý poznávací zájazd v Holandsku. Prístup sprievodkyne i vodičov autobusu bol vysoko profesionálny a program bol postavený veľmi zaujímavo. Určite budem vaše služby odporúčať ďalej...
Miroslava Pupalova
Dakujem CK DAKA za krasne prezitych 6 dni. Po Provensalsku nas sprevadzala super sprievodkyna, Marcelka, ktora nas vzdy oboznamila s programom dna. Vdaka nej sme mali vzdy vsetko vopred a super vybavene. Samozrejme, ze vdaka patri aj vodicom, ktori boli ustretovi a stastne nas doviezli tam aj spat.
Eva Janišová
Srdečne ďakujem za príjemne strávený deň aj vďaka výborne naplánovanému programu, aj jeho splneniu, no tiež vynikajúcej sprievodkyni. Je neuveriteľne príjemná, vzdelaná, empatická, srdečná, ochotná. Rovnako skvelá bola aj česky hovoriaca Eliška, ktorá nás sprevádzala vo vínnych pivniciach. Teším sa už teraz na ďalší zájazd a za tento ešte raz ďakujem. ejá
Monika
Zájazd do Paríža - sprievodkyňa Nela perfektná osôbka, páčilo sa mi.
Viera Besedová
S cestovnou kanceláriou som spokojná a určite pôjdem na zájazd ešte tento rok.
Oľga Bučová
Super zájazd. Ak ešte niekto váha, treba ísť.
Adriána Maďarová
Ďakujem za skvelý víkendový pobyt v Chorvátsku.
Laura Rozenbergová
Bola som s Vašou cestovnou kanceláriou už viackrát a zakaždým to bolo super. Ďakujem.
Ivan
Odporúčam návštevu Amsterdamu a kvetinovú výstavu na apríl 2024 s CK DAKA
Anton Martinka
Z cestovnou kanceláriou máme už dlhodobo veľmi dobré skúsenosti a preto vrelo každému odporúčame CK DAKA.
Jozef Brodzák
Skvelý zájazd, s výbornou a profesionálnou sprievodkyňou a históriou nabitou destináciou. Úzko špecifická a dych vyrážajúca soľná baňa Wieliczka. Odporúčam návštevu.
Janka
Zájazd s výborným programom. Vďaka pani sprievodkyni Evke sme sa veľa o Slovinsku dozvedeli.
Jana Petrikovičová
Päťdňový zájazd po krásach východného Slovenska predčil naše očakávania. Veľa sme videli a dozvedeli sa, mali sme dostatok času na oddych a individuálny program. Sprievodkyňa pani Korimová veľmi príjemná, fundovaná, mala všetko pod kontrolou. Maximálna spokojnosť.
Soňa Juhásová
So všetkým sme boli maximálne spokojní, CK odporúčame a už sa tešíme na ďalší poznávací zájazd. (:
Klaudia Achbergerová
Cez CK Daka sme boli na víkendovom kúpaní v Rimini. Veľmi jednoduché objednanie zájazdu, milí šoféri autobusu, krásny voľný deň v Bellari. Určite pôjdeme znova, ešte raz do Rimini na ten dlhší zájazd a určite aj iné destinácie ❤️ výborná cestovka
Katarina Lakatos
S CKDAKA chodime na vylety pravidelne. Cena, zážitky aj personal su skveli. Doplnaju stale nove ponuky, a preto sa najblizsie opat s vami vydame na nejaku tu poznavacku :)
Melinda Mikleová
Maximálna spokojnosť. Ubytovanie bolo nad moje očakávania. Výborná komunikácia. Ďakujem za perfektný zájazd.
Alena Mendelová
Odborný a zaujímavý výklad, vybranie toho "naj" z danej lokality.
Štefan
Príjemná skúsenosť, odporúčam…ten kto si chce užiť pár dní, keď sa dá aj v súkromí s vlastným programom bez organizácie sprievodcu CK- treba ísť sem! Hotel a služby primerané cene, blízkosť pláže aj centra mesta, dobrá dostupnosť do prímestských lokalít autobusmi za účelom návštevy Aquaparku, múzeí a iných atrakcií mesta Rimini. Veľká vďaka patrí vodičom Petrovi a Zoltánovi za vynikajúcu organizáciu dopravy, dokonale nahradili aj delegátku, ktorá bola prítomná až na mieste pobytu a zvládli aj nepredvídané udalosti počas cesty… ďakujeme veľmi pekne.
Eva Baligová
Program poznávacieho zájazdu v metropole Grécka, Aténach splnil všetky moje očakávania. Profesionálna sprievodkyňa s perfektnými jazykovými znalosťami nám ukázala podstatné historické a kultúrne miesta hlavného mesta. Zabezpečila nám cestovné lístky (dopravné karty), ktoré platili počas celého nášho pobytu na všetku MHD dopravu. Priblížila nám mentalitu a spôsob života bežného obyvateľstva, aj grécku kuchyňu. Výborným benefitom bol prevoz z Bratislavy na letisko do Viedne a späť. Ďakujem.
Renata Sekeráková
Zájazd do Schonbrunu vrelo doporučujem.
Lucia
S DAKOU asi 5 zájazdov už za nami, ale vždy veľká spokojnosť❤️
Oľga
Programovo bohatý a všestranne zameraný poznávací zájazd - história, kultúrne pamiatky, príroda, dejiny a zvyky regiónov. Výborní šoféri, zvládajúci aj náročné dopravné situácie, vtipní, ochotní a trpezliví. Pani sprievodkyňa Marcela - starostlivá, dôsledná a ochotná. Milí spolucestujúci, výborná atmosféra. Určite odporúčam tento zájazd.
Anna
Dobra organizácia, so super sprievodcom. Odporúčam!
Jana
Nemám žiadne výhrady
Ingrid Danišovičová
CK DAKA - skvelá voľba na poznávacie zájazdy.
Miriam
Zájazd bol veľmi dobre zorganizovaný. Pani sprievodkyňa bola veľmi milá, láskavá a ochotná. Program zájazdu bol výborný, splnil očakávania.
Erika Sujová
Zájazd "Perníkové chalúpky a advent na zámku Grafenegg" bol vynikajúci. Páčil sa mi vyvážený pohodový program a veľmi zaujímavé miesta, ktoré sme navštívili.
Lenka Horváthová
Dovolenka prebehla na výbornú, všetko ako v popise CK na internete, veľká spokojnosť, dovolenku sme si užili. S CK DAKA som cestovala už 4 krát a plánujem tak aj v budúcnosti.
Jana Jaklová
Všetko bolo super.
Gabriela
Krásny výlet, nádherná krajina. Veľa sme videli, dozvedeli sa mnoho nových informácií. Vrelo odporúčam a výstava tulipánov jeden ohromný zážitok na celý život.
Julia Krakovska
Vynikajúci šoféri, veľmi skúsená sprievodkyňa, veľmi ochotná. Program skvelý, dobre zorganizovaný. TOPKA
Lucia Schandl
Zájazd do Paríža bol aj vďaka pani sprievodkyni Marte D. a pánom šoférom úžasným zážitkom. Celkom určite sa ešte s DAKOU a pani Martou niekam vyberieme.
Iveta Šinálová
5-dňový silvestrovský zájazd Amsterdam sa mi veľmi páčil, bola som spokojná s profesionalitou pána delegáta aj pánov šoférov. Program bol dobrý. Ďakujem.
Natalia
Ďakujem za zájazd :)
Katarína
S organizáciou zájazdu do Legolendu sme boli veľmi spokojní. Veľmi sa nám páčilo, že v autobuse mal každý svoj malý televízor na operadle pred sebou, kde si mohol kedykoľvek počúvať hudbu alebo pozerať film podľa vlastného výberu bez vyrušovania ostatných spolucestujúcich, takže cesta rýchlejšie ušla. Určite ešte s CK Daka pôjdeme aj na iné výlety.
Igor Michalec
Všetko bolo skvelé.
Sylvia Paličková
Určite odporúčam, boli sme spokojní. Benátsky karneval treba zažiť.
Ivan
zájazd splnil moje očakávanie všetko bolo perfektne zorganizované, perfektný sprievodca, ďakujeme.
Josef Joachimsthal
5- dňový zájazd do Medžugoria. Spokojnosť po každej stránke. Určite ešte využijeme služby cestovnej kancelárie DAKA.
Lenka Adel
Všetko super.
Jana H.
So zájazdom som bola veľmi spokojná a aj s navštívenými miestami, Slovinsko je nádherné, zájazd vrelo odporúčam.
Jana Stančeková
Za pár dní sa dá toho zažiť naozaj veľa. Úžasný zážitok z Paríža. Plavba loďou a výhľad z najvyššieho poschodia Eiffelovky bol perfektný. Super šoféri a sprievodkyňa na 1*. Teším sa na ďalšie poznávanie :- )
Andrea
Dovolenka bola skvelá. Primorsko je úžasné. Šoféri boli výborní ako vždy v CK DAKA. S CK DAKA sme boli už viac krát a tešíme sa na ďalšie dovolenky. Prajem Vám veľa úspechov.
Renáta Korschova
Sprievodkyňa Evka bola super, poradila, odporučila, neľutujem, výlet bol perfektný. Užila si to dcéra, bol to darček k jej narodeninám. Posedeli sme si v cukrárni. Spomienky sú krásne.
Martina Zíšeková
Hodnotím na plný počet možných bodov. Proste super.
Irena
Výlet odporúčam pre každého. Koncentračný tábor by mali ľudia navštíviť "povinne", nech vedia čo sa dialo.
Simona Miháliková
Všetko bolo super.
Kamila Chovancová
Zájazd výborne nastavený na Veľkonočný čas, slušné ubytovanie a raňajky, dobrý sprievodca. Úžasný zážitok sv. omše v Sagrade Familii. Odporúčam aj ostatným.
Marina
Išli sme prvý krát cez cestovnú kanceláriu, super skúsenosť. Odporúčam
Lucia
Luxusné počasie, nabitý program, skvelá sprievodkyňa a spoľahliví šoféri = výborný zájazd.
Veronika Oravcová
Všetko bolo v najlepšom poriadku určite si ešte nejaký zájazd vyberieme.
Robert Pikáli
Bol som spokojný, príjemná dovolenka s manželkou. Hotel a služby vynikajúce, strava perfektná. Doporučujem každému. Ďakujem DAKA !
Eva
Ďakujeme za príjemne strávený víkend, z našej strany veľká spokojnosť.
Zuzana Galova
Skvelý zájazd s milou a profesionálnou sprievodkyňou Jankou a veľmi ochotnými a profesionálnymi šoférmi.
Miroslav Kočka
Bol som veľmi spokojný. S výkladom sprievodkyne, jej vedomosťami o danej lokalite a aj organizačne. Plná spokojnosť.
Iveta Furmaníková
S CK Daka sme boli už viackrát a zakaždým sme boli spokojní. So zájazdom do Rimini všetko bolo OK cesta autobusom, šoféri, delegátka aj ubytovanie v hoteli, ak sa bude dať, išli by sme aj nabudúce. Prajeme vám veľa spokojných zákazníkov. S pozdravom vaši cestovatelia.
Jakub
Zájazd v pohode boli veci čo sa mi nepáčili aj páčili ale prijal by som viac osobného voľna a veľmi som bol spokojný s počasím a šoférom aj ubytovanie bolo fajn
Jozefína
Boli sme veľmi spokojní odporúčam
Lea Šándorová
Ďakujem za zajazd do Paríža. Určite odporúčam. Program bol zaujimavy, primerane rozdelený na jednotlive dni. Sprievodkyna bola milá, ústretová a nápomocná. Vzdy sme mali dostatok casu na prehliadku kultúrnych pamiatok, ktorej predchádzal odborný výklad o danej pamiatke ako aj dostatok času na oddych a “svoje” aktivity. S radostou absolvujem aj další z ponuky zájazdov CK DAKA.
Miloslav
Príjemné prostredie, krásne a teplé more a v areály hotela nádherný bazén. Usmievaví a ochotní personál.
Patrícia Olejárová
Veľmi pekný zájazd ale časovo náročný ale naozaj stojí za to !!!
Peter Janoška
Profesionálne sprevádzanie, výklady a informácie na zájazde od p. H Alice, kvalitný autobus a pohodový šofér.
Július
S partnerkou Lenkou a manželmi Goralkovcami sme absolvovali poznávací zájazd do Londýna. Sme veľmi spokojní (vyšlo nám aj počasie). Ďakujeme CK DAKA, konkrétne sprievodkyni pani Elene Ewiakovej a pánom šoférom.
Katarína Kereková
5-dňový zájazd do Holandska úplne odporúčam, výborný program, kopu toho navštívite a sprievodkyňa Katka bola top!! Bol to náš druhý zájazd s Dakou a isto nie posledný. Ďakujeme.
Michal
Zájazd splnil naše očakávania. Od výbornej pani sprievodkyne, cez šoférov, pohodlný autobus, dobrý hotel a bohatý program. Môžeme len odporučiť.
Ján Kollár
Aj tento krát som bol s cestovnou kanceláriou DAKA, ako vždy veľmi spokojný. Wellness pobyt v Maďarsku naplnil plne očakávania. Môžem len odporúčať, kto ešte "váha". Pomer cena/kvalita zodpovedajúci.
Jana Ďuricová
Vybrali sme si jednodňový zájazd do Maďarska a neľutujeme, bolo to neskutočné, sprievodkyňa Katka bola nadupaná vedomosťami o tejto krajine, prehliadka mesta bola tiež super. Určite pôjdeme opäť s Vašou CK. Ďakujeme za útek z každodennej rutiny :)
Igor Pollák
Veľmi dobrý zájazd za poznaním histórie ako aj súčasnosti Paríža.
Emília
Maximálna spokojnosť, odporúčam.
Jana Cichovicova
S CK Daka sme cestovali už 2x, aj tento krát sme boli veľmi spokojní, videli sme všetko, čo sme mali vidieť a oveľa viac. Vodiči a sprievodkyňa boli super, zaslúžia si veľkú pochvalu za trpezlivosť. Máme krásne zážitky. Určite odporúčam.
Ingrid
Veľká spokojnost so všetkým
Miroslav Javorský
Túra po národnom parku Plitvické jazerá je skvelou voľbou na útek z bežnej sobotňajšej rutiny, bez potreby čerpania dovolenky, jedinečná príležitosť vidieť nádherné tyrkysové a smaragdové jazerá, aké na Slovensku nemáme. Vrelo odporúčam na zresetovanie hlavy a načerpanie pozitívnej energie.
Anna Kandriková
Super kvalitná cestovná kancelária.
Ľubica Klučková
Perfektný zájazd.
Katarina
Zájazd splnil moje očakávania.
Karína
Vrelo odporúčam. Obrovské ďakujem pánovi sprievodcovi Edovi a šoférom Michalovi a Robovi. Ich profesionálny prístup, ochota, snaha, prehľad a úslužnosť vo veľkej miere prispeli ku krásnym zážitkom. Vašu cestovnú kanceláriu určite ešte vyhľadám.
Lubica Hnilicová
Veľmi spokojná.
Ondrej
Bol som veľmi spokojný. Určite budem aj budúcnosti cestovať cez vašu CK.
Jana Chabroňová
Vyjadrujem CK Daka opäť moje veľké ĎAKUJEM, vždy som bola maximálne spokojná s prístupom, komunikáciou, programom, delegátmi.... atď. Odporúčam každému skúsiť absolvovať s CK Daka nejaký výlet, zájazd, pobyt.... a určite budete maximálne spokojní... ešte raz veľmi pekne ďakujem, že som vďaka Vám prežila takú fantastickú dovolenku... prajem všetko dobré CK a nech sa Vám stále darí ✊?✊?✊?
Viera Čavrnochová
Ďakujem za krásne zážitky z poznávacieho zájazdu Rím-Vatikán. Teším sa na ďalšie poznávacie zájazdy s Vašou cestovkou.
Jana Hudecová
Úžasný zájazd do Bosny a Hercegoviny. Tak veľa za tak málo dní... Sarajevo s typickým trhoviskom a lanovkou, historický Mostar, nezabudnuteľné vodopády Kravec! Medžugorie a svätá omša pod holým nebom, Neum a Jadranské more - tak azúrovo čisté a pokojné... VĎAKA!
Vladimír Rozsypal
Zaujímavý zájazd vďaka pútavému rozprávaniu sprievodkyne, ktorá mala prehľad o histórii Rakúska aj samotnej Viedne.
Jaroslava Cisárová
Jednodňový zájazd do Tullnu na výstavu kvetov môžem len doporučiť všetkým, ktorí radi kvety sadia a starajú sa o svoje rozkvitnuté záhradky, predzáhradky, balkóny, okná. Výstava ponúka veľký výber sadeníc, cibuliek, záhradných doplnkov a iného okrasného a spotrebného tovaru, veľa zaujímavých aranžérskych nápadov. Súčasťou zájazdu je prehliadka mestečka Tulln. Ja osobne som s výstavou spokojná, počasie nám tento rok prialo, bola som na výstave štvrtýkrát.
Erika Vargová
Odporúčam pre každého, boli sme veľmi spokojní!
Jaroslava Knapová
Zatiaľ sme boli s výletmi s cestovnou kanceláriou Daka spokojní. Preprava autobusom bola fajn a program bohatý.
Sidonia Buzalkova
Navštíviť Rím a Vatikán bolo úžasné. Tú krásu treba vidieť a obdivovať um predchádzajúcich generácií. Krásny zážitok.
Jana Kortusová
Veľká spokojnosť. Vrelo odporúčam.
Andrej Kőnig
Ďakujeme za pekný zájazd, páčilo sa nám :)
Denisa Filipová
Som veľmi spokojná s Cestovnou kanceláriou DAKA. Už si pripravujem ďalší výlet s nimi. Ďakujem cestovnej kancelárii nie len za splnenie mojich túžob niekam vyraziť, za zážitky ktoré mám, ale aj za darček, ktorý som na poslednom výlete s nimi dostala. ĎAKUJEM VÁM ❤️
Tobias Wittner
Veľmi super zájazd so super sprievodcom.
Daniela Tóthová
Výborný zájazd do Gruzínska, odporúčam.
Miroslava Virgová
Cestovnú kanceláriu Daka odporúčam. Bola som cez nich druhý krát a mám kúpené ešte dva zájazdy... Majú profesionálnych sprievodcov a výborné služby...
Jarmila Vajciková
Vyjadrujem spokojnosť so službami CK DAKA. Rada využijem služby tejto CK pri poznávaní krás Slovenska.
Zuzana Kubíčková
So zájazdom do Prahy sme boli spokojní.
Nikola Guliková
Zájazd v Paríži bol veľmi krásny. Mali sme veľmi milého, zábavného, inteligentného, trpezliveho sprievodcu. Nemám čo vytknúť. Dozvedeli sme sa veľa nových zaujímavých poznatkov. Autobusari na 1*. Postarali sa o príjemnú a bezpečnú jazdu. Páčilo sa mi ze sme sa nedrzali striktne programu a videli sme aj niečo navyše co v programe nebolo. Ubytovanie bolo útulné a príjemné, myslím ze stačí na to co tam človek prespi. Raňajky bolo výborné. Tešíme sa na ďalšie zájazdy s dakou.
Marianna
Všetko bolo super a za dobrú cenu
Veronika Bódiová
Zájazd bol krásny a zaujímavý, sprievodkyňa a šoféri boli naozaj príjemní a veselí ľudia. Teda aj cesta autobusom nám ubehla ako voda.
Soňa Zabloudilová
Letecký zájezd do Istambulu se vydařil. Průvodce pan Pavel Říha byl příjemný a spolehlivý profesionál. Ubytování v hotelu Central je *** pěkné, čisté, ale hlavní výhodou je umístění blízko pěší vzdálenosti do centra.
Erika
Ďakujem CK DAKA za skvelý zájazd do Transylvánie 5/2023 :-)
Katarína Lisičanová
Najlepšia dovolenka...
Lucia Jelenská
Všetko bolo super.
Jozef K
Výborne organizovaný zájazd a ponuka služieb.
Viera
Boli sme sa kúpať cez víkend v Chorvátsku, cesta sa dala zvládnuť, páni šoféri boli ústretoví a zátoka na Pagu je úchvatná. Pekný výletík.
Mária Jevrič
Nedávno som sa s touto cestovkou vrátila z Talianska z Rimini. Pri odchode z BA ma dostali šoféri svojim skvelým prístupom, hneď po príchode na miesto má dostala sprievodkyňa Natália veľmi ochotná a hlavne príjemná osôbka. Do tretice ma dostal výhľad z hotela priamo na pláž a tak som strávila s nimi krásnu dovolenku. Mária
Ľubica Neuročná
Super sprievodkyňa Erika, šikovný pán vodič Andrej a program, ktorí som chcela vidieť. Hradný vrch s kostolom a krásnym výhľadom na Budapešť a nádherné počasie. Námestie republiky a Tropicarium som tiež ešte nevidela, takže som si všetko pohodlne pozrela a od Eriky sa nové skutočnosti dozvedela. Ďakujem
Ľubica
v termíne od 2.6.2023 do 4.06.2023 som bola na zájazde Plitvické jazerá . Zájazd bol zorganizovaný veľmi dobre. Pani sprievodkyňa Katka a pán šofér Michal boli skvelí. Ďakujem
Jozef
Maximálna spokojnosť, odporúčam.
Štefan Oklapek
Spokojnosť s pripraveným programom so sprievodcom.
Beáta Cigáneková
Všetko super.
Alena Naštická, Ing.
Výborný zájazd s príjemnou sprievodkyňou - odporúčam.
Gabriela
Zájazd výborne zorganizovaný, ústretoví šoféri aj sprievodkyňa.
Laura Pokoraczká Križovičová, Phdr.
S cestovnou kanceláriou som veľmi spojná. Od začiatku ich fungovania využívam služby CK DAKA.
Valéria Chladná
Zájazd splnil moje očakávanie a určite s touto cestovnou kanceláriou ešte pocestujem. Sprievodca úplne super, vysvetlil všetko o čo sme sa zaujímali a vychádzal v ústrety s akoukoľvek požiadavkou. Určite nemám čo vytknúť.
Aďa
Všetko bolo super.
Beata Breierova
Celý zájazd bol výborný, sprievodkyňa super, autobus a šoféri veľmi dobré. Teším sa na ďalšie zájazdy s vami. Držím palce, ste super.
Ľudmila Zarevúcka
Zájazd splnil požadované informácie nad očakávanie, sprievodkyňa bola super.
Zuzikoc
Ďakujeme za super poznávací zájazd do Paríža, bohatý program, skvelá sprievodkyňa Marcelka, jej odborný výklad, ochotu pomôcť a poradiť. Nabehali sme denne dosť km, ale o tom poznávací výlet je. Izby v hoteli boli malé, čisté ale každý deň upratané, raňajky rovnaké každý deň /sladké /, bol to náš druhý zájazd z vašou CK a určite nie posledný ?
Katarína
Zájazd bol veľmi zaujímavý, celkovo bolo o mňa ako turistu veľmi dobre postarané aj vďaka výbornému sprievodcovi. Sprievodca, Martin - profesionál - vtipný, ľudský, inteligentný, praktický. Veľká vďaka za neho. Program zájazdu bol zostavený vzhľadom na počet dní a množstva pamiatok primerane. Edinburgh je krásne mesto, bohaté na históriu, určite sa oplatí vidieť. Zvoliť si poznávací zájazd do tohto mesta či iných oblastí Škótska určite idem cez DAKA. Prajem veľa úspechov. Katarína
Iveta Furmaníková
So zájazdom Čarovný Hallstatt a Sisi do Rakúska sme boli spokojní, páčilo sa nám. Počasie nám vyšlo. Na budúce pôjdeme znova s C.K. Daka
Andrea Gondová
S touto cestovkou sme boli už viackrát a boli sme vždy spokojní, určite pôjdeme aj nabudúce.
Jarmila Štofančiková
Absolvovala som s Ck Daka už druhý zájazd a som veľmi spokojná so službami aj cenou. Určite aj na budúci rok si vyberiem nejaký poznávací zájazd od CK DAKA.
Robert
Celkový dojem zo zájazdu bol veľmi dobrý. Vyskytlo sa zopár maličkostí, ale boli zanedbateľné. Penzión je starší, ale postačujúci na pobyt. Tým, že je v kopci, poskytuje z horného podlažia nádherný výhľad na záliv. Jedlo (hlavne večere) bolo chutné, varil najmä slovenský personál, ktorý bol zároveň ochotný a ústretový. More boli veľmi príjemné, niekedy chladnejšie, niekedy teplejšie a občas s vlnami, čo ocenili najmä naše deti. Do historického centra sme sa často prešli vo večerných hodinách, malo neopakovateľnú atmosféru. Zájazd splnil naše očakávania.
Jana Jurčišinová
Zájazd do Budapešti boj skvelý darček. Užili sme si všetko čo zájazd ponúkal. Skvelý a pripravený sprievodca, spoľahlivý šofér jazdil bezpečne a tak, že ani nevieme ako a boli sme v cieli. Vďaka patrí aj CK, určite sme Vaše služby nevyužili posledný krát. Ďakujem
Nataša Regendová
Úžasný výlet do Paríža, perfektná organizácia, všetko pekne zabezpečené, doprava, ubytovanie... Veľké ďakujem p. sprievodkyni Elenke za jej prístup a vedomosti. Boli sme na viacerých Vašich výletoch, tento bol naj. Pre nás krásny rodinný výlet.
Janka Janoščiková
Maximálna spokojnosť s výletom do čokoládovne Kittsee, do Viedne, s výbornou pani sprievodkyňou a pánmi vodičmi.
Jana
Pre mňa krásny zájazd aj vďaka úžasnej pani sprievodkyni Marcelky - vrelo odporúčam. Kto má rád kúpanie v mori, každý deň je tam dostatok času aj na túto aktivitu. Je to pohodový zájazd bez stresov a naháňania sa.
Marta Poláčiková
Absolvovali sme autobusový zájazd UNESCO pamiatky Južných Čiech. Veľmi krásne miesta určite to treba vidieť. Pani sprievodkyňa nám detailne porozprávala o všetkých pamiatkach. Určite ešte pôjdeme s CK DAKA. Ďakujeme za krásny výlet.
Valeria Vikrutova
Najlepšia CK DAKA, za 20 rokov môjho cestovania k moru. Dobre organizovanie zájazdu. Presne podľa pokynov. Ďakujem Vám.
Ľubica Mičková
V termíne 07.10. až 08.10. som bola na zájazde v Prahe. Bola som veľmi spokojná. Veľké poďakovanie patrí našej sprievodkyni Anne za jej výklad plný zaujímavých informácií. A taktiež ďakujem pánovi šoférovi, ktorý nás bezpečne dopravil do Prahy a aj späť domov. Ďakujem.
Denisa
ďakujem za pekný zážitok, dobre zorganizovaný zájazd, príjemný a profesionálny vodič
Lýdia Frniaková
Zájazd do Holandska bol veľmi pekný, plný zážitkov. Určite služby CK DAKA využijeme aj do budúcnosti.
Helena Lichnerová
V mene rod. príslušníkov - 5 -, Vám chcem poďakovať, hlavne, čo sa týka sprievodcu, pán bol neuveriteľne znalý v histórii dejín - Viedne, tak podrobný výklad, ktorý nám podal, dokonca ešte cestou autobusom tam aj späť, patrí mu poďakovanie. Ale zároveň ďakujeme aj p. šoférovi, ktorý nás bezpečne dopravil tam aj späť. Ďakujeme Vám a určite si do budúcna zopakujeme viac fakultatívnych zájazdov, ktoré sú v ponuke. Pekný deň.
Mária Hladíková
Zájazd splnil moje očakávanie, bola som spokojná, CK môžem odporučiť.
Erik Sýkora
Úžasné a očarujúce 4 dni v Barcelone so sprievodcom Jakubom, ktorý nás svojimi vedomosťami a odborným výkladom dokonale vtiahol do histórie a tajov mesta Barcelona. Nepamätám si, či ho zaskočila nejaká naša otázka. Dokázal by rozprávať asi celé hodiny, keby sme mali toľko času :). Veľkým prekvapením určite bola naša účasť na omši v Sagrada Família. Ani sa nám nesnívalo, že sa tam vôbec dostaneme. Bolo to pre nás veľké prekvapenie, za čo ĎAKUJEME. Ubytovanie na úrovni, čisté a určite postačujúce s raňajkami, nápojom a dobrou kávou. Na každom rohu na Vás tak či tak striehnu rôzne miestne pochutiny, ktorým neodoláte.
Mariia Hazdiuk
Boli sme veľmi spokojní, ďakujeme veľmi pekne za výlet.
Anna Kurečková
Malta, tak ako sme ju zažili je očarujúca a všetci sme si odniesli krásne zážitky a veľa nových vedomostí od skúsenej a milej sprievodkyne Elky.
Adriana Valentovičová
Veľká spokojnosť s pracou sprievodcu obdivuhodné vedomosti, o ktoré sa s nami podelil.
Ľuboš Majerčák
Nádherné Atény, super sprievodkyňa Janka, videli sme všetko čo sme chceli a čo bolo v programe zájazdu. Možnosť individuálneho programu čo bolo super hlavne v posledný deň. Spoločné obedy boli super spestrenie ....
Robert
Ďakujem Vašej spoločnosti Daka za nádherný zájazd Madridu a okolia. Od organizácie, programu, ubytovania, starostlivosti, výkladu sprievodcu ,hodnotím tento zájazd veľmi ale veľmi pozitívne. Určite, pôjdem s Vašou spoločnosťou i na ďalšie destinácie. Ďakujem
Nikola Guliková
Zájazd sa nám veľmi páčil. Krásna príroda, prostredie a ten výhľad z orlieho hniezda nádhera. Vyšlo nám aj super počasie, čiže to len pridalo + k zájazdu. Sprievodkyňa milá, vtipná a mala výborne vedomosti. Autobusari taktiež super. Ak na ďalší zájazd tak len s CK daka. Odporúčam všetkými piatimi.
Silvia Snohová
Veľká spokojnosť.
Iveta
Z CK DAKA cestujeme 2 roky a sme veľmi spokojní, hlavne cenovo zájazdy bezkonkurenčné, takže aj nabudúce určite zas z cestovkou sa vyberieme spoznávať nové destinácie.
Katarína
Zaujimavy zajazd, pocas ktoreho ma clovek moznost navstivit krasne historicke centra troch hlavnych miest pobaltskych statov.
Gabriela
Ďakujem za krásne dva dni v Prahe. Teším sa s CK DAKA na ďalšie zájazdy.
Mária Šusteková
Výlet pekný, šoféri spoľahliví.
Eva Borodáčová
Ďakujem za obohacujúci poznávací zájazd.
Terézia Szőkeová
Napriek horúčavám sa mi páčilo.
Lucia
Sme veľmi radi, že sme cestovali cez spoločnosť DAKA...pracujú tu naozaj super zamestnanci, poradili, rezerváciu podržali, lebo sme neboli ešte rozhodnutí. Sprievodkyňa Erika za nás TOP, milá zlatá usmievavá...poradila pomohla...
Mária Petrakovicova
CK Daka je skratka super, ešte nikdy ma nesklamala a to som už bola na viacerých zájazdoch. Spokojnosť nadovšetko.
Kristína Vašinová
Krásny zájazd.
B. Batta
Na zájazd sme sa s partnerom tešili. V ponuke boli aj iné výlety a my sme sa tešili hlavne na more. Z ponúkaných výletov sme sa zúčastnili obhliadky San Marína, určite sa tam oplatí ísť, len treba mať pohodlnú obuv a veľa voľnej pamäte na telefóne/fotoaparáte. Pláž je veľmi blízko a je čistá, máte možnosť vypožičať si lehátka na platenej pláži a taktiež je možnosť ísť aj na verejnú pláž, avšak tá je bez toalety, sprchy a bufetu. Reštaurácie otvárajú pomerne neskoro, až okolo 18:00 a v cene sú len raňajky, čiže je rozumné si pribaliť so sebou trvanlivé potraviny alebo sa spoľahnúť na miestne obchody (zatvárajú, keď reštaurácie otvárajú). V meste môžte byť obeťou vreckových zlodejov. Organizácia bola dobrá. Šoféri robili počas cesty pravidelné zastávky a taktiež šoférujú šikovne a bezpečne. Ak by niekto cestoval zo Zvolena, musí sa pripraviť na dlhú cestu do Bratislavy cez všetky nástupné miesta. So zájazdom som bola veľmi spokojná.
Darina
Veľmi som si obľúbila Vašu cestovnú kanceláriu Daka. Vďaka Vám som už spoznala, Budapešť, Plitvické jazerá, Hallstat, Krakow, a dúfam že ich bude ešte viac. Sprievodcovia sú vždy milí, ústretoví, priateľskí a majú veľa znalosti a podávajú skvelý výklad, ktorý má vždy zaujme. Bola by som veľmi rada keby ste viac zájazdov dali aj zo Žiliny.
Libuša Válkyová
CK DAKA je spoľahlivá cestovka, zájazdy primerané cene, schopný sprievodca.
Tina
Boli sme spokojní, zájazd bol super
Andrea Yasser
Vyborny vylet, super organizacia, sprievodkyna pani Alicka top, śofer tiez velmi prijemny, urcite pojdeme s DAKA aj na dalsie vylety. Dakujeme!
Dušan Černický
Prijemna cesta s dobrym vykladom sprievodcu a pracou vodica. Vyborny program . Hodnotenie zajazdu *****.
Roman Kazda
Bol som spokojný s programom zájazdu, sprievodkyňou aj ubytovaním. Odporúčam.
Renáta Bartková
Zájazd do Paríža vďaka profesionalite sprievodkyne a profesionalite vodičov hodnotím kladne.
František Behul
Ďakujem odporúčam.
Andrea Sláviková
Absolvovali sme s priateľmi pekný zájazd na výstavu kvetov v Tulln, spojenú s prehliadkou mesta. Veľmi sme si to užili!
Tímea Poláčeková
Ďakujem za pekný výlet ❤ .
Oľga Huczmannová
Skvelé zájazdy za rozumné ceny a milý prístup sprievodcov i vodičov. S touto cestovnou kanceláriou sa naozaj oplatí cestovať.
Monika
Skvelý zájazd, úžasná sprievodkyňa Alenka, milí šoféri a spolucestujúci. Vrelo odporúčam
Helena Weissova
Bola som maximálne spokojná.
Viera Margetiaková
Vynikajúca sprievodkyňa p. Elenka E., s neskutočnými vedomosťami, milá, ochotná urobiť pre klientov všetko. Výborní vodiči R.+R. Videli sme Paríž, kde krása striedala nádheru. Určite sa vrátim a určite využijem aj iné ponuky. Veľká vďaka.
Zuzana Šárközyová
Skvelá cestovná kancelária, boli sme so všetkým maximálne spokojní. Vrelo odporúčam cestovnú kanceláriu, všetko, čo bolo v popise a na fotkách, zodpovedalo skutočnosti. Ďakujeme krásne za skvelú dovolenku. Určite s Vami pocestujeme aj nabudúce. ❤
Miriam
Veľmi dobrá cestovka. Určite to nebol poslední zájazd s Dakou ste výborní dávam 10 hviezdičiek. Nech sa Vám darí.
Anna Chlebanová
Boli sme maximálne spokojní so šoférmi aj so sprievodcom.
Adriana Polakovičová
Dobrý Deň! Včera sme sa s priateľom vrátili z poznávacieho zájazdu v Provensálsku,no nedá mi nenapísať svoje hodnotenie z tohto pobytu. Sme 100% spokojní ,naozaj skvelý zájazd,nezabudnuteľný zážitok na celý život.Musím pochváliť našu milú pani sprievodkyňu Marcelku Korimovú ,ktorá bola veľmi ochotná, príjemná,ľudská a hlavne veľmi trpezlivá počas zájazdu. Organizácia zájazdu bola úplne bez problémov,super program presne podľa plánu.Veľká vďaka patrí aj skvelým pánom vodičom,ktorí boli veľmi priateľský a ktorí nás doviezli v bezpečí.Naozaj úprimný obdiv patrí sprievodkyni pani Marcelke za profesionalny prístup a fantastický zájazd. Naozaj veľká vďaka patrí CK Daka. Určite odporúčám každému,a dúfam že sa ešte v buducnosti stretneme. S pozdravom Polakovičová
Jana Turbeková
Na tomto zájazde som už bola 3x a ak budem mať možnosť ešte pôjdem, pretože spĺňa moje požiadavky na vyplnenie voľného času počas víkendu.
Tomáš Kamenár
S cestovkou som spokojný, autobus super, pred zájazdom všetky informácie zaslané emailom.
Jarmila
Ďakujem pekne za nádherný zážitok v Paríži, za mnoho krásnych miest. Ochotní a milí šoféri, fundovaný výklad sprievodkyne Jitky prispeli k super zážitku, ktorý bude dlho rezonovať. Paríž je krásny a program bol úplne super.
Eliška Gáfriková
Dvojdňový zájazd na Orlie hniezdo je skvelou voľbou. Program je na dva dni ideálny a okolie Salzburgu na rakúsko-nemeckej hranici je neskutočne krásne, s úžasnými prírodnými scenériami. Úžasným zážitkom je najmä návšteva soľnej bane a samotného Orlieho hniezda. Bonusom je príjemná návšteva likérky, kde sa dá kúpiť originálny suvenír.
Juraj
S leteckým zájazdom do Paríža som bol nad mieru spokojný. Skvelý program, sprievodkyňa bola super, vedela vždy ochotne poradiť a pomôcť.
Michaela Bajzíková
Skvelý zájazd, len by mohol byť aj dlhší vždy to veľmi rýchlo ubehne. Sprievodkyňa Marcelka ako vždy úžasná nemám čo vytknúť. Vždy veľmi milá, ochotná a ústretová...teším sa na ďalší zájazd spolu s ňou. Pani šoféri Miško a Jožko tiež super vtipní a vždy milí obaja. Ďakujem všetkým 3 za super zájazd a snáď sa s nimi v rovnakej zostave stretnem ešte na nejakom zájazde.
Renáta Čubová
Program zájazdu bol zaujímavý. Pán sprievodca mal pre nás množstvo informácii.
Alena
Program zájazdu veľmi dobre vystavaný - v podstate za 4 dni to hlavné z Jeruzalema a potešilo aj tých pár hodín pri Mŕtvom mori. Vďaka patrí hlavne sprievodkyni Ľubke Tomaštíkovej nielen za jej "sprievodcovanie" :-) ale aj za jej ochotu, trpezlivosť, milý a ľudský prístup.
Simona Lukovicsová
Zájazd bol super, aj napriek všetkým opatreniam, ktoré si situácia vyžaduje. Krakow je nádherné mesto. Sprievodca bol tiež super.
Iveta Firáková
Tento poznavaci zajazd sa mi velmi pacil, oplati sa vidiet tieto miesta. Urcite mam zazitok na cely zivot.
Olga Benesova
Južné Čechy maximálna spokojnosť.
Nora
Boli sme v marci s CK DAKA na zájazde v Prahe + ZOO. Zájazd ako aj počasie sa nám vydarili. Boli sme veľmi spokojní. Milo nás prekvapilo, že v ZOO je perfektný areál pre deti a že je tam aj lanovka. Úžasná bola aj vodná nádrž s tuleňmi, hrochmi a krokodílmi, kde sme ich mohli vidieť aj pod vodou. Už sa teším na nejaký ďalší výlet.
Viera Blahová
Zájazd do Tulln bol dobre zorganizovaný, splnil moje očakávania. Boli sme dobrá skupina, vytvorila sa dobrá nálada. Vyšlo počasie. Tulln je pekné mestečko, s krásnou promenádou pri Dunaji. Výstava kvetov bola famózna.
Kristína Bolešová
Celý zájazd bol Tip Top od sprievodkyne až po šoférov, pamiatky, jedlo.
Luba
Veľmi príjemný výlet, krásne počasie a hodnotný výklad sprievodcu. Ďakujem za príjemný deň :)
Ľubica Neuročná
Bűk thermálne kúpele veľmi prijemné a rada sa tam opäť vrátim. Super že je tam veľa bazénov a veľa oddychových miest.
Valéria
Nádherné mesto, výborný program, super sprievodca Jakub, slušné ubytovanie.
Andrea Oboňová
Ďakujeme za krásne strávený deň. Boli sme s dcérou už po 4 krát v Budapešti a stále je tam čo obdivovať. Sprievodca Marek bol veľmi milý a ústretový, naplno sa nám venoval. Hneď na začiatku nám rozdal minerálku, cukríky a aj darček (pero s logom CK DAKA). Cestou sme pozerali televíziu a počúvali výklad z histórie Maďarska, preto nám cesta rýchlo ubehla. V Budapešti nás čakal bohatý program. Zoo je nádherná ako aj okolie, po ktorom nás sprievodca viedol. Pri každej pamiatke nám ponúkol zaujímavý výklad spestrený vtipnými legendami z histórie. Nechýbal ani čas na osobné voľno, návšteva prezidentského paláca či prechádzka popri Dunaji. Určite Budapešť zanedlho opäť navštívime :) Andrea O.
Tatiana
spokojnosť - bola som s Vami 5x
Michal Foltin
Zájazd splnil moje očakávania. Skvelá sprievodkyňa Dagmar, ktorej vedomosti o histórii Poľska boli veľmi obohacujúce a bolo to pestré spríjemnenie cesty autobusom. Videl som viac, než som očakával. Zájazd je trochu časovo náročný, ale stojí zato ho podstúpiť, keďže vo finále Vaše zážitky budú dostatočnou odmenou pre každého. Odporúčam vrelo.
Eva Koledová
Odporúčame absolvovať výlet do prekrásneho prostredia, mestečko zapísané do UNESCO, neobyčajný zážitok.
Zuzana Igondová
Zájazd do Holandska má dobrý program a vďaka sprievodkyni Katke B. bolo spoznávanie tejto krásnej krajiny veľmi príjemným zážitkom. Poskytla nám veľa zaujímavých informácií a vlastných skúseností, s úsmevom nás sprevádzala podľa programu a pridala aj niečo navyše, ochotne poradila, preložila, jednoducho bola tam pre nás, aby sme si mohli naplno užiť navštívené miesta a ich atmosféru.
Miroslav Čižmár
Dobrá organizácia, výborný sprievodca.
Anna
Ďakujem za pobyt, super komunikácia s CK DAKA a príjemný delegát.
Szilárd Kovács
Melk bol super.
Adka
Výlet na tekvicové slávnosti bol veľmi vydarený. Aj prehliadka vinných pivníc a veterného mlyna bola veľmi zaujímavá. Som veľmi spokojná.
Katarína Böhmová
Výborný poznávací zájazd a skvelá sprievodkyňa Dagmar, klobúk dole pred jej vedomosťami, výborná rozprávačka.
Ilona
Bola som spokojná, odporúčam. Videli sme krásne miesta. Šoféri boli šikovní a milí. Sprievodkyňu hodnotím na jednotku s hviezdičkou.
Ľubomíra Púčková
Zájazd bol veľmi dobrý, videli sme toho veľmi veľa. Bez problémov ho zvládla aj deväť ročná dcéra. Sprievodca Marek bol super, ochotný, vybavil všetko čo sa dalo, pomohol pri vstupoch. Páni šoféri tiež skvelí. Hotel bol pekný, čistý.
Henrieta Farkašová
Skvelý prenádherný Silvestrovský zájazd, vďaka bohatému programu a veľmi zaujímavým odborným výkladom spievodkyne pani Marcelky, patrí jej veľké ďakujem za jej ochotu a aj trpezlivosť, vynikajúci šoféri, výborná organizácia, bohatý, pestrý program, za takú krátku chvíľu sme si odniesli v srdci domov kus azurového pobrežia a každá spomienka je cenná. Zájazd si rada zopakujem a vrelo odporúčam.
Denisa Štefancová Duľová
Zájazd bol super, páčil sa nám :)
Jozef Pagačovič
Ako účastník 2-dňového zážitkového zájazdu do Wellness pobyt Maďarsku som so službami, dopravou, starostlivosťou o klientov zo strany sprievodcu bol vysoko spokojný. Určite budem uvažovať v budúcnosti o podobný poznávací zájazd s CK DAKA.
Jana Zemková
1 z top zájazdov cez CK DAKA, sprievodkyňa 10/10, program 10/10, šoféri 10/10, všetko bolo super ?
Renata Brezinova
Veľmi kvalitné zájazdy, super vodiči, nabitý program. Veľká spokojnosť.
Denisa Čermáková
Internetová stránka je prehľadná a je tam vela zaujímavých ponúk. Isla som cez tuto cestovnu kanceláriu prvýkrát a urcite nie naposledy. Projemne prekvapila :)
Jana
So zájazdom som bola veľmi spokojná. Sprievodkyňa bola super, dozvedeli sme od nej veľa zaujímavých informácií.
Melinda Poláková
Boli sme veľmi spokojní. Určite aj nabudúce pôjdeme cez CK DAKA. Ďakujeme.
Jana Himičová
Všetko dobre zorganizované, naplno využité dni, sprievodkyňa a šoféri super. Ďakujeme za super zážitky.
Ľubica Vodnik
12.-13.10.2019 som sa zúčastnila s kamarátkou zájazdu "Nádherné bavorské zámky". Bol to nádherný dvojdňový zájazd, časovo dosť náročný, aby sa navštívili 4 destinácie - prekrásne zámky v čarokrásnych bavorských horách. Naviac nám vyšlo počasie, takmer letné, slnečné, pričom príroda a hory boli už krásne jesenne zafarbené. Veľmi vysoko hodnotím organizačné zabezpečenie zájazdu, výborných vodičov, ale najmä profesionálny prístup pani sprievodkyne Lenky Vadinovej, ktorej výklad o zámkoch bavorského kráľa Ľudovíta II. a jeho osobnom živote ako i členov rodiny Wittelsbachovcov dodal zájazdu vysokú úroveň. Veľmi pekne ďakujem za tieto dva dni. Zostáva mi iba doporučiť CK DAKA.
Monika
Boli sme na Plitvických jazerách, cesta bola perfektná so skúseným a skvelým vodičom Miškom, nič ho nevyviedlo z miery, sprievodkyňa Zuzka sa vyzná v danej oblasti, pozná aj históriu aj súčasnosť, nič ju neprekvapilo. Proste skvelo zohratá dvojica. Určite by sme si výlet zopakovali, na Plitvických jazerách bolo nádherne. Už plánujeme ďalšie výlety s CK DAKA.
Sandra Brhlíková
21.-24.6.2019 sme boli so synom na leteckom zájazde v Barcelone. Doporučujem každému. Vzhľadom na malú skupinu ľudí sme úplne v pohode stihli celý program a ešte sme mali veľa času aj na osobné voľno. Vďaka fantastickej sprievodkyni Janke P. sme sa bezplatne dostali na omšu do Sagrada Familia.Aj ďalší program načasovala tak, že napr.do múzea sme šli v čase,keď bol bezplatný vstup. A vďaka jej skvelým tipom sme videli ešte veľa iných zaujímavých a krásnych vecí a ochutnali množstvo špecialít.
Petra Savková
Spontánne vybraný zájazd = najlepšie rozhodnutie, aké som mohla urobiť. Sprievodkyňa Monika, vždy v dobrej nálade, priateľská, dozvedela som sa od nej mnoho nových a zaujímavých vecí. Ako milovníčka lietadiel, ubytovanie nemohlo byť lepšie. Čo sa týka programu, videli sme viac, ako bolo v pláne, čo je za mňa veľké plus. Samostatná kapitola sú šoféri, jedno veľké ďakujem patrí hlavne chlapcom, Radko a Miňko, bezpečne nás vozili celým Parížom, počas jazdy, ale aj mimo nej, sme sa veľa nasmiali, dozvedeli a spriatelili. Tento zájazd určite nebol mojím posledným.
Terézia Lašová
Úžasný zážitok, zaujímavé informácie, vrelo odporúčam.
Miroslava Kučáková
Dobrý deň, s výletom sme boli spokojné. Sprievodkyňa zájazdu bola ochotná a ústretová. Výklad bol zaujímavý a obohatený o osobné zážitky a skúsenosti. Ubytovanie aj stravovanie bolo na dobrej úrovni. Ďakujeme za pekný zážitok a prajeme veľa spokojných klientov.
Adrián Majerčák
Všetko bolo v poriadku... Cesta bezpečná. Počasie vyšlo na #1. Pestrá ponuka služieb na mieste PAG. Odporúčame.
Jarmila Bugárová
Poznávací zájazd Londýn s CK DAKA vrelo odporúčam. Sprievodca Pavol Krajcer veĺmi šikovný, výborne zorganizovaný program.
Zuzana
Super výlet s CK DAKA v Istanbule. Výborne zorganizovaný program, skvelá sprievodkyňa Erika Janičkovičová. Odporúčam na 100%.
Juraj Enický
Veľmi pekne ďakujem za zájazd. Moje očakávanie bolo splnené. Nakoĺko som v svom živote po prvý krát navštívil zámok Versilles bolo nad mieru moje očakávania splnené. STE JEDNOTKA V SPOZNÁVAI KRAJÍN V TOM že nám dávate možnosť zájsť do miest, kde človek tak ľahko sa nedostane. Vynikajúca spriedkykňa. Všetko na zájazde bolo super aj nabudúce pôjdem s vami. S pozdravom váš zákazník Juraj Enický
Kristián Gajdošík
Zájazd sa mi veľmi páčil aj sprievodca bol dobrý.
Marek
Bol som s Daka aj na minulom zájazde aj teraz a pôjdem aj nabudúce úplne super
Simona
Som nesmierne vďačná za úžasné narodeniny strávené v jesennom Paríži :) Vynikajúcu atmosféru nevytvoril len samotný Paríž, ale aj skvelá skupina ľudí, šikovná sprievodkyňa a fantastickí páni šoféri. Za tak krátky čas sme toho videli fakt hojne a plavba po Seine spolu s výhľadom z Eiffelovky boli pre mňa osobne TOPKY! Takže ešte raz veľké Ďakujem!!
Lenka
Zájazd Paríž splnil naše očakávania, skvele zorganizovaný bohatý program, mali sme aj svoje voľno, čo bolo perfektné, p. ZUZANA bola strašne skvelá, príjemná, veľa sme sa dozvedeli, dúfam že dostanem ponuky na ďalšie zájazdy s ňou. Ďakujeme!
Jozef Kmeť
Spokojnosť s ubytovaním a ohlásenými službami.
Mária Sitárová
Dobrý deň! So zájazdom do Izraela som bola veľmi spokojná. Vidieť Jeruzalem a Betlehem sa naozaj oplatí. Po prílete kúpanie v Mŕtvom mori bola veľmi dobrá voľba. Pani sprievodkyňa Ľubka veľmi milá, otvorená, s obdivuhodnými vedomosťami. Odporúčam tento zájazd každému, kto rád spoznáva nové miesta. S CK Daka cestujem aspoň 2x za rok a určite budem s CK spoznávať krajiny naďalej. Ďakujem. S úctou a vďakou Mária Sitárová.
Martina Dubinová
Výlet sa oplatí absolvovať. Betliar je krásny a aj jaskyňa.
Magdaléna
CK DAKA odporúčame.
Jana Homolová
Prijateľná cena, krásne miesto, pekné ubytovanie a kľud, čisté more, milí domáci, zaujímavé mestečko Pag, čo treba viac?
Tatiana Sklárčiková
S cestovnou kanceláriou určite pôjdeme na ďalšiu dovolenku. Vynikajúci šoféri a sprievodca, zažili sme krásny výlet, plný zážitkov. Ďakujeme.
Vladislava
Maximálna spokojnosť, sprievodca mal úžasné vedomosti o všetkom, aj navyše :) organizácia výborná, šofér skvelý, vždy všade načas, výborný zájazd, ďakujem :)
Eliška Gáfriková
Skvelý zájazd na Benátsky karneval. V rámci jedného dňa ponúka dostatočný priestor pre spoznanie Burana, Murana a Benátok. Cestuje sa modernými pohodlnými autobusmi, pani sprievodkyňa S. má veľa vedomostí a vie zaujímavo vykresliť históriu Benátskeho karnevalu a upozorniť na zaujímavosti ostrovov i Benátok.
Katarína Belejová
Dobrý deň, zájazd do Transylvánie hodnotím na 10 bodov z 10tich, sprievodkyňa Zuzka bola veľmi milá a ochotná, šoféri Vladko a Janko ústretoví a milí. Klobúk dolu, pred ich umením zvládnuť dlhú cestu a náročný terén. Mne osobne sa veľmi páčil honosný hrad Peleš, ale aj tak najviac legendami opradený Bran, nakoľko toto sú hrady, ktoré sú mojou srdcovkou. Temné, ponuré a záhadné. Veľké ĎAKUJEM patrí Zuzke, ktorá má rozhodne lepší orientačný zmysel, ako ja, lebo ja nemám žiadny:) Môjmu synovi Filipovi sa tiež najviac páčil Bran a celkovo bol maximálne spokojný. Rumunsko je nádherná krajina, kde sú "kopce v kopcoch " ...a nádherné chrámy...Ďakujeme za skvelé zážitky. Zišli sme sa super partia a za to som tiež vďačná. S pozdravom Katarína B. :)☆♡
Miriam Kubovová
Boli sme veľmi spokojní s priateľom s cestovnou kanceláriou DAKA.
Mária Tiritová
Tento zájazd bol veľmi dobrý výber. Som spokojná so všetkým. Veľmi príjemný sprievodca. Nás sprevádzala Pani Evka. Veľmi dobrý a kvalitný výklad. Naše otázky odpovedala veľmi rýchlo. Mali sme čas aj na individuálne spoznávanie Paríža. Veľmi príjemné vystupovanie sprievodcu ale aj šoférov. Obdivuhodná a bezpečná jazda šoférov. Po Paríži jazdili vynikajúco. Celý zájazd sa niesol v priateľskej atmosfére.
Pavol
S programom zájazdu som bol spokojný. Sprievodca bol veľmi dobrý. Ubytovanie v hoteli bolo dobré a v centre mesta Miškolc.
Ladislav Poliak
Výletík bol super, odporúčam! Vodič autobusu bol na 1*. !!!
Eva Kostúrová
Cestujem s CK DAKA dlhšiu dobu a môžeme len odporučiť.
Beáta Švarová
Velmi prijemna pani sprievodkyňa s užasnymi vedomosťami, pomohla pri kupe vstupeniek, vybavila, zabezpecila co sa dalo. Bola som prvykrát na takomto poznavacom zajazde ale maximalne som spokojná. Odporučam všetkým. Autobus super, vodiči tiež milí. Prestavky pravidelne, dokonca aj spolucestujúci bezproblémové. A na zaver pobytu som vyhrala tricko od CK za kvíz. No vytešujem sa ešte teraz. Ďakujem.
Mária Cabalová
S Vasou cestovkou sme isli 1 krat do Benatok a milo nas prekvapila hlavne organizacia celeho vyletu, vsade sme mali dostatok casu ale v buducnosti by som sa skor zastavila na cipkarskom ostrove na dlhsi cas nakolko na tom sklarskom to nebolo moc zaujimave ale aj tak cely vylet prebehol nad nase ocakavania. Ste 1. cestovka pri ktorej sme nemali jediny problem, ci uz s programom alebo sprievodcom. Za mna ste cislo 1 a urcite vase sluzby vyuzijeme aj v buducnosti. Dakujeme za krasny zazitkovy vylet.
Jolana
S priebehom zájazdu sme boli spokojní.
Tatiana Slinčákova
ĎAKUJEM PEKNE, BOL TO PEKNÝ VÝLET.
Ľubica
Zájazd bol super. Boľavé nohy od prechodených desiatok kilometrov stáli za to množstvo krásnych zážitkov. Vďaka patrí delegátke Henriete, ktorá bola vždy ochotná, ústretová a poskytla nám veľa informácií o Ríme. Ďakujeme
Jana Tomeková
Bola som veľmi spokojná. Krásny program. Sprievodkyňa výborná. Všetkým vrelo odporúčam. Ďakujem za úžasný výlet.
Slávka
Spokojnosť so sprievodkyňou Katkou Bartovičovou bola ochotná , milá . Poskytla nám veľa informácii, poradila a stále bola usmiata. Absolvovali sme päť dňový zájazd do Holandska.
Erika
Určite odporúčam. Plitvické jazerá sú nádherne.
Mária
Dňa 17.06.2023 sme absolvovali s Vašou CK zájazd do Osvienčimu a Krakowa. Bol veľmi dobre spracovaný, zaujímavý a hlavne poučný program o tragédii, ktorá zasiahla dejiny ľudstva. Veľmi silné zážitky, ktoré zostanú v pamäti každého z nás a sú mementom pre celé generácie. Okrem toho sme mali nádherné počasie, takže výlet hodnotím ako veľmi vydarený. Môžeme odporučiť každému, koho zaujíma história. Už sa tešíme na ďalší výlet s CK DAKA v júli, kedy spoločne pôjdeme do Talianska. Marika
Andrea Abrmanová
Ďakujem za pekný zájazd.
Michaela Dufalová
DAKA, veľká spokojnosť + skvelý sprievodca (Marek) :)) Odporúčam!
Jozef Leško
Úžasná sprievodkyňa p. Ľuba. Ochotná, vedomostne perfektne pripravená, jedinečný prístup .Doporučujem
Anna Bodnárová
Celý zájazd bol vynikajúci, sprievodkyňa pani Marta a potom aj pani Hanka super... A ešte aj počasie nám super vyšlo...
Vendelín
Vynikajúci zájazd luxusným autobusom a s bezvadnými vodičmi i sprievodkyňou.
Ľubomír
Zájazd na Plitvické jazerá a prehliadku centra Zagrebu prebehol v poriadku, odporúčam.
Luci Harustakova
Opäť spokojnosť so spoločnosťou DAKA. Príjemne strávený deň v Budapešti a za super cenu. Pôjdeme určite aj nabudúce.
Zuzana Pekar
Hotel krásny. Strava výborná. Pláž výborná.
Jozef
Plná spokojnosť s programom zájazdu a vynikajúca sprievodkyňa so znalosťou histórie, výborný výklad k navštíveným pamiatkam.