Referencie

Prečítajte si čo o nás hovoria naši klienti

Katarína Simkova
Veľmi pekný a na zážitky bohatý zájazd, Marcelka super sprievodca a veľmi zdatná a šikovná baba. Ďakujem za krásne zážitky.
Miroslava Neubauerová
Vyjadrujem veľkú spokojnosť so službami, ktoré poskytla CK DAKA pri návšteve Wieliczky, Krakowa, Oswiecimu a Brezinky. Bohatý poznávací program, vďaka ktorému sme videli všetko najdôležitejšie a najpodstatnejšie. Dopravné služby, ubytovacie a stravovacie služby v hoteli sú na vysokej úrovni. Ďakujem.
Tatiana Dolinská
S CK Daka cestujem tretíkrát napriek tomu, že som Žilinčanka a musím pred zájazdom docestovať do Bratislavy. Po výbornej skúsenosti s organizáciou, programom a výberom destinácií sa s veľkou pravdepodobnosťou zúčastním ďalších pobytov, organizovaných Dakou aj kvôli cenám zájazdov, ktoré si môže aj dôchodca dovoliť. Prajem pracovníkom CK Daka veľa spokojných klientov a prajné pokovidové obdobie!
Katarina Lakatos
S CKDAKA chodime na vylety pravidelne. Cena, zážitky aj personal su skveli. Doplnaju stale nove ponuky, a preto sa najblizsie opat s vami vydame na nejaku tu poznavacku :)
Eva Cavarova
Všetko bolo super, musím pochváliť šoférov autobusu, ubytovanie, stravu a v neposlednom rade destináciu. Na rok určite opäť využijem Vaše služby.
Viera Matajsová
Zájazd do Provensálska bol výborný, hlavne vyšlo počasie, cesta ubehla rýchlo vďaka množstvu premietaných filmov (aj počas presunov) a sprievodkyňa profesionálka.
Timea Pekárová
Krásny výlet, silný zážitok! Delegátka Ľubka bola úžasná! Všetko bolo tak, ako sme mali sľúbené a niečo aj naviac! Ďakujeme!
Anna Jurčová
Výlet do Ríma hodnotíme pozitívne. Sme radi, že sme mali príležitosť vidieť krásy Ríma, Vatikánu a celkovo celého mesta. Sme radi, že sme spoznali nových ľudí. Ďakujeme za veľký zážitok. Ak bude príležitosť, tešíme sa na Vás opäť.
Petra Savková
Spontánne vybraný zájazd = najlepšie rozhodnutie, aké som mohla urobiť. Sprievodkyňa Monika, vždy v dobrej nálade, priateľská, dozvedela som sa od nej mnoho nových a zaujímavých vecí. Ako milovníčka lietadiel, ubytovanie nemohlo byť lepšie. Čo sa týka programu, videli sme viac, ako bolo v pláne, čo je za mňa veľké plus. Samostatná kapitola sú šoféri, jedno veľké ďakujem patrí hlavne chlapcom, Radko a Miňko, bezpečne nás vozili celým Parížom, počas jazdy, ale aj mimo nej, sme sa veľa nasmiali, dozvedeli a spriatelili. Tento zájazd určite nebol mojím posledným.
Dagmar Štípalová
S víkendovým kúpaním na ostrove Pag som bola spokojná, úžasné prostredie, čisté more, ponuka všetkého, na pláži sprchy, toalety, bary a reštaurácie, autobus ma trošku menší priestor na pohodlnejšie sedenie ale dalo sa to vydržať na túto cestu, bola som veľmi spokojná s prístupom šoférov, boli jednoducho úžasní.
Oliver Kluch
Kaštieľ Betliar s parkom aj Ochtinská aragonitová jaskyňa (UNESCO) sú krásne miesta. Bol to pekný zájazd, kvalitní a milí sprievodcovia, som veľmi spokojný. Ďakujem CK DAKA.
Miroslava Sedová
Dobrý deň, vyplnila som Váš dotazník, ale chcela by som vysloviť spokojnosť s Vašou cestovnou kanceláriou. Bola som už štvrtýkrát a musím povedať, že to čo napíšete, pošlete pokyny, vždy všetko k spokojnosti splníte. Ani teraz nebol žiadny problém, za neporiadok na dvore obytného domu, ktorý prerábali a my sme tam mali balkón Vy nemôžete. Chcela by som vyjadriť aj mimoriadnu spokojnosť a ústretový prístup nášho delegáta Ismaila, ktorý bol milý, ochotný a snažil sa vyjsť nám v ústrety.
Michaela Valentová
Odporúčam túto cestovnú kanceláriu, pretože má vlastné moderné autobusy Man s nabíjačkou na telefón, ochotných, spoľahlivých šoférov a milú sprievodkyňu.
Natália Plačintárová
Vyborny poznavaci zajazd, vyborna sprievodkyna Marcelka, vela sme videli denne naslapali 15km:)
Dagmar Budincová
Super dovolenka, maximálna spokojnosť. Odporúčame všetkým.
Oľga Ondrusová
Zájazd sa mi veľmi páčil. K spokojnosti prispel aj dobrý kolektív, milá, šikovná a ochotná sprievodkyňa a taktiež pekné počasie. Okrem úžasných prírodných krás Slovenska sme spoznali aj architektonické diela a ich históriu. Doporučujem zúčastniť sa na tomto zájazde, pretože Slovensko sa má čím pochváliť.
Róbert Havlík
Som spokojný s cestovnou kanceláriou DAKA a určite pôjdem o určitý čas znova s touto cestovnou kanceláriou.
Anna Kolníková
Zájazd za pokladmi Normandie a legendami opradeného Bretónska bol skvelý, vybrané destinácie zaujímavé, sprievodkyňa Marcela bola milá, ochotná, všetko zvládla s prehľadom. S CK DAKA sme boli na zájazde viackrát a určite ešte nájdeme vo Vašej ponuke miesta, kam sa s Vami pozrieme.
Andrea Órásová
Zúčastnila som sa leteckého zájazdu do Barcelony a na Montserrat v termíne 23.07.2022 - 26.07.2022. Chcem sa touto cestou poďakovať pracovníkom cestovnej kancelárie DAKA za perfektne zorganizovaný zájazd a za skvelý výber sprievodkyne zájazdu pani Ruženky Pilarčíkovej. Jej vysoko profesionálny prístup počas celého programu zájazdu, výklad k navštíveným pamiatkam vo mne zanechali nezabudnuteľné zážitky a neopísateľné pocity, preto ešte raz veľké ĎAKUJEM. Určite všetkým odporúčam Vašu cestovnú kanceláriu DAKA a dávam Vám hodnotenie 100 % aj s hviezdičkou. Prajem Vám veľa pracovných úspechov a veľa spokojných účastníkov zájazdov. Andrejky zo správnej 11-stky.
Iveta Firáková
Tento poznavaci zajazd sa mi velmi pacil, oplati sa vidiet tieto miesta. Urcite mam zazitok na cely zivot.
Ľuboslava Zikánová
Autobusový zájazd do Toskánska - 18. 22.5.2022 . Zájazd sa mi páčil. Videli sme nádherné pamiatky, krásnu prírodu. Sprievodkyňa p. Marta Dolinská nám poskytla zaujímavé informácie z histórie aj súčasnosti Toskánska. Na zájazde bola príjemná atmosféra, mali sme nádherné slnečné počasie. Odniesla som si veľa zaujímavých nádherných zážitkov. Ďakujem.
Edita Klinková
S manželom sme absolvovali tento zájazd,všetko bolo úúúžasné už len spomíname ako bolo super. Doprava - pán šofér komunikatívny, spoľahlivý, sprievodca, Michal Šebesta to bolo také naše slniečko v každej situácii v pohode, žiadne stresy,program,ubytovanie,hotel všetko na 100%. Ďakujeme krásne a už sa tešíme na ponuky v roku 2018 :-) Cestovnú kanceláriu DAKA môžem len a len odporučiť.
Jaroslava Koníčková
Ďakujem cestovnej kancelárii DAKA za nádherné zážitky. Za 3 dni v Aténach sme toho veľa videli a zažili. Program bol premyslene pripravený, všetko prebiehalo veľmi plynulo a bez problémov. Vďaka patrí aj nášmu úžasnému a starostlivému sprievodcovi p. Milanovi Homolovi, ktorý sa nám snažil splniť všetky naše želania. Odporúčam všetkým, ktorí chcú navštíviť Atény, aby neváhali a využili služby cestovnej kancelárie DAKA.
Jaroslava Cesneková
Výlet do Budapešti splnil všetky moje očakávania - bolo vynikajúco. Vrelo odporúčam, je to prekrásne mesto.
Marcela Urbaníková
Zájazd do Paríža jednoznačne odporúčam všetkými desiatimi, skvelá delegátka Monika a aj páni šoféri. Ďakujeme za krásne zážitky a určite to nebola naša posledná cesta s touto cestovnou kanceláriou.
Janka Ustaníková, Mgr.
CK DAKA vždy reaguje na požiadavky svojich záujemcov, ponúka zaujimavé destinácie pre potencionálnych klientov. So službami cestovnej kancelárie sme spokojní, zo strany pracovnikov spolocnosti cítime zanietenosť pre svoju pracu a empatiu pre navštevníkov.
Iveta Šinálová
Ďakujem za krásny zájazd Rím - Vatikán v dňoch 18.05.2022 do 22.05.2022. Bola som veľmi spokojná. Už teraz sa teším na ďalší pobyt. Ďakujem a prajem celému pracovnému kolektívu veľa spokojných klientov.
oradean
Dakujeme za pekny poznavaci zajazd do Budapesti, pekne ubytovanie vyborne. Výlet sme si užili a so všetkým sme boli absolútne spokojní. Pani sprievodkyňa bola dokonale pripravená a jej výklad bol záživný. Na 100% pôjdeme opäť na nejaký výlet s touto cestovnou kanceláriou.
Jadwiga Kontšek
Zájazd sa mi veľmi páčil. Program bol naozaj zaujímavý. Vysoko hodnotím prácu sprievodkyni Ľuby. Najmä jej organizačné schopnosti, vedomosti, sprístupnenie historických faktov odborne, a zároveň pútavo. Vážim si jej milý prístup k účastníkom zájazdu a ochotu každej požiadavke vyhovieť. Obdivujem jej schopnosť dorozumieť sa a dobre vychádzať s miestnymi obyvateľmi. Ubytovanie snáď mohlo byť trošku lepšie, ale tepla voda a čista postel nie je malo. Určite by som tento zájazd odporúčala každému.
Miroslava Virgová
Cestovnú kanceláriu odporúčam. Bola som teraz cez nich prvý krát a majú profesionálny prístup ako aj celkom dobré ceny. Mám od nich kupené ešte dalšie 3 zájazdy.
Monika M.
Veľmi sa nám páčil zájazd do Atén a samozrejme pani sprievodkyňa L. Baginová, ktorá vie o krajine úplne všetko. Bola vedomostne neskutočne pripravená a veľmi šikovná. Celá organizácia zájazdu bola výborná, vynikajúci program.
Jana Mončeková
Zatiaľ som bola s DAKA dvakrát a zatiaľ veľká spokojnosť. V porovnaní s inými cestovkami hodnotím u DAKA vyššiu kvalitu sprievodcov.
Erika Pethőová
Perfektná cestovná kancelária. Odporúčam všetkým. Vynikajúca komunikácia s CK a výborný sprievodca po Edinburgu ;)
Olga Miltner
V 4-dňovom nahustenom programe som videla a zažila to, na čo som roky čakala. Zájazd veľmi obohatil môj duchovný život. Prajem každému aspoň raz zažiť tieto sväte Ježišove miesta.
Jana Cabadajová
Bolo nám cťou stráviť nádherný čas v Barcelóne s profesionálnou a flexibilnou sprievodkyňou. Ďakujeme pani Ruženke za množstvo zaujímavých informácií, ktorými obohatila naše spoznávanie Barcelóny.
Jozef Meliško
Príjemný, komunikatívny sprievodca, skúsený, bezpečne jazdiaci vodič. Dobré, primerané ceny zájazdov. Celkovo som spokojný, určite v budúcnosti opäť využijem služby cestovnej spoločnosti DAKA.
Jana Chabroňová
Vyjadrujem CK Daka opäť moje veľké ĎAKUJEM, vždy som bola maximálne spokojná s prístupom, komunikáciou, programom, delegátmi.... atď. Odporúčam každému skúsiť absolvovať s CK Daka nejaký výlet, zájazd, pobyt.... a určite budete maximálne spokojní... ešte raz veľmi pekne ďakujem, že som vďaka Vám prežila takú fantastickú dovolenku... prajem všetko dobré CK a nech sa Vám stále darí ✊?✊?✊?
Marcela Kacerle
Všetko bolo skvelé a veľmi sme si to užili.
Jozef Ďurika
Ďakujem cestovnej kancelárii DAKA za super zájazd do Paríža. Autobus super, hotel super, sprievodkyňa úžasná, vrelo odporúčam.
Lygia Batovska
Za tri dni veľa pozitívnych zážitkov, spoznávania ľudí i miest v priateľskej atmosfére aj vďaka kvalifikovanej a príjemnej sprievodkyne. CK môžem len odporúčať, bola som teraz druhýkrát a neľutujem.
Iveta Hanudelova
Ďakujeme CK DAKA a pani sprievodkyni za velmi prijemny zajazd na Cyprus aj s jeho historiou :) velmi sa nam pacilo
Silvia G.
Som veľmi spokojná s cestovnou kanceláriou Daka. Odporúčam ju všetkým. Silvia G.
Zuzana
Ďakujeme CK Daka, za skvelý, úžasný výlet Krakow - Osvienčim 19.10. Za jeden deň sme stihli maximum, čo sa dalo, to sme videli. Máme nádherné spomienky, pozdravujeme sprievodkynu a šoférov, prajeme vám ďalšich veľa spokojných klientov.
Zuzana Šárközyová
Skvelá cestovná kancelária, boli sme so všetkým maximálne spokojní. Vrelo odporúčam cestovnú kanceláriu, všetko, čo bolo v popise a na fotkách, zodpovedalo skutočnosti. Ďakujeme krásne za skvelú dovolenku. Určite s Vami pocestujeme aj nabudúce. ❤
Miroslava Virgová
Cestovnú kanceláriu Daka odporúčam. Bola som cez nich druhý krát a mám kúpené ešte dva zájazdy... Majú profesionálnych sprievodcov a výborné služby...
Bronislava Schusterová
Veľmi dobrá cestovná kancelária, príjemná sprievodkyňa a dobrý šofér. Určite ešte využijem ich cestovnú kanceláriu.
Jana Cichovicova
S CK Daka sme cestovali už 2x, aj tento krát sme boli veľmi spokojní, videli sme všetko, čo sme mali vidieť a oveľa viac. Vodiči a sprievodkyňa boli super, zaslúžia si veľkú pochvalu za trpezlivosť. Máme krásne zážitky. Určite odporúčam.
Martina
Chceli by sme sa poďakovať CK za výborné poskytnutie ubytovania, servis a že nám boli nápomocní. Určite s manželom pôjdeme aj nabudúce.
Jana Homolová
Prijateľná cena, krásne miesto, pekné ubytovanie a kľud, čisté more, milí domáci, zaujímavé mestečko Pag, čo treba viac?
Dana Flasiková, Ing.
Dobrý deň, 2-dňový adventno-poznávací zájazd do Prahy bol naozaj veľmi dobre zorganizovaný. Výborná sprievodkyňa Janka, výborný šofér Andrej, služby v hoteli tiež nad očakávanie, program, ktorý nám bol urobený - SUPER. Nie je čo vytknúť. Boli sme naozaj veľmi spokojný. Ostali by sme aj dlhšie. Ďakujeme. r. Flasiková.
Mária Svoradová
Dňa 29.2.2020 som spolu s priateľkou navštívila Viedeň, spojenú s výstavou orchideí. Vysoko kvalifikovaná p. sprievodkyňa, ktorá rozprávala zaujímavo o histórii Viedne, jedna milá a príjemná osôbka p. Stanová. Výstava orchideí vyrážala dych, nádherné orchidei a sme si aj domov tieto kvety kúpili.
Anna Vinczeová
So zájazdom sme boli veľmi spokojní, s hotelom, so štvrťou, kde sme boli ubytovaní, s programom a aj s pani sprievodkyňou a jej odbornými znalosťami, ktorá sa snažila maximálne vyhovieť všetkým v rámci možností. Určite budeme v budúcnosti opäť uvažovať s poznávacím zájazdom s Vašou cestovnou kanceláriou, nakoľko opäť nesklamala. ĎAKUJEME.
Zuzana Solmošiová
Veľká spokojnosť so sprievodcom aj so šoférmi. Splnili ste naše očakávania. Určite sme sa nevideli naposledy. Veľké ďakujem.
Lenka Pažitná
Zúčastnila som sa 2 dňového zájazdu do Osvienčimu a Krakova. Na základe tohto zájazdu môžem cestovanie s DAKA len odporúčať. Spokojnosť so všetkým - sprievodkyňa, program, ubytovanie, preprava, cena. Naozaj sa oplatí ísť.
Eva Konczova
Poznávací zájazd do Paríža s perfektným pánom sprievodcom, ktorý mal výborne znalosti a ukázal nám v Paríži veľa zaujímavých pamiatok, videli sme oveľa viac ako pred 10 rokmi s inou cestovkou. Len odporúčam!!!
Agnesa Hollá
Vaša stránka a ponuky má vždy oslovia. Tak nabudúce Taliansko
Viola Drozdová
Zájazd bol zaujímavý, dobrý výber turistických atraktivít, autentický podrobný výklad, dobré organizačné zabezpečenie.
Iveta Furmaníková
S CK Daka sme boli už viackrát a zakaždým sme boli spokojní. So zájazdom do Rimini všetko bolo OK cesta autobusom, šoféri, delegátka aj ubytovanie v hoteli, ak sa bude dať, išli by sme aj nabudúce. Prajeme vám veľa spokojných zákazníkov. S pozdravom vaši cestovatelia.
Monika Blehová
Zájazd bol primeraný k cene, blízko pláž a čisté more.
Katarína
Zaujimavy zajazd, pocas ktoreho ma clovek moznost navstivit krasne historicke centra troch hlavnych miest pobaltskych statov.
Terezia Ruzovicova
Bola som velmi spokojna so službami Vašej c.k. Dakujem p. sprievodkyni za vycerpavajuce informácie, ktore nam poskytla. Aj za pohodlny bus! Dakujem!
Juraj Poláček
Pekný poznávací zájazd, bezproblémová organizácia zo strany CK a výborný sprievodca.
Juraj Enický
Veľmi pekne ďakujem za zájazd. Moje očakávanie bolo splnené. Nakoĺko som v svom živote po prvý krát navštívil zámok Versilles bolo nad mieru moje očakávania splnené. STE JEDNOTKA V SPOZNÁVAI KRAJÍN V TOM že nám dávate možnosť zájsť do miest, kde človek tak ľahko sa nedostane. Vynikajúca spriedkykňa. Všetko na zájazde bolo super aj nabudúce pôjdem s vami. S pozdravom váš zákazník Juraj Enický
Lenka Jamborová
So zájazdom sme boli veľmi spokojní hlavne s našou sprievodkyňou Ľubkou a tiež s domácimi sprievodcami. Naša Ľubka bola vždy ochotná nám všetko dovysvetľovať, trpezlivo odpovedala na naše otázky. Ubytovanie bolo čisté, v strede mesta, takže aj večer sme sa mohli poprechádzať po meste.
Michaela Uhríková
Zájazd do Paríža odporúčam všetkými desiatimi. Program bol síce náročný, no vďaka tomu sme videli všetko čo by mal človek v Paríži vidieť a možno ešte aj viac. Nádherné miesto kam sa určite ešte raz chcem vrátiť. Všetko bolo perfektné, či šoféri, sprievodca a jeho odborný výklad, ubytovanie a dokonca aj počasie nám vyšlo. Odporúčam navštíviť všetky pamiatky, ktoré je možné počas programu navštíviť a určite dať na rady sprievodcu a samozrejme zobrať pohodlnú obuv, lebo tých krokov a kilometrov nie je veru malo :D ... Ak ste trocha odvážni, určite zostaňte aspoň jeden deň po programe v meste a pozrite si nočný Paríž, stojí to za to. Neskutočný pohľad na vysvietenú Eiffelovku alebo Louver, preplnené bary či už v centre alebo popri rieke. Cesta na hotel cez Uber a dá sa povedať, že na Paríž len za pár eur. Ďakujeme za nezabudnuteľný a nádherný zážitok
Jela Phdr. Flaškárová
Absolvovala som zájazd Rím - Vatikán. Som veľmi spokojná s ubytovaním, prepravou, prístupom vodičov. Sprievodkyňa bola veľmi ústretová, seriózna a plná vedomostí.
Miroslava Rimajova
Veľmi rada si pozerám informácie o zájazdoch a voľných miestach na vašej stránke. Reklamy sú vynikajúco a pútavo spracované a veľmi oceňujem fotografie. Referencie od účastníkov zájazdu sú tiež veľmi nápomocné. Uprednostňujem zájazdy s odchodom z Banskej Bystrice.
Ing. Gabriela Bartáková
Ďakujem za úžasný zájazd na Orlie hniezdo a soľné bane v Salzbergwerku. Bol to skvelý zážitok, šoféri aj sprievodkyňa Lenka boli TOP, počasie vyšlo nádherné. S CK Daka som veľmi spokojná.
Miroslava Matulova
Úžasný zájazd, neskutočná a milá sprievodkyňa, pohodlný autobus s perfektným šoférom. Zájazd cez CK DAKA odporúčam.
Roman Kazda
Bol som spokojný s programom zájazdu, sprievodkyňou aj ubytovaním. Odporúčam.
Soňa Šimončičová
So zájazdom sme boli ja a aj moje dcéry veľmi spokojné. Najviac sa nám páčil podrobný, zaujímavý a pútavý výklad pani sprievodkyne. Cestu nám spríjemňovali veselí šoféri. Ďakujeme za krásny a nezabudnuteľný zážitok.
Ing. Jana Jamrichová
V sobotu som bola s kolegyňkami v Tihany, veľmi pekný zájazd. Celkový dojem z CK mám výborný, prístup sprievodkyne, autobus super, nie je čo vytknúť. Určite si ešte z ponuky CK nejaký zýjazd vyberiem.
Ľudmila Michalickova
Veľmi som spokojná s Vašimi službami, aj naďalej budem cestovať s Vami.
Danka Melušová
Vašu stránku hodnotím veľmi kladne, pokyny k zájazdu sú napísané zrozumiteľne a jasne. Je to super.
Mária chovancova
Dňa 6.6 do 10.6.2018 som sa zúčastnila zájazdu do Paríža. Maximum spokojnosti či sprievodkyňa Ruženka, páni šoféri, hotel - všetko ok. Ešte raz ďakujem za môj splnený sen.
Eva Haluzová
S CK DAKA som absolvovala dva jednodňové poznávacie zájazdy a pri oboch som bola maximálne spokojná, ako s cestovaním, odborným výkladom delegáta, celkovým programom. Určite ešte pôjdem na ďalšie poznávacie zájazdy s nimi.
Kristína Lalinská
Zájazd hodnotím na výbornú. S ničím nebol problém.
Miroslav Vaculka
Vyborny adventny zajazd do carovnych Drazdan s profesionalnym sprievodcom, ktory nas previedol aj historickym centrom mesta s odbornym vykladom. Presne vedel kolko casu a kde nam ma nechat, aby sme vsetko stihali. Mal to absolutne pod kontrolou. Velka vdaka panovi Ing. Peter Sperka.
Viera Čavrnochová
Ďakujem za krásne zážitky z poznávacieho zájazdu Rím-Vatikán. Teším sa na ďalšie poznávacie zájazdy s Vašou cestovkou.
Jozefína Mesárošová
Už dávno som chcela ísť na toto miesto, teraz sa mi to podarilo vďaka Vám. Ďakujeme
Alena Zemlova
S cestovnou kanceláriou DAKA som spokojná a teším sa na ďalšie zájazdy ktoré si vyberiem :-) dávam 5 hviezdičiek *****
Marta I.
Zájazd CK DAKA v dňoch 9. až 13.10.2019 v Ríme bol vynikajúco pripravený i realizovaný aj s jeho perfektnou a fundovanou sprievodkyňou Elenou Ewiakovou. Proste nemal chybu. Bol to obrovský kultúrny zážitok! Marta
B. Batta
Na zájazd sme sa s partnerom tešili. V ponuke boli aj iné výlety a my sme sa tešili hlavne na more. Z ponúkaných výletov sme sa zúčastnili obhliadky San Marína, určite sa tam oplatí ísť, len treba mať pohodlnú obuv a veľa voľnej pamäte na telefóne/fotoaparáte. Pláž je veľmi blízko a je čistá, máte možnosť vypožičať si lehátka na platenej pláži a taktiež je možnosť ísť aj na verejnú pláž, avšak tá je bez toalety, sprchy a bufetu. Reštaurácie otvárajú pomerne neskoro, až okolo 18:00 a v cene sú len raňajky, čiže je rozumné si pribaliť so sebou trvanlivé potraviny alebo sa spoľahnúť na miestne obchody (zatvárajú, keď reštaurácie otvárajú). V meste môžte byť obeťou vreckových zlodejov. Organizácia bola dobrá. Šoféri robili počas cesty pravidelné zastávky a taktiež šoférujú šikovne a bezpečne. Ak by niekto cestoval zo Zvolena, musí sa pripraviť na dlhú cestu do Bratislavy cez všetky nástupné miesta. So zájazdom som bola veľmi spokojná.
Alena Gaálová
Na poznávacom zájazde do Kampanie som bola veľmi spokojná. Páčila sa mi úžasná sprievodkyňa, Marta, ktorá všetko rýchlo zorganizovala, vybavila bola k nám veľmi milá a ochotná nám pomôcť. A jej úžasné vedomosti, výborný výklad. Pekný zážitok.
Pavel Mozola
Ďakujeme za úžasný zájazd v PRAHE, s CK DAKA sme boli prvý krát a všetko bolo na jednotku. Príjemná cesta a úžasná pani sprievodkyňa Zuzana. Všetko dobré zorganizované, tešíme sa na ďalšie ponuky. PRAHA je nádherná, odporúčame.
Alena Naštická, Ing.
Výborný zájazd s príjemnou sprievodkyňou - odporúčam.
Iveta Forrová
Váš zájazd Polsko - Zakopané, Krakow, Wieliczka bol v skutku príjemný, profesionálny a cenovo dostupný. Vďaka p. šoférovi a p. sprievodkyni Dagmar. Počasie super, destinácia o.k. Môžem len odporučit všetkým klientom, dychtivým po zážitkoch. S pozdravom Forrová Iveta
Ingrid Valentková
Krásy Pobaltia, úžasný zájazd, perfektný program, veľa pamätihodností, super organizácia od začiatku až po koniec. Autobus pohodlný, šoféri vtipní a ochotní. Čerešničkou na torte bol sprievodca Karol. Úžasný, geniálny človek. Na zájazd budeme hlavne vďaka nemu dlho spomínať, porozprával nám o krajinách a ich histórii tak záživne, že nás to veľmi chytilo a máme pocit, že už iného sprievodcu ani nebudeme chcieť na najbližšie cesty, budeme si žiadať vždy Karola. Touto cestou mu veľmi pekne chceme ešte raz poďakovať za neskutočný zážitok je to naozaj človek s veľkým Č.
Andrea Štefancová
OSTROV PAG: Ďakujem za príjemný pobyt aj majiteľom penziónu rodine Sabaličovej za starostlivosť - nezabudnuteľný zážitok. Ďakujem.
Miroslava Pupalova
Dakujem CK DAKA za krasne prezitych 6 dni. Po Provensalsku nas sprevadzala super sprievodkyna, Marcelka, ktora nas vzdy oboznamila s programom dna. Vdaka nej sme mali vzdy vsetko vopred a super vybavene. Samozrejme, ze vdaka patri aj vodicom, ktori boli ustretovi a stastne nas doviezli tam aj spat.
Zuzana Svatá
V termíne 6.7. - 10.7. 2022 sme sa s partnerom zúčastnili zájazdu do jedinečnej Transylvánie so sprievodkyňou Angelikou Móderovou. Ďakujeme a vyslovujeme obdiv k jej prístupu, organizačným schopnostiam a nevyčerpateľným vedomostiam o tejto krajine, vďaka ktorým bol tento zájazd pre nás ešte úžasnejším. Videli sme mnoho krásnych a zaujímavých miest, dozvedeli sme sa veci, ktoré sme ani netušili a sme rozhodnutí, že sa do Rumunska ešte vrátime. CK DAKA môžem za seba a za partnera len a len odporúčať, dávam im 6 hviezdičiek z 5tich, zažili sme perfektný zájazd, páni šoféri boli milí, ochotní, ústretoví a veľkí profesionáli, autobus špičkový. Ubytovanie aj raňajky boli super, program bol zostavený adekvátne k časovým možnostiam a absolvovali sme všetko čo bolo naplánované. Informácie pred zájazdom zo strany cestovky boli zrozumiteľné, jasné a dodržané. Dúfam, že budeme rovnako spokojní aj s ďalšími zájazdmi, ktoré si s CK DAKA plánujeme.
Martina Petrášová
Odporúčam a teším sa na ďalší zájazd.
Zuzana Javorská
Som maximálne spokojná s celým zájazdom a s programom, ktorý nám bol poskytnutý. Holandsko je neskutočne krásna a čarovná krajina a určite sa do nej ešte vrátim. Verím, že to bude práve s cestovnou kanceláriou DAKA, keďže som s ňou absolvovala už neskutočne veľa zájazdov. COVID priniesol cestovej kancelárii DAKA veľké straty a preto prajem veľa veľa veľa cestovateľov a mnoho nových ďalších miest na ktoré sa budeme môcť ísť pozrieť. Ešte raz veľká vďaka za všetko.
Mária Vasilenková
Sprievodkyňa Marta Dolinská bola skvelá, všetko nám vybavila, skvelý prístup celého zájazdu - 1*.
Ivan Kukucka
CK Daka poskytuje hodnotné turistické služby z pohľadu kvality a ceny. Boli sme už tretí krát na zájazde a s určitosťou pôjdeme aj na ďalšie ponúkané zájazdy. Ďakujeme.
Terézia Radicsova
Spoľahlivá cestovná kancelária, všetko zabezpečené na jednotku. Vedia podať spoľahlivé informácie o ubytovaní a vybavení hotela atď. Strava v poriadku, vybavenie hotela je ok, všetko čo potrebujete tam nájdete: napríklad fén na vlasy, chladnička, klíma, kľud a nič viac ku šťastiu nepotrebujete. Majiteľ hotela samá ochota. Veľká spokojnosť a o rok sa vidíme zasa. Ďakujem za krásnu dovolenku s cestovnou kanceláriou Daka.
Danka Hájeková
Super kúpanie, super cestovka, odporúčam, neváhajte!!!
Libuša Válkyová
Zájazd bol super
Adriana s rodinou
Perfektný zájazd, odporúčam aj hlavne pre deti, v areáli zámku možnosť sa člnkovať a je tam fajn ihrisko, čo sme my využili, nakoľko v zámku som bola bez dcérky a ju teraz viac zaujímajú ihriska a lodičky. Jaskyňa Seegrotte perfektná, čo dodať, celý zájazd je perfektný!
Janka Vojtušová
6-dňový poznávací zájazd Provensálsko bol úžastý, počas 4 dní sme stihli toho veľmi veľa vidieť a zažiť vďaka skvelému programu a skúsenej sprievodkyni Marcelke. Tento zájazd vrelo odporúčam!
Iveta Petrášová
So zájazdom do Beneluxu som bola veľmi spokojná. Páčil sa mi program, sprievodca pán Šperka mal vedomosti, snažil sa nám ukázať veľa atrakcií a snažil sa, aby sme mali veľa pekných zážitkov, čo sa mu aj podarilo. Aj cesta autobusom sa dala v pohode zvládnuť, priznám sa, bála som sa tej dlhej cesty, ale boli často prestávky, šoféri nám počas prestávky uvarili na požiadanie kávu, dala sa zakúpiť aj minerálka. Celkový dojem - zájazd sa mi veľmi páčil a som spokojná.
Elena Pospíšilová
Výlet na výstavu orchideí sa veľmi vydaril. Boli sme veľmi spokojní. Okrem počasia sme mali výbornú pani sprievodkyňu, veľmi rozhľadenú. Program bol zostavený veľmi dobre. Výstava orchideí bola nádherná a samotný kláštor Augustiánov so svojimi sálami nás nadchol. Konečná prehliadka kláštorných pivníc s ochutnávkou vína bola výbornou bodkou za výletom.
Andrea Madunická
Ďakujem za perfektný zajazd. Veľmi sa mi páčilo. Už som bola s Dakou tretíkrát a každý zajazd bol bezchybný. Chcela by som vyzdvihnúť kvality pani sprievodkyne. Veľmi profesionálny pristup. Ďakujem. Už teraz sa teším na ďalšie cestovanie s Vami.
Zdenka Skypala
S Vašou CK som absolvovala jednodňový výlet do Hallstattu a bola som veľmi spokojná. Pekný výlet, očarujúce miesto, každému môžem len a len odporučiť.
Monika Kušnírová Grambličková
Boli sme s manželom na zájazde Orlie hniezdo a Königssee. Boli sme s DAKA po prvýkrát a určite nie posledný! Sprievodkyňa Lenka Vadinová ako aj vodiči Dušan a Loro boli znalí pomerov, informácii, vynikajúco zvládali všetky situácie - jedným slovom KOMPETENTNÍ ĽUDIA! Ďakujeme za príjemný čas!
Jan Gajdosik
Absolutna spokojnost so všetkým, dokonca aj pocasie nam prialo.
Margita Jakubčová
Zážitkový wellness pobyt v Maďarsku - všetkým odporúčam, bola som veľmi spokojná, absolvovala som ho už druhý raz, progam je vynikajúci, kúpele fantastické. Mali sme fantastickú sprievodkyňu, pani Erika Kelecsenyi, ktorej ďakujem za vynikajúcu starostlivosť o nás. Všetko bolo úžasné.
Alica Bruderová
Bol to môj sen Santoríny. Som spokojná a fotky, zážitky a spomienky mi zostanú... Ďakujem.
Edita
Výborne zorganizovaný 2-dňový poznávací zájazd do Poľska so skvelým sprievodcom Jakubom a ústretovými šoférmi. Ďakujeme za krásne zážitky.
Tomáš Kamenár
S cestovkou som spokojný, autobus super, pred zájazdom všetky informácie zaslané emailom.
Monika Dedicova
Ďakujem veľmi pekne za úžasný zážitok. Dubaj bol parádny vďaka Pani Delegátke Elene. Starostlivosť maximálna. Veľmi sme bolo spokojný. Poprosím o viac poznávacích zájazdov. Dubaj preležať pri mori by bol hriech. Ešte raz s mužom veľmi pekne Ďakujeme. Požiadal ma o ruku v Dubaji v najvyššej budove na svete. Čiže poprosím nejaký super poznávací pobyt kde by bola Svadba.
Iveta Furmaníková
So zájazdom Čarovný Hallstatt a Sisi do Rakúska sme boli spokojní, páčilo sa nám. Počasie nám vyšlo. Na budúce pôjdeme znova s C.K. Daka
Jana Kühtreiberová
Boli sme s manželom na dvojdňovom pobyte v Oswienčime a Krakove s CK Daka a bol to veľmi milý, poučný a intenzívny zážitok. Určite odporúčam služby tejto CK. Ubytovanie bolo skvelé, čisté a program taktiež veľmi dobrý. Určite odporúčam.
Eva Chabroňová
Ďakujem za krásny poznávací zájazd, zodpovedných a spoľahlivých šoférov a vždy dobre naladeného sprievodcu. Teším sa na ďalší zájazd s DAKOU
Jana Puzsérová
S týmto zájazdom som bola veľmi spokojná. Určite využijem služby cestovnej kancelárie aj budúcnosti.
Andrea Petrušová
Výborný zájazd do Toskánska, delegátka úžasná, vedela program prispôsobiť každému a ešte aj počasiu. Bolo to fakt super - najmä pre tých, čo nechcú už nič riešiť a len si užívať. Hotel uprostred viníc bol TOP :)
Mária Janteková
Zúčastnila som sa leteckého zájazdu do Barcelony a na Montserrat v termíne 13.09.2019 - 16.09.2019. Chcem sa touto cestou poďakovať pracovníkom cestovnej kancelárie DAKA za perfektne zorganizovaný zájazd a za skvelý výber sprievodkyne zájazdu pani Ruženky Pilarčíkovej. Jej vysoko profesionálny prístup počas celého programu zájazdu, výklad k navštíveným pamiatkam vo mne zanechali nezabudnuteľné zážitky a neopísateľné pocity, preto ešte raz veľké ĎAKUJEM. Určite všetkým doporučujem Vašu cestovnú kanceláriu DAKA a dávam Vám hodnotenie 100 % aj s hviezdičkou. Prajem Vám veľa pracovných úspechov a veľa spokojných účastníkov zájazdov.
Alena Hrabinská
S poznávacím zájazdom sme boli veľmi spokojní, videli sme všetko, čo sme mali vidieť a oveľa viac. Vodiči a sprievodkyňa boli super, zaslúžia si veľkú pochvalu za trpezlivosť ..) Máme krásne zážitky.
Alžbeta Krajčovičová
Zájazd do Bellarie (Rimini) v Taliansku sa nám páčil, so službami s CK Daka sme boli spokojní. Nabudúce by sme radi išli do Chorvátska.
Jarmila Vajciková
Vyjadrujem spokojnosť so službami CK DAKA. Rada využijem služby tejto CK pri poznávaní krás Slovenska.
Martin Vozár
S výletom sme boli spokojní, doprava na úrovni, všetko bolo o.k. vrátane počasia a destinácie.
Andrea Gondová
S touto cestovkou sme boli už viackrát a boli sme vždy spokojní, určite pôjdeme aj nabudúce.
Jana Veľká
Zájazd bol výborne zorganizovaný, sprievodkyňa skvelá, doprava bezproblémová a pohodlná. Odporúčam.
Ildikó Szilvásiová
Páči sa mi vaša internetová stránka. Každý deň sa dá pozrieť novinky, akcie.
Renata Sekeráková
Zájazd do Schonbrunu vrelo doporučujem.
Peter Kolenič
Zájazd bol super, sprievodkyňa bola výborná, program zaujímavý, určite pôjdeme aj inokedy.
Michaela Peťková
S touto cestovnou kanceláriou som šla druhý krát, a už plánujem ďalší spoznavací zájazd. Sprievodkyne v Budapešti aj v Krakowe boli profesionálne, výkladom vedeli zaujať a podali zaujímavé informácie. Autobus v oboch prípadoch bol nový a čistý, vodiči profesionálni. Odporúčam pre každého kto chce spoznať nové miesta a históriu.
Denisa Štefancová Duľová
Zájazd bol super, páčil sa nám :)
Lucia Natafalušiová
Poznávací zájazd v Slovinsku, úžasný, sprievodkyňa milá a nápomocná s obrovskými vedomosťami, program zájazdu a čas strávený na výlete využitý na 100%, oplatí sa túto krajinu navštíviť ešte raz a určite na dlhší čas. Všetkým záujemcom, alebo tým ktorí ešte váhajú môžem len odporúčať ;)
Patrícia Olejárová
Veľmi pekný zájazd ale časovo náročný ale naozaj stojí za to !!!
Walter Wiesner
So zájazdom som bol spokojný. Ubytovanie aj autobus spĺňali moje očakávania. Sprievodkyňa mala kopec informácii a hovorila zaujímavo.
Veronika Čelechovská
Vrátili sme za z výletu v Barcelone. Chcem pochváliť program, ktorý bol síce náročný na chodenie, ale keď chceme vidieť, tak to patrí k tomu, veľmi chválim sprievodkyňu Ruženku, ktorá mala neskutočné vedomosti a upravila nám program tak, aby sme sa mohli zúčastniť na omši v Sagrada Familis a na spievajúcej fontáne. Veľmi príjemný výlet, chválim a odporúčam kto Barcelonu nevidel. Veronika
Miroslava Žuborová
Ďakujem cestovnej kancelárii za perfektne zorganizovaný zájazd na krásnu pláž Rimini v Taliansku. Cítili sme sa na zájazde fantastický. Už teraz sa teším s vami CK Daka na ďalšiu spoznávačku, pretože keď človek cestuje kvalitným autobusom a s perfektným šoférmi, tak je aj zákazník spokojný.
Karol Galba
Maximálna spokojnosť zo zájazdom, šoféri super, delegátka super, vedela o danej oblasti možno viac ako domáci. Zájazd úplne super. Porovnanie cena, kvalita je na úrovni. Vrele doporučujem CK Daka.
Alena Kramarová
Sme úplne spokojný. Výborná spriedkyňa❤️ Strašné veľa veci vie spríjemnila nám cestu rozprávaním o minulom živote. Mala by naďalej robiť to čo robí pretože jej to sedí. Dufam že keď znovu pôjdem niekam tak by som sa tešila keby bola práve pani Dagmar našou sprievodkyňou. Ďakujeme❤️❤️
Ruth Hósová, Ing.
Spokojnosť maximálna, dobre zvládnutá organizácia zájazdu a pestrý program. Určite odporúčam.
Iveta Furmaníková
Zájazd sa nám páčil boli sme spokojní s delegatkou šofermi hotelom aj plažou. Ďakujeme.
Ľubica Neuročná
Bűk thermálne kúpele veľmi prijemné a rada sa tam opäť vrátim. Super že je tam veľa bazénov a veľa oddychových miest.
Beata Saleh Omerová
S CK DAKA som bola na zájazde prvýkrát. A určite nie posledný. Výborný program, milá a šikovná sprievodkyňa, dobrý hotel v centre Istanbulu...Zažila som krásne dni na ktoré budem rada spomínať. Ďakujem
Tomáš Dudov
Veľa muziky za málo peňazí, profi prístup, spokojnosť, určite môžem odporúčať a pôjdem s touto CK znova niekam...
Dáša
Veľmi oceňujem zájazd, cesta bezpečná, šoféri ústretoví, ubytovanie priamo pri mori, výlety výborné. Veľmi rada sa vrátim opäť.
Monika Prieložná
Všetko super, hotel, záhrada, jedlo, pláž, more, nákupné možnosti, čistota, skvelý personál, delegát perfektný. Úžasná dovolenka :)
Libuša Válkyová
CK DAKA je spoľahlivá cestovka, zájazdy primerané cene, schopný sprievodca.
Oliver Kluch
V dňoch 11.-12.06.2022 som sa zúčastnil poznávacieho zájazdu Krásy Slovinska s CK DAKA. Rád by som vyjadril poďakovanie za kopec krásnych zážitkov, p. sprievodkyni Mgr. Andrei Deákovej za super vedomosti o Slovinsku, rôzne rady a pikošky, za vytvorenie pohodovej, veselej a relaxačnej atmosféry medzi cca 60 účastníkmi zájazdu a p. šoférovi Milanovi za bezpečnú jazdu a príjemnú spoločnosť. Som spokojný a veľmi odporúčam tento zájazd aj iným, ktorí ešte neboli v Slovinsku.
Anna Hricková
Dovolenka v Turecku v Side bola vynikajúca. Organizácia a pokyny cestovnej kancelárie boli výborné. Ubytovanie v hoteli Sun Beach Park & Spa bolo super. V areáli hotela sú 3 bazény. Hotel čistý, izba s klimatizáciou a trezorom. Pohodlná posteľ a televízor, kde dokonca vysielali aj program v češtine. Každý deň sme dostali 2 l fľašu minerálky. Personál veľmi milý, ochotný. Stravovanie spôsobom švédskych stolov bolo rozmanité. Každý si našiel či už na raňajky obed a večeru z množstva jedál. Nikto si nemôže sťažovať, že bol hladný. Tiež v jedálni bolo veľmi čisto. Večer 3x do týždňa kultúrny program v areáli pri bazéne. V hoteli je k dispozícii aj sauna a masáže. Hotel je situovaný blízko pláže. Na pláži boli na ležanie bez poplatku lehátka so slnečníkmi. Dopoludnia aj popoludní sme dostali na pláži nápoje /kávu, minerálku, kofolu, sprite/ bolo na výber. More bolo čisté a dosť ďaleko sa dalo ísť takmer po pás do vody, nebolo hlboké. S cestovnou kanceláriou DAKA som bola niekoľko krát vo Francúzsku. Zájazdy boli organizované na veľmi dobrej úrovni. Aj tento zájazd do Turecka bol výborný. Keď sa v budúcnosti bude dať, veľmi rada sa s touto cestovnou kanceláriou znovu do Turecka vrátim.
Veronika
Tomuto zájazdu nemám čo vytknúť. Bolo výborne od samého začiatku až po koniec. ÚŽASNÁ sprievodkyňa p. Ruženka Pilarčíková sa o nás starala po celú dobu, všetko podrobne vysvetlila a ochotne poradila. Vybavila vstupy do Sagrady Familie, program prispôsobila a upravila tak, aby sme videli spievajúcu fontánu na kopci Montjuic, ktorá hrá iba niektoré dni. Som veľmi spokojná s Vašimi službami, opäť ste nesklamali. ĎAKUJEM ❤️
Veronika Fraňová
Zájazd splnil všetky moje očakávania. Sprievodkyňa bola veľmi milá a zaujala zaujímavým výkladom. Určite sa do Budapešti ešte vrátim. Obrovská spokojnosť.
Maria Meszarosova
Bola som na poznávacom zájazde 03/2023 Izrael veľká spokojnosť s programom, sprievodcom, hotel primeraný cene, ale umiestnenie výborne v centre všade pešo blízko starého mesta. Ďakujem určite v budúcnosti zase využijem služby vašej cestovky. Sprievodkyňa Ľubka výborná, organizačne, vedomostne, ľudsky.
Karolína Súľovská
Ďakujeme za krásne prežitie poznávacieho zájazdu do Provensálska. Bolo fantasticky a to aj vďaka delegátke pani Marcelke Korimovej, ktorá bola fantastická! Kiež by bolo takýchto šikovných delegátov viac!
Dominika Pokorná
Zájazd sa vydaril. Sprievodca, šoféri a všetko bolo super. A keď sa k tomu pridalo perfektné počasie (krásne slnečné) na Mont Blancu, čo iné si človek môže priať. Potom tie výhľady sú na nezaplatenie.
Silvia Janigová
Spokojnosť s ubytovaním službami personálu, aj s programom a flexibilitu riešenia zmien, výborný zájazd, ďakujeme.
Jaroslav Matuš
Na zájazde s CK DAKA som sa zúčastnil 2x a využijem ich služby aj v budúcnosti.
Peter Krajčírovič
Výborná sprievodkyňa aj vodič autobusu. Veľmi dobre pripravený program zájazdu.
Pavol
Poznávací zájazd plný očarujúcich zážitkov z krásnych belgických a holandských miest. Ďakujem excelentnej, odborne fundovanej a vysoko profesionálnej sprievodkyni Zuzke, ktorá nám vytvorila neuveriteľnú atmosféru. Veľa muziky za málo peňazí :)
Miroslava Kučáková
Dobrý deň, s výletom sme boli spokojné. Sprievodkyňa zájazdu bola ochotná a ústretová. Výklad bol zaujímavý a obohatený o osobné zážitky a skúsenosti. Ubytovanie aj stravovanie bolo na dobrej úrovni. Ďakujeme za pekný zážitok a prajeme veľa spokojných klientov.
Katka
Zúčastnili sme sa zájazdu minulý rok (Silvester 2016) a bolo to skvelé. V tomto čase boli v južnom Francúzsku veľmi príjemné teploty (na slnku aj 20 °C) a boli sme ako v inom svete. Cesta autobusom sa dala zvládnuť, určite to stojí za tie zážitky. Južné Francúzsko je krásne a Monako nezabudnuteľné. Organizácia zájazdu bola úplne bez problémov aj vďaka skvelým pánom vodičom. Pani sprievodkyňa bola milá, ochotná... Ubytovanie bolo veľmi slušné, izba čistá. Celému zájazdu skutočne nemáme čo vytknúť a odporúčame ho aj ostatným. :)
Ida Brtáňová
Včera sme boli v Krakove a Osvienčime, veľmi sme boli spokojní a chceme poďakovať aj za odborné znalosti sprievodkyni pani Dagmar a šoférom za príjemnú cestu a za dobré do vezenie domov. CK ďakujeme za pekný výlet, určite ešte využijeme Vaše služby aj do Krakova sa určite ešte vrátime, ale na dlhšie. Ida a Standa
Oľga Ondrusová
Zájazd sa mi páčil. Program bol bohatý a pestrý. Návšteva kultúrnych pamiatok sa striedala s poznávaním prírodných krás a zaujímavostí. Sprevádzala nás pani Marcela Korimová, ktorá svojimi vedomosťami, precíznosťou a prístupom umocnila dobrý dojem z príjemne strávených dní.
Emília Matušková
Zájazd bol skvelý, ubytovanie a strava vynikajúca. Delegát Ivan nemal chybu. Bol ochotný, ku každému slušný, veselý, pohotovo riešil vzniknuté problémy.
Ivan R.
Pobyt v Transylvánii bol veľmi fajn. Nádherná krajina, výborné počasie, nádherné pamiatky, služby na úrovni, cenová dostupnosť, príjemní ľudia. Musel som si poopraviť názor na úroveň služieb, ako aj moje predstavy o krajine Rumunsko. Ich mestá sú krásne, čisté a moderné a starostlivosť o pamiatky je na úrovni. Ivan
Linda Poláková
Dovolenka výborná, hotel krásny, strava super, delegátka ochotná, príjemná môžem iba odporučiť organizácia na jednotku s hviezdičkou. Už teraz objednaný další zájazd s Vami❤️
Jozef
Plná spokojnosť s programom zájazdu a vynikajúca sprievodkyňa so znalosťou histórie, výborný výklad k navštíveným pamiatkam.
Ján Hanuštiak
Vynikajúci zájazd, sprievodkyňa. Odporúčam na 100 %.
Andrea Čiffáryová
Celý zájazd bol super, maximálna spokojnosť určite odporúčam... Cyprus je prekrásny a so sprievodkyňou Lenkou nezabudnuteľný... Určite sa sem ešte vrátim.
Beáta Urbančíková
Týždňový zajazd do Pagu jednoznačne odporúčam, nádherné miesto, nádherné more, co sa tyka ubytovania Little prince house nemáme jedného kriveho slova, majitel veľmi mily, pohostinny, boli sme tam ako jedna veľká rodina, bolo nám veľmi smutno, ked sme odchádzali, jednoznačne odporúčam a ďakujem cestovnej kancelárii Daka za parádnu dovolenku :) tešíme sa na buducu dovolenku s vami.
Jarmila Mutafčievová
Nádherný zájazd, dobre zorganizovaný po každej stránke. Príjemná, vtipná, po odbornej stránke na vysokej úrovni sprievodkyňa p. Lenka Vadinová. Vodiči ústretoví, ochotní v každej situácii pomôcť. Vďaka im za bezpečnú jazdu, osobne ďakujem p. Dušanovi za jeho ľudský prístup.
Anna Hrnčiariková
Ubytovanie priemerné asi zodpovedajúce cene, super sprievodca Pali, veľmi sme boli spokojní s organizáciou a podanými informáciami o pamiatkach v Londýne. Už sme boli viackrát s touto cestovkou - vrelo odporúčame.
Dávid Šedivý
Nemam co vytknut. Pomer kvalita cena urcite top na SK.
Renáta Bábiová
Som veľmi spokojná s Vašou cestovkou, vďaka Vám môžem spoznávat svet ❤️.
Nikola Guliková
Zájazd sa nám veľmi páčil. Krásna príroda, prostredie a ten výhľad z orlieho hniezda nádhera. Vyšlo nám aj super počasie, čiže to len pridalo + k zájazdu. Sprievodkyňa milá, vtipná a mala výborne vedomosti. Autobusari taktiež super. Ak na ďalší zájazd tak len s CK daka. Odporúčam všetkými piatimi.
Julia Krakovska
Vynikajúci šoféri, veľmi skúsená sprievodkyňa, veľmi ochotná. Program skvelý, dobre zorganizovaný. TOPKA
Svetlana Cingelová
Som veľmi spokojná s touto CK, nikdy ma nesklamala. Kvalitné služby sprievodcov, kvalitné ubytovanie. Celkový program zájazdov tiež perfektne prepracovaný aby ste veľa videli, počuli ale aby ste si aj oddýchli. Túto CK mám veľmi rada a rada s nimi chodím. Aj pri problémoch ústretový a vychádzajú zákazníkom vždy v ústrety ako sa len dá.
Natalia Khalus
Celkom dobrá ponuka, krásne malé mestečko, veľmi príjemná atmosféra a čisté more !
Zuzana Herkova
Dobry den, som velmi spokojna a urcite s Vami pojdem aj nabuduce :-)
Katarína Broschová
Veľmi spokojná s organizovaným zájazdu a profesionalným prístupom pánov šoférov
Mária Hvoždarová
Zájazd bol veľmi dobre zorganizovaný. Program bol veľmi zaujímavý celkovo je tento zájazd aj poznávací, aj welnes, aj s vynikajúcou ochutnávkou vína. Sprievodkyňa Erika je večne usmiate milé slniečko. Veľmi príjemná, pútavo rozpráva je vidno ze ju práca baví. Zájazd určite odporúčam.
Alexandra Bartoníková
Výborný zájazd (hoci náročný, intenzívny program), pani sprievodkyňa úžasná, vytvorila zo zájazdu skutočnú púť, majitelia hotela veľmi príjemní a ochotní, sympatickí šoféri, pohodlný autobus, dobrá organizácia zájazdu.
Adriana Vozárová
Bola som na 2-dňovom zájazde Vieliczka, Krakow a Osvienčim. Som spokojná, autobus super, šoféri výborní, pán sprievodca ochotný, príjemný. Program dobrý, aj dosť voľného času na vlastné aktivity. Hotel krásny, moderný, vybavený. Všetko bolo k našej spokojnosti. Jedine počasie nás zradilo, ale to nevieme ovplyvniť. Ďakujem
Michal Obert
Boli sme s kolegom nadmieru spokojní s výberom termínu, počasím aj príjemným personálom, ktorý nás doprevádzal počas hoci krátkeho ale veľmi pekného výletu. Ďakujeme. MO
Alena Herbel
S CK DAKA som už bola niekoľkokrát na zájazde a vždy som bola veľmi spokojná!
Eva Zliechovcová
Náš rodinný zájazd busom na Pag bol super, cesta, ubytovanie, raňajky, more, počasie všetko na 1 .
Veronika Csontóová
Prvýkrát sme boli na dovolenke v Turecku Alanya Hotel Kleopatra Dreams. Všetko prebiehalo podľa pokynov cestovnej kancelárie DAKA. Po prílete do Antálie nás čakal usmievavý Turek - náš sprievodca hovoriaci česko-slovensky. Bol veľmi milý a ústretový. Nasmeroval nás do autobusu, kde nám celou cestou (cca 2 hod.) do Alanye rozprával o Turecku, čo vidíme vpravo a vľavo, čo nás čaká na hotely, aké sú možnosti výletov a mnoho iného. Hotel bol čistý, pekný, izby denne upratované. Jedlo vynikajúce, výber z dvoch polievok, asi 10 druhov predjedla, 5 hlavných jedál, z ktorých vždy jedno bolo pripravované pred nami (grilované krídelká, ryba, kuracie mäso, hamburger), 10 druhov ovocia a cca 25 - 30 druhov zákuskov (a to nepreháňam). Bolo si z čoho vyberať a fakt chutné. Miestne likérky sa podobali nášmu banánovému likéru, Amarettu, broskyňovému likéru, a pod. Voda v bazéne pri hotely bola príjemnej teploty, bazén bol menší, ale do Turecka ideme na dovolenku k moru a nie k bazénu. More bolo čisté, priezračné, s menšími vlnami. Lehátka pri bazéne sú v cene, ale pri mori treba za ne platiť cca 7 €/deň. Centrum bolo cca na 20 minút od hotela, taxík stál cca 3 € do centra. Veľmi dobre sme si oddýchli a ďakujeme cestovnej kancelárii, ale hlavne nášmu sprievodcovi príjemne strávenú dovolenku bez komplikácií.
Viera Popluhárová
Nádherný výlet do Benátskej lagúny, výborný autobus + vodič, výborná sprievodkyňa p. Evka, ubytovanie nad očakávanie výborné. Kto hľadá niečo na spoznanie a oddych treba ísť.Veľké ďakujem CK Daka.
Lenka Čadanová
Program zájazdu bol zaujímavý a takisto pán sprievodca bol vtipný a profesionál, môžem odporúčať túto cestovnú kanceláriu, maximálna spokojnosť.
Mária Čuláková
Výborne zorganizovaný zájazd na Plitvické jazerá. Veľmi milá a ochotná sprievodkyňa pani Alicka, milý vodič. Všetko prebehlo bez komplikácii, 100% spokojnosť. Ďakujeme.
Monika
So zájazdom som bola maximálne spokojná, sprievodca bol super, vedel všetko nám pekne porozprávať a vysvetliť kde čo je a tak isto aj výlet bol perfektný. Určite odporúčam tento výlet do Budapešti do ZOO.
Mária Michalíková
Zájazd odporúčam. Boli sme na zaujímavých miestach, kúpanie na azúrovom pobreží super spestrenie. Delegátka veľmi šikovná a ústretová.
Alena Kopányiová
Pobyt pri mori v Rimini sme si veĺmi užili, organizácia zájazdu bola na vysokej úrovni, sme spokojní a určite využijeme služby cestovnej kancelárie DAKA aj nabudúce. Ďakujeme bolo super ☺
Martina Korosova
Výborný víkendový zájazd.
Oľga Huczmannová
Skvelé zájazdy za rozumné ceny a milý prístup sprievodcov i vodičov. S touto cestovnou kanceláriou sa naozaj oplatí cestovať.
Petra Danišová
So zajazdom do Rima som bola velmi spokojna. Sprievodca Roman Liptak sa opat velmi osvedcil, poskytol nam vela informacii a zajazd mal perfektne zorganizovany! Uz sa tesime na buduci rok, ze po 5.ty krat absolvujeme poznavaci zajazd s vasou CK. Prajeme vsetko dobre a vela spokojnych klientov!
Katarina Kozubikova
Sprievodkyňa aj šofér na jednotku, aj ostatní cestujúci paráda. Taká rodinná atmosféra, no tak dobre sme sa dlho nepobavili.
Ivana Barková
Výlet bol úžasný! Skvelá sprievodkyňa Janka, korá nám povedala rôzne informácie, odorúčila miesta, ktoré by sme mohli navštíviť. Všetko prebehlo bez problémov, nemali sme žiadne časové sklzy - a to aj vďaka skvelým spoluúčastníkom, ktorí chodili vždy včas :). Nezabudnuteľný zážitok, ktorý rozhodne odporúčame zažiť :)!
Jana Horecká
Veľká spokojnosť, práve sme sa vrátili z Barcelony a spokojnosť veľká ako vždy s Vami, chodíme už niekoľko rokov a skoro vždy všetko na jednotku.
Miroslav Cisárik
Zájazd sa mi páčil. Bola to moja dávna túžba vidieť Plitvice.
Jana K.
Boli sme 10.8.-12.8. a bolo perfektne! Sprievodca aj šoféri boli úžasní, ústretoví a sprievodca nám doprial 2 prekvapenia, ktoré ani neboli v popise zajazdu :-) veľmi vám ďakujeme, odteraz ste naša obľúbená cestovka. Mimochodom- toto tvrdilo aj veľa spolucestujúcich, ktorí s vami chodia pravidelne.
Maria Majzúnová
Veľmi radi cestujeme s cestovnou kanceláriou Daka. Príjemní a milí zamestnanci, ochotní poradiť a pomôcť. Sprievodca, šoféri, autobusy, všetko top.
Juraj
S leteckým zájazdom do Paríža som bol nad mieru spokojný. Skvelý program, sprievodkyňa bola super, vedela vždy ochotne poradiť a pomôcť.
Jarmila
Ďakujem pekne za nádherný zážitok v Paríži, za mnoho krásnych miest. Ochotní a milí šoféri, fundovaný výklad sprievodkyne Jitky prispeli k super zážitku, ktorý bude dlho rezonovať. Paríž je krásny a program bol úplne super.
Jozef Kmeť
Spokojnosť s ubytovaním a ohlásenými službami.
Jana Chrenková
So zájazdom som veľmi spokojná. Bol dodržaný čas, program, pán sprievodca bol sčítaný a milý, budapeštianska zoo je asi najkrajšia, akú som videla. Odporúčam najmä rodičom s deťmi a milovníkom zvierat a prírody.
Renata Brezinova
Veľmi kvalitné zájazdy, super vodiči, nabitý program. Veľká spokojnosť.
Radoslav Kabát
Dovolenka bola super, delegát fantastický, hotel pomer cena kvalita dostačujúci, pláž nádherná a všetko bolo super zorganizované a bez problémov. Nádherné fakultatívne výlety. Môžem len doporučiť. Ďakujem
Gregor Stepanovsky
Dakujem za profesionalny pristup po vsetkych strankach a tesim sa znovu i na buduce.
Mgr. Martin Tóth
Chcem poďakovať CK DAKA za skvelý zájazd, ktorý som absolvoval 11.10. - 14.10.2019 ale hlavne našej sprievodčíčke, ktorá bola veľmi zlatá, milá, ochotná, tolerantná a skvelo zvládala svoju prácu i napriek tomu, že sme boli veľká skupina. Všetko bolo naplánované úplne super a som naozaj rád, že som mohol absolvovať tento zájazd. Určite využijeme zájazdy tejto CK aj nabudúce. Ďakujeme.
Miroslav Javorský
Túra po národnom parku Plitvické jazerá je skvelou voľbou na útek z bežnej sobotňajšej rutiny, bez potreby čerpania dovolenky, jedinečná príležitosť vidieť nádherné tyrkysové a smaragdové jazerá, aké na Slovensku nemáme. Vrelo odporúčam na zresetovanie hlavy a načerpanie pozitívnej energie.
Janka
Boli sme veľmi spokojní a určite pôjdeme znova aj do Tropikária v Budapešti. Všetko bolo perfektné, nemám čo vytknúť aj deťom sa páčilo. Milá sprievodkyňa, pekný výklad o histórii, prestávky na toaletu, nákup či rozostup na samostatné prezretie mesta.
Ľubomír Kendera
Poznávací zájazd bol podľa mojich očakávaní, bol to už môj tretí poznávací zájazd s CK DAKA. Hodnotím ich pozitívne. Ďalšie poznávacie zájazdy budem riešiť taktiež cez CK DAKA.
Andrea
Zájazd na Francúzsku rivieru bola vynikajúca voľba. Zúčastnili sme sa ho v auguste 2018. Všetko bolo super - dobre vybavený autobus, zodpovední šoféri, milá a spoľahlivá sprievodkyňa, krásne ubytovanie a chutné sladké raňajky, očarujúce mestá a nakoniec osviežujúce more. Je to pre mňa nezabudnuteľný zážitok.
Peter Predný
Úplná spokojnosť. Vynikajúci vodiči autobusu. Program zvolený veľmi dobre, možnosť pridať prehliadku iných pamiatok ako je v programe zájazdu.
Štefan Piskalík
Som nadmieru spokojný so zájazdom, sprievodca vynikajúci aj čo sa týka znalostí, šofér presný, organizácia super.
Henrieta Farkašová
Skvelý prenádherný Silvestrovský zájazd, vďaka bohatému programu a veľmi zaujímavým odborným výkladom spievodkyne pani Marcelky, patrí jej veľké ďakujem za jej ochotu a aj trpezlivosť, vynikajúci šoféri, výborná organizácia, bohatý, pestrý program, za takú krátku chvíľu sme si odniesli v srdci domov kus azurového pobrežia a každá spomienka je cenná. Zájazd si rada zopakujem a vrelo odporúčam.
Erika Pipova
Veľmi sme boli spokojní, ďakujeme Vám.
Gabriel Szoke
Zájazd do Osvienčimu bol výborne organizovaný. Sprievodkyňa Nella bola srdečná a odovzdala moc zaujímavých informácií, teším sa na ďalší zájazd.
Beáta Jančíková
Veľmi dobrá cestovná kancelária, určite ju využijeme aj v budúcnosti. Milá, skúsená delegátka, skúsení šoféri. Benátky sú nádherné a oplatí sa ich vidieť. Rovnako aj ostrovy Burano a Murano.
Radovan Haffner
Zájazd hodnotím vysoko pozitívne najmä kvôli úžasnej sprievodkyni p. Dolinskej, ktorá nás vysoko kvalifikovane sprevádzala počas celého zájazdu. Zas 5 dní sme stihli vidieť toľko, čo sa ani nedalo predstaviť že sa dá stihnúť. Tešíme sa na budúci zájazd s ňou.
Alžbeta Méryová
Na to, že to bol 1 dňový zájazd, videli sme toho naozaj vela. Odporúčam!
Jana Turbeková
Zájazd do Maďarska bol super. Bol pre mňa ideálny zodpovedal mojim predstavám. Čo sa týka dopravy, posádky autobusu, služieb, ubytovania, popisu miest atď . nemám si načo sťažovať a uvažujem nad tým, že si ho ešte zopakujem Ďakujem CK DAKA aj všetkým pracovníkom, čo sa na tomto zájazde podieľali.
Mária Penjaková, Ing.
Poznávací zájazd "Perly a skvosty Východného Slovenska". Vydarený a dobre pripravený program tohto zájazdu. Videla som pekné miesta a mestá kde som ešte nebola. Milý šofér, dobrá partia a vždy dobre pripravená a ústretová sprievodkyňa Marcela Korimová - to všetko dopomohlo k úplnej spokojnosti. A aj počasie nám prialo.
Jana Baričová
Paríž bolo moje vysnívané mesto, tak som si splnila sen. Všetko sa mi páčilo. Sprievodca bol milý, vedel porozprávať o histórii a napísala som mu aj básničku: Ten náš sprievodca Peter, ten nás sprevádzal v meste. Paríž to je mesto veľké, náš sprievodca ho pozná celé. Ďakujem sprievodcovi za jeho vedomosti.
Mária Vrláková
Pozitívne hodnotím menšiu skupinu zájazdu, všeobecné vedomosti o histórii pani sprievodkyne Dagmar. Veľmi dobrá partia, p.šofér a p.sprievodkyňa, obaja veľmi milí. Zájazd odporúčam všetkými desiatimi. Bola som veľmi spokojná. V budúcnosti cestovnú kanceláriu DAKA opäť rada využijem.
Jana Medová
Letecký zájazd Barcelona. Veľmi dobrý zájazd, spokojnosť, videli sme za 3 dni toho veľa, sprievodca veľmi sympatický, šikovný, komunikatívny, vzdelaný, toľko informácii o každej pamiatke :-)) že si to už ani nepamätám všetko, určite ak niekto uvažujete vidieť Barcelonu - mesto Gaudího, tak odporúčam všetkými 10 na rukách :-) Toto bol môj prvý zájazd s CD Daka a som milo prekvapená, mám radšej výlety na sólo bez organizovaného sprievodu, ale toto bolo fajn a určite si v budúcnosti niečo ešte z CK Daka vyberiem. Ďakujem cestovke za krásny predĺžený víkend v Barcelone ...
Dušan Černický
Prijemna cesta s dobrym vykladom sprievodcu a pracou vodica. Vyborny program . Hodnotenie zajazdu *****.
Eva Cibuľová
Život je príliš krátky, tak si ho užívajme napr. aj cestovaním s CK DAKA.
Kristián Kazík
Zucastnil som sa zajazdu do Provensalska. Zajazd bol neskutocny, videl som vela krasnych miest s este kvalitnou prezentaciou nasej sprievodkyni. Cesta bola super, soferi mili, ustretovi so zmyslom pre humor. Ubytovanie na slusnej urovni. Sprievodkyna bola super. Porozpravala nam strasne vela z historie kazdeho mesta. Bola pohotova. A vzdy s usmevom na tvari. Jedine, co ma mrzi, je to, ze to tak rychlo ubehlo. Ak niekto rozmysla nad touto CK, tak vrelo odporucam. My sa uz tesime na dalsi spoznavaci zajazd s touto CK.
Oto Korytár
Musím vyzdvihnúť odbornosť a prehľad sprievodkyne zájazdu a neposlednom rade aj prístup CK ku klientovi. Ďakujem.
Ľubica Mičková
V termíne 12. a 13.11.2022 som manželovi k narodeninám kúpila zážitkový wellness v Maďarsku od CK DAKA a teraz viem, že lepší darček som mu nemohla dať. Máme úžasné zážitky, veľa nových informácií od nášho milého sprievodcu, šofér bol milý, ústretový, veľa sme sa nasmiali aj spolucestujúci boli dobrá partia, no proste super zážitok. Určite budem cestovať s vašou CK DAKA aj nabudúce, lebo máte širokú ponuku zájazdov a určite je si z čoho vybrať. Prajem Vám všetko dobré a veľa spokojných klientov.
Erika Hajková
Bola som s CK Daka na zájazde v Paríži a bola som spokojná s programom, ktorý bol dobre zorganizovaný, všetky pamiatky sme videli a bolo vidieť, že sprievodkyňa Marcelka to tam poznala, bola suverénne. Ďakujeme za pekné zážitky.
Martina Stanová
Cestovnú kanceláriu DAKA odporúčam. Všetko je vždy v uplnom poriadku. Ďakujem Vám, že spolu s Vami spoznávam nádherné miesta v bezpeči a istote.
Branislav Lang
Som veľmi spokojný. Dovolenku som vybavil jednoducho - rýchlo - online, 6 dni pred odletom so zľavou 40%. Nevyskytol sa jediný problém.
Alena Mikulcová
Nedávno som sa zúčastnila zájazdu do Toskánska 12.6.-16.6. Naozaj som si užila krásnu dovolenku, za ktorú chcem poďakovať personálu CK, delegátke aj obom šoférom, ktorí nás nielen bezpečne prepravovali, ale udržovali neustále dobrú náladu svojim prístupom. Oceňujem ich profesionálnu prácu a som vďačná aj za ich zmysel pre humor, čo k dovolenkám patrí.
Anna Majerová
Je to veľmi dobrá cestovná kancelária.
Tatiana Škriečková
Zájazd do Paríža a Versailles, ktorý som absolvovala hodnotím veľmi kladne, prevýšil moje očakávania i vďaka profesionálnemu prístupu p . sprievodkyne Marcelky a oboch vodičov. Čas strávený na zájazde bol maximálne využitý, vhodne zvolený program, všetko do detailov zorganizované. Vrele odporúčam, určite v budúcnosti plánujem i ďalšie poznávacie zájazdy cez CK DAKA.
Elena Kordošová
Aj keď ma táto destinácia nelákala, bola som veľmi milo prekvapená. Edinburg je krásny........ odporúčam navštíviť. Mali sme veľmi milú a fundovanú sprievodkyňu, pani Irenku. Hotel bol blízko centra a pritom v tichej lokalite, čistý a personál príjemný. So zájazdom som bola maximálne spokojná i keď jeden deň mi tam ešte chýbal, aby sme mohli navštíviť všetky zaujímavosti Edinburgu.
Martina Kollárová
Vystava kvetín v Holandsku, bola jednoducho nádherná, sprievodkyňa Katka milá a kazdemu sa snažila vyjsť v ústrety. Naozaj odporúčam. Martina
Lena Zacikova
Cestovnej kancelárii DAKA ďakujem za krásny zájazd do Provensálska. Vodiči boli super, sprievodkyňa vynikajúca, program zaujímavý a bohatý, ubytovanie v poriadku...
Martina Chlebovičová
Ďakujem CK DAKA za skvelé zájazdy, ktoré som vďaka nej absolvovala... Všetko TOP!
Ivanka V.
Zájazd do Paríža cez CK DAKA hodnotím veľmi pozitívne. Najviac vyzdvihujem pána sprievodcu (pán Peter) vďaka ktorému bol zájazd skvelý. Samozrejme všetky služby boli super, nebol s ničím problém. Veľká vďaka a určite pri nasledujúcom zájazde budem voliť túto cestovku.
Daniela Mrázová
Boli sme spokojní, ubytovanie aj raňajky výborné. Sprievodkyňa bola veľmi milá a trpezlivá, snažila sa ukázať nám čo najviac, aj porozprávať veľa zaujímavostí.
Denisa Puškášová
Vrátila som sa z Monaca. Zájazd dopadol na jednotku. Sprievodkyňa Marcelka je profesionál. Šoféri Miško a Ivan dole klobúk pred nimi. Monaco a títo naši "šéfovia" zájazdu bola top kombinácia a ako som sa tešila na zážitky Monte Carlo - nesklamali. Odporúčam a ďakujem. Marcelka je top Sprievodca.
Michaela Kovacsova
Zucastnila som sa zájazdu do Budapesti v dnoch 18 a 19.7.2020, bola som milo prekvapená vybornou pani sprievodkynou pani Katkou, boli sme mensia skupina, takze bol zájazd kludny a pohodovy, rada este pocestujem aj s manzelom s Vasou CK. Dakujem.
Lenka Ščasná
Zájazd hodnotím veľmi pozitívne, ubytovanie v hoteli bolo na veľmi dobrej úrovni, ako aj služby hotela. Najväčším prínosom tohto zájazdu bola pani sprievodkyňa Dagmar, ktorá má neskutočné vedomosti a veľmi nás obohatila o nové poznatky. Ďakujeme a tešíme sa na ďaľší zájazd cez vašu CK.
Božena Rentková
So zájazdom som bola spokojná, prebiehal podľa programu uvedeného v ponuke, ďakujem, opäť pocestujem s vašou cestovnou kanceláriou na Betliar
Viktória Ondrejkovičová
Znovu spokojnosť, teším sa na ďalší zájazd
Jana Steinerová
Pekný zájazd, pohotová, akčná a milá sprievodkyňa, vodiči super.
Ľubica Mocková
So zájazdom som veľmi spokojná. Slovensko má veľa krásnych miest, ktoré mnohí nepoznáme. Odporúčam všetkým tento zájazd.
Anežka Čontošfalská
Bola som s Vašou kanceláriou viackrát a nesklamali ste. Som spokojná aj sprievodkyne sú sčítané a milé.
Margita Pavlová
Výlet do mesta Poreč v Chorvátsku sa nám veľmi páčil. Všetko bolo super. Určite ešte pôjdeme na podobné výlety s touto cestovkou.
Karolína Mikulcová
Za mňa a mojich priateľov veľká spokojnosť. Tešíme sa na ďalší výlet a určite odporúčam zájazd z CK Dáka.
Klaudia
Chcela by som poďakovať za celú rodinu pani sprievodkyni Marcele, ktorá bola veľmi milá, ochotná a vždy usmiata.
Jozef Besedič
Zdravím všetkých, zájazd Rím spokojnosť, sprievodkyňa Henrietka ?, počet ludí na zájazde (5ks)?. Ubytko vzhladom na destinaciu a cenu ?. Išiel by som zase.
Štefan Kin
V dňoch od 28. septembra do 1. októbra 2019 sme s manželkou absolvovali letnú dovolenku v Grécku na ostrove Santorini. Od transferu z Bratislavy na letisko do Viedne, odletu z Viedne na Santorini, ubytovania a programu na malebnom Santorini až do príletu z dovolenky späť do Viedne a transferu do Bratislavy, môžem konštatovať, že sme absolvovali na konci tohto leta vďaka CK DAKA nádhernú dovolenku. Klobúk dolu pred organizačnými schopnosťami Vašej CK - všetko bolo zorganizované "eňo-ňuňo" tak, ako keď majster Paganini hral na husliach. Proste za roky Vašej existencie sa táto CK stala majstrom v tomto obore. Ďakujeme, ďakujeme a tešíme sa na ďalšie Vaše ponuky dovoleniek . Štefan
Jana Ščipakova
S CK Daka som cestovala po prvý krát a určite nie posledný. Zájazd sa mi veľmi páčil, boli sme v Poľsku na víkendovom pobyte. V autobuse sa nás zišla skvelá partia, čas nám utiekol strašne rýchlo. Videli sme všetko čo sa za 2 dni dá stihnúť. Hotel, ubytovanie a raňajky super. Pán sprievodca Jakub (myslím že na našu partiu tak skoro nezabudne) a samozrejme pán šofér Milan na jedničku. Ďakujeme za skvelý zážitok a ideme s vami aj v septembri.
Natália Bali
So zájazdom som bola veľmi spokojná. Ďakujem CK Daka za skvelé zážitky.
Katarína Kubíková
Bola som veľmi spokojná so zájazdom do Londýna. Úžasný sprievodca Pavol nám ukázal za 4 dni to naj-naj v Londýne, preto mu veľmi ďakujem za jeho vedomosti, prístup aj trpezlivosť.
Alena Zemlova
Dávam 5 ***** a teším sa na ďalší zájazd s cestovnou kancelariou DAKA ...
Eva Žilková
2 dňový zájazd do Krakova, Wieličky a Osvienčimu bola zo strany cestovnej kancelárie zorganizovaný na vysokej profesionálnej úrovni. Zájazd mal svoj harmonogram, úžasného, výborne informovaného sprievodcu - pani Gabiku. Ubytovanie bolo čisté aj s raňajkami. Boli sme veľmi spokojní a určite ponúkané služby DAKA využijeme aj v budúcnosti ako aj odporučíme známym.
Bibiana Rusnáková
Kampánia bola krása, ktorá vidieť naozaj má sa!!! Cestovanie busom zvládli sme hravo, šoférom patrí hlasné: "Bravo"! Energická p. Martička, vedela kam vedie každá talianska ulička. Slnko nás hrialo, všetko dopadlo ako malo. Zážitkov veľa za krátky čas, určite sa čoskoro uvidíme zas :-).
Ján Babkovič
Zajazd sa mi velmi pacil, o CK DAKA som pocul predtym dobre referencie a nesklamali.
Ingrid Omelková
Zájazd bol super, ubytovanie primerané k cene , celková spokojnosť s programom zájazdu, cestou/busom i hotelom.
Michal
Zúčastnil som sa zájazdu 12.7 - 15.7.2018. Tak ako zákazník predo mnou, môžem návštevu Londýna odporúčať. Takisto môžem potvrdiť, že p. Krajcer je vynikajúci sprievodca. Mal rozsiahle vedomosti o Londýne aj pamiatkach, k tomu vždy nejaká netradičná zaujímavosť, ktorá vyvolala úsmev na našich tvárach. Sprevádzal nás aj pri vstupe na atrakcie, aby sme nečakali tak dlho v rade. Samozrejme, letel s nami tam aj späť. Promptne riešil problémy, kt. sa vyskytli (problémy s čipovými cestovnými kartami, zmena programu kvôli demonštráciám, a pod.). Jediné, čo Vás možno trochu nepríjemne prekvapí je samotný hotel, ak ste náročný cestovateľ. Na prespanie postačí a takisto aj s rovnakými raňajkami si môžete ľahko poradiť tak, že navštívite potraviny, kt. sa nachádzajú čosi okolo 200m od hotela a sú tam prijateľné ceny a majú otvorené od 7:00 do 23:00.:-)
Hana Klacova
Maximálna spokojnosť, pekné ubytovanie, luxusný a čistý autobus. Zaujímavý program a veľmi dobre zorganizovanie. Najväčšia chvála a obrovské poďakovanie patrí pre pani sprievodkyňu. Pani veľmi zaujímavo vyhľadala nielen témy klasické zo školského dejepisu, ale veľmi veľa iných informácií podala, ktoré mala naštudované. Veľmi pekne strávené 2 dni.
Sandra Brhlíková
21.-24.6.2019 sme boli so synom na leteckom zájazde v Barcelone. Doporučujem každému. Vzhľadom na malú skupinu ľudí sme úplne v pohode stihli celý program a ešte sme mali veľa času aj na osobné voľno. Vďaka fantastickej sprievodkyni Janke P. sme sa bezplatne dostali na omšu do Sagrada Familia.Aj ďalší program načasovala tak, že napr.do múzea sme šli v čase,keď bol bezplatný vstup. A vďaka jej skvelým tipom sme videli ešte veľa iných zaujímavých a krásnych vecí a ochutnali množstvo špecialít.
Zuzana Sabóová
Vrele odporúčam každému. Zo začiatku som mala pochybnosti, čo môže Rumunsko ponúknuť! Ale omyl, je to bohatá krajina na kultúru."Drakula" je pojem, čo sa oplatí spoznať.
Zuzana Formelová
Super zájazd, super páni šoféri ,ďakujeme za pekne prežitý víkend :) veľká spokojnosť
Beáta Čurilová
Ďakujem za krásny zájazd, ktorý bol plný zážitkov, informácií a nových skúseností. Sprievodkyňa Elenka s radosťou a veľkou trpezlivosťou nám odovzdávala svoje vedomosti, bola nápomocná v každom momente dňa či večera, neúnavná, vždy ochotná poradiť, pomôcť, vyhovieť, vždy s úsmevom na tvári. Žena, z ktorej vyžaruje, že má svoju prácu a ľudí rada, vytvorila v skupine atmosféru záujmu, pohody, celkovej spokojnosti. Za to všetko a ešte viac jej patrí moja veľká vďaka.
Dalibor
Zájazd sme absolvovali pár mesiacov dozadu, no stále pretrvávajú tie najlepšie spomienky. Ďakujeme za zážitky a pozdravujeme CK DAKA. Čoskoro sa vidíme opäť.
Adrián Majerčák
Všetko bolo v poriadku... Cesta bezpečná. Počasie vyšlo na #1. Pestrá ponuka služieb na mieste PAG. Odporúčame.
Milena Jesenská
Zájazd do Paríža autobusom bol veľmi dobrý, zodpovedajúci cene zájazdu. Najväčším benefitom zájazdu bol fundovaný a veľmi ochotný sprievodca p. Šperka. Získali sme nové poznatky a celkový dojem z Paríža umocnený jeho výkladom. Ďakujeme
Beata Breierova
Celý zájazd bol výborný, sprievodkyňa super, autobus a šoféri veľmi dobré. Teším sa na ďalšie zájazdy s vami. Držím palce, ste super.
Slavka Tepalová
Bola som veľmi spokojná s Vašou cestovnou kanceláriou, aj s p. Evičkou Mrvovou. Určite si ešte od Vás ešte objednám nejaké zájazdy v budúcnosti.
Ľubica Kollárová
Dňa 26. - 27.09.2020 som sa spolu s manželom zúčastnila dvojdňového zájazdu na Betliar, kláštor Jasov, druhý deň návšteva opálových baní a Ľubovnianskeho hradu. S programom zájazdu sme boli veľmi spokojní, počasie nám v rámci možností vyšlo (hlavná vec, že nepršalo). Výborná sprievodkyňa p. Erika plne fundovaná, vedela všetkých účastníkov zájazdu zaujať, splnila, čo videla v očiach klientov. Aj dlhú cestu na východ sme v rámci príjemnej atmosfére p. vodiča, p. sprievodkyne zvládli v pohode. Vrele odporúčame.
Vladislava
Maximálna spokojnosť, sprievodca mal úžasné vedomosti o všetkom, aj navyše :) organizácia výborná, šofér skvelý, vždy všade načas, výborný zájazd, ďakujem :)
Silvia
Veľká spokojnosť s CK Daka s dovolenkou na ostrove Zakynthos, stredisko TSILIVI. Pláž dlhá, piesková, vhodná pre deti. Ostrov je krásny, je tu veľká ponuka výletov. Delegátka p. Drozdekova nápomocná s vybavením výletov. Hotel má dobrú polohu, výborné jedlo, čistý.
Veronika Žáková
Spokojnosť s cestovnou kanceláriou, či už zabezpečenie dovolenky, sprievodkyňa Anka, šoféri, hotel, program. Odporúčam a ďakujem. Bolo výborne.
Adriána Marcinčáková
Dobrý deň, vrátili sme sa z dovolenky z Turecka, na ktorú sme išli cez cestovnú kanceláriu DAKA. Keďže sme túto cestovku nepoznali, išli sme trochu s obavami. Ale veľmi, veľmi milo nás prekvapila a to rýchlosťou vybavenia, komunikáciou a službami od začiatku až po koniec dovolenky, vrátane služieb delegáta. Túto cestovku odporúčam všetkým. My určite jej služby využijeme aj v budúcnosti. Ešte raz ďakujeme za krásne strávené chvíle aj vďaka Vám.
Zuzana Almášová
Rada sa vraciam k cestovnej kancelárii DAKA, vždy absolútna spokojnosť :)
Mgr. Juraj Enický
Na zájazd som sa veľmi sa tešil a vďaka DAKE som mohol uvidieť kus sveta. Aj nabudúce využijem túto možnosť. ĎAKUJEM, s pozdravom Enický.
Marta Ďurčanská
Zájazd sa mi veľmi páčil, plánujem ho absolvovať v budúcom roku ešte raz.
Marcela Kredátus
Zájezd do Osvienčimi a Krakowa byl moc pĕkný. Jezdím s vámi moc ráda. Děkuji za krásně prožitý den, určitě to nebylo naposledy co jsem s vámi jela :)
Jarmila Štofančiková
Absolvovala som s Ck Daka už druhý zájazd a som veľmi spokojná so službami aj cenou. Určite aj na budúci rok si vyberiem nejaký poznávací zájazd od CK DAKA.
Adriana Barteková
Dobrá cena, príjemná sprievodkyňa.
Alena Mikulcová
Chcem vyjadriť poďakovanie za krásnu dovolenku pri mori v Chorvátsku celému kolektívu zamestnancov CK. Zájazd Týždeň na Chorvátskom Pagu aj s dopravou bol naozaj vydarený a na túto dovolenku budem dlho spomínať. Krásne čisté more, pekné pláže a milí ľudia - tak by som to v krátkosti opísala.
Terézia Szőkeová
Napriek horúčavám sa mi páčilo.
Veronika Psotová
Zajazd do Florencie bol perfektny, urcite ho odporucam kazdemu kto nad nim uvazuje. Cena mi pride primerana priam az nizka na tie krasy co clovek uvidi a zazitky ktore zazije. S CK Daka cestujem pravidelne, zatial som bola vzdy maximalne spokojna. Specialne by som sa chcela podakovat panovi sprievodcovi Ing. Petrovi Šperkovi, za skvely vyklad, vzdy dobre naladeny ochotny pomoct a super clen do partie. Uz len koli nemu by som si zajazd znovu zakupila verim, ze ho este ako sprievodcu stretneme a pokecame.
Daniela Palumbínyová
Zájazd v rýchlom tempe s dobrým výkladom, pestrý program, šikovná sprievodkyňa, využitý celý deň naplno.
Pavol Hallon
Celkový dojem zo zájazdu je na 1. Videli sme veľa pekných a zaujímavých miest. Vytvorila sa priateľská atmosféra veselých ľudí. Oceňujem a zároveň ďakujem pánom vodičom za profesionálny prístup a bezpečnú jazdu počas celého zájazdu. Taktiež ďakujem pani sprievodkyni Gizke, ktorá nás sprevádzala a odovzdala nám veľa zaujímavých poznatkov o krajine. Tento zájazd môžem odporučiť. S pozdravom Pavol z Malaciek.
Jana Stanovčáková
Zájazd bol zaujímavý, bolo by fajn mať viac času na Amsterdam ako na Kaukenhof. Super bola aj návšteva zámku. Páčil sa nám moderný autobus, či už ten čo nás vydvihol z Prešova ako aj samotný zájazdový. Celkovo to je pekný výlet, ktorý môžem odporučiť ďalším cestovateľom.
Elena Eliašiková
Cestovka je fakt úžasná... Krásne zájazdy za prijateľné ceny s milými ľuďmi... Radosť spoznávať svet.
Ferenc Ambrus
Zúčastnil som sa dobre zorganizovaného a zabezpečeného zájazdu a pobytu do Florencie a Ríma. Každému odporúčam túto cestovnú kanceláriu!
Jana
Všetkým vrelo odporúčam, niečo užasne... budem mat dlho na čo spomínať.... super sprievodkyňa, perfektný, priam až nabitý program.... :) :)
Janka Karovičová
Program zájazdu realizovaný podľa plánu. Sprievodca na úrovni. Doprava bezpečná, ubytovanie perfektné.
Nora
Boli sme v marci s CK DAKA na zájazde v Prahe + ZOO. Zájazd ako aj počasie sa nám vydarili. Boli sme veľmi spokojní. Milo nás prekvapilo, že v ZOO je perfektný areál pre deti a že je tam aj lanovka. Úžasná bola aj vodná nádrž s tuleňmi, hrochmi a krokodílmi, kde sme ich mohli vidieť aj pod vodou. Už sa teším na nejaký ďalší výlet.
Dagmar Kupcová
Bola som maximálne spokojná s profesionálnym prístupom pána vodiča Peťa, Michala a pani delegátky Marcelky. 5-dňový zájazd bol perfektne zorganizovaný a videli sme tie najkrajšie mestečká na Francúzskej riviére: Nice, Cannes, Monako a Monte Carlo. Ďakujem.
Zora Novomestská
Zájazd bol výborne zorganizovaný. Sprievodca na zájazde p. Mgr. Elena Kehérová mala výborný ľudský, osobný a odborný prístup a úžasné znalosti o Dubaji.
Zuzana Zajacova
Krasny zajazd, soferi mili a privetivi, sprievodkyna profesionalna a ustretova. Vela sme videli aj v mori sme sa okupali. Plavba na ostrovy nezabudnutelna.
Viera Popluhárová
Nádherný zámok,poučný vstup do bane v Seegrotte, výborný sprievodca, výborný šofér. Kto má záujem o pamiatky, treba vidieť. S touto CK som bola na viacerých zájazdoch, veľká spokojnosť.
Vojtech Bednárik
Super zajazd vďaka dvojici šoferov a delegátky Natalii všetko fungovalo na 100 percent. Ďakujeme.
Gabriela Plačková
So zájazdom do Monaka sme boli veľmi spokojní, sprievodkyňa bola milá a vynikajúco sa starala o nás počas celého zájazdu. Mali sme krásne počasie, máme veľa nových zážitkov, ubytovanie bolo primerané. Trochu som sa obávala dlhšej cesty autobusom, ale nebol to žiadny problém a všetko bolo zo strany cestovnej kancelárie organizačne výborne zvládnuté. Ďakujeme.
Michal Lačný
Dobrý deň. Chcem sa ešte raz veľmi pekne poďakovať Ck Daka za veľmi peknú dovolenku. Boli sme v Chorvátsku na ostrove Pag a veľmi sa nám páčilo. Ďakujeme s pozdravom Mišo a ďaľší.
Lukáš Repjak
Zaujímavý a dobre neplánovaný zájazd. Sprievodkyňa mala profesionálny prístup a šofér zvládol aj náročnejšie situácie počas cesty.
Adriana Bohunska
Vikendove kupanie bolo skvele, vsetko dobre zorganizovane, super služby.
Viera Hudáková
Super zájazd. So spoľahlivým šoférmi. Mila, ústretová a hlavne veľa vedomosti zo strany sprievodkyne. Bol to náš s dcérou prvý poznávací zájazd. Vrelo odporúčam!
Marek Vanko
Skvelý výlet. Úžasní šoféri a sprievodkyňa. Z autobusu toho vidí človek ďaleko viac ako pri individuálnej návšteve Paríža lietadlom.
Igor Treskoň
Pri zájazdoch kde človek strávi prvú aj poslednú noc v autobuse je dôležité aby tieto boli pohodlné. Som rád že CK DAKA má nové a naozaj komfortné autobusy ktoré zmiernia únavu z týchto nocí.
Helena Domčeková
Cez CK DAKA sme boli už na 3 výlete. Na štvrtý sa chystáme v apríli. Všetky absolvované výlety boli úžasné, čo sa týka organizácie výletov, sprievodcov. Doteraz nás CK Daka nesklamala. Určite si ešte tento rok nejaké výlety vyberieme.
Anna Mikesková
Velmi som sa tesila na tento zajazd a napriek hrozbe korony splnil moje ocakavania s kvalifikovanou a milou sprievodkynou.
Natália Tereňová
S cestovnou kanceláriou DAKA som bola spokojná, splnila moje očakávania a som rada, že som spoznala toto krásne miesto vďaka Vám. S úctou Tereňová Natália.
Gabriela
Výborný poznávací zájazd. Sprievodkyňa bola ochotná, trpezlivá, pripravená ako živá encyklopédia. Prihlásila nás na medzinárodnú omšu do Sagrada Familie, bol to obrovský zážitok. Hotel a služby hotela boli na nižšej úrovni. Prežili sme v Barcelone krásny jesenný predlžený víkend. Odporúčam.
Lenka Bubánová
Náš pobyt v Škótsku bol excelentný. Zažili sme úžasný poznávací zájazd umocnený perfektným sprievodcovaním Martina. Je zrejmé, že Škótsko patrí k jeho srdcovkám a krajinu, jej históriu, prírodu a zvyky nám sprostredkoval skutočne dokonale. Šla by som znovu.
Martina Kuželová
Super som s nimi spokojná a zájazdy dobré. Moderné nové autobusy.
Eva Janišová
Srdečne ďakujem za príjemne strávený deň aj vďaka výborne naplánovanému programu, aj jeho splneniu, no tiež vynikajúcej sprievodkyni. Je neuveriteľne príjemná, vzdelaná, empatická, srdečná, ochotná. Rovnako skvelá bola aj česky hovoriaca Eliška, ktorá nás sprevádzala vo vínnych pivniciach. Teším sa už teraz na ďalší zájazd a za tento ešte raz ďakujem. ejá
Ľubica Vodnik
12.-13.10.2019 som sa zúčastnila s kamarátkou zájazdu "Nádherné bavorské zámky". Bol to nádherný dvojdňový zájazd, časovo dosť náročný, aby sa navštívili 4 destinácie - prekrásne zámky v čarokrásnych bavorských horách. Naviac nám vyšlo počasie, takmer letné, slnečné, pričom príroda a hory boli už krásne jesenne zafarbené. Veľmi vysoko hodnotím organizačné zabezpečenie zájazdu, výborných vodičov, ale najmä profesionálny prístup pani sprievodkyne Lenky Vadinovej, ktorej výklad o zámkoch bavorského kráľa Ľudovíta II. a jeho osobnom živote ako i členov rodiny Wittelsbachovcov dodal zájazdu vysokú úroveň. Veľmi pekne ďakujem za tieto dva dni. Zostáva mi iba doporučiť CK DAKA.
Lenka Martišová
Úžasný zážitok, skvelí spolucestujúci a hlavne bezchybne pripravená a veľmi príjemná sprievodkyňa Ľubka.
Jana Turbeková
Na tomto zájazde som už bola druhý krát, pretože sa mi veľmi páčil. Bol ušitý pre mňa na mieru. Ďakujem cestovnej kancelárii DAKA a všetkým zamestnancom, ktorí sa na tomto zájazde podieľali.
Soňa Pietriková
Zájazd bol fajn, dozvedela som sa všetko, čo som potrebovala, autobus bol dobre vybavený, šofér ústretový a milý. Ubytovanie bolo priemerné, ale poloha pri mori bola plus. Benátky sú úžasne, ešte sa tam rada vrátim :)
Dana Vitkovicova
Ako dámska jazda sme sa vybrali poznávať prírodné úkazy Chorvátska. Som veľmi rada, že nás mohla sprevádzať ústretová sprievodkyňa Janka, ktorá nás zasvätila do histórie Chorvátska a porozprávala nám veľa zaujímavostí. Jej priateľský prístup je pre CK Daka veľkým prínosom. Ďakujem aj p. šoférovi Miškovi za pokojnú a šťastnú cestu. Tešíme sa na ďalšie krásne výlety a zážitky. Miška, Lenka, Dadka a Danka
Brian Stankovský
Zúčastnili sme sa zájazdu prvýkrát a musím vyzdvihnúť výborný prístup vodičov (sprievodcov), boli veľmi milí, ústretoví a odpovedali na každú otázku cestujúcich. S takýmito ľuďmi je radosť cestovať a určite si to zopakujeme.
Mária Stanova
Zájazd do Zakopaného a Krakowa a Wielicky bola bez jedinej chybičky a už teraz sa teším na ďalší. Odporúčam všetkým. Veľká spokojnosť s CK DAKA. Ďakujem za krásne zážitky.
Laura Pokoraczká Križovičová, PhDr.
Bola som maximálne spokojná: kvalitný autobus, profesionálny prístup vodičov a odborný výklad sprievodcu. Už niekoľko rokov cestujem s CK DAKA a aj v budúcnosti určite plánujem s nimi ďalšie poznávacie zájazdy. Každému odporúčam!
Jana Hudcová
Byla jsem spokojená, i když vzhledem k mému věku unavená. Dobrým hodnocením pro vás může být i to, že mi zcela spontáně poděkovala moje spolucestující šestnáctiletá vnučka za skvělou dovolenou.
Ingrid Szecsődiová
Bol to kvalitný, nádherný dvojdňový zájazd, avšak dosť náročný. Vysoko hodnotím organizačné zabezpečenie zájazdu, ako aj profesionálny prístup pani sprievodkyne, ktorej výklad dodal zájazdu príslušnú úroveň. Taktiež treba spomenúť kvalitu posádky autobusu. Veľmi pekne ďakujeme za tieto dva dni.
Ing.Ľudovít Mužík
V dňoch 16.10-17.10.2021 sme sa spolu s manželkou zúčastnili zájazdu Zakopane, Krakow, Wieliczka, ktorý bol perfektný. 2 dňový zájazd bol zo strany cestovnej kancelárie zorganizovaný na vysokej profesionálnej úrovni. Zájazd mal svoj harmonogram, hotel bol postačujúci na prespanie a kúsok od centra mesta a raňajky vynikajúce. Pán vodič Milan je profesionál na svojom mieste a zodpovedne nás priviezol domov. Autobus nový, čistý, pohodlný. Boli sme veľmi spokojní s ochotou pani sprievodkyne, pána vodiča a služby CK DAKA využijeme aj v budúcnosti.
Monika Maruňáková
Máte veľmi peknú internetovú stránku. Veľmi prehľadná, dobre sa na nej orientuje.
Jana Petrikovičová
Päťdňový zájazd po krásach východného Slovenska predčil naše očakávania. Veľa sme videli a dozvedeli sa, mali sme dostatok času na oddych a individuálny program. Sprievodkyňa pani Korimová veľmi príjemná, fundovaná, mala všetko pod kontrolou. Maximálna spokojnosť.
Maja
Skvelý zájazd, bohatý na dojmy a zážitky!Úprimný obdiv patrí sprievodkyni pani Marcelke, ktorá nás zasvätene previedla krásami Provensálska, ktorá šikovne dokázala vybaviť vstup aj do masovo obliehaných objektov a napriek časovo náročnému programu nestrácala trpezlivosť a láskavý úsmev.K úspechu zájazdu významne prispeli obaja vodiči autobusu, svojou skúsenou jazdou nám umožnili uvidieť zaujímavosti, ku ktorým by sme inak ťažko dostali. Maja
Jaroslava Knapová
Zatiaľ sme boli s výletmi s cestovnou kanceláriou Daka spokojní. Preprava autobusom bola fajn a program bohatý.
Barbora Majbíková
So zájazdom som bola veľmi spokojná, sprievodca nám poskytol dostatok informácií aj voľného času. Keby som mala možnosť sa tam ešte vrátiť, tak neváham a idem. Som veľmi spokojná.
Ján Pachinger
Jednoznačne odporúčam cestovnú kanceláriu Daka, absolvovali sme týždňový pobyt v Chorvátsku, presnejšie ostrov Pag, ubytovanie skvelé, jedlo taktiež, majiteľ Ivan jeden úžasný človek, odchod bol veľmi ťažký keďže tam bolo tak super, jednoznačne sa tam musím jedného dňa vrátiť, ďakujem za všetko.
Dana Vitkovičová
CK Daka a sprievodcovi p. Petovi velmi pekne dakujeme za jeho ustretovy pristup, vzdy dobru naladu a trpezlivost a v neposlednej rade perfektny vyklad k navstivenemu miestu. Tak isto aj panom soferom za genialnu jazdu v Svajciarskych Alpach. Ala, Janka a Danka
Andrea Balušíková
Ďakujeme CK DAKA za nezabudnuteľný a úžasný zájazd do Dubaja. Hlavne vďaka Elen (p.sprievodkyňa), ktorej prístup bol neskutočne milý, profesionálny a ľudský. To neuveriteľné množstvo zaujímavých a fundovaných informácií, ktorými nás zahŕňala, spoločne s krásou Dubaja to všetko dodávalo tomuto zájazdu punc výnimočnosti. Ubytovanie bolo pekné, izba veľká, chladnička, kanvica + dennodenne dopĺňaná balená voda. V okolí potraviny, reštaurácie, obchod so suvenírmi, stanica metra či zastávka autobusu. Program bol veľmi dobre vymyslený, vďaka Elen veľmi rozumne a vyhovujúco členený. Ešte raz ďakujeme za skvelý zájazd a želáme Vašej CK čo najviac takých sprievodcov ako je Elen, ktorej entuziazmus a nadšenie s akým nám približovala Dubaj spravili z tohto poznávacieho zájazdu neopísateľný zážitok.
Renáta Krútilová
Zájazd odporúčam. Boli sme veľmi spokojný. Či už s prístupom CK DAKA, ale aj so samotnou dovolenkou, kde za menej peňazí sa dá vidieť aspoň na chvíľku krásne a teplučké more. Vhodné aj pre menšie deti, ktoré nemajú problém cestovať ako naša dcérka. Ďakujeme a pôjdeme s Vami aj nabudúce:-)
Miroslav Kočka
Bol som veľmi spokojný. S výkladom sprievodkyne, jej vedomosťami o danej lokalite a aj organizačne. Plná spokojnosť.
Martina Vašová
S Cestovnou agenturou DAKA som bola na zajazde uz viackrat a som spokojna, nabuduce si ich vyberiem znova.
Ivana Sordylová
Absolvovala som zájazd s CK DAKA 1x a som maximálne spokojná. Hallstatt bol už dlho na mojom zozname. Počasie nám takisto vyšlo na výbornú. Zájazd Cisárovná Sissi a čarovný Halstatt bol vynikajúci. Odporúčam.
Júlia Václavková
Boli sme nadmieru spokojné, všetko bolo ako má byť na dovolenke. Veľmi milý a ústretový majiteľ penziónu - kto by si ho neobľúbil ?
Klaudia Achbergerová
Cez CK Daka sme boli na víkendovom kúpaní v Rimini. Veľmi jednoduché objednanie zájazdu, milí šoféri autobusu, krásny voľný deň v Bellari. Určite pôjdeme znova, ešte raz do Rimini na ten dlhší zájazd a určite aj iné destinácie ❤️ výborná cestovka
Renáta Kopasová
S touto cestovnou kanceláriou a ich ponukami som veľmi spokojná. Zájazdy sa mi veľmi páčia. Ľudovo povedané "veľa muziky za málo peňazí".
Mária Valovičová
S CK Daka som navštívila viac destinácií. Všetky boli veľmi hodnotné. Na zájazde do Toskánska, treba pochváliť šoférov, ktorí boli veľmi ústretový a vďaka ktorým sme zažili krásne výhľady a o to bol zájazd hodnotnejší. Každému vrelo odporúčam.
Beáta Flimelová
So zájazdom som bola spokojná, uvažujem aj s ďalšími zájazdami s CK DAKA.
Natália Plešková
Výlet sme si užili a so všetkým sme boli absolútne spokojní. Pani sprievodkyňa bola dokonale pripravená a jej výklad bol záživný. Na 100% pôjdeme opäť na nejaký výlet s touto cestovnou kanceláriou :)
Tomáš Pustai
S DAKOU som bol už po niekoľkýkrát. Cena perfektná, autobusy moderné, sprievodcovia profesionálni.
Viktória Š.
Zájazd bol skvelý :) Benátky sú nádherné, atmosféra karnevalu super, určite treba navštíviť, vidieť :) S cestovnou kanceláriou sme boli spokojní a určite ju využijeme ešte v budúcnosti.
Vladimir Banič
Vynikajúci sprievodca, prirodzený prejav, s ideálnym fonetickým hlasom, rozhľadený, ochotný, komunikatívny. Počasie neprialo ideálne ale február je už taký.
Maria Dimitrovova
Prave som sa vratila zo zajazdu do Pariza. Vrele by som ho doporucila kazdemu, aby si siel pozriet toto krasne mesto na Seine.
Zuzana Formelová
Veľká spokojnosť, páni šoféri aj pani sprievodkyňa Marcelka super, super zájazd, veľká chvála a vďaka CK DAKA. Určite pôjdeme s Vami aj nabudúce. Ďakujeme za krásne zážitky.
Ildikó Somogyiová
24.-28.7.2019 som sa s neterkou zúčastnila autobusového zájazdu do očarujúcej Kampánie, mesta Neapol a na ostrovy Capri a Ischia. Nádherné miesta, ktoré vyvolajú v človeku pocit že sa tam musí v budúcnosti vrátiť! Neapol, aj keď má svoje negatívne stránky, vyvoláva v človeku pocit, že sa nachádza v ,,tom" naozajstnom Taliansku. Ostrovy Capri a Ischia sú skutočne očarujúce miesta ako ich poznáme z obrázkov. A čo je najdôležitejšie? 1. Dostať sa na vytúžené miesto a vrátiť sa domov bezpečne! Veľké ďakujem patrí PÁNOM vodičom, ktorí boli perfektní. 2. Ďakujem pani sprievodkyni Anne Vasekovej! Za organizáciu, odbornosť a voľnosť... 3. Ďakujem spolucestujúcim zájazdu do Kampánie! Cítila som sa s vami vynikajúco a bez výnimky ste úžasní ľudia! Ďakujem! Ildikó a Bianka
Dana Kaduchová
Krakow bol úžasný :) Výklad sprievodkyne obohatil :) niekedy nabudúce sa tam urcite pojdeme s manželom pozrieť opäť :)
Beata Vargová
so zájazdom som bola spokojná, odporúčam, hlavne, kto je milovníkom orchideí, ja som si to užila.
Katarína Hinková
Veľmi pekne ďakujem že som mohla cez vašu spoločnosť ísť.Bolo mi super, hlavne pani sprievodkyňa ktorá nás informovala o všetkom.Aj pani šoféri boli super.Ďakujem.Určite pôjdem aj nabudúce.môžem všetkým odporučiť.
Alexandra Cepicka
Poznávací výlet na Orlie hniezdo bol veľmi zaujímavý, pekné výhľady, vôbec sme sa nenudili bolo stále čo pozerať.. doporučujem radšej ísť na dva dni, bude viac času si všetko v kľude pozrieť.
Daniel G
Rozhodovali sme sa, s kym by sme vycestovali a nakoniec sme zvolili CK DAKA, nelutujeme a odporucame aj ostatnym, skvela dovolenka so vsetkym, co k tomu patri, ďakujeme.
Pavol Hallon
Odporúčam zájazd do Beneluxu. Videli sme veľa zaujímavých miest. Ubytovanie bolo na 100% a tak isto aj posádka autobusu bola veľmi ústretová.
Michal Foltin
Zájazd splnil moje očakávania. Skvelá sprievodkyňa Dagmar, ktorej vedomosti o histórii Poľska boli veľmi obohacujúce a bolo to pestré spríjemnenie cesty autobusom. Videl som viac, než som očakával. Zájazd je trochu časovo náročný, ale stojí zato ho podstúpiť, keďže vo finále Vaše zážitky budú dostatočnou odmenou pre každého. Odporúčam vrelo.
Alina Janoštiaková
Zajazd a posadku zajazdu do Egeru a Miskolci hodnotim velmi vyborne, aj poskytnute sluzby. Pani Erika bola perfektna, trpezliva a velmi fundovana, poskytla nam vela informaci. Robi to z laskou a vrelo cestovku Daka odporucam.
Ľubov Brozmanova
S krátkou dovolenkou v Turecku bola som nadmerne spokojná. Pán Ismail Bozdag - delegát Tureска, bol veľmi trpezlivý, mal kopú zaujímavej informácie o destinácii, s ním sme absolvovali aj výlet - "Zelený kaňon", boli aj v mešite. Tento pán má kopú znalosti, a veľmi chcel ju aspoň v krátkom čase dať aj nám. Jemu patrí moja vďaka. Čo sa týka cestovnej kancelárii Daka, tak tento zájazd nebol môj prvý ale už štvrtý, a to už dačo znamená. Daka má veľmi ústretový a kvalifikovaný personál, vodiči autobusov veľmi milé, ústretové, služby Daka sú profesionálne. Určite využijem aj v budúcnosti služby tejto cestovky. Odporúčam aj iným využiť ich služby.
Rozália Óvári
Važená cestovná kancelária, ďakujem za skvelý zážitok z maximálneho profesionálneho prístupu. Organizácia zájazdu bola dokonalá, vedomosti sprievodkýň perfektné, páni vodiči skvelí a autobus príjemne prekvapil ☺ Ďakujeme
Miroslav Šilhavík
Dakujem velmi pekne za prijemnu dovolenku a bol som spokojný so službami. Sprievodkyna bola super, šikovná a vedela všetko vybavit :) Odporucam a určite sa este vrátim na Cyprus.
Denisa Puškášová
Zájazd sa vydaril. Šoféri pán Kamil a pán Jozef boli ústretový, pani Lýdia sprievodkyňa bola veľmi milá ústretová. Pekné miesta sme videli. Hotel bol čistý, raňajky bohaté. Ďakujem za zájazd.
Ema Eliašová
So zájazdom do Provensálska som veľmi spokojná. Autobus mal všetko čo sme potrebovali, páni šoféri boli veľmi milí a prívetiví. Osobitne chcem spomenúť našu skvelú sprievodkyňu pani Martu Dolinskú. Jej prístup bol profesionálny a zároveň priateľský. Každé miesto, ktoré sme navštívili sme videli aj jej očami. Určite túto cestovnú kanceláriu odporúčam.
Jana Zizičova
Som velmi spokojna, plna zazitkov, mam splneny sen.
Miroslava Žuborová
S CK DAKA sme boli maximálne spokojný. Kvalitne a veľmi pohodlné autobusy. Perfektná ponuka zájazdov až si človek nevie vybrať. Pre nás je ck DAKA top cestovka.
Milan Bača
Program zájazdu výborný. Nad moje očakávania. Litva, Lotyšsko, Estónsko sú nádherné krajiny. Vilnius, Riga, Tallinn krásne historické mestá. Sprievodca mal veľmi dobré znalosti o krajinách. Ubytovanie výborne. Vodiči autobusu profesionáli. A čo sa týka cesty, perfektne naplánované prestávky. Takže človek aj po dlhej ceste nebol unavený. Ďakujem za tento zájazd.
Šimon Lietavec
Bohatý program, dobrá organizácia, priateľskí šoféri a delegát. Spokojnosť :)
Linda Blahušiaková
So zájazdom som veľmi spokojná, behom pár dní som videla krásne miesta a pamiatky z Toskánska, od pani sprievodkyne som sa o daných miestach veľa dozvedela. S ubytovaním som bola taktiež spokojná a cesta bola vďaka šikovným šoférom bezpečná. :)
Zuzana Psotová
Chcem vyjadrit podakovanie skvelemu sprievodcovi Ing. Petrovi Šperkovi za vysoku odbornost, slusnost, vtip a jeho skvelu spolocnost!
Tomáš Horčík
Dobrý deň, Chcel by som sa touto cestou poďakovať za krásny poznavaci zajazd v termíne 2.7. - 7.7.2019 do Provensalska musím priznať ze pani sprievodkyňa bola veľmi milá a ústretová a hlavne bola v danej oblasti doma čo sa nám páčilo každý výklad o pamiatke bol krásne prezentovaný, jediné čo ma mrzí je to že už zajazd skončil. Tak isto by som chcel poďakovať aj vodičom ktorý nás celý zajazd bezpečné prevážali a želám im veľa šťastných km. Čo sa týka autobusu bol pohodlný a čistý. Bola toto moja druhá skúsenosť s CK Daka a musím konštatovať že ste ma nesklamali a už sa teším na najbližší termín do Benátok v termíne od 8.8. - 11.8. Ďakujem!
Soňa Zabloudilová
Letecký zájezd do Istambulu se vydařil. Průvodce pan Pavel Říha byl příjemný a spolehlivý profesionál. Ubytování v hotelu Central je *** pěkné, čisté, ale hlavní výhodou je umístění blízko pěší vzdálenosti do centra.
Mária Jevrič
Nedávno som sa s touto cestovkou vrátila z Talianska z Rimini. Pri odchode z BA ma dostali šoféri svojim skvelým prístupom, hneď po príchode na miesto má dostala sprievodkyňa Natália veľmi ochotná a hlavne príjemná osôbka. Do tretice ma dostal výhľad z hotela priamo na pláž a tak som strávila s nimi krásnu dovolenku. Mária
Edita Takácsová
Veľká vďaka patrí cestovnej kancelárii za skvele zorganizovaný zájazd, hlavne našej sprievodkyni Ruženke, za jej veľké srdiečko, skvelý výklad. Videli a počuli sme strašne veľa. Proste jednotka s hviezdičkou. Ďakujeme pekne....a určite si radi vyberieme aj iný zájazd.
Iveta Suchoňová
Zájazd do Ríma bol zážitkom, skvelá sprievodkyňa Henrieta svojimi vedomosťami nás príjemne prekvapila, odporúčam všetkým ktorí túžia vidieť Rím. Ďakujeme.
Jaroslava Cisárová
Jednodňový zájazd do Tullnu na výstavu kvetov môžem len doporučiť všetkým, ktorí radi kvety sadia a starajú sa o svoje rozkvitnuté záhradky, predzáhradky, balkóny, okná. Výstava ponúka veľký výber sadeníc, cibuliek, záhradných doplnkov a iného okrasného a spotrebného tovaru, veľa zaujímavých aranžérskych nápadov. Súčasťou zájazdu je prehliadka mestečka Tulln. Ja osobne som s výstavou spokojná, počasie nám tento rok prialo, bola som na výstave štvrtýkrát.
Martin Gruchalák
Vrelo odporúčam všetkým, spokojnosť, profesionálny prístup, ústretovosť a pohodlná cesta. Aj na budúce s uvedenou CK.
Renata Somrova
So zájazdom krásy Slovinska som veľmi spokojná, pani sprievodkyňa Andrejka bola veľmi milá a mala dobré znalosti o krajine a tiež pán šofér ochotný a príjemný.
Viktória Seresová
Veľmi pekne Vám ďakujem za super zájazd. Boli sme veľmi spokojný s priateľom. Výborni šofér a sprievodca. Super doprava. Vrelo vás bude odporúčať priateľom i známym. Ďakujeme pekne! Super voľba bola Vaša CK.
Alexander Zelinka
Super zájazd, sprievodkyňa bola veľmi zlatá. Program bol úžasný. Určite ešte pocestujem s CK DAKA.
Mária Sitárová
Dobrý deň! So zájazdom do Izraela som bola veľmi spokojná. Vidieť Jeruzalem a Betlehem sa naozaj oplatí. Po prílete kúpanie v Mŕtvom mori bola veľmi dobrá voľba. Pani sprievodkyňa Ľubka veľmi milá, otvorená, s obdivuhodnými vedomosťami. Odporúčam tento zájazd každému, kto rád spoznáva nové miesta. S CK Daka cestujem aspoň 2x za rok a určite budem s CK spoznávať krajiny naďalej. Ďakujem. S úctou a vďakou Mária Sitárová.
Mária Mužíková Ing.
Dobrý deň prajem, 11.07.2020 sme sa zúčastnili s Vašou CK zájazdu do Budapešti s návštevou TROPICARIA .Chcem sa poďakovať za veľmi pekný zážitok, ktorý ste nám sprostredkovali aj v týchto neprajných chvíľach pre cestovanie. Vzhľadom na to, že sme uvedený zájazd zakúpili už v decembri 2019, mala som obavy, či všetko dobre dopadne, ale nakoniec bolo všetko super a my sme si úžasne oddýchli . Mali sme nádherné počasie, deň plný slnečných lúčov a tepla. Program bol veľmi dobre zostavený, najprv návšteva historických objektov a potom TROPICARIUM. Pani ERIKA JANIČKOVIČOVÁ je perfektná sprievodkyňa, milá, ochotná, starostlivá, komunikatívna, neustále nás "zásobovala" novými informáciami. Pán vodič Michal nás bezpečne dopravil tam aj späť a jemu teda tiež patrí veľká vďaka. Suma sumárum - veľká spokojnosť, super zájazd, perfektné služby CD DAKA, môžeme odporučiť aj daný výlet a aj služby Vašej CK. Už sa tešíme na ďalšie zájazdy, ktoré absolvujeme s Vašou CK. Veľmi pekne ďakujeme. Ing. MARIKA MUŽÍKOVÁ s rodinou.
Igor Michalec
Dovolenka bola skvelá jedinečna perfektná dovolenka najlepšia dovolenka v mojom živote.
Jaroslava Gabašová
Zájazd do Medžugoria s cestovnou kanceláriou Daka bol skvelý, ubytovanie úžasné, program sa priebežne prispôsoboval času a schopnostiam účastníkov zájazdu a sprievodkyňa p. Janka Domic bola úplne úžasná ako profesionál vo svojej práci, aj ako človek. Ďakujem za krásny duchovný i ľudský zážitok. Všetkým odporúčam.
Veronika Domanická
Maximálna spokojnosť s výletíkom s CK DAKA ,Osvienčim, Krakov paráda.
Zuzana Sendreyová
Výborná CK, spoľahlivá, ústretová. Určite odporúčam a znovu by som si túto CK znovu vybrala.
Katarína Böhmová
Výborný poznávací zájazd a skvelá sprievodkyňa Dagmar, klobúk dole pred jej vedomosťami, výborná rozprávačka.
Tatiana Karabínošová
Zájazd do Ríma určite doporučujem, stretli sme sa úžasná partia a mali sme najlepšiu, super sprievodkyňu p. Evku Mrvovú, ktorá nám odovzdala neskutočné množstvo informácii o všetkých miestach Ríma, ktoré sme spolu navštívili. Ďakujeme pekne
Lýdia Mišanková
Spokojnosť s ubytovaním, prístupom personálu, stravou a službami delegátky CK pani Jitky. Krásne prostredie a pláž, kľud a oddych. Určite by som si zájazd zopakovala.
Robert Pikáli
Bol som spokojný, príjemná dovolenka s manželkou. Hotel a služby vynikajúce, strava perfektná. Doporučujem každému. Ďakujem DAKA !
Simona Makúchová
Bola som cez Daku v Paríži na 5-dňový zájazd v dátume od 22. 06. - 26. 06. 2022. Zájazd bol veľmi príjemný, za tú cenu ako sme platili to bolo veľmi výhodné. Videli sme veľa pamiatok, a sprievodkyňa nám vždy k tomu povedala niečo zaujímavé, vidno, že ju tá práca baví a to o čom rozpráva vie. Mali sme aj dostatok svojho voľného času, ten kto nechcel ísť úplne podľa rozvrhu sa mohol aj odpojiť. Čo sa týka aj lístkov na pamiatky, aj na metro nám všetko vybavovala sprievodkyňa. Určite by som zopakovala si tento zájazd a išla by som na ďalší zájazd s touto agentúrou. Taktiež pozdravujem spolucestujúcich, všetci sa zdali byť milí. :)
Karol Malý
Veľmi pekný zájazd, absolútna spokojnosť a vysoko profesionálny a odborný výkon pani delegátky.
Ľudmila Kanisová
Tento zájazd som si vybrala ako náhradný a bola som milo prekvapená. Sprievodkyňa aj šofér boli príjemní a ochotní, atmosféra priateľská, program primeraný časovo aj na kondičku. Bolo to fajn. Doporučujem cestovať s CK DAKA. Ďakujem.
Lucia Ujheliová
Vynikajúca doprava, autobusy, šoféri, niet čo vytknúť. Perfektné, že sa konečne dalo cestovať aj z východného Slovenska, čo ocenia všetci dospelí, ale hlavne tí, ktorí cestujú s deťmi :) vrelo odporúčam, určite pocestujeme aj nabudúce.
Miroslav Javorský
Vidieť šikmú vežu v Pise na vlastné oči je zážitok. O meste Siena som si nič nenaštudoval, a preto som bol milo prekvapený jej pamiatkami. Florencia je prekrásne mesto. Všetky pamätihodnosti ako na dlani, človek sa nemusí prepravovať, zabíjať čas presunmi, ani sa príliš nenachodí, odchádzal som plný pozitívnych dojmov. Radšej raz vidieť ako stokrát počuť.
Jana Turbeková
Na tomto zájazde som už bola 3x a ak budem mať možnosť ešte pôjdem, pretože spĺňa moje požiadavky na vyplnenie voľného času počas víkendu.
Pavol Ikrényi
Máte super ponuky, budem odporúčať aj známym.
Dominika Rolincová
Veľmi príjemná dovolenka, pohodlné cestovanie autobusom, hotel sa nachádza veľmi blízko pláže a aj k centru mesta. Personál hotela ako aj šoféri autobusu boli veľmi ochotní. Ubytovanie bolo čisté, mali sme izbu s balkónom a výhľadom na more - o to väčší zážitok. Na pláži bolo vždy voľné miesto, more čisté, priehľadné, pokojné, s pozvoľným vstupom. Určite odporúčam aj výlet loďou, mali sme možnosť pozorovať pobrežie ostrova aj s obedom na lodi. Vyskúšali sme aj ochutnávku miestnych syrov a vín, pri ktorej sme sa dozvedeli zase niečo viacej o meste aj o ostrove Pag. Veľmi sme ocenili aj možnosť využitia toaliet a spŕch už po odubytovaní sa, keď sme čakali na autobus. Určite dovolenku neľutujeme, práve naopak, nemali by sme problém vrátiť sa sem aj ďalší krát, pretože za tú cenu sme si dovolenku fakt užili bez starostí.
Silvia Vojtechová
Zájazd výborný, program nad očakávanie, sprievodkyňa super, určite ďalší zájazd jednoznačne DAKA!
Matúš Strapko
Zorganizovali perfektný výlet, plný cestovania do rôznych miest, super výklad sprievodkyne ktorá za nás všetko vybavila ako na zlatom podnose... za krátky čas sme toho toľko pobehali čo by sme ani niektorí za týždeň nestihli... neľutujem.. 10 z 10.
Alžbeta Plaskurová
So zájazdom sme boli veľmi spokojní, veľmi milí, priateľskí a ochotní vodiči, pani sprievodkyňa bola veľmi fundovaná, podala nám veľa informácií, bola každému a vždy nápomocná. Ďakujeme, veľmi radi budeme s touto CK cestovať aj do iných destinácií.
Peter Ács
Zájazd bol výborne organizovaný. Výklad a informácie od sprievodkyne boli výborné. Preprava a celkové zabezpečenie na vynikajúcej úrovni.
Martin
Veľká spokojnosť s touto cestovnou kanceláriou, príjemný ľudia čo sa o nás starali. Splnené očakávania, vrelo doporučujem.
Veronika Bahnová
Disneyland a Paríž boli pre mňa a dcéru nezabudnuteľný zážitok. Odporúčam, všetko prebehlo v poriadku a máme plno zážitkov.
Ján Kollár
Absolvoval som od 13.07.2021 6 dňový zájazd do Provensálska. Môžem ho všetkým, ktorí váhajú len odporučiť - cestujte. Program bol zostavený veľmi vyvážene. Bol čas na všetko a každý si prišiel na to svoje, či pamiatky, alebo kúpanie v mori. Jediná nevýhoda bol čas, ktorý plynul veľmi rýchlo, ale to DAKA nevie ovplyvniť :-) Veľké ďakujem patrí pani Marcelke Korimovej, ktorá nás sprevádzala a bola čerešničkou na torte celého zájazdu, ktorý bol tým pádom dokonalý a okrem nezabudnuteľných zážitkom som si odniesol aj mnoho poznatkov, ktoré určite nezabudnem!
Viliam Porázik
Zúčastnil som sa zájazdu v Paríži. Vysoko oceňujem profesionalitu a ľudský prístup sprievodkyne p.Jitky Zelenkovej a šoférov, ktorý prispeli k celkovej veľmi pohodovej atmosfére. Ubytovanie bolo taktiež skvelé. Celkový dojem zo zájazdu veľmi dobrý. Viliam Porázik
Veronika Csontóová
Super spoznávací zájazd do Paríža viem len odporučiť, veľmi milá, ústretová, kvalifikovaná a úžasná sprievodkyňa. Pomohla pri komunikácii, poradila, vybavila, čo sa dalo. Chodenia neúrekom, ale, keď chceme niečo vidieť, treba za tým ísť.
Alena Gombárová
Zrozumiteľná a prehľadná web stránka, jednoduché objednávanie.
Zuzana Vetková
Určite pôjdeme s Vašou cestovkou niekde aj nabudúce, vynikajúci program, kvalitný hotel a super cena. Ďakujem!
Ján Ranostaj
Výborný zájazd s vynikajúcim sprievodcom - pán Krajcer, odporúčam každému záujemcovi , ktorý chce spoznať Londýn.
Jarmila Matejovová
Výstavu orchideí odporúčam každému, kto má rád kvety a dekorácie, chce sa cítiť unesene v objatí vône a farieb, a kto by sa chcel nechať osloviť krásnou architektúrou a históriou kláštora v Klosterneuburgu.
Zorica Žampáková
S CK Daka som cestovala už 4 krát a stále som bola s programom, ubytovaním ako aj s delegátom 100 % spokojná. Vrele odporúčam cestovať a poznávať nové destinácie. Vaša spokojná zákaznička Zorka.
Mária Cabalová
S Vasou cestovkou sme isli 1 krat do Benatok a milo nas prekvapila hlavne organizacia celeho vyletu, vsade sme mali dostatok casu ale v buducnosti by som sa skor zastavila na cipkarskom ostrove na dlhsi cas nakolko na tom sklarskom to nebolo moc zaujimave ale aj tak cely vylet prebehol nad nase ocakavania. Ste 1. cestovka pri ktorej sme nemali jediny problem, ci uz s programom alebo sprievodcom. Za mna ste cislo 1 a urcite vase sluzby vyuzijeme aj v buducnosti. Dakujeme za krasny zazitkovy vylet.
Daniela Petricova
Ja aj manžel sme boli so zájazdom ako aj so službami sprievodkyňa veľmi spokojniiii. Budeme vaše služby odporúčať ďalším klientom.
Beáta Švarová
Velmi prijemna pani sprievodkyňa s užasnymi vedomosťami, pomohla pri kupe vstupeniek, vybavila, zabezpecila co sa dalo. Bola som prvykrát na takomto poznavacom zajazde ale maximalne som spokojná. Odporučam všetkým. Autobus super, vodiči tiež milí. Prestavky pravidelne, dokonca aj spolucestujúci bezproblémové. A na zaver pobytu som vyhrala tricko od CK za kvíz. No vytešujem sa ešte teraz. Ďakujem.
Jan Plšek
Výborný poznávací zájazd s dobrým programom. Celý zájazd na profesionálnej úrovni. Pochvala delegátke a vodičom.
Jana Kalmankova
Zajazd autobusovy Paríž, 25.9-29.9.2019, super zážitok, vybavene cez internet, jednoducho, lahko.
Marek Šimunič
Boli sme veľmi spokojný so zájazdom Krakov - Osvienčim, veľmi slušný a šikovný vodič, sprievodkyňa pani Dagmar na 5* plus, chcel by som mať jej znalosti. Časová organizácia úplne presne zorganizovaná, ak by nemeškali cestujúci, ktorí nemali asi hodinky. Veľa sme videli a veľa sa dozvedeli. Ubytovanie (hotel Novotel) bolo na daný typ zájazdu nadpriemerné, čistý a slušný hotel s veľmi štedrými raňajkami. Myslím, že na Slovensku som podobný výber ani nevidel. Program zájazdu bol dobrý, samozrejme dva dni je veľmi málo na tak úžasné mesto ako je Krakov. Ak bude týždňový pobyt hneď sa hlásime :o)
Anton Martinka
Z cestovnou kanceláriou máme už dlhodobo veľmi dobré skúsenosti a preto vrelo každému odporúčame CK DAKA.
Jakub
Zájazd bol nabitý najväčšími zaujímavosťami Paríža a jeho okolia. Za krátky čas sme stihli vidieť mnohé krásne miesta a pamiatky. Znalosť sprievodkyne bola výborná ako aj schopnosti vodičov.
Alena Podolanová
S CK DAKA sme boli už na viacerých zájazdoch a vždy sme boli veľmi spokojní so všetkými službami od zaslania pokynov, cez organizáciu zájazdu až po ukončenie výletu. Určite odporúčam cestovať s touto CK.
Adriána Kováčová
S priateľom sme veľmi spokojný s Vašimi službami a ponúkanými zájazdmi. Veľmi sa nám páčilo a určite v budúcnosti pôjdeme znova, už po 3 krát.
Peter Siklienka
Cestovná kancelária DAKA je proste super.
Adriana Jakubíková
Zájazd sa nám veľmi páčil, vedomosti a prístup p.sprievodkyne bol super, venovala sa nám na 100%, pobehala s nami všetko dôležite, čo treba vidieť. Hotel čistý, celková spokojnosť so zájazdom do Barcelony :)
Marika
Absolútne vynikajúci pomer cena-kvalita! Netreba sa obávať cesty autobusom, lebo mat potom na mieste bus je obrovská výhoda a úspora času. Sprievodkyňa a šoféri boli úplne TOP! Dali by sme 15hviezdiciek z 10 :-))) Ďakujeme.
Vladimír Murko
Vaša internetová stránka je pekná, obsahuje veľa zaujímavých zájazdov do rôznych krajín a za prijateľné ceny.
Oľga Sabolová
Program zájazdu do Ríma bol výborný, hlavne vďaka erudovanej sprievodkyni, ktorá nás oboznámila s jednotlivými pamiatkami, dobre zorganizovala jednotlivé prehliadkové trasy.
Miroslav
Boli sme s Vašou Cestovnou kanceláriou na tomto zájazde a môžeme odporučiť, spokojnosť s poskytnutím služieb, žiadny problém nenastal. Skvelé miesto. Dovolenku sme si užili. Ďakujeme :)
Silvia
Veľká vďaka vždy usmiatej a pohodovej pani Marcelke za profesionálny prístup, ktorá nás sprevádzala po nádhernom Provensálsku. Super program, krásne zážitky a ideálne počasie, jednoducho veľmi vydarený zájazd :)
Helena Slastanova
Vysoka kvalita služieb, profesionalny prístup sprievodcov aj šoférov.
Adriana Kökényová
Jednodňový výlet s cestovnou kanceláriou DAKA do TIHANY na levanduľové polia bol pre mňa krásnym zážitkom.... Cestovala som v úplne novom krásnom a pohodlnom autobuse MAN, ktorý šoféroval veľmi milý pán vodič. V cestovnej kancelárii pracuje milý a ústretový personál... Žiadala som telefonicky o dodatočné informácie, pani ktorá so mnou komunikovala bola veľmi milá... Som veľmi spokojná a určite ešte v budúcnosti využijem jednu z ponúk cestovnej kancelárie.. Ďakujem celému kolektívu...
Ingrid Vozárova
Spokojnosť, boli sme už viackrát a vždy super.
Mária Košinárová
Zájazd na Francúzsku riviéru bol pre mňa dokonalý. Navštívili sme nádherné miesta, každý deň sme sa kúpali na inej pláži, nakúpili sme výhodne v parfumérii Fragonard,.... Jednoducho, program bol pestrý a úplne mi vyhovoval, no a k tomu všetkému, keď sa pridá perfektná sprievodkyňa Marcelka a zábavní šoféri Šimon s Mariánom, tak máte nezabudnuteľný zážitok. Ďakujem :) :) :)
Kršková Nikol
Absolvovali sme zájazd v Paríži. Všetko bolo super.
Ľubica Neuročná
Super sprievodkyňa Erika, šikovný pán vodič Andrej a program, ktorí som chcela vidieť. Hradný vrch s kostolom a krásnym výhľadom na Budapešť a nádherné počasie. Námestie republiky a Tropicarium som tiež ešte nevidela, takže som si všetko pohodlne pozrela a od Eriky sa nové skutočnosti dozvedela. Ďakujem
Simona Lukovicsová
Zájazd bol super, aj napriek všetkým opatreniam, ktoré si situácia vyžaduje. Krakow je nádherné mesto. Sprievodca bol tiež super.
Michaela Kováčová
Bol to krásny výlet na plitvicke jazera a Záhrebu. Maximálna spokojnosť, kto má rád prírodu, doporučujem. Určite si to zopakujem. Príjemní spolucestujúci, pani sprievodkyňa a samozrejme poďakovanie patrí aj vodičovi.
Gabriela Petrovičová
Víkendové kúpanie Poreč: Skvelý zájazd, krásne prostredie, dobre zorganizovaný, skvelá sprievodkyňa LENKA, vodiči profesionáli. Odporúčam.
Kika
Zajazd bol vydareny i vdaka super sprievodkyni i pocasiu. Transfer do hotela i z hotela super v uzasnych autach. Hotel cistucky,mensi. Hotel ma v blizkosti elektricovu i vlakovu zastavku, z ktorej sa dostanete vsade k pamiatkam. Zajazd vrelo doporucujem.
Ingrid Iványová
Náročný, ale krásny dvojdňový výlet. CK mala zabezpečených vlastných sprievodcov v Osvienčime i vo Wieliczke, čo pri individuálnej návšteve asi nie je možné. Nemuseli sme nikde čakať, všetko časovo zapadalo. Pani sprievodkyňa Ivetka nás dostatočne informovala, poskytla priestor aj na individuálne strávenie času podľa vlastných predstáv. V budúcnosti by som privítala, keby bolo komentovanie počas prechádzok v meste zabezpečené prostredníctvom slúchadiel a mikrofónu.
Jozef Leško
Úžasná sprievodkyňa p. Ľuba. Ochotná, vedomostne perfektne pripravená, jedinečný prístup .Doporučujem
Monika Rajnohová
Super cestovka, prijateľná cena. Určite ešte touto CK pôjdem opäť. :)
Ľubomír Kendera
So službami CK DAKA som bol veľmi spokojný, čo do organizačnej kvality a aj čo sa týka našej pani sprievodkyne. 100% spokojnosť.
Adriana Polakovičová
Dobrý Deň! Včera sme sa s priateľom vrátili z poznávacieho zájazdu v Provensálsku,no nedá mi nenapísať svoje hodnotenie z tohto pobytu. Sme 100% spokojní ,naozaj skvelý zájazd,nezabudnuteľný zážitok na celý život.Musím pochváliť našu milú pani sprievodkyňu Marcelku Korimovú ,ktorá bola veľmi ochotná, príjemná,ľudská a hlavne veľmi trpezlivá počas zájazdu. Organizácia zájazdu bola úplne bez problémov,super program presne podľa plánu.Veľká vďaka patrí aj skvelým pánom vodičom,ktorí boli veľmi priateľský a ktorí nás doviezli v bezpečí.Naozaj úprimný obdiv patrí sprievodkyni pani Marcelke za profesionalny prístup a fantastický zájazd. Naozaj veľká vďaka patrí CK Daka. Určite odporúčám každému,a dúfam že sa ešte v buducnosti stretneme. S pozdravom Polakovičová
Ingrid
Zájazd do Paríža 20.7. - 24.7.2016 bol úžasný. Sprievodkyni Alenke J. a vodičom veľká vďaka. Boli milí,vytvárali príjemnú atmosféru. Vďaka sprievodkyni Alenke máme len tie najkrajšie zážitky. Veľa sme videli,aj sa dozvedeli. Eifelovka bola úžasná. Ďakujeme za všetko. Vrelo odporúčame
Marta Farkašová
Zajazd ktoreho som sa zucasnila s CK Daka mózem ohodnotit ako vynikajúci. Bola som spokojná. Odporúčam aj iným. CK davam plný počet bodov.
Lenka Bubánová
Zájazd Krásny Betliar a Ochtinská aragonitová jaskyňa bol super. Všetko v programe splnené. Sprievodkyňa milá vybavila všetko potrebné povedala po ceste pekne dosť informácií. Vodič autobusu tiež super. Cesta autobusom bola pohodlná.
Marko Rentka
Veľmi dobre pripravený program, zaujímavé miesta, fundovaný sprievodca, ubytovanie skromnejšie, ale veľmi čisté, s milým personálom, pre účely poznávacieho zájazdu úplne vyhovujúce. Odporúčam každému.
Renáta Smolková
Bol to pekný poznávací zájazd s nezabudnuteľnými zážitkami a výborným výkladom sprievodkyne Ľubky. Ubytovanie by bolo super, len by bolo treba trošku viac úprav. Ďakujeme a tešíme sa nabudúce.
Lubomir Konečný
Pekný výlet každému doporučujem oplatí sa vidieť bolo super :)
Zuzana Borisová
Perfektny zajazd na Francuzku rivieru. Spokojnost naozaj so vsetkym - autobus, vodici aj vyborna sprievodkyna Marcelka, caste prestavky, cesta perfektna, videli sme vela aj sme mali pomerne dost volna. Hotel jednoduchy ale cistucky, vyborne ranajky, super organizacia. Urcite odporucam :-)
Monika L.
Boli sme na poznávacom zájazde v Slovinsku (29.-30.6. 2019). Program, pani sprievodkyňa Andrea Deáková a pán šofér boli top. Môžem len odporúčať. Ďakujeme za krásny zážitok.
Iveta Pralovszká
Boli sme spokojný zo zájazdom v Chorvatsku - Poreč. Šoféri boli veľmi priateľský.
Barbara Michaličová
Len maximálne pohodlie a komfort. Vždy rada cestujem s vami.
Etela Culinková
Velmi dobre zorganizovaný zájazd. Veľa sme videli a mali sme čas aj na oddych a kúpanie.
Jarmila Bugárová
Poznávací zájazd Londýn s CK DAKA vrelo odporúčam. Sprievodca Pavol Krajcer veĺmi šikovný, výborne zorganizovaný program.
Miroslava
Tento zájazd uspokojil každú vekovú skupinu kvalitnými službami, atraktívnou lokalitou, aktivitami. Za mňa veľké ďakujem a verím, že CK o rok zaradí zájazd znovu do svojej ponuky. S pozdravom spokojný zákazník. Môj turnus: 20. 7. 2016
Ján Kollár
Aj tento krát som bol s cestovnou kanceláriou DAKA, ako vždy veľmi spokojný. Wellness pobyt v Maďarsku naplnil plne očakávania. Môžem len odporúčať, kto ešte "váha". Pomer cena/kvalita zodpovedajúci.
Štefan Dibdiak
Všetko čo sľubovali aj splnili - čo v dnešnej dobe už je pomaly zázrak... :) Odporúčam DAKA.
Alena Herbel
Toho roku som už bola s CK DAKA štvrtý krát na poznávacom zájazde a zasa nesklamala. Pohodlný autobus, super šoféri a príjemní sprievodcovia. Teším sa na ďalší zájazd Florencia-Rím 21.9-25.9. Pekný deň
Monika Tebelakova
Dakujeme velmi pekne, boli sme velmi spokojny po kazdej stranke, ci uz s posadkou aj programom... Urcite budeme opakovat aj dalsie zajazdy... Vsetko bolo super :)
Emília Gašparíková
Bola som na 5 dňovom zájazde v Paríži a som veľmi spokojná. Všetko bolo super, sprievodkyňa, šoféri aj ubytovanie dobré. Ďakujem CK DAKA, určite v budúcnosti si u Vás objednám nejaký zájazd.
Jitka Tormová
Ani nevieme aké krásne je to naše Slovensko a Vaša CK poriadaním týchto zájazdov nám ho v plnej kráse ukazuje. Vďaka Vám za to. Prajem Vám veľa úspechov a spokojných klientov.
Vladimír Duboš
Perfektný zájazd. Veľa toho bolo k videniu. Nádherné mestá, pamiatky, vyhliadky atď. a k tomu ešte dostatok času sa vykúpať v krásnom azúrovo modrom mori. Každému odporúčam.
Denisa Čermáková
Internetová stránka je prehľadná a je tam vela zaujímavých ponúk. Isla som cez tuto cestovnu kanceláriu prvýkrát a urcite nie naposledy. Projemne prekvapila :)
Kristina
Uzasny vylet, boli sme 15 - 16. 4. 2017, skvele zorganizovany, skvela sprievodkyna, naozaj odporucam :)
Marek
Zájazd vrele odporúčam. Boli sme začiatkom júna 2017. Náš sprievodca nemal chybu. Cestoval s nami už od Bratislavského letiska. Venoval sa nám na 100 % a asi aj viac. :) Cestoval s nami aj pri odlete. Skvele ovládal históriu Londýna, politiku. Pamätal si tváre nás všetkých už po prvom 10min videní a to nás bolo skoro 30. :D Pobehal s nami všetko dôležité čo treba vidieť a dokázal za pochodu riešiť niektoré problémy - strata batožiny a pod. Týmto chcem poďakovať pánovi Krajcerovi. :)
Magdaléna Baranyiová
Moja prvé cestovanie s DAKA, Budapešť poznám nakoľko tam býva moja rodina. Po xx rokoch som si oprášila spomienky, zažila som nezabudnuteľné zážitky v Tropikárium & Oceanárium. Určite sa vyberiem znova a opäť s DAKA.
Katarína Sadlowska
Prijateľná cena zájazdu, skvelé organizačné a vedomostné schopnosti delegátky. Milá pani, ktorá mala všetko výborne zorganizované. Krásne mesto. Určite Daku ešte oslovíme.
Eva Ernstova
V RIMINI sme boli druhý krát a spokojnosť bola, super Natalka - sprievodca, šoféri super, autobus pohodlný, darček potešil... Ddoporučujeme, pretože tri dni sa kúpete v mori.
Laura Pokoraczká Križovičová, Phdr.
S cestovnou kanceláriou som veľmi spojná. Od začiatku ich fungovania využívam služby CK DAKA.
Jozef R.
Zúčastnil som sa 5 dňového leteckého zájazdu do Paríža. Zájazd splnil všetky moje očakávania. Jozef, Poprad
Ján Čuchran
Zájazd do Krakowa bol veľmi dobre pripravený, pani sprievodkyňa Dagmar Dobodejová ho obohatila o veľmi pútavý a odborný výklad, s komplexnou starostlivosťou, vrelo odporúčame. Ak na zájazd do Poľska, tak s pani sprievodkyňou Dagmar!
Dušan Karľa
Včerajší zájazd bol super. Ja som bol velmi spokojný. Pomohli ste mi splniť jeden z mojich snov - vidieť Osvienčim. Krakov k tomu bol iba bonus. Naša sprievodkyňa, pani Dagmar, bola super. Podala nám dostatočné info o Osvienčime, pred príchodom, bola milá a nápomocná. Ďakujeme a prajem vám ešte veľa spokojných klientov.
Dominika Pokorná
Opálové bane, Ľubovniansky hrad, Košice, Betliar i Jasov jednoducho pekný výlet. Sprievodkyňa i šofér na výbornú. Čo viac dodať.
Lea Šándorová
Ďakujem za zajazd do Paríža. Určite odporúčam. Program bol zaujimavy, primerane rozdelený na jednotlive dni. Sprievodkyna bola milá, ústretová a nápomocná. Vzdy sme mali dostatok casu na prehliadku kultúrnych pamiatok, ktorej predchádzal odborný výklad o danej pamiatke ako aj dostatok času na oddych a “svoje” aktivity. S radostou absolvujem aj další z ponuky zájazdov CK DAKA.
Lucia Vlkova
Vyborny program zajazdu, vyborne jedlo, vynikajuci hotel a profesionalny sprievodca.
Mária Petrakovicova
CK Daka je skratka super, ešte nikdy ma nesklamala a to som už bola na viacerých zájazdoch. Spokojnosť nadovšetko.
Eliška Gáfriková
Dvojdňový zájazd na Orlie hniezdo je skvelou voľbou. Program je na dva dni ideálny a okolie Salzburgu na rakúsko-nemeckej hranici je neskutočne krásne, s úžasnými prírodnými scenériami. Úžasným zážitkom je najmä návšteva soľnej bane a samotného Orlieho hniezda. Bonusom je príjemná návšteva likérky, kde sa dá kúpiť originálny suvenír.
Mária Luptaková
Program zájazdu výborný, fantasticky pripravená sprievodkyňa. Zájazd hodnotím na výbornú.
Lucia Ujheliová
Poznávací zájazd Paríž 3.8.-7.8.2022, najlepšia pani delegátka Monika Verešová, akú sme kedy zažili. Čo sa týka vedomostí, skúseností, jednoducho neskutočná. Presne vedela, kedy, kde treba ísť, aby sa dlho nečakalo a mohli sme vidieť všetko a možno aj niečo navyše. Zároveň sme mali dostatok času na oddych, kávu, obed, nákupy a mohli sme precítiť Paríž všetkými zmyslami. Ďakujeme ešte raz za krásny prázdninový výlet.
Tomáš Holec
Ďakujeme za super zájazd, perfektný bohatý program, za tú cenu vidieť Sienu, Gimignano, Florenciu, Pisu sa skutočne oplatí. Úžasný sprievodca ktorý mal dobrý prístup a zodpovednosť za všetkých s prehladom gentlemena, vedomosti a výklad k histórií na jednotku. Na všetko bolo dostatok času, pamiatky, obed, ochutnávka vína, nákupy. Toľko obrazov, sôch, kostolov som v živote nevidel za 3 dni:) Galeria Ufizi to je bomba, špagety boli tiež dobré :) Doporučujeme! Autobus a šoféri takisto na jednotku, žiaden problém, všetko ako po masle. Ďakujeme! na zdravíčko :)
Simona Drgoňová
So službami CK DAKA som bola veľmi spokojná. Navštívila som zo synom zájazd do Rimini v termíne 4.8. Veľmi pekný hotel, čistá pláž, krásne mestečko. Cesta veľmi príjemná, milý a hlavne skúsený šoféri. Cítila som sa bezpečne. Určite pôjdeme aj o rok. Veľmi pekne ďakujem CK DAKA aj za môjho 9 ročného syna.
Milena Krakoviková
S CK Daka som cestovala prvýkrát a bola som veľmi spokojná. Určite si vyberiem aj ďalší zájazd z ponuky CK.
Anna Vinczeová
S CK DAKA som absolvovala viacero poznávacích zájazdov. Za top čo sa organizácie, programu a znalostí a schopností sprievodcu týka považujem Dubaj a za top čo sa týka relaxu krátkodobého určite považujem práve víkendové kúpanie v Poreči. Ako partia kamarátok sme si užili pohodový víkend plný oddychu a relaxu. Za veľké pozitívum hodnotím milých, príjemných a vtipných pánov vodičov, patrí im veľké poďakovanie. Teším sa na ďalšie zájazdy s Vašou cestovnou kanceláriou.
Jana Turbeková
Zájazd do Provensálska bol vynikajúci. Splnil všetky moje očakávania čo sa týka prepravy, ubytovania, návštev miest a pamiatok. Posádka autobusu bola veľmi ústretová a sprievodkyňa pani Marcelka Korymová urobila pre cestujúcich maximum. Veľmi ochotne nám podávala informácie. Teším sa na ďalšie cesty s CK DAKA.
Inga
So zájazdom do Beneluxu sme boli veľmi spokojní. Pestrý a bohatý program, vysoká profesionalita a ľudský prístup sprievodcu p. Eleny Ewiakovej, cestovanie a vodiči super. Išli by sme bez váhania opäť.
Dominik Chanečka
Dakujeme za pekny zajazd, bezpecnu jazdu v prijemnom prostredi so sympatickou sprievodkynou.
Jana Valachová
Absolvovala som výlet do krakowa a Osvienčimu. Som maximálne spokojná so všetkým od šoférov, sprievodkyňe až po príijemné zakončenie dňa. odorúčam absolvovať výlet s CK a spokojnosť nikoho neminie.
Janka Valuchová
Veľmi pekný zájazd. Príjemný a rozumný sprievodca. Pohodlný autobus. Máme veľa krásnych zážitkov.
Nikola Guliková
Zájazd v Paríži bol veľmi krásny. Mali sme veľmi milého, zábavného, inteligentného, trpezliveho sprievodcu. Nemám čo vytknúť. Dozvedeli sme sa veľa nových zaujímavých poznatkov. Autobusari na 1*. Postarali sa o príjemnú a bezpečnú jazdu. Páčilo sa mi ze sme sa nedrzali striktne programu a videli sme aj niečo navyše co v programe nebolo. Ubytovanie bolo útulné a príjemné, myslím ze stačí na to co tam človek prespi. Raňajky bolo výborné. Tešíme sa na ďalšie zájazdy s dakou.
Ingrid Littmannová
Ďakujeme za skvelú rodinnú dovolenku v Turecku, ktorú sme si naplno užili. Napriek tomu, že sme si vybrali "len" štvorhviezdičkový hotel, musím konštatovať, že kvalita ubytovania bola výborná. Hotel poskytuje niekoľko typov izieb, preto určite odporúčam vopred sa informovať na jednotlivé možnosti. Personál hotela bol veľmi milý a príjemný. Napriek tomu, že sme mali pocit, že pracujú nonstop, stále mali úsmev na tvári a pôsobili veľmi priateľsky. Nebol problém čokoľvek zariadiť alebo vybaviť. Jedlo bolo výborné a hlavne bolo naozaj z čoho vyberať. Palec hore a veľké ďakujem posielam delegátovi Ismailovi, ktorý nám pripravil fakultatívne výlety presne podľa našich požiadaviek. Na každý výlet bol perfektne pripravený a vďaka nemu sme sa dozvedeli veľa o Tureckej kultúre a živote. A hlavne mal s nami božskú trpezlivosť. :) Ešte raz za celú rodinu ďakujeme cestovnej kancelárii DAKA a celému jej tímu.
Katarina Krčahová
Super výlet. Sprievodca p. Říha úplne perfektný, a veľká vďaka aj p. šoférom, ktorí boli absolútne zodpovední a ochotní. KK

Spokojni klienti CKdaka

Referencie CK DAKA

Referencie CK DAKA

Referencie CK DAKAspokojni klienti ckdaka

spokojni klienti

spokojni klienti ckdaka
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín