Referencie

Prečítajte si čo o nás hovoria naši klienti

Miroslava Ligačová
Všetko bolo super, sprievodkyňa úžasná.
Alena
Veľmi dobre zorganizovaný zájazd fajn ľudia, viem iba vrelo odporučiť.
Darina
Veľmi dobrý zájazd, vyvážený pomer spoločných prehliadok a osobného voľná. Sprievodkyňa fundovaná, ochotná, príjemné vystupovanie, tak ako aj vodiči.
Mária Podlipná
Chcem sa poďakovať našej sprievodkyni Monike za absolútne profesionálny prístup, za ústretovosť a znalosti, ktoré nám odovzdala a ako sa o nás celý pobyt starala. Boli sme veľmi spokojní.
Anikó
Všetko bolo super, ďakujeme Vám !
Timea Pekárová
Krásny výlet, silný zážitok! Delegátka Ľubka bola úžasná! Všetko bolo tak, ako sme mali sľúbené a niečo aj naviac! Ďakujeme!
Julius
Ďakujem, výborný zájazd, odporúčam aj CK. A+
Renáta Kopasová
S touto cestovnou kanceláriou a ich ponukami som veľmi spokojná. Zájazdy sa mi veľmi páčia. Ľudovo povedané "veľa muziky za málo peňazí".
Ferenc Ambrus
Zúčastnil som sa dobre zorganizovaného a zabezpečeného zájazdu a pobytu do Florencie a Ríma. Každému odporúčam túto cestovnú kanceláriu!
Edita
S CK DAKA som už roky veľmi spokojná. Môžem len odporučiť.
Jana
Ešte raz sa chcem veľmi pekne poďakovať za krásny zážitok na zájazde. Nakoľko s Vami som cestovala už 3.krát väčšinou vždy viem čo očakávať. Program je jasný, ale predovšetkým je to vždy o sprievodcovi ako je ochotný a či vôbec je a v ďalšom rade aj o šoférovi. Tento krát boli obaja úžasní a veľa sme sa porozprávali a zasmiali. Keďže cestujem aj sama je to veľké plus ak sú v dnešnej dobe "ľudský". Určite ďalšia cesta bude s Vami.
Dagmar Novosadová
Veľmi pekný výlet. Dobre zorganizovaný, príjemná a fundovaná sprievodkyňa.
Martin Gruchalák
Vrelo odporúčam všetkým, spokojnosť, profesionálny prístup, ústretovosť a pohodlná cesta. Aj na budúce s uvedenou CK.
Daniela Smutná
Rím - super poznávací zájazd, veľké ĎAKUJEME úžasnému sprievodcovi Eduardovi.
Ema
Pobytový zájazd na Zakynthos hodnotím veľmi dobre. Hladký priebeh na letiskách, v Zakynthose nás čakala milá delegátka. Zabezpečený transfer na hotel Letsos pohodlným minibusom. Ubytovanie bolo pekné - dvojlôžková izba s klimatizáciou (za poplatok 50,- eur), moderne zariadená, priestranná s balkónom. Kúpeľňa moderná s veľkým sprchovým kútom. Každý deň sa upratovalo. Personál veľmi príjemný. Okolie hotela pekné s veľkým bazénom a lehátkami zdarma a obsluhou nápojov a jedla z baru. Strava - raňajky aj večere švédske stoly, jedlo veľmi chutné a pestrý výber v dostatočnom množstve. Veľká spokojnosť.
Radek
Spoznali sme novú a zaujímavú krajinu
Ingrid Vozárova
Spokojnosť, boli sme už viackrát a vždy super.
Miroslava Sedová
Dobrý deň, vyplnila som Váš dotazník, ale chcela by som vysloviť spokojnosť s Vašou cestovnou kanceláriou. Bola som už štvrtýkrát a musím povedať, že to čo napíšete, pošlete pokyny, vždy všetko k spokojnosti splníte. Ani teraz nebol žiadny problém, za neporiadok na dvore obytného domu, ktorý prerábali a my sme tam mali balkón Vy nemôžete. Chcela by som vyjadriť aj mimoriadnu spokojnosť a ústretový prístup nášho delegáta Ismaila, ktorý bol milý, ochotný a snažil sa vyjsť nám v ústrety.
Veronika Žáková
Spokojnosť s cestovnou kanceláriou, či už zabezpečenie dovolenky, sprievodkyňa Anka, šoféri, hotel, program. Odporúčam a ďakujem. Bolo výborne.
Monika Kušnírová Grambličková
Boli sme s manželom na zájazde Orlie hniezdo a Königssee. Boli sme s DAKA po prvýkrát a určite nie posledný! Sprievodkyňa Lenka Vadinová ako aj vodiči Dušan a Loro boli znalí pomerov, informácii, vynikajúco zvládali všetky situácie - jedným slovom KOMPETENTNÍ ĽUDIA! Ďakujeme za príjemný čas!
Helena Domčeková
Cez CK DAKA sme boli už na 3 výlete. Na štvrtý sa chystáme v apríli. Všetky absolvované výlety boli úžasné, čo sa týka organizácie výletov, sprievodcov. Doteraz nás CK Daka nesklamala. Určite si ešte tento rok nejaké výlety vyberieme.
Erika
Určite odporúčam. Plitvické jazerá sú nádherne.
Dávid Šedivý
Nemam co vytknut. Pomer kvalita cena urcite top na SK.
Renata Somrova
So zájazdom krásy Slovinska som veľmi spokojná, pani sprievodkyňa Andrejka bola veľmi milá a mala dobré znalosti o krajine a tiež pán šofér ochotný a príjemný.
Zuzana Kalabová
Zájazd do Paríža s Disneylandom a so sprievodkyňou Zuzana E. bol výnimočný, nielen pre obsah zájazdu, ale pre úžasnú Zuzku, ktorá nám podávala množstvo informácií a dobrých rád. Bola to studnica vedomostí. Veľká vďaka za tak úžasného človeka. S ňou na akýkoľvek zájazd určite pôjdeme veľmi radi aj v budúcnosti.
Helena
Zájazd sa nám páčil odporúčam, bolo super...
Bronislava
Bol to pekný zájazd.
Ľubica Neuročná
Bűk thermálne kúpele veľmi prijemné a rada sa tam opäť vrátim. Super že je tam veľa bazénov a veľa oddychových miest.
Pavol
Perfektne zorganizovaný zájazd. Počasie nám vyšlo na jednotku. Najlepšia sprievodkyňa, akú sme kedy stretli. Profesionálny a veľmi ľudský prístup ku klientom. Pani Janka Domič klobúk dolu pred Vašimi vedomosťami, skúsenosťami a Vašim prístupom ku klientom.
Gabriela
Práve som sa vrátila z Toskánska s cestovnou kanceláriou Daka. Musím vyzdvihnúť kvality sprievodkyne Alenky, ktorá nám podala neskutočné množstvo informácií, prehliadky boli zaujímavé a zábavné naozaj skvelé. Taktiež páni šoféri, príjemní, ochotní srdečná vďaka. Hotel čistý, majitelia príjemní. So zájazdom som bola veľmi spokojná ,odporúčam túto cestovnú kanceláriu každému.
Bronislava Schusterová
Veľmi dobrá cestovná kancelária, príjemná sprievodkyňa a dobrý šofér. Určite ešte využijem ich cestovnú kanceláriu.
Natália Tereňová
S cestovnou kanceláriou DAKA som bola spokojná, splnila moje očakávania a som rada, že som spoznala toto krásne miesto vďaka Vám. S úctou Tereňová Natália.
Zorica Žampáková
S CK Daka som cestovala už 4 krát a stále som bola s programom, ubytovaním ako aj s delegátom 100 % spokojná. Vrele odporúčam cestovať a poznávať nové destinácie. Vaša spokojná zákaznička Zorka.
Anna Jurčová
Výlet do Ríma hodnotíme pozitívne. Sme radi, že sme mali príležitosť vidieť krásy Ríma, Vatikánu a celkovo celého mesta. Sme radi, že sme spoznali nových ľudí. Ďakujeme za veľký zážitok. Ak bude príležitosť, tešíme sa na Vás opäť.
Zuzana Voreková
So zájazdom som bola spokojná, nemám mu čo vytknúť.
Beáta Urbančíková
Týždňový zajazd do Pagu jednoznačne odporúčam, nádherné miesto, nádherné more, co sa tyka ubytovania Little prince house nemáme jedného kriveho slova, majitel veľmi mily, pohostinny, boli sme tam ako jedna veľká rodina, bolo nám veľmi smutno, ked sme odchádzali, jednoznačne odporúčam a ďakujem cestovnej kancelárii Daka za parádnu dovolenku :) tešíme sa na buducu dovolenku s vami.
Zuzana
Pekný výlet s neplánovaným bonusom - návšteva Schonbrunnu
Viktória Š.
Zájazd bol skvelý :) Benátky sú nádherné, atmosféra karnevalu super, určite treba navštíviť, vidieť :) S cestovnou kanceláriou sme boli spokojní a určite ju využijeme ešte v budúcnosti.
Katarína Böhmová
Výborný poznávací zájazd a skvelá sprievodkyňa Dagmar, klobúk dole pred jej vedomosťami, výborná rozprávačka.
Kršková Nikol
Absolvovali sme zájazd v Paríži. Všetko bolo super.
Irenej
Celková spokojnosť
Eva
Krásny výlet v Plitviciach. Výborná sprievodkyňa. Šofér autobusu tiež skvelý. Bolo úžasne.
Blanka
Zúčastnila som sa zájazdu na Plitvické jazerá a Záhreb. S organizáciou zájazdu, ako i so sprievodkyňou som bola nadmieru spokojná.
Libuša Válkyová
Zájazd bol super
Ľubica
v termíne od 2.6.2023 do 4.06.2023 som bola na zájazde Plitvické jazerá . Zájazd bol zorganizovaný veľmi dobre. Pani sprievodkyňa Katka a pán šofér Michal boli skvelí. Ďakujem
Dominik
Pani sprievodkyňa Alenka bola úžasná, toľko informácií ktoré ovláda a miesta ktoré nám ukázala všetko s výkladom, zariadila nám každý deň reštauráciu, odporučila miestne špeciality, vedela skoro o každej jednej budove okolo ktorej sme prechádzali. Vidno že Toskánsko je jej domov a žije ním, vďaka nej sme Toskánskom žili aj my.
Miroslav Javorský
Túra po národnom parku Plitvické jazerá je skvelou voľbou na útek z bežnej sobotňajšej rutiny, bez potreby čerpania dovolenky, jedinečná príležitosť vidieť nádherné tyrkysové a smaragdové jazerá, aké na Slovensku nemáme. Vrelo odporúčam na zresetovanie hlavy a načerpanie pozitívnej energie.
Miroslava Neubauerová
Vyjadrujem veľkú spokojnosť so službami, ktoré poskytla CK DAKA pri návšteve Wieliczky, Krakowa, Oswiecimu a Brezinky. Bohatý poznávací program, vďaka ktorému sme videli všetko najdôležitejšie a najpodstatnejšie. Dopravné služby, ubytovacie a stravovacie služby v hoteli sú na vysokej úrovni. Ďakujem.
Ľubica Pankiewiczova
Slovinsko bolo krásne určite odporúčam.
Adriána
Výborný zájazd, so zaujímavým programom, veľa nezabudnuteľných zážitkov. Všetko bolo super zorganizované, ubytovanie pekné, pani sprievodkyňa a miestny sprievodca boli veľmi milí, ústretoví a porozprávali nám veľa zaujímavých vecí. Určite odporúčam nielen zájazd, ale aj cestovnú kanceláriu. Veľmi pekne ďakujem za krásny výlet.
Martina Dobrotova
Bola som veľmi spokojná s celým zájazdom, šoféri boli veľmi milí, sprievodca skúsený a celý zájazd splnil moje očakávania.
Dana Flasiková, Ing.
Dobrý deň, 2-dňový adventno-poznávací zájazd do Prahy bol naozaj veľmi dobre zorganizovaný. Výborná sprievodkyňa Janka, výborný šofér Andrej, služby v hoteli tiež nad očakávanie, program, ktorý nám bol urobený - SUPER. Nie je čo vytknúť. Boli sme naozaj veľmi spokojný. Ostali by sme aj dlhšie. Ďakujeme. r. Flasiková.
Martin
Veľká spokojnosť s touto cestovnou kanceláriou, príjemný ľudia čo sa o nás starali. Splnené očakávania, vrelo doporučujem.
Iveta Branická
Oceňujem znalosti o Škótsku sprievodcu Martina , ktorý nám umožnil plnohodnotne využiť čas na výletoch a povedal nám plno hodnotných rád aj navyše. Boli sme veľmi spokojní teraz aj v minulosti s Vašou CK a určite ak bude možnosť, využijeme Vaše služby aj nabudúce .Ďakujeme za zážitky !!
Mariia
Ďakujem za pekný zájazd a sprievodcu Michalu za zaujímavú informáciu o tomto výlete
Andrea Balušíková
Ďakujeme CK DAKA za nezabudnuteľný a úžasný zájazd do Dubaja. Hlavne vďaka Elen (p.sprievodkyňa), ktorej prístup bol neskutočne milý, profesionálny a ľudský. To neuveriteľné množstvo zaujímavých a fundovaných informácií, ktorými nás zahŕňala, spoločne s krásou Dubaja to všetko dodávalo tomuto zájazdu punc výnimočnosti. Ubytovanie bolo pekné, izba veľká, chladnička, kanvica + dennodenne dopĺňaná balená voda. V okolí potraviny, reštaurácie, obchod so suvenírmi, stanica metra či zastávka autobusu. Program bol veľmi dobre vymyslený, vďaka Elen veľmi rozumne a vyhovujúco členený. Ešte raz ďakujeme za skvelý zájazd a želáme Vašej CK čo najviac takých sprievodcov ako je Elen, ktorej entuziazmus a nadšenie s akým nám približovala Dubaj spravili z tohto poznávacieho zájazdu neopísateľný zážitok.
Martin
Boli sme na leteckom zájazde v Ríme, super sprievodca Henrieta, určite doporučujem.
Katarína
Veľká spokojnosť, vrele odporúčam a určite to nebolo poslednýkrát, čo som využila služby tejto CK.
Miroslav Kočka
Bol som veľmi spokojný. S výkladom sprievodkyne, jej vedomosťami o danej lokalite a aj organizačne. Plná spokojnosť.
Marina
Išli sme prvý krát cez cestovnú kanceláriu, super skúsenosť. Odporúčam
Ivana Petríčková
Zdravím, bola som veľmi spokojná s celým zájazdom, či sa to týkalo sprievodcu, vodičov a ceny. Určite znovu použijeme cestovnú kanceláriu Daka, keď niekde budeme plánovať cestovať. Ešte raz ďakujem a želám veľa spokojných klientov. Ivana
Zuzana Jašková
Jednodňový výlet do Hallstattu a okolia bol vydarenou akciou s profesionálnym prístupom sprievodkyne aj vodičov. Odporúčam.
Iveta Šinálová
Ďakujem za krásny zájazd Rím - Vatikán v dňoch 18.05.2022 do 22.05.2022. Bola som veľmi spokojná. Už teraz sa teším na ďalší pobyt. Ďakujem a prajem celému pracovnému kolektívu veľa spokojných klientov.
Miroslav Cisárik
Zájazd sa mi páčil. Bola to moja dávna túžba vidieť Plitvice.
Peter
Všetko bolo super
Eva
Bola som už s vami na viacerých výletoch a bola som nadmieru spokojná ďakujem
Ivan
zájazd splnil moje očakávanie všetko bolo perfektne zorganizované, perfektný sprievodca, ďakujeme.
Alexander
Delegátka plne kompetentná, veľmi dobré informácie aj organizačne. Páčilo by sa mi, keby cestovka vedela zabezpečiť vstupenky do múzeí , nakoľko program - časový rozvrh pozná lepšie, za príplatok jasné. Inak OK, šoféri super, ubytovanie čisté a v pokojnom prostredí. Samotný výber miest zaujímavý a poučný.
Viktória Seresová
Veľmi pekne Vám ďakujem za super zájazd. Boli sme veľmi spokojný s priateľom. Výborni šofér a sprievodca. Super doprava. Vrelo vás bude odporúčať priateľom i známym. Ďakujeme pekne! Super voľba bola Vaša CK.
Karol Malý
Veľmi pekný zájazd, absolútna spokojnosť a vysoko profesionálny a odborný výkon pani delegátky.
Janka Šnircová
Max spokojnosť so službami, so sprievodcom aj s programom.
Jaroslava Knapová
Zatiaľ sme boli s výletmi s cestovnou kanceláriou Daka spokojní. Preprava autobusom bola fajn a program bohatý.
Adriana Lukačiková
Absolvovala som jednodňový zájazd do Budapešti. Maximálna spokojnosť s komunikáciou CK DAKA pred zájazdom, rovnako s organizáciou a prístupom sprievodcu, aj vodiča počas zájazdu. Cenovo výhodný poznávací zájazd, spokojnosť. Jedine, čo by som zmenila, pridať ešte jedno nástupne miesto v Bratislave, pretože dopraviť sa MHD na začiatok Bratislavy /pri Zlatých pieskoch/ z opačného konca Bratislavy, trvá cez víkend , navyše v skorých ranných hodinách, viac, ako 1,5 hodiny. Eventualita dopravy taxíkom na nástupne miesto, by bola drahšia, ako cely zájazd dokopy. Určite ešte v budúcnosti využijem zájazdy z ponuky CK DAKA.
Lubomira
Nakoľko som bola na takomto zájazde prvý krát tak: pomalá jazda, krátkosť času na všetko čo sme chceli stihnúť miestami nefungoval mikrofón, ale dalo sa
Natalia Belá
Všetko bolo super zorganizované, boli sme už niekoľkokrát a určite ešte pôjdeme. Veľká spokojnosť.
Júlia
Výlet som dostala ako darček, milým doplnkom bola sprievodkyňa a ukážkové počasie.
Vladimír Murko
Vaša internetová stránka je pekná, obsahuje veľa zaujímavých zájazdov do rôznych krajín a za prijateľné ceny.
Lýdia Zahradníková
Krásny výlet do Edinburghu s úžasným sprievodcom - Martin Č.. Toľko vedomostí a informácií o krajine a akým pútavým rozprávaním nás sprevádzal no klobúk dole, veľká VĎAKA Martin!!!! To bol excelentný zážitok.
Zuzana
Zájazd do Paríža s CK Daka hodnotím veľmi pozitívne. Splnil moje očakávania, čo sa týka programu zájazdu, ústretovosť a ochota sprievodcu Jakuba. Určite ešte navštívime prostredníctvom Vás nejakú destináciu.
Agnesa
Dovolenka na Pagu bola parádna - blízko boli 2 pláže s barom (Madjarica, Gradska), voda príjemná, do mestečka Pag pár minút... V meste je čo pozerať, kde sa najesť a posedieť si, nakúpiť... Stihli sme viacdňový Medzinárodný festival čipky s bohatým programom... Vybehli sme po modrej značke - Put sv. Karina - k vysielaču a ešte kúsok smer Sv. Jure, kde sa nám naskytli úžasné výhľady... Ubytovanie - jednoduché, blízko mora, do prudšieho kopca, radšej doplatiť klímu a výhľad na more, balkón... Raňajky v cene zájazdu boli fajn, no večere radšej v meste (na pláži za pekárňou). Celkovo sa nám páčilo, vrátili by sme sa do Malého princa i na Pag...
Renáta Póčová
Zájazd do Paríža bol veľmi dobrý, skvele vystavaný program, vynikajúca sprievodkyňa a skvelí šoféri. Určite by som si to zopakovala.
Alžbeta Méryová
Na to, že to bol 1 dňový zájazd, videli sme toho naozaj vela. Odporúčam!
Lenka
Rumunsko, dobrý zájazd.
Katarína
Príjemný zájazd do oblasti Provance, krásne miesta, super delegátka, ústretoví a milí šoféri, počasie na jednotku. Odporúčam a teším sa na ďalší výletík.
Jarmila Bugárová
Poznávací zájazd Londýn s CK DAKA vrelo odporúčam. Sprievodca Pavol Krajcer veĺmi šikovný, výborne zorganizovaný program.
Lenka Štolecová
S poznávacím zájazdom som bola veľmi spokojná. Páčil sa mi zaujímavý program, ktorí bol postavený nielen pre rodiny s deťmi , ale aj pre jednotlivcov. Pani sprievodkyňa Evka bola veľmi príjemná, komunikatívna, mala bohaté vedomosti o destinácii, oboznámila nás so všetkými možnosťami, ktoré na mieste máme. Vo Viedni som ešte nebola a preto som chcela vidieť Zámok Schönbrunn, čo nám bolo bez problémov umožnené (ako alternatíva ZOO). Pani sprievodkyňa nám pomohla s vybavením lístkov a odprevadila nás na určené miesto. Pokyny k celej organizácii a miestu stretnutia boli povedané jasne, zrozumiteľne a v dostatočnom časovom predstihu. Na poznávacom zájazde som videla všetko, čo bolo CK ponúknuté. Zároveň veľmi pozitívne hodnotím aj možnosť nástupného miesta v Banskej Bystrici. Hoci boli v autobuse aj malí cestujúci, cesta do Viedne a späť nám ubehla veľmi rýchlo, za čo patrí vďaka milým a ústretovým pánom šoférom. Tento poznávací zájazd všetkým odporúčam :)
Jarmila
Bol to veľmi zaujímavý poznávací výlet do Prahy z perfektnou sprievodkyňou pani Alicou
Jana Turbeková
Na tomto zájazde som už bola 3x a ak budem mať možnosť ešte pôjdem, pretože spĺňa moje požiadavky na vyplnenie voľného času počas víkendu.
Natalia
Ďakujem za zájazd :)
Ľubomir
Spokojný
Michaela Kovacsova
Zucastnila som sa zájazdu do Budapesti v dnoch 18 a 19.7.2020, bola som milo prekvapená vybornou pani sprievodkynou pani Katkou, boli sme mensia skupina, takze bol zájazd kludny a pohodovy, rada este pocestujem aj s manzelom s Vasou CK. Dakujem.
Zdenka Skypala
S Vašou CK som absolvovala jednodňový výlet do Hallstattu a bola som veľmi spokojná. Pekný výlet, očarujúce miesto, každému môžem len a len odporučiť.
Miroslava
Zájazd Krakow-Wieliczka - môžem iba doporučiť. Výborne zorganizované od začiatku až dokonca zájazdu. Posádka autobusu na 1tku, sprievodca výborný. Celkovo hodnotím na výbornú! Ďakujem.
Darina
Excelentný sprievodca p.Krajec, výborný program
Adriána Maďarová
Ďakujem za skvelý víkendový pobyt v Chorvátsku.
Ľubomir Urban
Myslím si že, ck Daka úplne naplnila moje očakávania a bol som úplne spokojný. Určite pôjdem aj nabudúce cez Vás.
Mária
V dňoch 01.04-02.04.2023 sme absolvovali 2-dňový výlet do Prahy. Chceme sa poďakovať za super výlet na ktorom sme si pozreli krásnu Prahu, Hradčany a ďalšie pamätihodnosti tohto nádherného mesta. Boli sme malá skupina cestujúcich, na všetko sme mali dostatok času a bonusom bolo krásne počasie bez zrážok. Veľká vďaka patrí pánovi vodičovi za bezpečný presun tam i späť. Už sa tešíme na ďalšie výlety s Vašou CK . Ďakujeme pekne.
Jana
Som dva dni navrátivšia zo zájazdu Toskánsko.... skvelé, báječné. Obohatená o vizuálne zážitky, spoznávanie histórie, nových ľudí. A odporúčam.... ak Toskánsko, tak s pani Libou.
Iveta
Zájazd na Francúzsku riviéru bol veľmi pekný. Pani sprievodkyňa je veľmi príjemná, poskytla nám hodne informácií. Šoféri sú naozaj profesionálni, cesta ubehla v pohode, bez nehody. Ubytovanie bolo čisté, izby boli menšie, ale na prespanie to stačí. Akurát raňajky boli rovnaké po 2 dni, croasanty, bageta ,maslo a jogurty, lekvár .Celkovo bol to vydarený, krásny zájazd.
Katarína
Ďakujeme za krásne zážitky, bolo nám s Vami úžasné.
Jozef Leško
Úžasná sprievodkyňa p. Ľuba. Ochotná, vedomostne perfektne pripravená, jedinečný prístup .Doporučujem
Simona
Som nesmierne vďačná za úžasné narodeniny strávené v jesennom Paríži :) Vynikajúcu atmosféru nevytvoril len samotný Paríž, ale aj skvelá skupina ľudí, šikovná sprievodkyňa a fantastickí páni šoféri. Za tak krátky čas sme toho videli fakt hojne a plavba po Seine spolu s výhľadom z Eiffelovky boli pre mňa osobne TOPKY! Takže ešte raz veľké Ďakujem!!
Jana
Veľká spokojnosť, príjemný sprievodca aj šofér, autobus na úrovni. Ďakujeme
Tatiana Sklárčiková
S cestovnou kanceláriou určite pôjdeme na ďalšiu dovolenku. Vynikajúci šoféri a sprievodca, zažili sme krásny výlet, plný zážitkov. Ďakujeme.
Ágota
Sprievodkyňa aj šofér boli super, autobus už menej, mikrofón skoro nefunkčný.
Ľubica
Zájazd bol super autobus krásny čistý len sa horšie spalo ale zopakovala by som si to aj hneď
Martina Kollárová
Vystava kvetín v Holandsku, bola jednoducho nádherná, sprievodkyňa Katka milá a kazdemu sa snažila vyjsť v ústrety. Naozaj odporúčam. Martina
Katarína
Zaujimavy zajazd, pocas ktoreho ma clovek moznost navstivit krasne historicke centra troch hlavnych miest pobaltskych statov.
Beata Breierova
Celý zájazd bol výborný, sprievodkyňa super, autobus a šoféri veľmi dobré. Teším sa na ďalšie zájazdy s vami. Držím palce, ste super.
Maria Dimitrovova
Prave som sa vratila zo zajazdu do Pariza. Vrele by som ho doporucila kazdemu, aby si siel pozriet toto krasne mesto na Seine.
Marek Bartovic
Kvalitne zrealizovaný zájazd. Rýchle a pohodlné objednanie zájazdu len online, bez nutnosti niečo tlačiť, s online platbou, vybavené cez mobil. Presuny bez problémov. Čistý rekonštruovaný hotel vzhľadom na cenu zájazdu nad očakávania. Zaujímavé fakultatívne výlety. Dobrá delegátka.
Renáta Hudecová
Zájazd za prijateľnú cenu, bohatý program, ubytovanie pekné.
Alena Hrabinská
S poznávacím zájazdom sme boli veľmi spokojní, videli sme všetko, čo sme mali vidieť a oveľa viac. Vodiči a sprievodkyňa boli super, zaslúžia si veľkú pochvalu za trpezlivosť ..) Máme krásne zážitky.
Viera Popluhárová
Nádherný zámok,poučný vstup do bane v Seegrotte, výborný sprievodca, výborný šofér. Kto má záujem o pamiatky, treba vidieť. S touto CK som bola na viacerých zájazdoch, veľká spokojnosť.
Radoslav Kabát
Dovolenka bola super, delegát fantastický, hotel pomer cena kvalita dostačujúci, pláž nádherná a všetko bolo super zorganizované a bez problémov. Nádherné fakultatívne výlety. Môžem len doporučiť. Ďakujem
Beátka Žilinková
Zájazd s CK - Betliar, Ochtinská aragonitová jaskyňa - 24.9. 2023: - výber lokalít zájazdu bol výborný a zaujímavý - prístup sprievodcu a šoférov autobusu bol profesionálny - riešenie akcie bolo pružné, operatívne a bezproblémové - atmosféra v autobuse a počas prehliadok bola pohodová počas celého zájazdu
Mária
Boli sme spokojní
Miroslav Šilhavík
Dakujem velmi pekne za prijemnu dovolenku a bol som spokojný so službami. Sprievodkyna bola super, šikovná a vedela všetko vybavit :) Odporucam a určite sa este vrátim na Cyprus.
Martina Brindžáková
Nedávno som sa zúčastnila zájazdu do Toskánska. Nádherná a očarujúca krajina, plná histórie, umeleckých diel, ktorá má stále čo ponúknuť. Veľká vďaka patrí pánovi delegátovi Ing. Petríkovi Š. Je to milý a ústretový človek s obrovskými vedomosťami. Taktiež veľká vďaka patrí veselým pánom šoférom Ľuboškovi a Ivankovi, ktorí nás bezpečne a profesionálne prepravovali. Určite v budúcnosti ešte využijem Vaše služby a rada odporučím CK DAKA aj ostatným.
Jaroslava Cisárová
Jednodňový zájazd do Tullnu na výstavu kvetov môžem len doporučiť všetkým, ktorí radi kvety sadia a starajú sa o svoje rozkvitnuté záhradky, predzáhradky, balkóny, okná. Výstava ponúka veľký výber sadeníc, cibuliek, záhradných doplnkov a iného okrasného a spotrebného tovaru, veľa zaujímavých aranžérskych nápadov. Súčasťou zájazdu je prehliadka mestečka Tulln. Ja osobne som s výstavou spokojná, počasie nám tento rok prialo, bola som na výstave štvrtýkrát.
Andrea Madunická
Ďakujem za perfektný zajazd. Veľmi sa mi páčilo. Už som bola s Dakou tretíkrát a každý zajazd bol bezchybný. Chcela by som vyzdvihnúť kvality pani sprievodkyne. Veľmi profesionálny pristup. Ďakujem. Už teraz sa teším na ďalšie cestovanie s Vami.
Erika
S výletom, s pani sprievodkyňou sme boli spokojní, šoféri boli super, máme len veľmi dobré zážitky s manželom zo zájazdu. Ďakujeme veľmi pekne .
Eva
Všetko bolo fajn.
Alena
Program zájazdu veľmi dobre vystavaný - v podstate za 4 dni to hlavné z Jeruzalema a potešilo aj tých pár hodín pri Mŕtvom mori. Vďaka patrí hlavne sprievodkyni Ľubke Tomaštíkovej nielen za jej "sprievodcovanie" :-) ale aj za jej ochotu, trpezlivosť, milý a ľudský prístup.
Peter Krajčírovič
Výborná sprievodkyňa aj vodič autobusu. Veľmi dobre pripravený program zájazdu.
Tatiana
Veľmi spokojná
Jana
So službami a ponukou som spokojná a cestovnú kanceláriu odporúčam.
Štefan Piskalík
Som nadmieru spokojný so zájazdom, sprievodca vynikajúci aj čo sa týka znalostí, šofér presný, organizácia super.
Blanka Peschlová
Zájazd do Francúzska - Normandia, Bretónsko sa mi veľmi páčil. Le Mont Saint - Michel a celé pobrežie aj s útesmi v Étretat je úžasné.
Katarína Simkova
Veľmi pekný a na zážitky bohatý zájazd, Marcelka super sprievodca a veľmi zdatná a šikovná baba. Ďakujem za krásne zážitky.
Oľga
S poznávačkou Ríma sme boli spokojní. Sprievodca Ing. Roman Lipták je ľudský profesionál, ktorý sa o turistov zaujíma a stará počas celého pobytu. Doporučujem!
Livia
Cesta autobusom super, príjemní šoféri, pán Pavol Riha (sprievodca) 1*.Hotelová izba maličká ale zato útulná a čistá. Určite sa s Dakou vyberieme spoznávať aj ďalšie mestá. Ponuka je dosť široká, najbližšie plánujeme Rím. Ďakujeme
Jozefína Mesárošová
Už dávno som chcela ísť na toto miesto, teraz sa mi to podarilo vďaka Vám. Ďakujeme
Mária
Zájazd hodnotím kladne, lebo sme veľa toho videli a spoznali časť Holandska. Pre nadšencov kvetov, ale hlavne cibuľovín, odporúčam.
Oliver Kluch
Kaštieľ Betliar s parkom aj Ochtinská aragonitová jaskyňa (UNESCO) sú krásne miesta. Bol to pekný zájazd, kvalitní a milí sprievodcovia, som veľmi spokojný. Ďakujem CK DAKA.
Viliam Porázik
Zúčastnil som sa zájazdu v Paríži. Vysoko oceňujem profesionalitu a ľudský prístup sprievodkyne p.Jitky Zelenkovej a šoférov, ktorý prispeli k celkovej veľmi pohodovej atmosfére. Ubytovanie bolo taktiež skvelé. Celkový dojem zo zájazdu veľmi dobrý. Viliam Porázik
Vladislava
Maximálna spokojnosť, sprievodca mal úžasné vedomosti o všetkom, aj navyše :) organizácia výborná, šofér skvelý, vždy všade načas, výborný zájazd, ďakujem :)
Marta
Bola som veľmi spokojná s cestovnou kanceláriou Daka. Som z Bratislavy a môžem povedať, že Daka je výborná cestovná kancelária. Vrelo odporučím aj našim priateľom. Ďakujeme
Martina Kuželová
Super som s nimi spokojná a zájazdy dobré. Moderné nové autobusy.
Dana Zekicova
O zájazde som sa dozvedela z FB, už dávno som chcela navštíviť túto destináciu. Splnil sa mi sen, aj nabudúce niečo vyberiem.
Jozef Gordan
Veľmi sme boli spokojní s manželkou. Ďakujeme.
Ján Čuchran
Zájazd do Krakowa bol veľmi dobre pripravený, pani sprievodkyňa Dagmar Dobodejová ho obohatila o veľmi pútavý a odborný výklad, s komplexnou starostlivosťou, vrelo odporúčame. Ak na zájazd do Poľska, tak s pani sprievodkyňou Dagmar!
Adriana Bohunska
Vikendove kupanie bolo skvele, vsetko dobre zorganizovane, super služby.
Martina
Zájazd Edinburgh hodnotím kladne. Program zaujímavý, veľmi šikovný sprievodca so znalosťami krajiny a dejín. Počasie vyšlo, veľmi sme nezmokli. Ďakujem a určite s Vami ešte niekam vycestujem.
Michaela
Ďakujeme za pekný deň
Mgr. Martin Tóth
Chcem poďakovať CK DAKA za skvelý zájazd, ktorý som absolvoval 11.10. - 14.10.2019 ale hlavne našej sprievodčíčke, ktorá bola veľmi zlatá, milá, ochotná, tolerantná a skvelo zvládala svoju prácu i napriek tomu, že sme boli veľká skupina. Všetko bolo naplánované úplne super a som naozaj rád, že som mohol absolvovať tento zájazd. Určite využijeme zájazdy tejto CK aj nabudúce. Ďakujeme.
Mária
Dňa 17.06.2023 sme absolvovali s Vašou CK zájazd do Osvienčimu a Krakowa. Bol veľmi dobre spracovaný, zaujímavý a hlavne poučný program o tragédii, ktorá zasiahla dejiny ľudstva. Veľmi silné zážitky, ktoré zostanú v pamäti každého z nás a sú mementom pre celé generácie. Okrem toho sme mali nádherné počasie, takže výlet hodnotím ako veľmi vydarený. Môžeme odporučiť každému, koho zaujíma história. Už sa tešíme na ďalší výlet s CK DAKA v júli, kedy spoločne pôjdeme do Talianska. Marika
Zsolt
Zájazd bol vďaka sprievodkyni Ľubici Tomaštíkovej fantastický od letiska vo Viedni (kde si nás pekne vyzbierala) až po prílet domov. Neustále sa o nás starala, na všetky naše otázky poznala odpoveď. Jej znalosť miestnych pomerov, miest ktoré sme navštívili, je príkladná ! Program cestovnej kancelárie je dokonalý, vyčerpávajúci :-) , miestny sprievodcovia, ktorých sme tam mali ma priam uchvátili. Videli sme všetko potrebné. Do času, ktorý je k dispozícii, viac programu ani nie je možné natesnať. Chodíme pravidelne na poznávacie zájazdy, preto viem zrovnávať :-)
Miroslava Rimajova
Veľmi rada si pozerám informácie o zájazdoch a voľných miestach na vašej stránke. Reklamy sú vynikajúco a pútavo spracované a veľmi oceňujem fotografie. Referencie od účastníkov zájazdu sú tiež veľmi nápomocné. Uprednostňujem zájazdy s odchodom z Banskej Bystrice.
Ivan Kukucka
CK Daka poskytuje hodnotné turistické služby z pohľadu kvality a ceny. Boli sme už tretí krát na zájazde a s určitosťou pôjdeme aj na ďalšie ponúkané zájazdy. Ďakujeme.
Veronika Čelechovská
Vrátili sme za z výletu v Barcelone. Chcem pochváliť program, ktorý bol síce náročný na chodenie, ale keď chceme vidieť, tak to patrí k tomu, veľmi chválim sprievodkyňu Ruženku, ktorá mala neskutočné vedomosti a upravila nám program tak, aby sme sa mohli zúčastniť na omši v Sagrada Familis a na spievajúcej fontáne. Veľmi príjemný výlet, chválim a odporúčam kto Barcelonu nevidel. Veronika
Eva Illešová
Bohatý program, plne využitá každá minúta zájazdu. Super. Bol to môj prvý zájazd s CK a rada pôjdem opäť.
Ľubomír Kendera
So službami CK DAKA som bol veľmi spokojný, čo do organizačnej kvality a aj čo sa týka našej pani sprievodkyne. 100% spokojnosť.
Gabriela
Bolo výborne, príjemný hotel, krásne prostredie, pláže dobre vybavené, boli sme spokojní.
Mária Valovičová
S CK Daka som navštívila viac destinácií. Všetky boli veľmi hodnotné. Na zájazde do Toskánska, treba pochváliť šoférov, ktorí boli veľmi ústretový a vďaka ktorým sme zažili krásne výhľady a o to bol zájazd hodnotnejší. Každému vrelo odporúčam.
Jana Kühtreiberová
Boli sme s manželom na dvojdňovom pobyte v Oswienčime a Krakove s CK Daka a bol to veľmi milý, poučný a intenzívny zážitok. Určite odporúčam služby tejto CK. Ubytovanie bolo skvelé, čisté a program taktiež veľmi dobrý. Určite odporúčam.
Iveta Pralovszká
Boli sme spokojný zo zájazdom v Chorvatsku - Poreč. Šoféri boli veľmi priateľský.
Csaba Szmrecsányi
Super zájazd, plnohodnotný. Všetko sme si pozreli čo sa len dalo. Časový harmonogram bol dobre nastavený. Podobné zážitky na Balkáne sa oplatia...
Ivan
Odporúčam návštevu Amsterdamu a kvetinovú výstavu na apríl 2024 s CK DAKA
Marta Ďurčanská
Zájazd sa mi veľmi páčil, plánujem ho absolvovať v budúcom roku ešte raz.
Veronika D.
Maximálna spokojnosť so zájazdom. Opakovane sme boli s CK DAKA a pôjdeme opäť. Ďakujeme.
Anna Hricková
Dovolenka v Turecku v Side bola vynikajúca. Organizácia a pokyny cestovnej kancelárie boli výborné. Ubytovanie v hoteli Sun Beach Park & Spa bolo super. V areáli hotela sú 3 bazény. Hotel čistý, izba s klimatizáciou a trezorom. Pohodlná posteľ a televízor, kde dokonca vysielali aj program v češtine. Každý deň sme dostali 2 l fľašu minerálky. Personál veľmi milý, ochotný. Stravovanie spôsobom švédskych stolov bolo rozmanité. Každý si našiel či už na raňajky obed a večeru z množstva jedál. Nikto si nemôže sťažovať, že bol hladný. Tiež v jedálni bolo veľmi čisto. Večer 3x do týždňa kultúrny program v areáli pri bazéne. V hoteli je k dispozícii aj sauna a masáže. Hotel je situovaný blízko pláže. Na pláži boli na ležanie bez poplatku lehátka so slnečníkmi. Dopoludnia aj popoludní sme dostali na pláži nápoje /kávu, minerálku, kofolu, sprite/ bolo na výber. More bolo čisté a dosť ďaleko sa dalo ísť takmer po pás do vody, nebolo hlboké. S cestovnou kanceláriou DAKA som bola niekoľko krát vo Francúzsku. Zájazdy boli organizované na veľmi dobrej úrovni. Aj tento zájazd do Turecka bol výborný. Keď sa v budúcnosti bude dať, veľmi rada sa s touto cestovnou kanceláriou znovu do Turecka vrátim.
Mária Petrakovicova
CK Daka je skratka super, ešte nikdy ma nesklamala a to som už bola na viacerých zájazdoch. Spokojnosť nadovšetko.
Dana Kaduchová
Krakow bol úžasný :) Výklad sprievodkyne obohatil :) niekedy nabudúce sa tam urcite pojdeme s manželom pozrieť opäť :)
Beata Horvathova
Zájazd hodnotím ako vydarený, top fundovaná sprievodkyňa p. Marta vedela všetko vybaviť, poradiť a bola vždy dobre naladená, šoféri skúsení a milí, partia výborná, počasie tiež vyšlo, takže negatívum žiadne, nebol to môj prvý výlet s CK a dúfam, že ani posledný :-)
Paulina
Ďakujem, super bolo
Juraj
S leteckým zájazdom do Paríža som bol nad mieru spokojný. Skvelý program, sprievodkyňa bola super, vedela vždy ochotne poradiť a pomôcť.
Miroslav
Zatiaľ som s vašou cestovkou spokojný.
Kateřina
Zájazd bol výborný. Sprievodkyňa Ľubka s nami cestovala už od Viedne. Vždy dopredu povedala čo sa bude diať a tak sme cez kontrolu prechádzali bez problémov. Odporúčam. Nestratia sa v krajine ani tí čo neovládajú cudzí jazyk.
Iveta
Bola som veľmi spokojná.
Miriam
Zájazd bol veľmi dobre zorganizovaný. Pani sprievodkyňa bola veľmi milá, láskavá a ochotná. Program zájazdu bol výborný, splnil očakávania.
Andrea Sláviková
Absolvovali sme s priateľmi pekný zájazd na výstavu kvetov v Tulln, spojenú s prehliadkou mesta. Veľmi sme si to užili!
Marika
Absolútne vynikajúci pomer cena-kvalita! Netreba sa obávať cesty autobusom, lebo mat potom na mieste bus je obrovská výhoda a úspora času. Sprievodkyňa a šoféri boli úplne TOP! Dali by sme 15hviezdiciek z 10 :-))) Ďakujeme.
Andrea
Dovolenka bola skvelá. Primorsko je úžasné. Šoféri boli výborní ako vždy v CK DAKA. S CK DAKA sme boli už viac krát a tešíme sa na ďalšie dovolenky. Prajem Vám veľa úspechov.
Katarína Broschová
Veľmi spokojná s organizovaným zájazdu a profesionalným prístupom pánov šoférov
Eva Žilková
2 dňový zájazd do Krakova, Wieličky a Osvienčimu bola zo strany cestovnej kancelárie zorganizovaný na vysokej profesionálnej úrovni. Zájazd mal svoj harmonogram, úžasného, výborne informovaného sprievodcu - pani Gabiku. Ubytovanie bolo čisté aj s raňajkami. Boli sme veľmi spokojní a určite ponúkané služby DAKA využijeme aj v budúcnosti ako aj odporučíme známym.
Ivana
Ďakujem za krásny poznávací pobyt. Odporúčam všetkým vášnivým cestovateľom, ktorí sa rady nechajú viesť. Prešli a videli sme krásnu časť Francúzskej riviéry. Výborní šoféri, sprievodkyňa. Počasie nám prialo, takže zážitok bol o to krajší. Možnosť aj voľného programu počas dňa. Nádherné miesta a pamiatky, krásne pláže. Ubytovanie dostatočné. Chýbali nám večere, čo by som prijala pri takomto type pobytu.
Zuzana Svatá
V termíne 6.7. - 10.7. 2022 sme sa s partnerom zúčastnili zájazdu do jedinečnej Transylvánie so sprievodkyňou Angelikou Móderovou. Ďakujeme a vyslovujeme obdiv k jej prístupu, organizačným schopnostiam a nevyčerpateľným vedomostiam o tejto krajine, vďaka ktorým bol tento zájazd pre nás ešte úžasnejším. Videli sme mnoho krásnych a zaujímavých miest, dozvedeli sme sa veci, ktoré sme ani netušili a sme rozhodnutí, že sa do Rumunska ešte vrátime. CK DAKA môžem za seba a za partnera len a len odporúčať, dávam im 6 hviezdičiek z 5tich, zažili sme perfektný zájazd, páni šoféri boli milí, ochotní, ústretoví a veľkí profesionáli, autobus špičkový. Ubytovanie aj raňajky boli super, program bol zostavený adekvátne k časovým možnostiam a absolvovali sme všetko čo bolo naplánované. Informácie pred zájazdom zo strany cestovky boli zrozumiteľné, jasné a dodržané. Dúfam, že budeme rovnako spokojní aj s ďalšími zájazdmi, ktoré si s CK DAKA plánujeme.
Mária Stanova
Zájazd do Zakopaného a Krakowa a Wielicky bola bez jedinej chybičky a už teraz sa teším na ďalší. Odporúčam všetkým. Veľká spokojnosť s CK DAKA. Ďakujem za krásne zážitky.
Marianna
Všetko bolo super a za dobrú cenu
Tony
Veľká spokojnosť.
Zuzana
So zájazdom do Krakova a Wieliczky sme nadmieru spokojní. Určite pôjdeme opäť s CK Daka.
Maja
Skvelý zájazd, bohatý na dojmy a zážitky!Úprimný obdiv patrí sprievodkyni pani Marcelke, ktorá nás zasvätene previedla krásami Provensálska, ktorá šikovne dokázala vybaviť vstup aj do masovo obliehaných objektov a napriek časovo náročnému programu nestrácala trpezlivosť a láskavý úsmev.K úspechu zájazdu významne prispeli obaja vodiči autobusu, svojou skúsenou jazdou nám umožnili uvidieť zaujímavosti, ku ktorým by sme inak ťažko dostali. Maja
Michaela Drenková
Krásy Kampánie a ostrovy bol jeden z najkrajších zájazdov, ktoré som absolvovala s CK DAKA. Kampánia s ostrovmi je samo o sebe prenádherné miesto a s programom Vašej cestovnej kancelárie sme si ho užili naplno. Veľké ďakujem patrí sprievodkyni slečne P., zaručene najlepšej sprievodkyni, vďaka ktorej sme zájazd vnímali všetkými zmyslami. Dotkli sme sa svätyne Maradonu v Neapole, ovoňali neobyčajnú vôňu citrónov na Ischii, počúvali zvuk vĺn pri plavbe na Capri, s nemým úžasom sme sledovali prenádherné miesta, ktoré nás sprevádzali počas celého zájazdu.
Mariana
Všetko super zorganizované, radi využijeme vaše služby aj nabudúce.
Viera Hudáková
Super zájazd. So spoľahlivým šoférmi. Mila, ústretová a hlavne veľa vedomosti zo strany sprievodkyne. Bol to náš s dcérou prvý poznávací zájazd. Vrelo odporúčam!
Mária
Bola som spokojná a vydržala by som na dovolenke aj dlhšie
Eva Ernstova
V RIMINI sme boli druhý krát a spokojnosť bola, super Natalka - sprievodca, šoféri super, autobus pohodlný, darček potešil... Ddoporučujeme, pretože tri dni sa kúpete v mori.
Dagmar Budincová
Super dovolenka, maximálna spokojnosť. Odporúčame všetkým.
Milan Bača
Program zájazdu výborný. Nad moje očakávania. Litva, Lotyšsko, Estónsko sú nádherné krajiny. Vilnius, Riga, Tallinn krásne historické mestá. Sprievodca mal veľmi dobré znalosti o krajinách. Ubytovanie výborne. Vodiči autobusu profesionáli. A čo sa týka cesty, perfektne naplánované prestávky. Takže človek aj po dlhej ceste nebol unavený. Ďakujem za tento zájazd.
Lenka Čadanová
Program zájazdu bol zaujímavý a takisto pán sprievodca bol vtipný a profesionál, môžem odporúčať túto cestovnú kanceláriu, maximálna spokojnosť.
Monika Čupková
Bol to môj prvý poznávací zájazd autobusom a určite by som išla opäť. Sprievodkyňa bola úžasná. Vodiči boli milí a celkový dojem zo zájazdu ma príjemne prekvapil. Ďakujem.
Marek Tomčala
Som veľmi spokojný. Po niekoľkých rokoch kvalitne zorganizovaná dovolenka zo strany cestovnej kancelárie. Cítil som sa bezpečne. Ďakujem.
Marek Šimunič
Boli sme veľmi spokojný so zájazdom Krakov - Osvienčim, veľmi slušný a šikovný vodič, sprievodkyňa pani Dagmar na 5* plus, chcel by som mať jej znalosti. Časová organizácia úplne presne zorganizovaná, ak by nemeškali cestujúci, ktorí nemali asi hodinky. Veľa sme videli a veľa sa dozvedeli. Ubytovanie (hotel Novotel) bolo na daný typ zájazdu nadpriemerné, čistý a slušný hotel s veľmi štedrými raňajkami. Myslím, že na Slovensku som podobný výber ani nevidel. Program zájazdu bol dobrý, samozrejme dva dni je veľmi málo na tak úžasné mesto ako je Krakov. Ak bude týždňový pobyt hneď sa hlásime :o)
Zdeno
Dobrý deň, chcem poďakovať CK DAKA za príjemnú atmosféru zájazdu PARÍŽ bol super, neni čo vytknúť , bol som spokojný ,možno len malý detail, už som si všimol, že niektorí sprievodcovia používajú mikrofón a bolo ich lepšie počuť, to by som asi doporučil nakúpiť. Ale ináč všetko bolo super. Ďakujem ešte raz a určite ešte pôjdem s touto cestoukou aj do Holandska .
Zlata
Som veľmi spokojná aj s manželom, ďakujeme
Martina
Cesta bola dlhá, ale stálo to zato. Ostrov krásny. Môžeme len odporučiť.
Michaela
Zájazd do Paríža bol úplne úžasný. Veľká vďaka patrí pánom šoférom Ľubovi a Ivanovi, za ich profesionalitu, bezpečnú jazdu a milú spoločnosť. Taktiež veľké ďakujem patrí aj pani Elenke za úžasný výklad o histórii, milú spoločnosť a celkovo za jej prístup. Výlet sme si užili, dozvedeli sme sa veľa zaujímavých informácií a navštívili sme veľa pamiatok. Samozrejme, že sa nám ani domov nechcelo ísť. Škoda, že zájazd netrval dlhšie. Jednoznačne všetkým odporúčam navštíviť Paríž s CK DAKA.
Zdena
Zájazd Dubaj a Santorini vďaka sprievodcom Janky a Elenky - super zážitok.
Iveta
Zájazd do Medžugoria s CK DAKA bol skvelý a zo srdca ďakujem úžasnej pani sprievodkyni pani Janke Domanic za úžasný zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem.
Gabriel
Spokojnosť
Renáta Krútilová
Zájazd odporúčam. Boli sme veľmi spokojný. Či už s prístupom CK DAKA, ale aj so samotnou dovolenkou, kde za menej peňazí sa dá vidieť aspoň na chvíľku krásne a teplučké more. Vhodné aj pre menšie deti, ktoré nemajú problém cestovať ako naša dcérka. Ďakujeme a pôjdeme s Vami aj nabudúce:-)
Kamil
So zájazdom na Kampániu sme boli veľmi spokojní, aj Ischia a Capri nesklamali.
Silvia Janigová
Spokojnosť s ubytovaním službami personálu, aj s programom a flexibilitu riešenia zmien, výborný zájazd, ďakujeme.
Darina
Zo zájazdom som bola spokojná, splnil moje očakávanie.
Andrea Čiffáryová
Celý zájazd bol super, maximálna spokojnosť určite odporúčam... Cyprus je prekrásny a so sprievodkyňou Lenkou nezabudnuteľný... Určite sa sem ešte vrátim.
Michal
Zájazd na Santorini je skvelou kombináciou spoznávania jedinečného gréckeho ostrova a oddychu na pláži. Vidieť biele kostolíky s modrými kupolami vo Fire a Oii pri západe slnka či okúpať sa v azúrovom mori pri pláži s čiernym pieskom. Odporúčam každému aspoň raz za život. K celkovo výbornému dojmu podstatným spôsobom prispela sprievodkyňa Janka P., ktorá program zájazdu výborne zorganizovala, ochotne poradila a vybavila, čo sme potrebovali. Hotel Amaryllis v mestečku Perissa je pred pár rokmi modernizovaný rodinný hotel v štýle vintage so zrekonštruovanými kúpeľňami, izby sú čisté, raňajky dostatočné. Hotel sa nachádza neďaleko čiernej pláže s tavernami, kde v cene konzumného býva zahrnutý prenájom lehátka so slnečníkom na pláži. Oceňujem, že odlet z ostrova je vo večerných hodinách a do skorého popoludnia je možné si ešte užiť slnko a more.
Monika M.
Veľmi sa nám páčil zájazd do Atén a samozrejme pani sprievodkyňa L. Baginová, ktorá vie o krajine úplne všetko. Bola vedomostne neskutočne pripravená a veľmi šikovná. Celá organizácia zájazdu bola výborná, vynikajúci program.
Andrea Gondová
S touto cestovkou sme boli už viackrát a boli sme vždy spokojní, určite pôjdeme aj nabudúce.
Zuzana
Maximálna spokojnosť s organizáciou zájazdu, kvalitou ubytovania i kvalitou autobusu. Sprievodkyňa ústretová a pohodová. Krásna lokalita. Môžem len odporučiť.
Jana
Výborný zájazd, videli sme krásne miesta Francúzska. Naša sprievodkyňa Marcelka bola veľmi príjemná a skúsená. Rovnako sme boli spokojní aj s pánmi šofermi
Kinga
Super zájazd “❤️Toskánsko❤️”sprievodkyňa ( pani Alenka) bola veľmi zlatá. Program bol úžasný. Určite ešte pocestujeme s CK DAKA.
Alžbeta
Za cenu dobrý zájazd
Mária Penjaková, Ing.
Poznávací zájazd "Perly a skvosty Východného Slovenska". Vydarený a dobre pripravený program tohto zájazdu. Videla som pekné miesta a mestá kde som ešte nebola. Milý šofér, dobrá partia a vždy dobre pripravená a ústretová sprievodkyňa Marcela Korimová - to všetko dopomohlo k úplnej spokojnosti. A aj počasie nám prialo.
Lea Šándorová
Ďakujem za zajazd do Paríža. Určite odporúčam. Program bol zaujimavy, primerane rozdelený na jednotlive dni. Sprievodkyna bola milá, ústretová a nápomocná. Vzdy sme mali dostatok casu na prehliadku kultúrnych pamiatok, ktorej predchádzal odborný výklad o danej pamiatke ako aj dostatok času na oddych a “svoje” aktivity. S radostou absolvujem aj další z ponuky zájazdov CK DAKA.
Veronika
Ďakujem, bolo perfektne, výlet úžasný.
Darina Hanková
Všetko bolo nad naše očakávania, sme veľmi spokojní.
Adriána Kováčová
Bola som s priateľom celkovo 3 krát cez Daku a zatiaľ sme nadmieru spokojní. Vždy splnili naše očakávania. Dovolenka podľa našich predstáv. Určite pôjdeme aj nabudúce. Najbližšie na zájazd na karneval v Benátkach. Za nás 100% odporúčame.
Miriam Kubovová
Boli sme veľmi spokojní s priateľom s cestovnou kanceláriou DAKA.
Anna Gabrišová
So zájazdom do Holandska som veľmi spokojná, príjemná sprievodkyňa, veľa krásnych zážitkov
oradean
Dakujeme za pekny poznavaci zajazd do Budapesti, pekne ubytovanie vyborne. Výlet sme si užili a so všetkým sme boli absolútne spokojní. Pani sprievodkyňa bola dokonale pripravená a jej výklad bol záživný. Na 100% pôjdeme opäť na nejaký výlet s touto cestovnou kanceláriou.
Jana Chrenková
So zájazdom som veľmi spokojná. Bol dodržaný čas, program, pán sprievodca bol sčítaný a milý, budapeštianska zoo je asi najkrajšia, akú som videla. Odporúčam najmä rodičom s deťmi a milovníkom zvierat a prírody.
Jana
Program bol super. Troška náročný pre toho, čo má málo nachodené . Hotel v pohode. Sprievodca Dávid bol veľmi milý a ochotný ukázať nám z Londýna aj niečo naviac.
Daniela Petricova
Ja aj manžel sme boli so zájazdom ako aj so službami sprievodkyňa veľmi spokojniiii. Budeme vaše služby odporúčať ďalším klientom.
B. Batta
Na zájazd sme sa s partnerom tešili. V ponuke boli aj iné výlety a my sme sa tešili hlavne na more. Z ponúkaných výletov sme sa zúčastnili obhliadky San Marína, určite sa tam oplatí ísť, len treba mať pohodlnú obuv a veľa voľnej pamäte na telefóne/fotoaparáte. Pláž je veľmi blízko a je čistá, máte možnosť vypožičať si lehátka na platenej pláži a taktiež je možnosť ísť aj na verejnú pláž, avšak tá je bez toalety, sprchy a bufetu. Reštaurácie otvárajú pomerne neskoro, až okolo 18:00 a v cene sú len raňajky, čiže je rozumné si pribaliť so sebou trvanlivé potraviny alebo sa spoľahnúť na miestne obchody (zatvárajú, keď reštaurácie otvárajú). V meste môžte byť obeťou vreckových zlodejov. Organizácia bola dobrá. Šoféri robili počas cesty pravidelné zastávky a taktiež šoférujú šikovne a bezpečne. Ak by niekto cestoval zo Zvolena, musí sa pripraviť na dlhú cestu do Bratislavy cez všetky nástupné miesta. So zájazdom som bola veľmi spokojná.
Marta
Letecký zájazd do Istanbulu splnil očakávania aj vďaka výbornej a milej sprievodkyni Erike.
Helena
Dostali sme všetko čo ponúkala CK DAKA takže som spokojná.
Dagmar Kupcová
Bola som maximálne spokojná s profesionálnym prístupom pána vodiča Peťa, Michala a pani delegátky Marcelky. 5-dňový zájazd bol perfektne zorganizovaný a videli sme tie najkrajšie mestečká na Francúzskej riviére: Nice, Cannes, Monako a Monte Carlo. Ďakujem.
Mária Luptaková
Program zájazdu výborný, fantasticky pripravená sprievodkyňa. Zájazd hodnotím na výbornú.
Pavol
Krásny zájazd a spokojnosť, spokojnosť mojej manželky, dcéry a jej kamarátky
Zdeněk
Se zájezdem jsem spokojený, především oceňuji znalosti průvodce pana Popoviče
Zuzana
Vynikajúci zájazd, perfektná organizácia delegátky Hanky a jej vyčerpávajúce informácie o navštívených miestach. Nádherná alpská príroda. Vrele doporučujem.
Agnesa Hollá
Vaša stránka a ponuky má vždy oslovia. Tak nabudúce Taliansko
Iveta
Z CK DAKA cestujeme 2 roky a sme veľmi spokojní, hlavne cenovo zájazdy bezkonkurenčné, takže aj nabudúce určite zas z cestovkou sa vyberieme spoznávať nové destinácie.
Ivan R.
Pobyt v Transylvánii bol veľmi fajn. Nádherná krajina, výborné počasie, nádherné pamiatky, služby na úrovni, cenová dostupnosť, príjemní ľudia. Musel som si poopraviť názor na úroveň služieb, ako aj moje predstavy o krajine Rumunsko. Ich mestá sú krásne, čisté a moderné a starostlivosť o pamiatky je na úrovni. Ivan
Ondrej
Bol som veľmi spokojný. Určite budem aj budúcnosti cestovať cez vašu CK.
Pavel Mozola
Ďakujeme za úžasný zájazd v PRAHE, s CK DAKA sme boli prvý krát a všetko bolo na jednotku. Príjemná cesta a úžasná pani sprievodkyňa Zuzana. Všetko dobré zorganizované, tešíme sa na ďalšie ponuky. PRAHA je nádherná, odporúčame.
Dušan Černický
Prijemna cesta s dobrym vykladom sprievodcu a pracou vodica. Vyborny program . Hodnotenie zajazdu *****.
Anna Hrnčiariková
Ubytovanie priemerné asi zodpovedajúce cene, super sprievodca Pali, veľmi sme boli spokojní s organizáciou a podanými informáciami o pamiatkach v Londýne. Už sme boli viackrát s touto cestovkou - vrelo odporúčame.
Slavka Tepalová
Bola som veľmi spokojná s Vašou cestovnou kanceláriou, aj s p. Evičkou Mrvovou. Určite si ešte od Vás ešte objednám nejaké zájazdy v budúcnosti.
Irena
Nádherný zájazd, skvelá sprievodkyňa Erika. Ubytovanie výborné. Veľká spokojnosť
Tomáš Dudov
Veľa muziky za málo peňazí, profi prístup, spokojnosť, určite môžem odporúčať a pôjdem s touto CK znova niekam...
Katarína Grácová
Najkrajšia dovolenka. Prostredie neuveriteľne krásne. Odporúčam.
Alena Kramarová
Sme úplne spokojný. Výborná spriedkyňa❤️ Strašné veľa veci vie spríjemnila nám cestu rozprávaním o minulom živote. Mala by naďalej robiť to čo robí pretože jej to sedí. Dufam že keď znovu pôjdem niekam tak by som sa tešila keby bola práve pani Dagmar našou sprievodkyňou. Ďakujeme❤️❤️
Viola Drozdová
Zájazd bol zaujímavý, dobrý výber turistických atraktivít, autentický podrobný výklad, dobré organizačné zabezpečenie.
Martin Vozár
S výletom sme boli spokojní, doprava na úrovni, všetko bolo o.k. vrátane počasia a destinácie.
Katarina
Sprievodca ma široké vedomosti o daných miestach/mestách. Odporúčam.
Maria Majzúnová
Veľmi radi cestujeme s cestovnou kanceláriou Daka. Príjemní a milí zamestnanci, ochotní poradiť a pomôcť. Sprievodca, šoféri, autobusy, všetko top.
Viktória Ondrejkovičová
Znovu spokojnosť, teším sa na ďalší zájazd
Pavol
S programom zájazdu som bol spokojný. Sprievodca bol veľmi dobrý. Ubytovanie v hoteli bolo dobré a v centre mesta Miškolc.
Veronika
Som veľmi spokojná so zájazdom, príjemný personál, ďakujem pani sprievodkyni aj pánovi šoférovi, že sa o nás postarali
Branislav Lang
Som veľmi spokojný. Dovolenku som vybavil jednoducho - rýchlo - online, 6 dni pred odletom so zľavou 40%. Nevyskytol sa jediný problém.
Mária
Pekný výlet boli sme spokojní.
Lenka Martišová
Úžasný zážitok, skvelí spolucestujúci a hlavne bezchybne pripravená a veľmi príjemná sprievodkyňa Ľubka.
Michal Máčaj
So zájazdom som bol veľmi spokojný, sprievodca bol super a aj počasie vyšlo. Videli sme viac ako som si predstavoval.
Zuzana Gebrlínová
Cesta únavná, ale stálo to za tu krásu v nádhernom čistom parku Plitvických jazier.
Monika Dedičová
Dubaj po 2x krát s Dakou a maximálne spokojná. Elen delegátka úžasná osoba. Za mňa top osoba.
Jana
Som veľmi spokojná, dodržaný program, veľmi šikovná sprievodkyňa, idem s Vami zase.
Helena
Bola som spokojná. Vstupenky by sa mohli nakupovať spoločne.
Marta I.
Zájazd CK DAKA v dňoch 9. až 13.10.2019 v Ríme bol vynikajúco pripravený i realizovaný aj s jeho perfektnou a fundovanou sprievodkyňou Elenou Ewiakovou. Proste nemal chybu. Bol to obrovský kultúrny zážitok! Marta
Ľudovít Tinák
Ďakujeme CK dáka za príjemnú dovolenku v Chorvátsku. Vrelo odporúčam. Ste super, ďakujeme.
Miroslava Lašútová
Zájazd hodnotím na výbornú, sprievodkyňa bola super.
Jan Kuruc
Celková organizácia zájazdu super. Vodiči presne vedeli kam treba ísť (to tam boli prví krát). Sprievodkyňa zájazdu porozprávala všetko čo sa jej podarilo zistiť o pamiatkach a majiteľoch. Boli sme už tretí krát touto cestovkou, zatiaľ sme spokojní.
Peter Samuhel
Boli sme s DAKA na zájazde prvý krát a priznám sa, že sme s napätím čakali, ako to dopadne. Ale všetka česť DAKA, pretože sme boli veľmi spokojní. Kvalita komunikácie pred zájazdom, kvalita autobusu, majstrovstvo šoféra, bezpečná a plynulá jazda pri jazde aj po Viedni, úplnosť informácií počas samotného zájazdu a množstvo doplňujúcich informácií vo Viedni to všetko ukázalo, že DAKA môže byť v rámci konkurenčného boja cestoviek rovnocenným hráčom. Kto nevyskúša nebude vedieť zhodnotiť. My nie sme sklamaní, naopak sme rozhodnutí vyskúšať aj ďalšiu poznávačku, tentokrát na viac dní do Talianska a budeme vedieť porovnať. Želáme DAKA, aby vydržali v tom čo začali.
Lygia Batovska
Za tri dni veľa pozitívnych zážitkov, spoznávania ľudí i miest v priateľskej atmosfére aj vďaka kvalifikovanej a príjemnej sprievodkyne. CK môžem len odporúčať, bola som teraz druhýkrát a neľutujem.
Karolína Mikulcová
Za mňa a mojich priateľov veľká spokojnosť. Tešíme sa na ďalší výlet a určite odporúčam zájazd z CK Dáka.
Jozef
Zájazd prebehol v pohode, delegát super, autobus a vodiči tiež.
Jana
Wc sme nevyužívali lebo bola dosť často prestávka, čo bolo fajn, takže ani neviem či bolo funkčne. A wi fi cestou späť som ani nepotrebovala bola noc radšej som spala. Šoféri Karel a Karel boli fajn, hlavne keď sme išli domov pustili nám super film . Ďakujem
Pavol Garafa
Manželka a ja sme boli veľmi spokojní so zájazdom a veľký podiel na tom mala perfektná sprievodkyňa Mgr. Henrieta V.
Katarina Lakatos
S CKDAKA chodime na vylety pravidelne. Cena, zážitky aj personal su skveli. Doplnaju stale nove ponuky, a preto sa najblizsie opat s vami vydame na nejaku tu poznavacku :)
Zuzana Javorská
CK DAKA je jedna úžasná cestovná kancelária a stále s ňou veľmi rada cestujem. Tohto roku som už navštívila Nemecko, Slovinsko, Taliansko. Už ma čaká len Kampánia. Určite si nájdem ďalšie destinácie a pôjdem. A s kým iným ako s CK DAKA.
Daniela
Zájazd do Maďarska bol super oddych a jaskynné kúpele perfekt !!!
Simona Makúchová
Bola som cez Daku v Paríži na 5-dňový zájazd v dátume od 22. 06. - 26. 06. 2022. Zájazd bol veľmi príjemný, za tú cenu ako sme platili to bolo veľmi výhodné. Videli sme veľa pamiatok, a sprievodkyňa nám vždy k tomu povedala niečo zaujímavé, vidno, že ju tá práca baví a to o čom rozpráva vie. Mali sme aj dostatok svojho voľného času, ten kto nechcel ísť úplne podľa rozvrhu sa mohol aj odpojiť. Čo sa týka aj lístkov na pamiatky, aj na metro nám všetko vybavovala sprievodkyňa. Určite by som zopakovala si tento zájazd a išla by som na ďalší zájazd s touto agentúrou. Taktiež pozdravujem spolucestujúcich, všetci sa zdali byť milí. :)
Jana Hudcová
Byla jsem spokojená, i když vzhledem k mému věku unavená. Dobrým hodnocením pro vás může být i to, že mi zcela spontáně poděkovala moje spolucestující šestnáctiletá vnučka za skvělou dovolenou.
Karolína Súľovská
Ďakujeme za krásne prežitie poznávacieho zájazdu do Provensálska. Bolo fantasticky a to aj vďaka delegátke pani Marcelke Korimovej, ktorá bola fantastická! Kiež by bolo takýchto šikovných delegátov viac!
Monika Mičová
Boli sme veľmi spokojný s cestovnou kanceláriou DAKA, všetko prebehlo úplne v poriadku, autobus čakal presne ako mal, myslím, že aj skôr bol na dohodnutom mieste a my sme sa mohli zabávať vo Familyparku. Ďakujeme za krásny zážitok a vrelo Vás odporúčam.
Lýdia Mišanková
Spokojnosť s ubytovaním, prístupom personálu, stravou a službami delegátky CK pani Jitky. Krásne prostredie a pláž, kľud a oddych. Určite by som si zájazd zopakovala.
Adriana Polakovičová
Dobrý Deň! Včera sme sa s priateľom vrátili z poznávacieho zájazdu v Provensálsku,no nedá mi nenapísať svoje hodnotenie z tohto pobytu. Sme 100% spokojní ,naozaj skvelý zájazd,nezabudnuteľný zážitok na celý život.Musím pochváliť našu milú pani sprievodkyňu Marcelku Korimovú ,ktorá bola veľmi ochotná, príjemná,ľudská a hlavne veľmi trpezlivá počas zájazdu. Organizácia zájazdu bola úplne bez problémov,super program presne podľa plánu.Veľká vďaka patrí aj skvelým pánom vodičom,ktorí boli veľmi priateľský a ktorí nás doviezli v bezpečí.Naozaj úprimný obdiv patrí sprievodkyni pani Marcelke za profesionalny prístup a fantastický zájazd. Naozaj veľká vďaka patrí CK Daka. Určite odporúčám každému,a dúfam že sa ešte v buducnosti stretneme. S pozdravom Polakovičová
Laura Pokoraczká Križovičová, PhDr.
Bola som maximálne spokojná: kvalitný autobus, profesionálny prístup vodičov a odborný výklad sprievodcu. Už niekoľko rokov cestujem s CK DAKA a aj v budúcnosti určite plánujem s nimi ďalšie poznávacie zájazdy. Každému odporúčam!
Andrea Drinková
Letecký poznávací zájazd do Barcelony sa nám veľmi páčil, program bol zaujímavý a dobre naplánovaný. Sprievodca Jakub B. bol milý, trpezlivý a ochotný. Určite sa s DAKOU vyberieme ešte do Paríža alebo Benátok.
Jaroslava Cesneková
Výlet do Budapešti splnil všetky moje očakávania - bolo vynikajúco. Vrelo odporúčam, je to prekrásne mesto.
Erika Hajková
Bola som s CK Daka na zájazde v Paríži a bola som spokojná s programom, ktorý bol dobre zorganizovaný, všetky pamiatky sme videli a bolo vidieť, že sprievodkyňa Marcelka to tam poznala, bola suverénne. Ďakujeme za pekné zážitky.
Vladimir
Super spokojný.
Tomáš Holec
Ďakujeme za super zájazd, perfektný bohatý program, za tú cenu vidieť Sienu, Gimignano, Florenciu, Pisu sa skutočne oplatí. Úžasný sprievodca ktorý mal dobrý prístup a zodpovednosť za všetkých s prehladom gentlemena, vedomosti a výklad k histórií na jednotku. Na všetko bolo dostatok času, pamiatky, obed, ochutnávka vína, nákupy. Toľko obrazov, sôch, kostolov som v živote nevidel za 3 dni:) Galeria Ufizi to je bomba, špagety boli tiež dobré :) Doporučujeme! Autobus a šoféri takisto na jednotku, žiaden problém, všetko ako po masle. Ďakujeme! na zdravíčko :)
Miroslava
So zájazdom do Izraela som veľmi spokojná, oceňujem kvality našej pani sprievodkyne Ľubice. Za krátky čas sme mohli vidieť všetky dôležité miesta, kúpanie v mori po prílete bolo veľmi osviežujúce. Ďakujem.
Michal Foltin
Zájazd splnil moje očakávania. Skvelá sprievodkyňa Dagmar, ktorej vedomosti o histórii Poľska boli veľmi obohacujúce a bolo to pestré spríjemnenie cesty autobusom. Videl som viac, než som očakával. Zájazd je trochu časovo náročný, ale stojí zato ho podstúpiť, keďže vo finále Vaše zážitky budú dostatočnou odmenou pre každého. Odporúčam vrelo.
Marian
Super bolo spokojnosť 95%
Mária
Zájazd bol pohodový, presne ako sme si želali. Dostatok času žiadne stresy. Bol to pekný zážitkový zájazd.
Oľga Huczmannová
Skvelé zájazdy za rozumné ceny a milý prístup sprievodcov i vodičov. S touto cestovnou kanceláriou sa naozaj oplatí cestovať.
Terézia Szőkeová
Napriek horúčavám sa mi páčilo.
Karol Galba
Maximálna spokojnosť zo zájazdom, šoféri super, delegátka super, vedela o danej oblasti možno viac ako domáci. Zájazd úplne super. Porovnanie cena, kvalita je na úrovni. Vrele doporučujem CK Daka.
Robert
Celkový dojem zo zájazdu bol veľmi dobrý. Vyskytlo sa zopár maličkostí, ale boli zanedbateľné. Penzión je starší, ale postačujúci na pobyt. Tým, že je v kopci, poskytuje z horného podlažia nádherný výhľad na záliv. Jedlo (hlavne večere) bolo chutné, varil najmä slovenský personál, ktorý bol zároveň ochotný a ústretový. More boli veľmi príjemné, niekedy chladnejšie, niekedy teplejšie a občas s vlnami, čo ocenili najmä naše deti. Do historického centra sme sa často prešli vo večerných hodinách, malo neopakovateľnú atmosféru. Zájazd splnil naše očakávania.
Tomas
Spokojnosť zo všetkým
Ľubica Mičková
V termíne 12. a 13.11.2022 som manželovi k narodeninám kúpila zážitkový wellness v Maďarsku od CK DAKA a teraz viem, že lepší darček som mu nemohla dať. Máme úžasné zážitky, veľa nových informácií od nášho milého sprievodcu, šofér bol milý, ústretový, veľa sme sa nasmiali aj spolucestujúci boli dobrá partia, no proste super zážitok. Určite budem cestovať s vašou CK DAKA aj nabudúce, lebo máte širokú ponuku zájazdov a určite je si z čoho vybrať. Prajem Vám všetko dobré a veľa spokojných klientov.
Alexander Šproch
Super služby, veľmi ústretová delegátka, hotel na pláži.
Lujza Brestovanska
S výletom do Beneluxu sme boli s dcérkou spokojne. Delegátka Martuška bola super na 100% po všetkých stránkach. Šoféri tak isto. Ešte by som rada k moru niekam, keď dožijem, ale len s delegátkou Martuškou. Veľmi pekne Ďakujeme.❤
Jana
Program bol super.
Beáta Jančíková
Veľmi dobrá cestovná kancelária, určite ju využijeme aj v budúcnosti. Milá, skúsená delegátka, skúsení šoféri. Benátky sú nádherné a oplatí sa ich vidieť. Rovnako aj ostrovy Burano a Murano.
Monika
Pekný poznávací zájazd, krásna príroda a pamiatky .
Lucia Ujheliová
Vynikajúca doprava, autobusy, šoféri, niet čo vytknúť. Perfektné, že sa konečne dalo cestovať aj z východného Slovenska, čo ocenia všetci dospelí, ale hlavne tí, ktorí cestujú s deťmi :) vrelo odporúčam, určite pocestujeme aj nabudúce.
Ingrid
Cestovná kancelária bohovská každý rok chodíme s vami a sme nesmierne spokojní, ďakujeme ❤️
Nikola Guliková
Zájazd v Paríži bol veľmi krásny. Mali sme veľmi milého, zábavného, inteligentného, trpezliveho sprievodcu. Nemám čo vytknúť. Dozvedeli sme sa veľa nových zaujímavých poznatkov. Autobusari na 1*. Postarali sa o príjemnú a bezpečnú jazdu. Páčilo sa mi ze sme sa nedrzali striktne programu a videli sme aj niečo navyše co v programe nebolo. Ubytovanie bolo útulné a príjemné, myslím ze stačí na to co tam človek prespi. Raňajky bolo výborné. Tešíme sa na ďalšie zájazdy s dakou.
Veronika Oravcová
Všetko bolo v najlepšom poriadku určite si ešte nejaký zájazd vyberieme.
Valéria
Nádherné mesto, výborný program, super sprievodca Jakub, slušné ubytovanie.
Ivana Sordylová
Absolvovala som zájazd s CK DAKA 1x a som maximálne spokojná. Hallstatt bol už dlho na mojom zozname. Počasie nám takisto vyšlo na výbornú. Zájazd Cisárovná Sissi a čarovný Halstatt bol vynikajúci. Odporúčam.
Helena Slastanova
Vysoka kvalita služieb, profesionalny prístup sprievodcov aj šoférov.
Anna Majerová
Je to veľmi dobrá cestovná kancelária.
Adriana
Výborne organizovaný zájazd so sprievodkyňou, ktorá bola vo všetkom nápomocná.
Soňa Zabloudilová
Letecký zájezd do Istambulu se vydařil. Průvodce pan Pavel Říha byl příjemný a spolehlivý profesionál. Ubytování v hotelu Central je *** pěkné, čisté, ale hlavní výhodou je umístění blízko pěší vzdálenosti do centra.
Ján Hanuštiak
Vynikajúci zájazd, sprievodkyňa. Odporúčam na 100 %.
Gabriel Szoke
CK DAKA je SUPER cestovná kancelária.
Alexandra Bartoníková
Výborný zájazd (hoci náročný, intenzívny program), pani sprievodkyňa úžasná, vytvorila zo zájazdu skutočnú púť, majitelia hotela veľmi príjemní a ochotní, sympatickí šoféri, pohodlný autobus, dobrá organizácia zájazdu.
Pavol Hallon
Odporúčam zájazd do Beneluxu. Videli sme veľa zaujímavých miest. Ubytovanie bolo na 100% a tak isto aj posádka autobusu bola veľmi ústretová.
Ingrid
Zájazd do Paríža 20.7. - 24.7.2016 bol úžasný. Sprievodkyni Alenke J. a vodičom veľká vďaka. Boli milí,vytvárali príjemnú atmosféru. Vďaka sprievodkyni Alenke máme len tie najkrajšie zážitky. Veľa sme videli,aj sa dozvedeli. Eifelovka bola úžasná. Ďakujeme za všetko. Vrelo odporúčame
Silvia Vojtechová
Zájazd výborný, program nad očakávanie, sprievodkyňa super, určite ďalší zájazd jednoznačne DAKA!
Zuzana Sabóová
Vrele odporúčam každému. Zo začiatku som mala pochybnosti, čo môže Rumunsko ponúknuť! Ale omyl, je to bohatá krajina na kultúru."Drakula" je pojem, čo sa oplatí spoznať.
Monika
Ďakujem, zájazd bol pekný aj vďaka milému a ústretovému personálu.
Pavel
Veľká spokojnosť. Cestujeme aj do Bulharska.
Stanislava Kaliská
Poznávací zájazd do Paríža určite odporúčam a hlavne vtedy keď natrafíte na tak úžasnú sprievodkyňu Zuzku ako sme mali my. Boli sme so všetkým nadmieru spokojní.
Ildikó Szilvásiová
Páči sa mi vaša internetová stránka. Každý deň sa dá pozrieť novinky, akcie.
Michal
Všetko presne podľa plánu. Úplna spokojnosť.
Veronika Bódiová
Zájazd bol krásny a zaujímavý, sprievodkyňa a šoféri boli naozaj príjemní a veselí ľudia. Teda aj cesta autobusom nám ubehla ako voda.
Elena Kordošová
Aj keď ma táto destinácia nelákala, bola som veľmi milo prekvapená. Edinburg je krásny........ odporúčam navštíviť. Mali sme veľmi milú a fundovanú sprievodkyňu, pani Irenku. Hotel bol blízko centra a pritom v tichej lokalite, čistý a personál príjemný. So zájazdom som bola maximálne spokojná i keď jeden deň mi tam ešte chýbal, aby sme mohli navštíviť všetky zaujímavosti Edinburgu.
Gabriela
Výborný poznávací zájazd. Sprievodkyňa bola ochotná, trpezlivá, pripravená ako živá encyklopédia. Prihlásila nás na medzinárodnú omšu do Sagrada Familie, bol to obrovský zážitok. Hotel a služby hotela boli na nižšej úrovni. Prežili sme v Barcelone krásny jesenný predlžený víkend. Odporúčam.
Jana
Ak chcete cestovať po Grécku a sprievodca bude Peter Varholk, tak určite choďte. Previedol nás po Aténach s perfektným komentárom, zobral nás na miesta aj mimo programu a venoval sa nám celú dobu. Vybavil všetko čo potrebujete lístky, vstupenky ( vstup do viacerých objektov) skrátka výhoda. Atény majú krásnu históriu aj zachovalé pamiatky, neyynechajte múzeá. Súčasnosť Vás tiež prekvapí od bezdomovcov po luxusné obchody.
Eva
S CK DAKA som bola teraz v Ríme a Florencii. Som spokojná s ich službami, tak preto som im verná a vyberám si zájazdy len od nich. Každému doporučujem túto CK.
Dušana Šarvaicová
Zájazd bol ako vždy zorganizovaný skvele, šoféri boli ochotní a ústretoví a sprievodkyňa Naty bola ochotná a rozprávala zaujímavo o San Maríne.
Marek
Boli sme veľmi spokojní so službami cestovky. Určite ešte využijeme ich služby.
Tomáš
Veľmi spokojný krásne zájazd z Londýna delegátka milá super veľmi páči Londýn obrovské veľké mesto nemá odpoveď ❤️
Lenka Horváthová
Dovolenka prebehla na výbornú, všetko ako v popise CK na internete, veľká spokojnosť, dovolenku sme si užili. S CK DAKA som cestovala už 4 krát a plánujem tak aj v budúcnosti.
Lubomir Konečný
Pekný výlet každému doporučujem oplatí sa vidieť bolo super :)
Tibor
Spokojnosť so zájazdom.
Zuzana Herkova
Dobry den, som velmi spokojna a urcite s Vami pojdem aj nabuduce :-)
Natalia Strnadova
Maximálna spokojnosť so zájazdom. Úžasný a skvelý sprievodca. TOP
Darina
Internetová stránka je pre mňa dostačujúca. Zároveň vyzdvihujem promptné reakcie Vašich zamestnancov na moje doplňujúce otázky k zájazdom.
Janka Zajíček,pharmdr.
Spokojnosť, ústretovosť a max. pripravenosť. Celkovo veľmi pekný zájazd.
Mária Mužíková Ing.
Dobrý deň prajem, 11.07.2020 sme sa zúčastnili s Vašou CK zájazdu do Budapešti s návštevou TROPICARIA .Chcem sa poďakovať za veľmi pekný zážitok, ktorý ste nám sprostredkovali aj v týchto neprajných chvíľach pre cestovanie. Vzhľadom na to, že sme uvedený zájazd zakúpili už v decembri 2019, mala som obavy, či všetko dobre dopadne, ale nakoniec bolo všetko super a my sme si úžasne oddýchli . Mali sme nádherné počasie, deň plný slnečných lúčov a tepla. Program bol veľmi dobre zostavený, najprv návšteva historických objektov a potom TROPICARIUM. Pani ERIKA JANIČKOVIČOVÁ je perfektná sprievodkyňa, milá, ochotná, starostlivá, komunikatívna, neustále nás "zásobovala" novými informáciami. Pán vodič Michal nás bezpečne dopravil tam aj späť a jemu teda tiež patrí veľká vďaka. Suma sumárum - veľká spokojnosť, super zájazd, perfektné služby CD DAKA, môžeme odporučiť aj daný výlet a aj služby Vašej CK. Už sa tešíme na ďalšie zájazdy, ktoré absolvujeme s Vašou CK. Veľmi pekne ďakujeme. Ing. MARIKA MUŽÍKOVÁ s rodinou.
Pavol
Maximálna spokojnosť, zájazd splnil očakávania, sprievodkyňa Jana super.
Milan
Výborny program zájazdu a skvelá sprievodkyňa, trochu náročná cesta autobusom, ale stálo to za to a išiel by som do toho znova :)
Ľubov Brozmanova
S krátkou dovolenkou v Turecku bola som nadmerne spokojná. Pán Ismail Bozdag - delegát Tureска, bol veľmi trpezlivý, mal kopú zaujímavej informácie o destinácii, s ním sme absolvovali aj výlet - "Zelený kaňon", boli aj v mešite. Tento pán má kopú znalosti, a veľmi chcel ju aspoň v krátkom čase dať aj nám. Jemu patrí moja vďaka. Čo sa týka cestovnej kancelárii Daka, tak tento zájazd nebol môj prvý ale už štvrtý, a to už dačo znamená. Daka má veľmi ústretový a kvalifikovaný personál, vodiči autobusov veľmi milé, ústretové, služby Daka sú profesionálne. Určite využijem aj v budúcnosti služby tejto cestovky. Odporúčam aj iným využiť ich služby.
Miroslav Vaculka
Vyborny adventny zajazd do carovnych Drazdan s profesionalnym sprievodcom, ktory nas previedol aj historickym centrom mesta s odbornym vykladom. Presne vedel kolko casu a kde nam ma nechat, aby sme vsetko stihali. Mal to absolutne pod kontrolou. Velka vdaka panovi Ing. Peter Sperka.
Monika
Skvelý zájazd, ktorý splnil naše očakávania. Ubytovanie bolo super, program úžasný a perfektne zorganizovaný. Srdečná vďaka patrí empatickej a milej sprievodkyni Janke Domic, ako aj za jej vedomosti s ktorými sa s nami podelila. Ďakujeme za krásne zážitky a radi sa tam opäť vrátime.
Daniela
Krásny výlet na levandulové polia, vynikajúci sprievodca
Alina Janoštiaková
Zajazd a posadku zajazdu do Egeru a Miskolci hodnotim velmi vyborne, aj poskytnute sluzby. Pani Erika bola perfektna, trpezliva a velmi fundovana, poskytla nam vela informaci. Robi to z laskou a vrelo cestovku Daka odporucam.
Melinda Zubová
Všetko super na jednotku s hviezdičkou.
Barbora Majbíková
So zájazdom som bola veľmi spokojná, sprievodca nám poskytol dostatok informácií aj voľného času. Keby som mala možnosť sa tam ešte vrátiť, tak neváham a idem. Som veľmi spokojná.
Lenka
Spokojnosť
Iveta Firáková
Tento poznavaci zajazd sa mi velmi pacil, oplati sa vidiet tieto miesta. Urcite mam zazitok na cely zivot.
Ľudmila Brnova
Organizácia a celý priebeh zájazdu bol výborný, som veľmi spokojná, hlavne s láskavým a ústretovým prístupom pani sprievodkyne Ruženy, s jej odbornosťou.
Dr. Dana Bencúrová
Príjemná a erudovaná pani sprievodkyňa Eva M. Dokázala zaujať výborným výkladom o pamiatkach, o živote Talianov, o historických súvislostiach, preukázala vynikajúci všeobecný prehľad v oblasti cestovného ruchu. Upútala našu pozornosť aj detailmi, ktoré by bežnému pozorovateľovi zostali skryté. Zároveň má aj vynikajúce organizačné schopnosti. Ďakujeme jej za maximálnu snahu, cítili sme sa skvele a poznali sme kus krásneho sveta. Benátky aj Verona nás očarili. Ubytovanie výborné, raňajky perfektné, všade veľká čistota. Páni šoféri zodpovední, profesionálne vystupovanie, bezpečná jazda - taktiež im patrí poďakovanie. Dr. Dana B., Ing. Zbyněk Š.
Jana Stanovčáková
Zájazd bol zaujímavý, bolo by fajn mať viac času na Amsterdam ako na Kaukenhof. Super bola aj návšteva zámku. Páčil sa nám moderný autobus, či už ten čo nás vydvihol z Prešova ako aj samotný zájazdový. Celkovo to je pekný výlet, ktorý môžem odporučiť ďalším cestovateľom.
Iveta
Poznávací zájazd Paríž odporúčam všetkým. Bohatý program, kvalitné vedomosti sprievodkyne, super ubytovanie aj pohodlný autobus. Za tie 3 dni sme videli veľa. Plavba po rieke Seina - skvelý zážitok. Paríž treba skrátka zažiť ❤ - zážitky na celý život ❤.
Marcel Konvička
Veľmi krásny výlet do Plitvic sme mali 2.9., počasie vyšlo na jednotku, aj sprievodkyňa Daniela V. je super, veľmi ochotná, milá pani s veľkým prehľadom a množstvom informácií.
Katarína
Veľká spokojnosť
Ľuboslava Zikánová
Autobusový zájazd do Toskánska - 18. 22.5.2022 . Zájazd sa mi páčil. Videli sme nádherné pamiatky, krásnu prírodu. Sprievodkyňa p. Marta Dolinská nám poskytla zaujímavé informácie z histórie aj súčasnosti Toskánska. Na zájazde bola príjemná atmosféra, mali sme nádherné slnečné počasie. Odniesla som si veľa zaujímavých nádherných zážitkov. Ďakujem.
Jarmila Štofančiková
Absolvovala som s Ck Daka už druhý zájazd a som veľmi spokojná so službami aj cenou. Určite aj na budúci rok si vyberiem nejaký poznávací zájazd od CK DAKA.
Marta Farkašová
Zajazd ktoreho som sa zucasnila s CK Daka mózem ohodnotit ako vynikajúci. Bola som spokojná. Odporúčam aj iným. CK davam plný počet bodov.
Beata Saleh Omerová
S CK DAKA som bola na zájazde prvýkrát. A určite nie posledný. Výborný program, milá a šikovná sprievodkyňa, dobrý hotel v centre Istanbulu...Zažila som krásne dni na ktoré budem rada spomínať. Ďakujem
Jana Jaklová
Všetko bolo super.
Dominik Chanečka
Dakujeme za pekny zajazd, bezpecnu jazdu v prijemnom prostredi so sympatickou sprievodkynou.
Ľubica
Zájazd do Holandska ma očaril. Výborný program, sprievodca a nakoniec aj počasie vyšlo. Vrelo odporúčam.
Sebastián
Zájazd do Istanbulu s DAKA bol super. Mali sme výborný program aj sprievodkyňu. :)
Soňa Holíková
Zájazd do Paríža bol výborne zorganizovaný. Ďakujeme veľmi pekne nášmu sprievodcovi Edovi, ktorý sa snažil aby sme si odniesli čo najviac zážitkov. Program prispôsobil tak aby sme nemuseli čakať dlho v radoch čo bolo veľmi dobré. Ubytovanie postačujúce, raňajky výborne. Autobus pekný, prestávky na ceste dostačujúce a šoféri prijemní. Ďakujeme všetkým. Soňa
Jana Petrikovičová
Päťdňový zájazd po krásach východného Slovenska predčil naše očakávania. Veľa sme videli a dozvedeli sa, mali sme dostatok času na oddych a individuálny program. Sprievodkyňa pani Korimová veľmi príjemná, fundovaná, mala všetko pod kontrolou. Maximálna spokojnosť.
Zuzana Borisová
Perfektny zajazd na Francuzku rivieru. Spokojnost naozaj so vsetkym - autobus, vodici aj vyborna sprievodkyna Marcelka, caste prestavky, cesta perfektna, videli sme vela aj sme mali pomerne dost volna. Hotel jednoduchy ale cistucky, vyborne ranajky, super organizacia. Urcite odporucam :-)
Monika
Skvelý zájazd, úžasná sprievodkyňa Alenka, milí šoféri a spolucestujúci. Vrelo odporúčam
Edita
Výborne zorganizovaný 2-dňový poznávací zájazd do Poľska so skvelým sprievodcom Jakubom a ústretovými šoférmi. Ďakujeme za krásne zážitky.
Jarmila
Ďakujem pekne za nádherný zážitok v Paríži, za mnoho krásnych miest. Ochotní a milí šoféri, fundovaný výklad sprievodkyne Jitky prispeli k super zážitku, ktorý bude dlho rezonovať. Paríž je krásny a program bol úplne super.
Maria Majzúnová
Zase úžasný výlet s deťmi. Celé roky cestujeme s Dakou, nemenili by sme.
Zuzana Psotová
Chcem vyjadrit podakovanie skvelemu sprievodcovi Ing. Petrovi Šperkovi za vysoku odbornost, slusnost, vtip a jeho skvelu spolocnost!
Renata Brezinova
Veľmi kvalitné zájazdy, super vodiči, nabitý program. Veľká spokojnosť.
Jana
Pre mňa krásny zájazd aj vďaka úžasnej pani sprievodkyni Marcelky - vrelo odporúčam. Kto má rád kúpanie v mori, každý deň je tam dostatok času aj na túto aktivitu. Je to pohodový zájazd bez stresov a naháňania sa.
Andrea
Zájazd na Francúzsku rivieru bola vynikajúca voľba. Zúčastnili sme sa ho v auguste 2018. Všetko bolo super - dobre vybavený autobus, zodpovední šoféri, milá a spoľahlivá sprievodkyňa, krásne ubytovanie a chutné sladké raňajky, očarujúce mestá a nakoniec osviežujúce more. Je to pre mňa nezabudnuteľný zážitok.
Ingrid Littmannová
Ďakujeme za skvelú rodinnú dovolenku v Turecku, ktorú sme si naplno užili. Napriek tomu, že sme si vybrali "len" štvorhviezdičkový hotel, musím konštatovať, že kvalita ubytovania bola výborná. Hotel poskytuje niekoľko typov izieb, preto určite odporúčam vopred sa informovať na jednotlivé možnosti. Personál hotela bol veľmi milý a príjemný. Napriek tomu, že sme mali pocit, že pracujú nonstop, stále mali úsmev na tvári a pôsobili veľmi priateľsky. Nebol problém čokoľvek zariadiť alebo vybaviť. Jedlo bolo výborné a hlavne bolo naozaj z čoho vyberať. Palec hore a veľké ďakujem posielam delegátovi Ismailovi, ktorý nám pripravil fakultatívne výlety presne podľa našich požiadaviek. Na každý výlet bol perfektne pripravený a vďaka nemu sme sa dozvedeli veľa o Tureckej kultúre a živote. A hlavne mal s nami božskú trpezlivosť. :) Ešte raz za celú rodinu ďakujeme cestovnej kancelárii DAKA a celému jej tímu.
Jana
Zájazd bol výborný aj pani sprievodkyňa bola fajn bol to zážitok na celý život. V budúcnosti túto kanceláriu ešte využijem. Ďakujem .Akurát mohli byť v autobuse väčšie priestory na nohy pre vysokých ľudi je 17 hodín cesty nepoholdné.
Adriana s rodinou
Perfektný zájazd, odporúčam aj hlavne pre deti, v areáli zámku možnosť sa člnkovať a je tam fajn ihrisko, čo sme my využili, nakoľko v zámku som bola bez dcérky a ju teraz viac zaujímajú ihriska a lodičky. Jaskyňa Seegrotte perfektná, čo dodať, celý zájazd je perfektný!
Jana Cabadajová
Bolo nám cťou stráviť nádherný čas v Barcelóne s profesionálnou a flexibilnou sprievodkyňou. Ďakujeme pani Ruženke za množstvo zaujímavých informácií, ktorými obohatila naše spoznávanie Barcelóny.
Simona Drgoňová
So službami CK DAKA som bola veľmi spokojná. Navštívila som zo synom zájazd do Rimini v termíne 4.8. Veľmi pekný hotel, čistá pláž, krásne mestečko. Cesta veľmi príjemná, milý a hlavne skúsený šoféri. Cítila som sa bezpečne. Určite pôjdeme aj o rok. Veľmi pekne ďakujem CK DAKA aj za môjho 9 ročného syna.
Michal
Zúčastnil som sa zájazdu 12.7 - 15.7.2018. Tak ako zákazník predo mnou, môžem návštevu Londýna odporúčať. Takisto môžem potvrdiť, že p. Krajcer je vynikajúci sprievodca. Mal rozsiahle vedomosti o Londýne aj pamiatkach, k tomu vždy nejaká netradičná zaujímavosť, ktorá vyvolala úsmev na našich tvárach. Sprevádzal nás aj pri vstupe na atrakcie, aby sme nečakali tak dlho v rade. Samozrejme, letel s nami tam aj späť. Promptne riešil problémy, kt. sa vyskytli (problémy s čipovými cestovnými kartami, zmena programu kvôli demonštráciám, a pod.). Jediné, čo Vás možno trochu nepríjemne prekvapí je samotný hotel, ak ste náročný cestovateľ. Na prespanie postačí a takisto aj s rovnakými raňajkami si môžete ľahko poradiť tak, že navštívite potraviny, kt. sa nachádzajú čosi okolo 200m od hotela a sú tam prijateľné ceny a majú otvorené od 7:00 do 23:00.:-)
Jaroslava Augustínová
Na zájazde nás sprevádzala úžasná sprievodkyňa. A preto bol zájazd nezabudnutelný.
Simona
Cely výlet bol v poriadku. Šoféri aj sprievodkyňa boli veľmi zlatí. Program bol perfektný a intenzívny . Veľa sme sa dozvedeli a veľa videli . Veľmi priaznivá cena zájazdu .
Eva Lanczová
Boli sme spokojní zo zájazdom, hlavne s našou delegátkou Martou Dolinskou za neuveriteľné informácie,ktore nám poskytla. Delegátka na veľmi vysokej úrovni
Soňa Cyprichová
Zájazd s CK DAKA bol skvelý a profesionálny. Sprievodkyňa a šoféri super. Videli sme toho veľa a mali sme aj dostatok času na osobné voľno.
Miroslava Matulova
Úžasný zájazd, neskutočná a milá sprievodkyňa, pohodlný autobus s perfektným šoférom. Zájazd cez CK DAKA odporúčam.
Eva
Som veľmi spokojná s programom, prístupom sprievodcu, aj šoférmi, ďakujem
Alena
Pobyt pri mori v oblasti Talianskeho Rimini so spoznávaním San Marína splnil moje očakávania. Noc v autobuse v sprievode príjemných a zodpovedných vodičov vystriedal príchod do hotela Desiréé, kde sme boli hneď ubytovaní a mohli sa prezliecť do plaviek a ochutnať príjemnú teplotu talianskeho mora, alebo si pospať na príjemnej izbe v pohodlnej posteli. Kúpu lehátok so slnečníkom na súkromnej pláži blízko hotela obratom na všetky tri dni zabezpečila skvelá, príjemná sprievodkyňa Natália, a výlet do San Marína na druhý deň bol tiež skvelý. Určite treba toto miesto aspoň raz za život navštíviť, výhľady zo starého mesta boli vskutku úchvatné. Čoho som sa ja najviac obávala bolo počasie, ktoré sa pred odchodom na tento pobyt javilo ako naozaj daždivé - nakoniec sa ale všetko zvrtlo tak, že všetky tri dni boli úžasné po každej stránke. Ja určite odporúčam túto cestovateľskú skúsenosť.
Mária
Boli sme spokojní. Veľa pamiatok za krátky čas. Ďakujeme.
Iveta Furmaníková
So zájazdom Čarovný Hallstatt a Sisi do Rakúska sme boli spokojní, páčilo sa nám. Počasie nám vyšlo. Na budúce pôjdeme znova s C.K. Daka
Margita Pavlová
Výlet do mesta Poreč v Chorvátsku sa nám veľmi páčil. Všetko bolo super. Určite ešte pôjdeme na podobné výlety s touto cestovkou.
Karina
Dobrý zájazd :)
Walter Wiesner
So zájazdom som bol spokojný. Ubytovanie aj autobus spĺňali moje očakávania. Sprievodkyňa mala kopec informácii a hovorila zaujímavo.
Anastázia
Práve sme absolvovali fantastickú dovolenku na Zakythose. Všetko bolo na 1. Sme veľmi spokojní. Strava, ubytovanie, more..... najmä CENA!!! :) Ako sa hovorí: ,, za málo peňazí veľa muziky!" Vlani sme boli s vami na Cypre, rovnako bolo fantasticky. CK DAKA, ste super!!! Určite s vami počítame aj nabudúce:)
Katarína
Zájazd bol veľmi zaujímavý, celkovo bolo o mňa ako turistu veľmi dobre postarané aj vďaka výbornému sprievodcovi. Sprievodca, Martin - profesionál - vtipný, ľudský, inteligentný, praktický. Veľká vďaka za neho. Program zájazdu bol zostavený vzhľadom na počet dní a množstva pamiatok primerane. Edinburgh je krásne mesto, bohaté na históriu, určite sa oplatí vidieť. Zvoliť si poznávací zájazd do tohto mesta či iných oblastí Škótska určite idem cez DAKA. Prajem veľa úspechov. Katarína
Viera
CK DAKA mala veľmi dobre vypracovaný program pri poznávacom zájazde Dánsko-Nórsko-Švédsko za veľmi slušnú cenu s profesionálnou sprievodkyňou zo skúsenosťami zo Škandinávskych krajín.
Lenka
Úžasný výlet. S cestovnou kanceláriou som nadmieru spokojná
Adriana Kökényová
Jednodňový výlet s cestovnou kanceláriou DAKA do TIHANY na levanduľové polia bol pre mňa krásnym zážitkom.... Cestovala som v úplne novom krásnom a pohodlnom autobuse MAN, ktorý šoféroval veľmi milý pán vodič. V cestovnej kancelárii pracuje milý a ústretový personál... Žiadala som telefonicky o dodatočné informácie, pani ktorá so mnou komunikovala bola veľmi milá... Som veľmi spokojná a určite ešte v budúcnosti využijem jednu z ponúk cestovnej kancelárie.. Ďakujem celému kolektívu...
Margita
Zájazd bol super bola som spokojná vrelo odporúčam.
Libuša Válkyová
CK DAKA je spoľahlivá cestovka, zájazdy primerané cene, schopný sprievodca.
Alena Herbel
Toho roku som už bola s CK DAKA štvrtý krát na poznávacom zájazde a zasa nesklamala. Pohodlný autobus, super šoféri a príjemní sprievodcovia. Teším sa na ďalší zájazd Florencia-Rím 21.9-25.9. Pekný deň
Miroslava
Tento zájazd uspokojil každú vekovú skupinu kvalitnými službami, atraktívnou lokalitou, aktivitami. Za mňa veľké ďakujem a verím, že CK o rok zaradí zájazd znovu do svojej ponuky. S pozdravom spokojný zákazník. Môj turnus: 20. 7. 2016
Sona
S cestovnou kanceláriou DAKA som doteraz absolvovala 5 zájazdov so službami som veľmi spokojná.
Erika Pipova
Veľmi sme boli spokojní, ďakujeme Vám.
Miroslava
Ďakujeme za ďalší úžasný zájazd, ktorý sme absolvovali v termíne 30.5.2023 - 4.6.2023 - Francúzske Lurdy a riviéra. Nezabudnuteľné a úžasné zážitky z cesty a pobytu na miestach, ktoré sme počas zájazdu navštívili. Profesionalita šoférov Michala a Pavla, profesionalita sprievodcu p. Popoviča prispeli k pohode a výbornej atmosfére počas celého zájazdu. Tešíme sa na ďalší zájazd. Ešte raz ďakujeme. Mirka a Vierka
Kristína Lalinská
Zájazd hodnotím na výbornú. S ničím nebol problém.
Jozef Meliško
Príjemný, komunikatívny sprievodca, skúsený, bezpečne jazdiaci vodič. Dobré, primerané ceny zájazdov. Celkovo som spokojný, určite v budúcnosti opäť využijem služby cestovnej spoločnosti DAKA.
Kristián Kazík
Zucastnil som sa zajazdu do Provensalska. Zajazd bol neskutocny, videl som vela krasnych miest s este kvalitnou prezentaciou nasej sprievodkyni. Cesta bola super, soferi mili, ustretovi so zmyslom pre humor. Ubytovanie na slusnej urovni. Sprievodkyna bola super. Porozpravala nam strasne vela z historie kazdeho mesta. Bola pohotova. A vzdy s usmevom na tvari. Jedine, co ma mrzi, je to, ze to tak rychlo ubehlo. Ak niekto rozmysla nad touto CK, tak vrelo odporucam. My sa uz tesime na dalsi spoznavaci zajazd s touto CK.
Zuzana Javorská
Som maximálne spokojná s celým zájazdom a s programom, ktorý nám bol poskytnutý. Holandsko je neskutočne krásna a čarovná krajina a určite sa do nej ešte vrátim. Verím, že to bude práve s cestovnou kanceláriou DAKA, keďže som s ňou absolvovala už neskutočne veľa zájazdov. COVID priniesol cestovej kancelárii DAKA veľké straty a preto prajem veľa veľa veľa cestovateľov a mnoho nových ďalších miest na ktoré sa budeme môcť ísť pozrieť. Ešte raz veľká vďaka za všetko.
Jana Klimzová
Vrátila som sa z poznávačky z Barcelony. Vrelo odporúčam, pestrý program, miestne špeciality a skvelý sprievodca Jakub :)
Jozefína
Boli sme veľmi spokojní odporúčam
Jaroslava Koníčková
Ďakujem cestovnej kancelárii DAKA za nádherné zážitky. Za 3 dni v Aténach sme toho veľa videli a zažili. Program bol premyslene pripravený, všetko prebiehalo veľmi plynulo a bez problémov. Vďaka patrí aj nášmu úžasnému a starostlivému sprievodcovi p. Milanovi Homolovi, ktorý sa nám snažil splniť všetky naše želania. Odporúčam všetkým, ktorí chcú navštíviť Atény, aby neváhali a využili služby cestovnej kancelárie DAKA.
Anna Mikesková
Velmi som sa tesila na tento zajazd a napriek hrozbe korony splnil moje ocakavania s kvalifikovanou a milou sprievodkynou.
Adrián Majerčák
Všetko bolo v poriadku... Cesta bezpečná. Počasie vyšlo na #1. Pestrá ponuka služieb na mieste PAG. Odporúčame.
Miroslava Samaranská
Ďakujeme za zážitok.
Adriána Kováčová
S priateľom sme veľmi spokojný s Vašimi službami a ponúkanými zájazdmi. Veľmi sa nám páčilo a určite v budúcnosti pôjdeme znova, už po 3 krát.
Iveta Varényiová
Ďakujem CK za krásny zájazd do Provensálska. Navštívili sme veľa krásnych miest a odniesli sme si mnoho zážitkov a poznatkov. Pozitívne hodnotím program zájazdu, fundovaný výklad sprievodkyne p. Eleny, bezpečnú jazdu a ochotných vodičov autobusu. Ubytovanie jednoduché, ale čisté a naozaj vyhovujúce. Rada sa zúčastním ďalších zaujímavých zájazdov s CK Daka.
Marta
Bola som spokojná. Osobitne si cením sprievodkyňu ktorá riešila všetko v záujme klientov a pohotovo riešila aj problémy so zmenou prepravy pri uzavretých cestách z dôvodu výstavby alebo prestavby ciest. Pohotovo schválila aj presun taxíkmi alebo metrom na požiadanie klientov, čím nám umožnila získať čas napr. aj na návštevu Botanickej záhrady.
Lenka
Zájazd Paríž splnil naše očakávania, skvele zorganizovaný bohatý program, mali sme aj svoje voľno, čo bolo perfektné, p. ZUZANA bola strašne skvelá, príjemná, veľa sme sa dozvedeli, dúfam že dostanem ponuky na ďalšie zájazdy s ňou. Ďakujeme!
Erika
Spokojná
Anna
Veľká spokojnosť na zájazdoch s CK Daka, bola som s nimi v Dánsku, Barcelone, Londýne, sprievodcovia boli fundovaní, dobre pripravení, takže teším sa na na ďalšie zájazdy
Martina Svatíková
Dobry deň, s CK Daka som veľmi spokojná a určite pôjdem na ďalší zájazd.
Ivanka V.
Zájazd do Paríža cez CK DAKA hodnotím veľmi pozitívne. Najviac vyzdvihujem pána sprievodcu (pán Peter) vďaka ktorému bol zájazd skvelý. Samozrejme všetky služby boli super, nebol s ničím problém. Veľká vďaka a určite pri nasledujúcom zájazde budem voliť túto cestovku.
Ingrid
Veľká spokojnost so všetkým
Jozef
V mene celej našej partie, ďakujeme.
Mária Sitárová
Dobrý deň! So zájazdom do Izraela som bola veľmi spokojná. Vidieť Jeruzalem a Betlehem sa naozaj oplatí. Po prílete kúpanie v Mŕtvom mori bola veľmi dobrá voľba. Pani sprievodkyňa Ľubka veľmi milá, otvorená, s obdivuhodnými vedomosťami. Odporúčam tento zájazd každému, kto rád spoznáva nové miesta. S CK Daka cestujem aspoň 2x za rok a určite budem s CK spoznávať krajiny naďalej. Ďakujem. S úctou a vďakou Mária Sitárová.
Danka Melušová
Vašu stránku hodnotím veľmi kladne, pokyny k zájazdu sú napísané zrozumiteľne a jasne. Je to super.
Michal Obert
Boli sme s kolegom nadmieru spokojní s výberom termínu, počasím aj príjemným personálom, ktorý nás doprevádzal počas hoci krátkeho ale veľmi pekného výletu. Ďakujeme. MO
Anna
Dovolenka na Pagu bola pekná, prostredie nádherné.
Svetlana
Všetko bolo na výbornú!
Nora
Boli sme v marci s CK DAKA na zájazde v Prahe + ZOO. Zájazd ako aj počasie sa nám vydarili. Boli sme veľmi spokojní. Milo nás prekvapilo, že v ZOO je perfektný areál pre deti a že je tam aj lanovka. Úžasná bola aj vodná nádrž s tuleňmi, hrochmi a krokodílmi, kde sme ich mohli vidieť aj pod vodou. Už sa teším na nejaký ďalší výlet.
Lukáš
Bol som nad rámec spokojný týmto zájazdom, veľmi dobre bolo.
Linda Poláková
Dovolenka výborná, hotel krásny, strava super, delegátka ochotná, príjemná môžem iba odporučiť organizácia na jednotku s hviezdičkou. Už teraz objednaný další zájazd s Vami❤️
Kamila
Vydarený zájazd, skvelá organizácia, perfektná delegátka, šikovní šoféri. Ďakujeme
Jana Turbeková
Zájazd do Provensálska bol vynikajúci. Splnil všetky moje očakávania čo sa týka prepravy, ubytovania, návštev miest a pamiatok. Posádka autobusu bola veľmi ústretová a sprievodkyňa pani Marcelka Korymová urobila pre cestujúcich maximum. Veľmi ochotne nám podávala informácie. Teším sa na ďalšie cesty s CK DAKA.
Veronika Bahnová
Disneyland a Paríž boli pre mňa a dcéru nezabudnuteľný zážitok. Odporúčam, všetko prebehlo v poriadku a máme plno zážitkov.
Mária Košinárová
Zájazd na Francúzsku riviéru bol pre mňa dokonalý. Navštívili sme nádherné miesta, každý deň sme sa kúpali na inej pláži, nakúpili sme výhodne v parfumérii Fragonard,.... Jednoducho, program bol pestrý a úplne mi vyhovoval, no a k tomu všetkému, keď sa pridá perfektná sprievodkyňa Marcelka a zábavní šoféri Šimon s Mariánom, tak máte nezabudnuteľný zážitok. Ďakujem :) :) :)
Emília Gašparíková
Bola som na 5 dňovom zájazde v Paríži a som veľmi spokojná. Všetko bolo super, sprievodkyňa, šoféri aj ubytovanie dobré. Ďakujem CK DAKA, určite v budúcnosti si u Vás objednám nejaký zájazd.
Lucia Nemešová
Zájazd Viedeň očami detí bol skvelý. Deti a aj my dospelí sme si to veľmi užili. Zoo je úplne úžasná. Viedeň je krásna a určite sa sem ešte vrátime.
Natália Plačintárová
Vyborny poznavaci zajazd, vyborna sprievodkyna Marcelka, vela sme videli denne naslapali 15km:)
Beáta Čurilová
Ďakujem za krásny zájazd, ktorý bol plný zážitkov, informácií a nových skúseností. Sprievodkyňa Elenka s radosťou a veľkou trpezlivosťou nám odovzdávala svoje vedomosti, bola nápomocná v každom momente dňa či večera, neúnavná, vždy ochotná poradiť, pomôcť, vyhovieť, vždy s úsmevom na tvári. Žena, z ktorej vyžaruje, že má svoju prácu a ľudí rada, vytvorila v skupine atmosféru záujmu, pohody, celkovej spokojnosti. Za to všetko a ešte viac jej patrí moja veľká vďaka.
Marek
Zájazd vrele odporúčam. Boli sme začiatkom júna 2017. Náš sprievodca nemal chybu. Cestoval s nami už od Bratislavského letiska. Venoval sa nám na 100 % a asi aj viac. :) Cestoval s nami aj pri odlete. Skvele ovládal históriu Londýna, politiku. Pamätal si tváre nás všetkých už po prvom 10min videní a to nás bolo skoro 30. :D Pobehal s nami všetko dôležité čo treba vidieť a dokázal za pochodu riešiť niektoré problémy - strata batožiny a pod. Týmto chcem poďakovať pánovi Krajcerovi. :)
Martina Chlebovičová
Ďakujem CK DAKA za skvelé zájazdy, ktoré som vďaka nej absolvovala... Všetko TOP!
Ingrid Iványová
Náročný, ale krásny dvojdňový výlet. CK mala zabezpečených vlastných sprievodcov v Osvienčime i vo Wieliczke, čo pri individuálnej návšteve asi nie je možné. Nemuseli sme nikde čakať, všetko časovo zapadalo. Pani sprievodkyňa Ivetka nás dostatočne informovala, poskytla priestor aj na individuálne strávenie času podľa vlastných predstáv. V budúcnosti by som privítala, keby bolo komentovanie počas prechádzok v meste zabezpečené prostredníctvom slúchadiel a mikrofónu.
Mária Vasilenková
Sprievodkyňa Marta Dolinská bola skvelá, všetko nám vybavila, skvelý prístup celého zájazdu - 1*.
Jozef R.
Zúčastnil som sa 5 dňového leteckého zájazdu do Paríža. Zájazd splnil všetky moje očakávania. Jozef, Poprad
Lucia
S DAKOU asi 5 zájazdov už za nami, ale vždy veľká spokojnosť❤️
Irena
Výlet odporúčam pre každého. Koncentračný tábor by mali ľudia navštíviť "povinne", nech vedia čo sa dialo.
Alexander Zelinka
Super zájazd, sprievodkyňa bola veľmi zlatá. Program bol úžasný. Určite ešte pocestujem s CK DAKA.
Marián
Veľká spokojnosť s programom a výberom historických pamiatok. Vysoko hodnotím poskytnutý odborný výklad s historickými súvislosťami k jednotlivým navštíveným pamiatok.
Oliver Kluch
V dňoch 11.-12.06.2022 som sa zúčastnil poznávacieho zájazdu Krásy Slovinska s CK DAKA. Rád by som vyjadril poďakovanie za kopec krásnych zážitkov, p. sprievodkyni Mgr. Andrei Deákovej za super vedomosti o Slovinsku, rôzne rady a pikošky, za vytvorenie pohodovej, veselej a relaxačnej atmosféry medzi cca 60 účastníkmi zájazdu a p. šoférovi Milanovi za bezpečnú jazdu a príjemnú spoločnosť. Som spokojný a veľmi odporúčam tento zájazd aj iným, ktorí ešte neboli v Slovinsku.
Ingrid Danišovičová
CK DAKA - skvelá voľba na poznávacie zájazdy.
Miroslava Virgová
Cestovnú kanceláriu Daka odporúčam. Bola som cez nich druhý krát a mám kúpené ešte dva zájazdy... Majú profesionálnych sprievodcov a výborné služby...
Andrea Tomanová
So zájazdom do Paríža s Disneylandom sme boli veľmi spokojní. Tento zájazd splnil naše očakávania. Pani delegátka Tánička bola úžasná, ako aj páni šoféri Janko a Lacko.
Kika
Zajazd bol vydareny i vdaka super sprievodkyni i pocasiu. Transfer do hotela i z hotela super v uzasnych autach. Hotel cistucky,mensi. Hotel ma v blizkosti elektricovu i vlakovu zastavku, z ktorej sa dostanete vsade k pamiatkam. Zajazd vrelo doporucujem.
Juraj Enický
Veľmi pekne ďakujem za zájazd. Moje očakávanie bolo splnené. Nakoĺko som v svom živote po prvý krát navštívil zámok Versilles bolo nad mieru moje očakávania splnené. STE JEDNOTKA V SPOZNÁVAI KRAJÍN V TOM že nám dávate možnosť zájsť do miest, kde človek tak ľahko sa nedostane. Vynikajúca spriedkykňa. Všetko na zájazde bolo super aj nabudúce pôjdem s vami. S pozdravom váš zákazník Juraj Enický
Jana
Veľka spokojnosť
Jadwiga Kontšek
Zájazd sa mi veľmi páčil. Program bol naozaj zaujímavý. Vysoko hodnotím prácu sprievodkyni Ľuby. Najmä jej organizačné schopnosti, vedomosti, sprístupnenie historických faktov odborne, a zároveň pútavo. Vážim si jej milý prístup k účastníkom zájazdu a ochotu každej požiadavke vyhovieť. Obdivujem jej schopnosť dorozumieť sa a dobre vychádzať s miestnymi obyvateľmi. Ubytovanie snáď mohlo byť trošku lepšie, ale tepla voda a čista postel nie je malo. Určite by som tento zájazd odporúčala každému.
Michaela Uhríková
Zájazd do Paríža odporúčam všetkými desiatimi. Program bol síce náročný, no vďaka tomu sme videli všetko čo by mal človek v Paríži vidieť a možno ešte aj viac. Nádherné miesto kam sa určite ešte raz chcem vrátiť. Všetko bolo perfektné, či šoféri, sprievodca a jeho odborný výklad, ubytovanie a dokonca aj počasie nám vyšlo. Odporúčam navštíviť všetky pamiatky, ktoré je možné počas programu navštíviť a určite dať na rady sprievodcu a samozrejme zobrať pohodlnú obuv, lebo tých krokov a kilometrov nie je veru malo :D ... Ak ste trocha odvážni, určite zostaňte aspoň jeden deň po programe v meste a pozrite si nočný Paríž, stojí to za to. Neskutočný pohľad na vysvietenú Eiffelovku alebo Louver, preplnené bary či už v centre alebo popri rieke. Cesta na hotel cez Uber a dá sa povedať, že na Paríž len za pár eur. Ďakujeme za nezabudnuteľný a nádherný zážitok
Jana Puzsérová
S týmto zájazdom som bola veľmi spokojná. Určite využijem služby cestovnej kancelárie aj budúcnosti.
Mária Hvoždarová
Zájazd bol veľmi dobre zorganizovaný. Program bol veľmi zaujímavý celkovo je tento zájazd aj poznávací, aj welnes, aj s vynikajúcou ochutnávkou vína. Sprievodkyňa Erika je večne usmiate milé slniečko. Veľmi príjemná, pútavo rozpráva je vidno ze ju práca baví. Zájazd určite odporúčam.
Marcela
Najväčším benefitom počas celej cesty boli šoféri Janko a Lacko, ktorí nám vtipnými poznámkami spríjemňovali chvíle. Ľudskosť ešte nevymrela.
Ida Brtáňová
Včera sme boli v Krakove a Osvienčime, veľmi sme boli spokojní a chceme poďakovať aj za odborné znalosti sprievodkyni pani Dagmar a šoférom za príjemnú cestu a za dobré do vezenie domov. CK ďakujeme za pekný výlet, určite ešte využijeme Vaše služby aj do Krakova sa určite ešte vrátime, ale na dlhšie. Ida a Standa
Andrea
Bola som veľmi spokojná
Eva
Bohatý program, za krátky čas sme videli veľa krásnych vecí. Autobus pohodlný, sprievodkyňa a šoféri milí.
Sandra
Veľmi pekný a akčný trip po Barcelone, videli sme všetky pamiatky, presun metrom zábava, časté rozchody na voľno, nekonečné chodenie, všade samé schody, príjemná svalovica na lýtkach
Monika Blehová
Zájazd bol primeraný k cene, blízko pláž a čisté more.
Anna
Dobra organizácia, so super sprievodcom. Odporúčam!
Monika Prieložná
Všetko super, hotel, záhrada, jedlo, pláž, more, nákupné možnosti, čistota, skvelý personál, delegát perfektný. Úžasná dovolenka :)
Miroslav
Krásny zájazd. Sprievodca p. Krajcer ma úžasne vedomosti a vyšiel nám vo všetkom v ústrety … S Dakou som bol už na dosť zájazdoch a vždy skvele
Božka
Vcelku sme boli spokojní, v dotazníku som napísala svoje postrehy a možnosti zdokonalenie nejakých veci pri kúpe a následnom použití vstupeniek.
Ján Kollár
Aj tento krát som bol s cestovnou kanceláriou DAKA, ako vždy veľmi spokojný. Wellness pobyt v Maďarsku naplnil plne očakávania. Môžem len odporúčať, kto ešte "váha". Pomer cena/kvalita zodpovedajúci.
Eliška Gáfriková
Dvojdňový zájazd na Orlie hniezdo je skvelou voľbou. Program je na dva dni ideálny a okolie Salzburgu na rakúsko-nemeckej hranici je neskutočne krásne, s úžasnými prírodnými scenériami. Úžasným zážitkom je najmä návšteva soľnej bane a samotného Orlieho hniezda. Bonusom je príjemná návšteva likérky, kde sa dá kúpiť originálny suvenír.
Alena
Výborné počasie, takže spokojnosť po všetkých stránkach.
Jan
Bol to môj druhý zájazd a mám naplánované aj ďalšie. Bol som nadmieru spokojný, dobrá cena zájazdu, odporúčam aj ostatným.
Milena Jesenská
Zájazd do Paríža autobusom bol veľmi dobrý, zodpovedajúci cene zájazdu. Najväčším benefitom zájazdu bol fundovaný a veľmi ochotný sprievodca p. Šperka. Získali sme nové poznatky a celkový dojem z Paríža umocnený jeho výkladom. Ďakujeme
Katarina Krčahová
Super výlet. Sprievodca p. Říha úplne perfektný, a veľká vďaka aj p. šoférom, ktorí boli absolútne zodpovední a ochotní. KK
Gregor Stepanovsky
Dakujem za profesionalny pristup po vsetkych strankach a tesim sa znovu i na buduce.
Zuzana Pekar
Hotel krásny. Strava výborná. Pláž výborná.
Magdaléna Megová
Zájazd do Paríža spojený s návštevou Disneylandu bol nezabudnuteľným zážitkom so skvelou sprievodkyňou Táničkou, so zodpovednými šoférmi p. Jankom a Lackom a ešte dlho budeme na všetky zážitky spomínať. Ďakujeme :-)
Tatiana
Super spoznávačka
Alica Bruderová
Bol to môj sen Santoríny. Som spokojná a fotky, zážitky a spomienky mi zostanú... Ďakujem.
Štefan Dibdiak
Všetko čo sľubovali aj splnili - čo v dnešnej dobe už je pomaly zázrak... :) Odporúčam DAKA.
Leonid
Veľmi dobrá kacelaria
Vladimir Banič
Vynikajúci sprievodca, prirodzený prejav, s ideálnym fonetickým hlasom, rozhľadený, ochotný, komunikatívny. Počasie neprialo ideálne ale február je už taký.
Štefan
Maximálna spokojnosť so zájazdom - všetko bolo dokonalé, do budúcna by z toho mohol byť aj viacdenný zájazd.
Broni
Náš poznávací výlet na Moravu do Kromerize and Luhacovic bol ako vždy s DAKA, veľmi zaujímavý a príjemný. Cesta autobusom bola tiež príjemná, vďaka veľmi profesionálnym šoférom, nádhernej prírode sledovanej po ceste a pohodovej atmosfére. Pani sprievodkyňa Mirka nám ponúkla vysoko kvalitný prehľad minulosti aj prítomnosti navštívených miest, a teda aj kvôli tomuto DAKA tímu, celkovo, výlet bol nezabudnuteľný! Ďakujeme DAKA, tešíme sa nabudúce!!
Katka
Zúčastnili sme sa zájazdu minulý rok (Silvester 2016) a bolo to skvelé. V tomto čase boli v južnom Francúzsku veľmi príjemné teploty (na slnku aj 20 °C) a boli sme ako v inom svete. Cesta autobusom sa dala zvládnuť, určite to stojí za tie zážitky. Južné Francúzsko je krásne a Monako nezabudnuteľné. Organizácia zájazdu bola úplne bez problémov aj vďaka skvelým pánom vodičom. Pani sprievodkyňa bola milá, ochotná... Ubytovanie bolo veľmi slušné, izba čistá. Celému zájazdu skutočne nemáme čo vytknúť a odporúčame ho aj ostatným. :)
Radovan Haffner
Zájazd hodnotím vysoko pozitívne najmä kvôli úžasnej sprievodkyni p. Dolinskej, ktorá nás vysoko kvalifikovane sprevádzala počas celého zájazdu. Zas 5 dní sme stihli vidieť toľko, čo sa ani nedalo predstaviť že sa dá stihnúť. Tešíme sa na budúci zájazd s ňou.
Lucia Schandl
Zájazd do Paríža bol aj vďaka pani sprievodkyni Marte D. a pánom šoférom úžasným zážitkom. Celkom určite sa ešte s DAKOU a pani Martou niekam vyberieme.
Monika
Ďakujeme za zážitky, so všetkým sme boli nadmieru spokojní. Určite s vašou cestovkou niekam ešte vyrazíme
Katarína Hinková
Veľmi pekne ďakujem že som mohla cez vašu spoločnosť ísť.Bolo mi super, hlavne pani sprievodkyňa ktorá nás informovala o všetkom.Aj pani šoféri boli super.Ďakujem.Určite pôjdem aj nabudúce.môžem všetkým odporučiť.
Martina Vašová
S Cestovnou agenturou DAKA som bola na zajazde uz viackrat a som spokojna, nabuduce si ich vyberiem znova.
Gabriela
Ďakujem za krásne dva dni v Prahe. Teším sa s CK DAKA na ďalšie zájazdy.
Zuzana
Ďakujeme CK Daka, za skvelý, úžasný výlet Krakow - Osvienčim 19.10. Za jeden deň sme stihli maximum, čo sa dalo, to sme videli. Máme nádherné spomienky, pozdravujeme sprievodkynu a šoférov, prajeme vám ďalšich veľa spokojných klientov.
Jaroslav
Ďakujem bolo to super.
Dana
Včasný odchod, dobre zorganizované, plnohodnotný výklad počas jazdy, bezpečná jazda + bonus vyšlo nám počasie, spokojnosť, odporúčam
Zuzana
Veľká spokojnosť s týmto zájazdom. Príjemný hotel pri mori s krásnym bazénom. Určite odporúčam ísť mimo hlavnej sezóny.
Monika
Zájazd do Plitvíc bol super, prišli sme hneď ráno, nebolo veľa ľudí zo začiatku a času na prehliadku sme mali dostatok. Prechádzka v Záhrebe bola pekná a tiež sme mali veľa času na neho.
Gabriela
Zájazd výborne zorganizovaný, ústretoví šoféri aj sprievodkyňa.
Peter Kolenič
Zájazd bol super, sprievodkyňa bola výborná, program zaujímavý, určite pôjdeme aj inokedy.
Mária Čuláková
Výborne zorganizovaný zájazd na Plitvické jazerá. Veľmi milá a ochotná sprievodkyňa pani Alicka, milý vodič. Všetko prebehlo bez komplikácii, 100% spokojnosť. Ďakujeme.
Soňa Pietriková
Zájazd bol fajn, dozvedela som sa všetko, čo som potrebovala, autobus bol dobre vybavený, šofér ústretový a milý. Ubytovanie bolo priemerné, ale poloha pri mori bola plus. Benátky sú úžasne, ešte sa tam rada vrátim :)
Viera Čavrnochová
Ďakujem za krásne zážitky z poznávacieho zájazdu Rím-Vatikán. Teším sa na ďalšie poznávacie zájazdy s Vašou cestovkou.
Vladimír
Zájazd bol super. Odporúčam.
Agáta Mgr. Rajničová
Boli sme veľmi spokojní so sprievodcom, program bol trochu upravený, ale veľmi pestrý a prispôsobený všetkým klientom.
Miriama Žondová
Francúzsku Riviéru s cestovnou kanceláriou DAKA vrelo odporúčame a ešte sa tam určite vrátime.
Iveta Farská
Super zážitkový zájazd s príjemnými šoférmi a taktiež cestujúcimi, krásne podaný výklad histórie, príjemná sprievodkyňa Elka. Pre nás veľká spokojnosť a určite sa tešíme na ďalší zájazd s CK Daka.
Martin
Odporúčam každému, kto je nenásytný po informáciách a nových zážitkoch.
Alena Zemlova
S cestovnou kanceláriou DAKA som spokojná a teším sa na ďalšie zájazdy ktoré si vyberiem :-) dávam 5 hviezdičiek *****
Nikola Guliková
Zájazd sa nám veľmi páčil. Krásna príroda, prostredie a ten výhľad z orlieho hniezda nádhera. Vyšlo nám aj super počasie, čiže to len pridalo + k zájazdu. Sprievodkyňa milá, vtipná a mala výborne vedomosti. Autobusari taktiež super. Ak na ďalší zájazd tak len s CK daka. Odporúčam všetkými piatimi.
Tomáš Pustai
S DAKOU som bol už po niekoľkýkrát. Cena perfektná, autobusy moderné, sprievodcovia profesionálni.
Nikolas
Boli sme veľmi spokojní, vrelo odporúčame
Veronika
Tomuto zájazdu nemám čo vytknúť. Bolo výborne od samého začiatku až po koniec. ÚŽASNÁ sprievodkyňa p. Ruženka Pilarčíková sa o nás starala po celú dobu, všetko podrobne vysvetlila a ochotne poradila. Vybavila vstupy do Sagrady Familie, program prispôsobila a upravila tak, aby sme videli spievajúcu fontánu na kopci Montjuic, ktorá hrá iba niektoré dni. Som veľmi spokojná s Vašimi službami, opäť ste nesklamali. ĎAKUJEM ❤️
Janka
Boli sme na zájazde v Paríži, môžem len odporučiť, výborná sprievodkyňa, znalá, vodiči na profesionálnej úrovni, veľmi ústretoví. Program perfektný a pani Lydka ukázala ešte viac ako bolo v programe.
Ľubica Neuročná
Super sprievodkyňa Erika, šikovný pán vodič Andrej a program, ktorí som chcela vidieť. Hradný vrch s kostolom a krásnym výhľadom na Budapešť a nádherné počasie. Námestie republiky a Tropicarium som tiež ešte nevidela, takže som si všetko pohodlne pozrela a od Eriky sa nové skutočnosti dozvedela. Ďakujem
Mária
Bola som spokojná so zájazdom do Budapešti
Annamária Vargová
Ďakujeme za všetko, bolo to úžasné!
Judita Oravcová
Bol to môj prvý zájazd s CK DAKA. Som veľmi spokojná, všetko bolo podľa harmonogramu. Pán Ŕíha je neskutočne milý a ochotný človek a v neposlednom rade super sprievodca.
Erika
Odporúčam cestovať s CK DAKA. Od objednania zájazdu až po návrat domov bez problémov
Michaela Pecháčková
Výlet Viedeň očami detí perfektný. Deň plne využitý, veľká spokojnosť ohľadne programu, deťom sa veľmi páčilo. Určite pôjdeme aj na iné výlety. Ďakujeme :-)
Anton
Veľmi dobre zorganizovaný poznávací program pre Jordánsko s výbornou našou sprievodkyňou i domácim sprievodcom. Vrelo doporučujem ak chcete rýchlo a dobre spoznať Jordánsko.
Marián
Veľká spokojnosť z vašou cestovnou kanceláriou DAKA bol tri krát na na zájazde, tri krát veľká spokojnosť, lebo spomienky zo života čo si zažil na zájazde nikdy nezabudneš. Teším sa na ďalšie stretnutia z cestovnou kanceláriou DAKA
Alžbeta Krajčovičová
Zájazd do Bellarie (Rimini) v Taliansku sa nám páčil, so službami s CK Daka sme boli spokojní. Nabudúce by sme radi išli do Chorvátska.
Miriam Januchová
Veľká spokojnosť s poznávacím zájazdom do Tropicária v Budapešti. Výborný sprievodca, pútavá prezentácia histórie Budapešti, dochvíľnosť a výborná organizácia zájazdu.
Lenka
So zájazdom som bola veľmi spokojná. Videla som všetko, čo cestovná kancelária ponúkala v danej lokalite. Ďakujem za profesionálny a ľudský prístup pani delegátke Zuzke. Určite budem s CK Daka cestovať a spoznávať ďalšie krajiny.
Veronika Psotová
Zajazd do Florencie bol perfektny, urcite ho odporucam kazdemu kto nad nim uvazuje. Cena mi pride primerana priam az nizka na tie krasy co clovek uvidi a zazitky ktore zazije. S CK Daka cestujem pravidelne, zatial som bola vzdy maximalne spokojna. Specialne by som sa chcela podakovat panovi sprievodcovi Ing. Petrovi Šperkovi, za skvely vyklad, vzdy dobre naladeny ochotny pomoct a super clen do partie. Uz len koli nemu by som si zajazd znovu zakupila verim, ze ho este ako sprievodcu stretneme a pokecame.
Tatiana Škriečková
Zájazd do Paríža a Versailles, ktorý som absolvovala hodnotím veľmi kladne, prevýšil moje očakávania i vďaka profesionálnemu prístupu p . sprievodkyne Marcelky a oboch vodičov. Čas strávený na zájazde bol maximálne využitý, vhodne zvolený program, všetko do detailov zorganizované. Vrele odporúčam, určite v budúcnosti plánujem i ďalšie poznávacie zájazdy cez CK DAKA.
Alena Podolanová
S CK DAKA sme boli už na viacerých zájazdoch a vždy sme boli veľmi spokojní so všetkými službami od zaslania pokynov, cez organizáciu zájazdu až po ukončenie výletu. Určite odporúčam cestovať s touto CK.
Denisa Štefancová Duľová
Zájazd bol super, páčil sa nám :)
Katarína Šípková
Ďakujem za veľmi príjemný a profesionálny prístup našej delegátky ERIKY a za skvelý výlet v krásnej Budapešti. Videli sme toho naozaj dosť, ale ja by som uvítala aj pobyt v SPA. To mi tam chýbalo. Kľudne by som uvítala aj viac pamiatok. Druhý deň bol už voľnejší. Bolo viac voľna. V každom prípade sa mi veľmi výlet páčil. Doporučujem. Budapešť je nádherná a určite stojí za to sa tam ísť pozrieť .Neľutujem, že som si vybrala práve DAKA Cestovnú kanceláriu. Určite to nebol môj prvý a posledný pobyt, práve naopak! Ešte raz ďakujem za úžasný víkend. Stalo to za to!
Antónia
Super poznávací zájazd do Barcelony na 4 dni s bohatým programom. Veľká vďaka patrí p. sprievodkyni Ružene Pilarčíkovej nielen za pútavý výklad o histórii Katalánska, o pamiatkach Barcelony, ale aj za starostlivosť o nás a snahu vždy pomôcť. Nevýhodou trochu bolo, že hotel je pri rušnej ceste, ale po celom dni sme chodili na hotel unavení, takže nám to nakoniec ani nevadilo.
Dominika Pokorná
Zájazd sa vydaril. Sprievodca, šoféri a všetko bolo super. A keď sa k tomu pridalo perfektné počasie (krásne slnečné) na Mont Blancu, čo iné si človek môže priať. Potom tie výhľady sú na nezaplatenie.
Božena Rentková
So zájazdom som bola spokojná, prebiehal podľa programu uvedeného v ponuke, ďakujem, opäť pocestujem s vašou cestovnou kanceláriou na Betliar
D.Š.
Navštívili sme v termíne 26.07. - 30.07. zájazd do Bosny a Hercegoviny... Veľmi sa nám páčilo, navštívili sme krásne mestá Sarajevo, Mostar, Medžugorie, Kravické vodopády tie boli parádne, kúpanie na pláži v mestečku Neum sme si tiež užili. Ubytovanie na prespanie stačilo. Ale najviac chcem vyzdvihnúť našich skvelých šoférov Ľuboša a Ivana, poznali sme ich z predchádzajúcich zájazdov takže sme vedeli, že sme v dobrých rukách :). Spokojní sme boli aj so sprievodcom Jakubom B., šikovný mladý muž.. My sme s DAKOU boli viac krát na poznávacích zájazdoch a chystáme sa v tom pokračovať...ĎAKUJEME ♥
Alena Podolanová
S CK DAKA cestujem veľmi rada, už viac ako 10 krát som s nimi bola (Praha, Paríž, Rím, Budapešť, Viedeň ...). Majú zaujímavé výlety, výborných sprievodcov, prijateľné ceny. Organizačne dobre zabezpečené. Určite odporúčam.
Laura
So zájazdom som bola veľmi spokojná. Program a služby sprievodcu boli zaujímavé a prínosné. Uvítala by som lepší štandard ubytovania aj za vyššiu cenu zájazdu.
Erika Matkovičova
Poznávací zájazd do Osvienčimu a Krakova s cestovnou kanceláriou Daka bol super. Program, pani delegátka, ktorá bola veľmi skúsená a milá, šoféri, všetko bolo ako má byť ako vždy, keď idem s touto cestovkou, bola som s nimi už viac krát.
Eva