Referencie

Prečítajte si čo o nás hovoria naši klienti

Ondrej Novák
Zájazd BÉKĚSCSABA bol super, tak ako pred rokom, budúci rok idem znovu ......
Iveta
sprievodkyňa bola super
Michaela Repaská
Zájazd do Bosny a Hercegoviny bol veľmi kvalitný, za krátky čas sme toho dosť videli a aj si oddýchli pri mori, na október bolo naozaj veľmi dobré počasie vhodne aj na kúpanie. Veľmi pekne ďakujem aj sprievodcovi p. Jakubovi B. za jeho odborné znalosti o krajine a milý prístup počas celého zájazdu. Určite sa ešte s Vašou CK niekam vyberiem.
Andrea Petrušová
Výborný zájazd do Toskánska, delegátka úžasná, vedela program prispôsobiť každému a ešte aj počasiu. Bolo to fakt super - najmä pre tých, čo nechcú už nič riešiť a len si užívať. Hotel uprostred viníc bol TOP :)
Janka Šimčáková
Zájazd splnil moje očakávania, sprievodkyňa bola perfektná, milá a vtipná ❤️
Irena
Výlet odporúčam pre každého. Koncentračný tábor by mali ľudia navštíviť "povinne", nech vedia čo sa dialo.
Mgr. Renáta Cipárová
Super zájazd! V Prahe sa nám veľmi páčilo. Boli sme veľmi spokojné. Mali sme super sprievodkyňu, ubytovanie. Sme veľmi radi, že sme si vybrali práve Vašu cestovnú kanceláriu. Ďakujeme za krásne zážitky!!! Prajeme veľa spokojných klientov!!!
Veronika Bahnová
Disneyland a Paríž boli pre mňa a dcéru nezabudnuteľný zážitok. Odporúčam, všetko prebehlo v poriadku a máme plno zážitkov.
Ľubomír Kendera
So službami CK DAKA som bol veľmi spokojný, čo do organizačnej kvality a aj čo sa týka našej pani sprievodkyne. 100% spokojnosť.
Marta I.
Zájazd CK DAKA v dňoch 9. až 13.10.2019 v Ríme bol vynikajúco pripravený i realizovaný aj s jeho perfektnou a fundovanou sprievodkyňou Elenou Ewiakovou. Proste nemal chybu. Bol to obrovský kultúrny zážitok! Marta
Ľudovít Tinák
Ďakujeme CK dáka za príjemnú dovolenku v Chorvátsku. Vrelo odporúčam. Ste super, ďakujeme.
Alena
So zájazdom som bola spokojná, hlavne by som poďakovala pani sprievodkyni Peschlovej za profesionálny prístup a výklad k jednotlivým pamiatkam.
Jana
So službami a ponukou som spokojná a cestovnú kanceláriu odporúčam.
Ivan Bieleš
Naša prvá cesta s CK DAKA splnila naše očakávania. Tak z výberu navštívených miest, ako aj ubytovaním, dostupnosťou a pohodlným presunom na konkrétne miesta zájazdu, ako aj s profesionálnym a ľudským prístupom sprievodkyne pani Gizely S. . Svoj podiel na našej spokojnosti majú i vodiči autobusu, páni Michal a Peter... Ďakujeme za krásne chvíle, plné nových zážitkov a poznatkov.
Nikoletta Vörösová
Škótsko predčilo moje očakávania. Neviem, či ma viac očaril Edinburg alebo nádherná vysočina, cez ktorú sme prechádzali k jazeru Lochness. A pán Martin Č. bol vynikajúcim sprievodcom, okrem výkladov o krásnych pamiatkach Edinburgu nešetril ani rôznymi príbehmi a vlastnými skúsenosťami zo života v Škótsku. Zájazd pod jeho vedením bol skvelým zážitkom. Rozhodne odporúčam.
Maja
Skvelý zájazd, bohatý na dojmy a zážitky!Úprimný obdiv patrí sprievodkyni pani Marcelke, ktorá nás zasvätene previedla krásami Provensálska, ktorá šikovne dokázala vybaviť vstup aj do masovo obliehaných objektov a napriek časovo náročnému programu nestrácala trpezlivosť a láskavý úsmev.K úspechu zájazdu významne prispeli obaja vodiči autobusu, svojou skúsenou jazdou nám umožnili uvidieť zaujímavosti, ku ktorým by sme inak ťažko dostali. Maja
Dagmar Kupcová
Bola som maximálne spokojná s profesionálnym prístupom pána vodiča Peťa, Michala a pani delegátky Marcelky. 5-dňový zájazd bol perfektne zorganizovaný a videli sme tie najkrajšie mestečká na Francúzskej riviére: Nice, Cannes, Monako a Monte Carlo. Ďakujem.
Anna
Dobra organizácia, so super sprievodcom. Odporúčam!
Jana Homolová
Prijateľná cena, krásne miesto, pekné ubytovanie a kľud, čisté more, milí domáci, zaujímavé mestečko Pag, čo treba viac?
Marek Bartovic
Kvalitne zrealizovaný zájazd. Rýchle a pohodlné objednanie zájazdu len online, bez nutnosti niečo tlačiť, s online platbou, vybavené cez mobil. Presuny bez problémov. Čistý rekonštruovaný hotel vzhľadom na cenu zájazdu nad očakávania. Zaujímavé fakultatívne výlety. Dobrá delegátka.
Jozef
Plná spokojnosť s programom zájazdu a vynikajúca sprievodkyňa so znalosťou histórie, výborný výklad k navštíveným pamiatkam.
Gabriela Bukovčanová
Veľmi vydarený zájazd, bohatý program, výborná sprievodkyňa, ešte aj počasie nám prialo v očarujúcom Paríži.
Renáta Póčová
Zájazd do Paríža bol veľmi dobrý, skvele vystavaný program, vynikajúca sprievodkyňa a skvelí šoféri. Určite by som si to zopakovala.
Natália Tereňová
S cestovnou kanceláriou DAKA som bola spokojná, splnila moje očakávania a som rada, že som spoznala toto krásne miesto vďaka Vám. S úctou Tereňová Natália.
Jarmila
Ďakujem pekne za nádherný zážitok v Paríži, za mnoho krásnych miest. Ochotní a milí šoféri, fundovaný výklad sprievodkyne Jitky prispeli k super zážitku, ktorý bude dlho rezonovať. Paríž je krásny a program bol úplne super.
Michal
Zájazd na Plitvické jazerá bol super, ponúkol zaujímavý program, a benefit bol že počas jedného zájazdu sme videli aj Plitvické jazerá aj Zagreb.
Soňa Šimončičová
So zájazdom sme boli ja a aj moje dcéry veľmi spokojné. Najviac sa nám páčil podrobný, zaujímavý a pútavý výklad pani sprievodkyne. Cestu nám spríjemňovali veselí šoféri. Ďakujeme za krásny a nezabudnuteľný zážitok.
Alena
Program zájazdu veľmi dobre vystavaný - v podstate za 4 dni to hlavné z Jeruzalema a potešilo aj tých pár hodín pri Mŕtvom mori. Vďaka patrí hlavne sprievodkyni Ľubke Tomaštíkovej nielen za jej "sprievodcovanie" :-) ale aj za jej ochotu, trpezlivosť, milý a ľudský prístup.
Tatiana Sklárčiková
S cestovnou kanceláriou určite pôjdeme na ďalšiu dovolenku. Vynikajúci šoféri a sprievodca, zažili sme krásny výlet, plný zážitkov. Ďakujeme.
Marcela
Najväčším benefitom počas celej cesty boli šoféri Janko a Lacko, ktorí nám vtipnými poznámkami spríjemňovali chvíle. Ľudskosť ešte nevymrela.
Vladimír Duboš
Perfektný zájazd. Veľa toho bolo k videniu. Nádherné mestá, pamiatky, vyhliadky atď. a k tomu ešte dostatok času sa vykúpať v krásnom azúrovo modrom mori. Každému odporúčam.
Michaela Lacová
Zájazd super, znalosti sprievodkyne super. Keďže to bola návšteva koncentračného tábora Osvienčim, má byť jednoznačme uvedené , že sa ešte dopláca 15 eur za vstup
Renáta Bartková
Zájazd do Paríža vďaka profesionalite sprievodkyne a profesionalite vodičov hodnotím kladne.
Dana Kurucová
Cestovanie s Daka - boli sme prvý krát s Vami boli sme spokojní, po 30 rokoch sme zmenili cestovku, trošku obavy boli, ale všetko dopadlo veľmi dobre.
Oliver Kluch
Kaštieľ Betliar s parkom aj Ochtinská aragonitová jaskyňa (UNESCO) sú krásne miesta. Bol to pekný zájazd, kvalitní a milí sprievodcovia, som veľmi spokojný. Ďakujem CK DAKA.
Jarmila Zelková
Super zájazd.
Eva Cavarova
Všetko bolo super, musím pochváliť šoférov autobusu, ubytovanie, stravu a v neposlednom rade destináciu. Na rok určite opäť využijem Vaše služby.
Lucia Svitkova
Zájazd sa nám páčil.
Mária
Bola som spokojná so zájazdom do Budapešti
Ema Eliašová
So zájazdom do Provensálska som veľmi spokojná. Autobus mal všetko čo sme potrebovali, páni šoféri boli veľmi milí a prívetiví. Osobitne chcem spomenúť našu skvelú sprievodkyňu pani Martu Dolinskú. Jej prístup bol profesionálny a zároveň priateľský. Každé miesto, ktoré sme navštívili sme videli aj jej očami. Určite túto cestovnú kanceláriu odporúčam.
Miroslava
Kúpele boli úplne top. Sprievodca super. Autobus bol nepohodlný
Naďa
Všetko bolo supeeer
Alena Zemlova
S cestovnou kanceláriou DAKA som spokojná a teším sa na ďalšie zájazdy ktoré si vyberiem :-) dávam 5 hviezdičiek *****
Igor Michalec
Dovolenka bola skvelá jedinečna perfektná dovolenka najlepšia dovolenka v mojom živote.
Katarína Sadlowska
Prijateľná cena zájazdu, skvelé organizačné a vedomostné schopnosti delegátky. Milá pani, ktorá mala všetko výborne zorganizované. Krásne mesto. Určite Daku ešte oslovíme.
Monika Balázsová
So zájazdom som bola veľmi spokojná. Šoféri na 100% spoľahliví, milí. Takisto sprievodkyňa Natália trpezlivá, podala všetky potrebné informácie. Taliansko sa stalo vďaka CK DAKA mojou srdcovkou. Ďakujeme.
Daniel Kubalík
Skvelý zájazd, úžasný sprievodca a plno nových a dobre podaných informácii.
Jana Potancokova
Bola som veľmi spokojná aj so sprievodcom.
Alena Kramarová
Sme úplne spokojný. Výborná spriedkyňa❤️ Strašné veľa veci vie spríjemnila nám cestu rozprávaním o minulom živote. Mala by naďalej robiť to čo robí pretože jej to sedí. Dufam že keď znovu pôjdem niekam tak by som sa tešila keby bola práve pani Dagmar našou sprievodkyňou. Ďakujeme❤️❤️
Eva
S víkendovým poznávacím zájazdom do Krakowa (v máji 2023) sme boli veľmi spokojní. Delegátka Katka B. mala rozsiahle vedomosti o kultúre, prostredí, pomeroch, pamiatkach, operatívne vedela reagovať na potreby / otázky / požiadavky klientov. Ubytovanie v Ibis hoteloch spĺňa bežný standard (čistá izba, raňajky švédske stoly, takmer v centre - pár minút pešo). Výhodou je nástup do autobusu v rôznych mestách (BA, TT, PN, TN..). CK poslala vopred pokyny, zájazd prebehol podľa programu. Doporučujem CK DAKA.
Jana Ivančíková
S touto cestovkou sme bolí viac krát a nikdy nesklamali. Sme spokojní.
Mária Bartošová
S DAKA ideš bez starostí. Neriešiš cestu ani parkovanie.. V autobuse je dokonca WiFi aj USB nabíjačka, WC, kávovar, chladnička. Pospíš si, vodiči sú skúsení, vedia, kde zastaviť, aby sa dalo spraviť hygienu a najesť. Všetko máš s výkladom, hromadné vstupy lacnejšie. Stretneš nových ľudí . A za takú cenu, ako to kúpiš, to sám nedáš.
Ľubomír Kendera
Poznávací zájazd bol podľa mojich očakávaní, bol to už môj tretí poznávací zájazd s CK DAKA. Hodnotím ich pozitívne. Ďalšie poznávacie zájazdy budem riešiť taktiež cez CK DAKA.
Ján Pachinger
Jednoznačne odporúčam cestovnú kanceláriu Daka, absolvovali sme týždňový pobyt v Chorvátsku, presnejšie ostrov Pag, ubytovanie skvelé, jedlo taktiež, majiteľ Ivan jeden úžasný človek, odchod bol veľmi ťažký keďže tam bolo tak super, jednoznačne sa tam musím jedného dňa vrátiť, ďakujem za všetko.
Emília Matušková
Zájazd bol skvelý, ubytovanie a strava vynikajúca. Delegát Ivan nemal chybu. Bol ochotný, ku každému slušný, veselý, pohotovo riešil vzniknuté problémy.
Adriana Lukačiková
Absolvovala som jednodňový zájazd do Budapešti. Maximálna spokojnosť s komunikáciou CK DAKA pred zájazdom, rovnako s organizáciou a prístupom sprievodcu, aj vodiča počas zájazdu. Cenovo výhodný poznávací zájazd, spokojnosť. Jedine, čo by som zmenila, pridať ešte jedno nástupne miesto v Bratislave, pretože dopraviť sa MHD na začiatok Bratislavy /pri Zlatých pieskoch/ z opačného konca Bratislavy, trvá cez víkend , navyše v skorých ranných hodinách, viac, ako 1,5 hodiny. Eventualita dopravy taxíkom na nástupne miesto, by bola drahšia, ako cely zájazd dokopy. Určite ešte v budúcnosti využijem zájazdy z ponuky CK DAKA.
Jerguš Juran
Príjemne strávený čas, všetko prebehalo ako malo bez nejakých rušivých vplyvov. Vo všeobecnosti som spokojný so zájazdom aj programom, vďaka.
Natália Plačintárová
Vyborny poznavaci zajazd, vyborna sprievodkyna Marcelka, vela sme videli denne naslapali 15km:)
Zuzikoc
Ďakujeme za super poznávací zájazd do Paríža, bohatý program, skvelá sprievodkyňa Marcelka, jej odborný výklad, ochotu pomôcť a poradiť. Nabehali sme denne dosť km, ale o tom poznávací výlet je. Izby v hoteli boli malé, čisté ale každý deň upratané, raňajky rovnaké každý deň /sladké /, bol to náš druhý zájazd z vašou CK a určite nie posledný ?
Ľubica
Boli sme prvý krát, odniesli sme si veľa krásnych zážitkov, stretli super ľudí, boli sme dobrá partia. Paríž je naozaj nádherné miesto ❤ Určite sa v najbližšej dobe vyberieme opäť niekde. Poznávací zájazd Paríž odporúčam všetkým. Bohatý program, kvalitné vedomosti sprievodkyne, super ubytovanie aj pohodlný autobus. Za tie 3 dni sme videli veľa. Plavba po rieke Seina - skvelý zážitok. Paríž treba skrátka zažiť ❤ - zážitky na celý život ❤. Skvela sprievodkyňa Nela Biedermannova ktorá mi veľmi pomohla a zohnala lístok do Versailles za čo som jej veľmi vďačná .Zájazd bol nádherný.
Anna Bodnárová
Celý zájazd bol vynikajúci, sprievodkyňa pani Marta a potom aj pani Hanka super... A ešte aj počasie nám super vyšlo...
Jana Kalmankova
Zajazd autobusovy Paríž, 25.9-29.9.2019, super zážitok, vybavene cez internet, jednoducho, lahko.
Silvia Dolníková
Bol to vynikajúci zájazd a s cestovnou kanceláriou som bola max spokojná. Odporúčam ju.
Maria Majzúnová
Zase úžasný výlet s deťmi. Celé roky cestujeme s Dakou, nemenili by sme.
Jaroslav
Ďakujem bolo to super.
Lýdia Šedíková
Poznávačka Škótsko vrelo odporúčam. Všetko prebehlo perfektne. CK DAKA jednanie bez najmenšieho problému. Sprievodca Martin Č., bol neskutočný profesionál. A Škótsko je prenádherné, rada sa tam vrátim. Môžem len odporúčať. Ďakujeme Lýdia a Romanka z Prievidze.
Iveta
Poznávací zájazd Paríž odporúčam všetkým. Bohatý program, kvalitné vedomosti sprievodkyne, super ubytovanie aj pohodlný autobus. Za tie 3 dni sme videli veľa. Plavba po rieke Seina - skvelý zážitok. Paríž treba skrátka zažiť ❤ - zážitky na celý život ❤.
Eva Záhumenská
Perfektný zájazd so skúseným sprievodcom, všetko bežalo ako hodinky podľa harmonogramu. Odporúčam a teším sa na ďalší zájazd.
Eva Špániková
Desať z desiatich pre sprievodcu Milana.
Ján Hanuštiak
Vynikajúci zájazd, sprievodkyňa. Odporúčam na 100 %.
Iveta
Zájazd do Medžugoria s CK DAKA bol skvelý a zo srdca ďakujem úžasnej pani sprievodkyni pani Janke Domanic za úžasný zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem.
Júlia
Výlet som dostala ako darček, milým doplnkom bola sprievodkyňa a ukážkové počasie.
Jarmila
Bol to veľmi zaujímavý poznávací výlet do Prahy z perfektnou sprievodkyňou pani Alicou
Maria Majzúnová
Veľmi radi cestujeme s cestovnou kanceláriou Daka. Príjemní a milí zamestnanci, ochotní poradiť a pomôcť. Sprievodca, šoféri, autobusy, všetko top.
Iveta Šinálová
Ďakujem za krásny zájazd Rím - Vatikán v dňoch 18.05.2022 do 22.05.2022. Bola som veľmi spokojná. Už teraz sa teším na ďalší pobyt. Ďakujem a prajem celému pracovnému kolektívu veľa spokojných klientov.
Beátka Žilinková
Zájazd s CK - Betliar, Ochtinská aragonitová jaskyňa - 24.9. 2023: - výber lokalít zájazdu bol výborný a zaujímavý - prístup sprievodcu a šoférov autobusu bol profesionálny - riešenie akcie bolo pružné, operatívne a bezproblémové - atmosféra v autobuse a počas prehliadok bola pohodová počas celého zájazdu
Katarina
Zájazd splnil moje očakávania.
Margaréta
Páči sa mi CK Daka, boli ústretoví, ochotní, všetko poriešili, čo bolo treba.
Zuzana Formelová
Super zájazd, super páni šoféri ,ďakujeme za pekne prežitý víkend :) veľká spokojnosť
Jakub
Veľmi som bol spokojný so zájazdom aj s cestovnou kanceláriou DAKA
Adriana Barteková
Dobrá cena, príjemná sprievodkyňa.
Simona
Som nesmierne vďačná za úžasné narodeniny strávené v jesennom Paríži :) Vynikajúcu atmosféru nevytvoril len samotný Paríž, ale aj skvelá skupina ľudí, šikovná sprievodkyňa a fantastickí páni šoféri. Za tak krátky čas sme toho videli fakt hojne a plavba po Seine spolu s výhľadom z Eiffelovky boli pre mňa osobne TOPKY! Takže ešte raz veľké Ďakujem!!
Nataša Regendová
Úžasný výlet do Paríža, perfektná organizácia, všetko pekne zabezpečené, doprava, ubytovanie... Veľké ďakujem p. sprievodkyni Elenke za jej prístup a vedomosti. Boli sme na viacerých Vašich výletoch, tento bol naj. Pre nás krásny rodinný výlet.
Mária Luptaková
Program zájazdu výborný, fantasticky pripravená sprievodkyňa. Zájazd hodnotím na výbornú.
Erika Pipova
Veľmi sme boli spokojní, ďakujeme Vám.
Jarmila Tomečková
Ďakujem za príjemný deň vo Viedni.
Katarína Š.
Odporúčam, maximálna spokojnosť :)
Jozef Ďurika
Ďakujem cestovnej kancelárii DAKA za super zájazd do Paríža. Autobus super, hotel super, sprievodkyňa úžasná, vrelo odporúčam.
Dáša
Veľmi oceňujem zájazd, cesta bezpečná, šoféri ústretoví, ubytovanie priamo pri mori, výlety výborné. Veľmi rada sa vrátim opäť.
Lenka Ščasná
Zájazd hodnotím veľmi pozitívne, ubytovanie v hoteli bolo na veľmi dobrej úrovni, ako aj služby hotela. Najväčším prínosom tohto zájazdu bola pani sprievodkyňa Dagmar, ktorá má neskutočné vedomosti a veľmi nás obohatila o nové poznatky. Ďakujeme a tešíme sa na ďaľší zájazd cez vašu CK.
Anna Jurčová
Výlet do Ríma hodnotíme pozitívne. Sme radi, že sme mali príležitosť vidieť krásy Ríma, Vatikánu a celkovo celého mesta. Sme radi, že sme spoznali nových ľudí. Ďakujeme za veľký zážitok. Ak bude príležitosť, tešíme sa na Vás opäť.
Iveta Furmaníková
So zájazdom Čarovný Hallstatt a Sisi do Rakúska sme boli spokojní, páčilo sa nám. Počasie nám vyšlo. Na budúce pôjdeme znova s C.K. Daka
Kristína Vrláková
Veľmi pekný zájazd. Dokonca nám aj nasnežilo, tak to malo pravú predvianočnú atmosféru.
Kristina
Uzasny vylet, boli sme 15 - 16. 4. 2017, skvele zorganizovany, skvela sprievodkyna, naozaj odporucam :)
Marcel Konvička
Veľmi krásny výlet do Plitvic sme mali 2.9., počasie vyšlo na jednotku, aj sprievodkyňa Daniela V. je super, veľmi ochotná, milá pani s veľkým prehľadom a množstvom informácií.
Anežka Čontošfalská
Bola som s Vašou kanceláriou viackrát a nesklamali ste. Som spokojná aj sprievodkyne sú sčítané a milé.
Michaela Uhríková
Zájazd do Paríža odporúčam všetkými desiatimi. Program bol síce náročný, no vďaka tomu sme videli všetko čo by mal človek v Paríži vidieť a možno ešte aj viac. Nádherné miesto kam sa určite ešte raz chcem vrátiť. Všetko bolo perfektné, či šoféri, sprievodca a jeho odborný výklad, ubytovanie a dokonca aj počasie nám vyšlo. Odporúčam navštíviť všetky pamiatky, ktoré je možné počas programu navštíviť a určite dať na rady sprievodcu a samozrejme zobrať pohodlnú obuv, lebo tých krokov a kilometrov nie je veru malo :D ... Ak ste trocha odvážni, určite zostaňte aspoň jeden deň po programe v meste a pozrite si nočný Paríž, stojí to za to. Neskutočný pohľad na vysvietenú Eiffelovku alebo Louver, preplnené bary či už v centre alebo popri rieke. Cesta na hotel cez Uber a dá sa povedať, že na Paríž len za pár eur. Ďakujeme za nezabudnuteľný a nádherný zážitok
Jan Kuruc
Celková organizácia zájazdu super. Vodiči presne vedeli kam treba ísť (to tam boli prví krát). Sprievodkyňa zájazdu porozprávala všetko čo sa jej podarilo zistiť o pamiatkach a majiteľoch. Boli sme už tretí krát touto cestovkou, zatiaľ sme spokojní.
Katarína
Toskánsko krásna destinácia. Sprievodkyňa profesionálna, ústretová, veľká spokojnosť.
Lucia Schandl
Zájazd do Paríža bol aj vďaka pani sprievodkyni Marte D. a pánom šoférom úžasným zážitkom. Celkom určite sa ešte s DAKOU a pani Martou niekam vyberieme.
Katarína Bafiova
S cestovnou kanceláriou DAKA veľmi rada cestujem, vždy dobre zorganizovaný program, milí sprievodcovia a aj šoféri autobusu. Vrelo odporúčam.
Branislav
Bolo to na jednotku.
Linda Blahušiaková
So zájazdom som veľmi spokojná, behom pár dní som videla krásne miesta a pamiatky z Toskánska, od pani sprievodkyne som sa o daných miestach veľa dozvedela. S ubytovaním som bola taktiež spokojná a cesta bola vďaka šikovným šoférom bezpečná. :)
Lenka
Zájazd Paríž splnil naše očakávania, skvele zorganizovaný bohatý program, mali sme aj svoje voľno, čo bolo perfektné, p. ZUZANA bola strašne skvelá, príjemná, veľa sme sa dozvedeli, dúfam že dostanem ponuky na ďalšie zájazdy s ňou. Ďakujeme!
Jana Konivalová Durkajová
Maximálna spokojnosť.
Martina Chlebovičová
Ďakujem CK DAKA za skvelé zájazdy, ktoré som vďaka nej absolvovala... Všetko TOP!
Vojtech Bednárik
Super zajazd vďaka dvojici šoferov a delegátky Natalii všetko fungovalo na 100 percent. Ďakujeme.
Beáta Jančíková
Veľmi dobrá cestovná kancelária, určite ju využijeme aj v budúcnosti. Milá, skúsená delegátka, skúsení šoféri. Benátky sú nádherné a oplatí sa ich vidieť. Rovnako aj ostrovy Burano a Murano.
Nikoleta Pavlovičová
Krásny výlet.
Alena Podolanová
S CK DAKA cestujem veľmi rada, už viac ako 10 krát som s nimi bola (Praha, Paríž, Rím, Budapešť, Viedeň ...). Majú zaujímavé výlety, výborných sprievodcov, prijateľné ceny. Organizačne dobre zabezpečené. Určite odporúčam.
Martina Fabová
Plitvice úplne super, veľká spokojnosť nemám nič čo by som vytkla, na to aké malo byt počasie tak nám to vyšlo - slniečko, až v Záhrebe večer pršalo ale to nám už nevadilo, sprievodkyňa, autobus, vodič a šťastný skorý príchod domov úplne super za mňa ⭐⭐⭐⭐⭐.
Miriam
Zájazd bol veľmi dobre zorganizovaný. Pani sprievodkyňa bola veľmi milá, láskavá a ochotná. Program zájazdu bol výborný, splnil očakávania.
Monika Prieložná
Všetko super, hotel, záhrada, jedlo, pláž, more, nákupné možnosti, čistota, skvelý personál, delegát perfektný. Úžasná dovolenka :)
Silvia Snohová
Veľká spokojnosť.
Pavol
S programom zájazdu som bol spokojný. Sprievodca bol veľmi dobrý. Ubytovanie v hoteli bolo dobré a v centre mesta Miškolc.
Janka Šnircová
Max spokojnosť so službami, so sprievodcom aj s programom.
Jozef R.
Zúčastnil som sa 5 dňového leteckého zájazdu do Paríža. Zájazd splnil všetky moje očakávania. Jozef, Poprad
Jana Tomeková
Bola som veľmi spokojná. Krásny program. Sprievodkyňa výborná. Všetkým vrelo odporúčam. Ďakujem za úžasný výlet.
Zuzana Psotová
Chcem vyjadrit podakovanie skvelemu sprievodcovi Ing. Petrovi Šperkovi za vysoku odbornost, slusnost, vtip a jeho skvelu spolocnost!
Helena Domčeková
Cez CK DAKA sme boli už na 3 výlete. Na štvrtý sa chystáme v apríli. Všetky absolvované výlety boli úžasné, čo sa týka organizácie výletov, sprievodcov. Doteraz nás CK Daka nesklamala. Určite si ešte tento rok nejaké výlety vyberieme.
Štefan
Príjemná skúsenosť, odporúčam…ten kto si chce užiť pár dní, keď sa dá aj v súkromí s vlastným programom bez organizácie sprievodcu CK- treba ísť sem! Hotel a služby primerané cene, blízkosť pláže aj centra mesta, dobrá dostupnosť do prímestských lokalít autobusmi za účelom návštevy Aquaparku, múzeí a iných atrakcií mesta Rimini. Veľká vďaka patrí vodičom Petrovi a Zoltánovi za vynikajúcu organizáciu dopravy, dokonale nahradili aj delegátku, ktorá bola prítomná až na mieste pobytu a zvládli aj nepredvídané udalosti počas cesty… ďakujeme veľmi pekne.
Monika
Boli sme na Plitvických jazerách, cesta bola perfektná so skúseným a skvelým vodičom Miškom, nič ho nevyviedlo z miery, sprievodkyňa Zuzka sa vyzná v danej oblasti, pozná aj históriu aj súčasnosť, nič ju neprekvapilo. Proste skvelo zohratá dvojica. Určite by sme si výlet zopakovali, na Plitvických jazerách bolo nádherne. Už plánujeme ďalšie výlety s CK DAKA.
Beáta Flimelová
So zájazdom som bola spokojná, uvažujem aj s ďalšími zájazdami s CK DAKA.
Martin
Veľká spokojnosť s touto cestovnou kanceláriou, príjemný ľudia čo sa o nás starali. Splnené očakávania, vrelo doporučujem.
Miroslava Neubauerová
Vyjadrujem veľkú spokojnosť so službami, ktoré poskytla CK DAKA pri návšteve Wieliczky, Krakowa, Oswiecimu a Brezinky. Bohatý poznávací program, vďaka ktorému sme videli všetko najdôležitejšie a najpodstatnejšie. Dopravné služby, ubytovacie a stravovacie služby v hoteli sú na vysokej úrovni. Ďakujem.
Miriam Budošová
Super sprievodca, Viedeň krásna.
Marta Ďurčanská
Zájazd sa mi veľmi páčil, plánujem ho absolvovať v budúcom roku ešte raz.
Milena
Som spokojná. Krásny výlet. Dachstein, Hallstadt, Bad Ischl. Šikovná pani sprievodkyňa.
Kateřina
Zájazd bol výborný. Sprievodkyňa Ľubka s nami cestovala už od Viedne. Vždy dopredu povedala čo sa bude diať a tak sme cez kontrolu prechádzali bez problémov. Odporúčam. Nestratia sa v krajine ani tí čo neovládajú cudzí jazyk.
Dagmar Štípalová
S víkendovým kúpaním na ostrove Pag som bola spokojná, úžasné prostredie, čisté more, ponuka všetkého, na pláži sprchy, toalety, bary a reštaurácie, autobus ma trošku menší priestor na pohodlnejšie sedenie ale dalo sa to vydržať na túto cestu, bola som veľmi spokojná s prístupom šoférov, boli jednoducho úžasní.
Mária Penjaková, Ing.
Poznávací zájazd "Perly a skvosty Východného Slovenska". Vydarený a dobre pripravený program tohto zájazdu. Videla som pekné miesta a mestá kde som ešte nebola. Milý šofér, dobrá partia a vždy dobre pripravená a ústretová sprievodkyňa Marcela Korimová - to všetko dopomohlo k úplnej spokojnosti. A aj počasie nám prialo.
Milan Bača
Program zájazdu výborný. Nad moje očakávania. Litva, Lotyšsko, Estónsko sú nádherné krajiny. Vilnius, Riga, Tallinn krásne historické mestá. Sprievodca mal veľmi dobré znalosti o krajinách. Ubytovanie výborne. Vodiči autobusu profesionáli. A čo sa týka cesty, perfektne naplánované prestávky. Takže človek aj po dlhej ceste nebol unavený. Ďakujem za tento zájazd.
Jozef Lanža
Perfektný zájazd, s perfektnou sprievodkyňou. Ďakujem.
Martin Vozár
S výletom sme boli spokojní, doprava na úrovni, všetko bolo o.k. vrátane počasia a destinácie.
Vladimír Murko
Vaša internetová stránka je pekná, obsahuje veľa zaujímavých zájazdov do rôznych krajín a za prijateľné ceny.
Oľga Ondrusová
Zájazd sa mi páčil. Program bol bohatý a pestrý. Návšteva kultúrnych pamiatok sa striedala s poznávaním prírodných krás a zaujímavostí. Sprevádzala nás pani Marcela Korimová, ktorá svojimi vedomosťami, precíznosťou a prístupom umocnila dobrý dojem z príjemne strávených dní.
Mária Košinárová
Zájazd na Francúzsku riviéru bol pre mňa dokonalý. Navštívili sme nádherné miesta, každý deň sme sa kúpali na inej pláži, nakúpili sme výhodne v parfumérii Fragonard,.... Jednoducho, program bol pestrý a úplne mi vyhovoval, no a k tomu všetkému, keď sa pridá perfektná sprievodkyňa Marcelka a zábavní šoféri Šimon s Mariánom, tak máte nezabudnuteľný zážitok. Ďakujem :) :) :)
Ferenc Ambrus
Zúčastnil som sa dobre zorganizovaného a zabezpečeného zájazdu a pobytu do Florencie a Ríma. Každému odporúčam túto cestovnú kanceláriu!
Marek Tomčala
Som veľmi spokojný. Po niekoľkých rokoch kvalitne zorganizovaná dovolenka zo strany cestovnej kancelárie. Cítil som sa bezpečne. Ďakujem.
Michaela Repaská
Nádherný zážitkový zájazd, za 4 dni sme z Barcelony videli čo najviac ako sa dalo a ešte k tomu návšteva kláštora Montserrat. Veľkým bonusom je kvalitný a profesionálny sprievodca Jakub B., ktorý mal všetko veľmi dobre zorganizované a všetkým nám vybavil aj bezplatný vstup do Sagrada Família, ďakujeme aj za jeho skvelý odborný prístup a ochotu všetko riešiť tak aby bol každý z nás spokojný. Ubytovanie jednoduchšie, ale na prespatie stačilo. Odporúčam zájazd s Ck Daka a sprievodcu Jakuba B.
Eva
Krásny výlet v Plitviciach. Výborná sprievodkyňa. Šofér autobusu tiež skvelý. Bolo úžasne.
Monika Čupková
Bol to môj prvý poznávací zájazd autobusom a určite by som išla opäť. Sprievodkyňa bola úžasná. Vodiči boli milí a celkový dojem zo zájazdu ma príjemne prekvapil. Ďakujem.
Veronika Psotová
Zajazd do Florencie bol perfektny, urcite ho odporucam kazdemu kto nad nim uvazuje. Cena mi pride primerana priam az nizka na tie krasy co clovek uvidi a zazitky ktore zazije. S CK Daka cestujem pravidelne, zatial som bola vzdy maximalne spokojna. Specialne by som sa chcela podakovat panovi sprievodcovi Ing. Petrovi Šperkovi, za skvely vyklad, vzdy dobre naladeny ochotny pomoct a super clen do partie. Uz len koli nemu by som si zajazd znovu zakupila verim, ze ho este ako sprievodcu stretneme a pokecame.
Sylvia Paličková
Určite odporúčam, boli sme spokojní. Benátsky karneval treba zažiť.
oradean
Dakujeme za pekny poznavaci zajazd do Budapesti, pekne ubytovanie vyborne. Výlet sme si užili a so všetkým sme boli absolútne spokojní. Pani sprievodkyňa bola dokonale pripravená a jej výklad bol záživný. Na 100% pôjdeme opäť na nejaký výlet s touto cestovnou kanceláriou.
Monika
Skvelý zájazd, ktorý splnil naše očakávania. Ubytovanie bolo super, program úžasný a perfektne zorganizovaný. Srdečná vďaka patrí empatickej a milej sprievodkyni Janke Domic, ako aj za jej vedomosti s ktorými sa s nami podelila. Ďakujeme za krásne zážitky a radi sa tam opäť vrátime.
Ivan
Zájazd do Kampánie bol úžasný. Zažili sme veľa krásnych zážitkov. Jediné čo by som navrhoval zmeniť je čas odletu z večerného na ranný, nakoľko je zájazd vedený ako 4 dňový, ale večerným odletom sa jeden deň stráca
Jozef Brodzák
Zájazd prebiehal podľa našich predstáv a spokojnosti. Radi zostaneme s Vami v kontakte. Chceme oceniť profesionalitu sprievodkyni Zuzany. Najbližšie chceme s Vami navštíviť Švajčiarsko.
Veronika Valacsaiová
Bola som veľmi spokojná, milý sprievodca, šoféri tiež topka.
Dušan Černický
Prijemna cesta s dobrym vykladom sprievodcu a pracou vodica. Vyborny program . Hodnotenie zajazdu *****.
Diana Magyarová
Maximálna spokojnosť s celým výletom. Nie je čo vytknúť. Autobus pohodlný, nový, čistý. Pán šofér super, pani sprievodkyňa H. vynikajúca. Môžem len odporučiť.
Helena
Bola som spokojná. Vstupenky by sa mohli nakupovať spoločne.
Slavka Tepalová
Ďakujem ♥♥♥. DAKA je perfektná CK, už som bola s nimi v Ríme a v Osvienčime a teraz na Plitviciach.
Zuzana
Ďakujeme za krásny zájazd.
Alexander Šproch
Super služby, veľmi ústretová delegátka, hotel na pláži.
Marcela Račáková
Moja prvá dovolenka v Turecku a verím, že nie posledná.... Jedine s CK DAKA.
Martina
Chceli by sme sa poďakovať CK za výborné poskytnutie ubytovania, servis a že nám boli nápomocní. Určite s manželom pôjdeme aj nabudúce.
Peter Vančo
Bol to skvelý zájazd, videli sme takmer všetko čo sa dalo. Oplatilo sa a boli sme s mestom a prehliadkou veľmi spokojní.
Monika Rajnohová
Super cestovka, prijateľná cena. Určite ešte touto CK pôjdem opäť. :)
Ivan
zájazd splnil moje očakávanie všetko bolo perfektne zorganizované, perfektný sprievodca, ďakujeme.
Iveta Hanudelova
Ďakujeme CK DAKA a pani sprievodkyni za velmi prijemny zajazd na Cyprus aj s jeho historiou :) velmi sa nam pacilo
Jana Cabadajová
Bolo nám cťou stráviť nádherný čas v Barcelóne s profesionálnou a flexibilnou sprievodkyňou. Ďakujeme pani Ruženke za množstvo zaujímavých informácií, ktorými obohatila naše spoznávanie Barcelóny.
Daniel G
Rozhodovali sme sa, s kym by sme vycestovali a nakoniec sme zvolili CK DAKA, nelutujeme a odporucame aj ostatnym, skvela dovolenka so vsetkym, co k tomu patri, ďakujeme.
Jozef
Zájazd do Barcelony bol super. Cestovnú kanceláriu DAKA môžem odporučiť.
Terézia Szőkeová
Napriek horúčavám sa mi páčilo.
Karina
Dobrý zájazd :)
Roman
všetko bolo najsuper špica :-)
Soňa Vrablikova
Výborná sprievodkyňa Monika V., skúsení vodiči autobusu.
Renáta
Rím je neskutočne nádherný, určite ho ešte navštívim a dúfam že zase budem mať tú česť a bude nás sprevádzať pani Eva. ❤️
Magdaléna Baranyiová
Moja prvé cestovanie s DAKA, Budapešť poznám nakoľko tam býva moja rodina. Po xx rokoch som si oprášila spomienky, zažila som nezabudnuteľné zážitky v Tropikárium & Oceanárium. Určite sa vyberiem znova a opäť s DAKA.
František Janík
Dobre organizovaný zájazd.
Sandra
Veľmi pekný a akčný trip po Barcelone, videli sme všetky pamiatky, presun metrom zábava, časté rozchody na voľno, nekonečné chodenie, všade samé schody, príjemná svalovica na lýtkach
Anna
Absolvovala som 5-dňový zájazd autobusom do Paríža. Organizácia zájazdu bola na jednotku od objednania zájazdu až po návrat domov. Vodiči boli profesionálni a ochotní urobiť nám v autobuse raňajky, či večeru. Sprievodkyňa bola erudovaná, ukázala nám všetko, čo sa dalo za ten krátky čas stihnúť. Dokonca i niečo navyše, čo nebolo v programe zájazdu. Vyšlo nám i počasie. Zájazd vrelo odporúčam každému, kto túži vidieť Paríž. Pobudla by som tam kľudne i dlhšie. Určite sa do Paríža v budúcnosti vrátim a využijem aj ponuku iných poznávacích zájazdov CK DAKA.
Martina
Cesta bola dlhá, ale stálo to zato. Ostrov krásny. Môžeme len odporučiť.
Andrea Čiffáryová
Celý zájazd bol super, maximálna spokojnosť určite odporúčam... Cyprus je prekrásny a so sprievodkyňou Lenkou nezabudnuteľný... Určite sa sem ešte vrátim.
Lubomir Konečný
Pekný výlet každému doporučujem oplatí sa vidieť bolo super :)
Adriána Marcinčáková
Dobrý deň, vrátili sme sa z dovolenky z Turecka, na ktorú sme išli cez cestovnú kanceláriu DAKA. Keďže sme túto cestovku nepoznali, išli sme trochu s obavami. Ale veľmi, veľmi milo nás prekvapila a to rýchlosťou vybavenia, komunikáciou a službami od začiatku až po koniec dovolenky, vrátane služieb delegáta. Túto cestovku odporúčam všetkým. My určite jej služby využijeme aj v budúcnosti. Ešte raz ďakujeme za krásne strávené chvíle aj vďaka Vám.
Katarína Simkova
Veľmi pekný a na zážitky bohatý zájazd, Marcelka super sprievodca a veľmi zdatná a šikovná baba. Ďakujem za krásne zážitky.
Lýdia Zahradníková
Krásny výlet do Edinburghu s úžasným sprievodcom - Martin Č.. Toľko vedomostí a informácií o krajine a akým pútavým rozprávaním nás sprevádzal no klobúk dole, veľká VĎAKA Martin!!!! To bol excelentný zážitok.
Jana Horváthová
Dovolenka bola vynikajúca a naozaj sme si ju aj s dcérou užili. Vynikajúci relax.
Ľubomír
Zájazd na Plitvické jazerá a prehliadku centra Zagrebu prebehol v poriadku, odporúčam.
Oľga Fričová
Super strávený víkend so sprievodkyňou p.Katarínou, Wieliczka je úžasná, my sme ju mali navyše s bonusom v podobe poľskej sprievodkyne p. Renáty, v Krakowe nám chýbala len prehliadka hradu Wawel a Osvienčim by mal navštíviť aspoň raz v živote každý. Ubytovanie a raňajky výborné.
Helena
Dostali sme všetko čo ponúkala CK DAKA takže som spokojná.
Ondrej
Bol som veľmi spokojný. Určite budem aj budúcnosti cestovať cez vašu CK.
Žiškovci
Všetkým odporúčame poznávací zájazd do Istanbulu - krásne pamiatky, dobre zvolený program, vhodne umiestnený hotel ako bonus milá sprievodkyňa Erika a aj celá skupina. Boli sme druhý krát s cestovnou kanceláriou DAKA no dúfam, že nie posledný.
Lucia
Luxusné počasie, nabitý program, skvelá sprievodkyňa a spoľahliví šoféri = výborný zájazd.
Ján Kollár
Aj tento krát som bol s cestovnou kanceláriou DAKA, ako vždy veľmi spokojný. Wellness pobyt v Maďarsku naplnil plne očakávania. Môžem len odporúčať, kto ešte "váha". Pomer cena/kvalita zodpovedajúci.
Miroslava
Ďakujeme za ďalší úžasný zájazd, ktorý sme absolvovali v termíne 30.5.2023 - 4.6.2023 - Francúzske Lurdy a riviéra. Nezabudnuteľné a úžasné zážitky z cesty a pobytu na miestach, ktoré sme počas zájazdu navštívili. Profesionalita šoférov Michala a Pavla, profesionalita sprievodcu p. Popoviča prispeli k pohode a výbornej atmosfére počas celého zájazdu. Tešíme sa na ďalší zájazd. Ešte raz ďakujeme. Mirka a Vierka
Valeria Vikrutova
Najlepšia CK DAKA, za 20 rokov môjho cestovania k moru. Dobre organizovanie zájazdu. Presne podľa pokynov. Ďakujem Vám.
Anna Majerová
Je to veľmi dobrá cestovná kancelária.
Ingrid
Cestovná kancelária bohovská každý rok chodíme s vami a sme nesmierne spokojní, ďakujeme ❤️
Marek
Bol som s Daka aj na minulom zájazde aj teraz a pôjdem aj nabudúce úplne super
Gabriela
Ďakujem za pekný výlet na Pagu.
Renáta Krútilová
Zájazd odporúčam. Boli sme veľmi spokojný. Či už s prístupom CK DAKA, ale aj so samotnou dovolenkou, kde za menej peňazí sa dá vidieť aspoň na chvíľku krásne a teplučké more. Vhodné aj pre menšie deti, ktoré nemajú problém cestovať ako naša dcérka. Ďakujeme a pôjdeme s Vami aj nabudúce:-)
Ivanka V.
Zájazd do Paríža cez CK DAKA hodnotím veľmi pozitívne. Najviac vyzdvihujem pána sprievodcu (pán Peter) vďaka ktorému bol zájazd skvelý. Samozrejme všetky služby boli super, nebol s ničím problém. Veľká vďaka a určite pri nasledujúcom zájazde budem voliť túto cestovku.
Lucia Nemešová
Zájazd Viedeň očami detí bol skvelý. Deti a aj my dospelí sme si to veľmi užili. Zoo je úplne úžasná. Viedeň je krásna a určite sa sem ešte vrátime.
Ladislav
Aj nabudúce pôjdeme.
Jaroslav Matuš
Na zájazde s CK DAKA som sa zúčastnil 2x a využijem ich služby aj v budúcnosti.
Adriana Polakovičová
Dobrý Deň! Včera sme sa s priateľom vrátili z poznávacieho zájazdu v Provensálsku,no nedá mi nenapísať svoje hodnotenie z tohto pobytu. Sme 100% spokojní ,naozaj skvelý zájazd,nezabudnuteľný zážitok na celý život.Musím pochváliť našu milú pani sprievodkyňu Marcelku Korimovú ,ktorá bola veľmi ochotná, príjemná,ľudská a hlavne veľmi trpezlivá počas zájazdu. Organizácia zájazdu bola úplne bez problémov,super program presne podľa plánu.Veľká vďaka patrí aj skvelým pánom vodičom,ktorí boli veľmi priateľský a ktorí nás doviezli v bezpečí.Naozaj úprimný obdiv patrí sprievodkyni pani Marcelke za profesionalny prístup a fantastický zájazd. Naozaj veľká vďaka patrí CK Daka. Určite odporúčám každému,a dúfam že sa ešte v buducnosti stretneme. S pozdravom Polakovičová
Tomáš Holec
Ďakujeme za super zájazd, perfektný bohatý program, za tú cenu vidieť Sienu, Gimignano, Florenciu, Pisu sa skutočne oplatí. Úžasný sprievodca ktorý mal dobrý prístup a zodpovednosť za všetkých s prehladom gentlemena, vedomosti a výklad k histórií na jednotku. Na všetko bolo dostatok času, pamiatky, obed, ochutnávka vína, nákupy. Toľko obrazov, sôch, kostolov som v živote nevidel za 3 dni:) Galeria Ufizi to je bomba, špagety boli tiež dobré :) Doporučujeme! Autobus a šoféri takisto na jednotku, žiaden problém, všetko ako po masle. Ďakujeme! na zdravíčko :)
Andrej
So zájazdom som bol spokojný, výborný prístup delegátky, navštívili sme zaujímave miesta. Vzhľadom na neskorý odlet by som uvítal pobyt aspoň o deň dlhší.
Roman Lovich
Bol spokojný.
Milena Furindová
Zájazd do Bosny a Hercegoviny bol tematicky aj organizačne výborný. Je naozaj zaujímavé spoznať túto krajinu. Prírodné krásy, história, spolunažívanie viacerých kultúr. Navštívili sme Sarajevo, Mostar, Medžugorie, vodopády Kravica a posledný deň sme strávili pri mori v stredisku Neum. Sprievodca Jakub bol výborný. Dostali sme množstvo informácií o krajine, histórii, prírodných zaujímavostiach. V každom meste nás vždy povodil po všetkých zaujímavostiach, kde sme dostali vždy zaujímavé informácie. Odporučil nám aj kde robiť nákupy, kde sa dá dobre najesť, odporučil miestne špeciality. Po spoločnej prechádzke bol dostatok osobného voľna na individuálne záujmy. Tento zájazd určite odporúčam.
Jana Stančeková
Za pár dní sa dá toho zažiť naozaj veľa. Úžasný zážitok z Paríža. Plavba loďou a výhľad z najvyššieho poschodia Eiffelovky bol perfektný. Super šoféri a sprievodkyňa na 1*. Teším sa na ďalšie poznávanie :- )
Csaba Szmrecsányi
Super zájazd, plnohodnotný. Všetko sme si pozreli čo sa len dalo. Časový harmonogram bol dobre nastavený. Podobné zážitky na Balkáne sa oplatia...
Anastázia
Práve sme absolvovali fantastickú dovolenku na Zakythose. Všetko bolo na 1. Sme veľmi spokojní. Strava, ubytovanie, more..... najmä CENA!!! :) Ako sa hovorí: ,, za málo peňazí veľa muziky!" Vlani sme boli s vami na Cypre, rovnako bolo fantasticky. CK DAKA, ste super!!! Určite s vami počítame aj nabudúce:)
Miroslav
Boli sme s Vašou Cestovnou kanceláriou na tomto zájazde a môžeme odporučiť, spokojnosť s poskytnutím služieb, žiadny problém nenastal. Skvelé miesto. Dovolenku sme si užili. Ďakujeme :)
Ľubica Mičková
V termíne 07.10. až 08.10. som bola na zájazde v Prahe. Bola som veľmi spokojná. Veľké poďakovanie patrí našej sprievodkyni Anne za jej výklad plný zaujímavých informácií. A taktiež ďakujem pánovi šoférovi, ktorý nás bezpečne dopravil do Prahy a aj späť domov. Ďakujem.
Ludmila Hanková
Ďakujem za krásny zájazd do Ríma, som nadšená z historických pamiatok a krásneho mesta a spokojná zo starostlivosťou pani sprievodkyne Evy Mrvovej o našu zájazdovú skupinu. Bolo pre mňa radosť počúvať jej sprevádzanie, dala nám množstvo informácií, veľmi zaujímavo a vtipne podaných. Páni šoféri Dmitro a Janko jazdili bezpečne a boli príjemní a ochotní. Mali sme šťastie nielen na personál, ale aj na príjemné a slnečné počasie. Za mňa absolútna spokojnosť. Rada sa k vám opäť vrátim a absolvujem s vami ďalšie zájazdy, keď som vás už konečne objavila :-).
Ľubica
v termíne od 2.6.2023 do 4.06.2023 som bola na zájazde Plitvické jazerá . Zájazd bol zorganizovaný veľmi dobre. Pani sprievodkyňa Katka a pán šofér Michal boli skvelí. Ďakujem
Zuzana Voreková
So zájazdom som bola spokojná, nemám mu čo vytknúť.
Viera Popluhárová
Nádherný výlet do Benátskej lagúny, výborný autobus + vodič, výborná sprievodkyňa p. Evka, ubytovanie nad očakávanie výborné. Kto hľadá niečo na spoznanie a oddych treba ísť.Veľké ďakujem CK Daka.
Jana Jaklová
Všetko bolo super.
Alena
Veľmi dobre zorganizovaný zájazd fajn ľudia, viem iba vrelo odporučiť.
Jana Steinerová
Pekný zájazd, pohotová, akčná a milá sprievodkyňa, vodiči super.
Zuzana Formelová
Super dovolenka, pekné prostredie, super sprievodca aj personál, odporúčam.
Michaela
Ďakujem za krásne zážitky, sprievodkyňa Nelka bola úžasná a taktiež aj obidvaja vodiči, ktorí boli skvelí :)
Katarína Lisičanová
Najlepšia dovolenka...
Renáta Hudecová
Zájazd za prijateľnú cenu, bohatý program, ubytovanie pekné.
Daniela
Zájazd do Maďarska bol super oddych a jaskynné kúpele perfekt !!!
Mária
Zájazd bol pohodový, presne ako sme si želali. Dostatok času žiadne stresy. Bol to pekný zážitkový zájazd.
Lýdia Mišanková
Spokojnosť s ubytovaním, prístupom personálu, stravou a službami delegátky CK pani Jitky. Krásne prostredie a pláž, kľud a oddych. Určite by som si zájazd zopakovala.
Natália Bali
So zájazdom som bola veľmi spokojná. Ďakujem CK Daka za skvelé zážitky.
Monika Prokopová
Výborné víkendové kúpanie v Chorvátsku, šoféri nás bezpečne odviezli aj priviezli, pravidelné prestávky počas cesty, všetko OK.
Iveta Šinálová
5-dňový silvestrovský zájazd Amsterdam sa mi veľmi páčil, bola som spokojná s profesionalitou pána delegáta aj pánov šoférov. Program bol dobrý. Ďakujem.
Monika Tebelakova
Dakujeme velmi pekne, boli sme velmi spokojny po kazdej stranke, ci uz s posadkou aj programom... Urcite budeme opakovat aj dalsie zajazdy... Vsetko bolo super :)
Janka Ustaníková, Mgr.
CK DAKA vždy reaguje na požiadavky svojich záujemcov, ponúka zaujimavé destinácie pre potencionálnych klientov. So službami cestovnej kancelárie sme spokojní, zo strany pracovnikov spolocnosti cítime zanietenosť pre svoju pracu a empatiu pre navštevníkov.
Janka Vojtušová
6-dňový poznávací zájazd Provensálsko bol úžastý, počas 4 dní sme stihli toho veľmi veľa vidieť a zažiť vďaka skvelému programu a skúsenej sprievodkyni Marcelke. Tento zájazd vrelo odporúčam!
Monika Dedičová
Dubaj po 2x krát s Dakou a maximálne spokojná. Elen delegátka úžasná osoba. Za mňa top osoba.
Alena Miškovičová
S CK DAKA som cestovala viac krát. Som spokojná. Spoľahlivosť, presnosť, kvalita. Určite využijem ich služby aj v budúcnosti.
Monika
Ďakujeme za zážitky, so všetkým sme boli nadmieru spokojní. Určite s vašou cestovkou niekam ešte vyrazíme
Alena Appelová
Bola som so zájazdom spokojná.
Michal
Najlepším benefitom teda aspoň za mňa bola jednoznačne sprievodkyňa Erika. Milá, ústretová, veľmi sympatická a šikovná. Všetky nástrahy a problémy ktoré sa na takýchto poznávačkách proste dejú zvláda s prehľadom a s úsmevom. Veľa ľudí si to možno neuvedomuje, ale len vďaka nej išlo všetko ako po masle. Bez obáv a kedykoľvek by som s ňou išiel znova hoci aj na kraj sveta.
Hana Klacova
Maximálna spokojnosť, pekné ubytovanie, luxusný a čistý autobus. Zaujímavý program a veľmi dobre zorganizovanie. Najväčšia chvála a obrovské poďakovanie patrí pre pani sprievodkyňu. Pani veľmi zaujímavo vyhľadala nielen témy klasické zo školského dejepisu, ale veľmi veľa iných informácií podala, ktoré mala naštudované. Veľmi pekne strávené 2 dni.
Adam
Ste skvelá cestovka
Ľubica Neuročná
Super sprievodkyňa Erika, šikovný pán vodič Andrej a program, ktorí som chcela vidieť. Hradný vrch s kostolom a krásnym výhľadom na Budapešť a nádherné počasie. Námestie republiky a Tropicarium som tiež ešte nevidela, takže som si všetko pohodlne pozrela a od Eriky sa nové skutočnosti dozvedela. Ďakujem
Laura Rozenbergová
Bola som s Vašou cestovnou kanceláriou už viackrát a zakaždým to bolo super. Ďakujem.
Jana
Veľka spokojnosť
Zdeno
Dobrý deň, chcem poďakovať CK DAKA za príjemnú atmosféru zájazdu PARÍŽ bol super, neni čo vytknúť , bol som spokojný ,možno len malý detail, už som si všimol, že niektorí sprievodcovia používajú mikrofón a bolo ich lepšie počuť, to by som asi doporučil nakúpiť. Ale ináč všetko bolo super. Ďakujem ešte raz a určite ešte pôjdem s touto cestoukou aj do Holandska .
Viera Tomová
Zájazd bol super.
Zuzana Solmošiová
Veľká spokojnosť so sprievodcom aj so šoférmi. Splnili ste naše očakávania. Určite sme sa nevideli naposledy. Veľké ďakujem.
Juraj Poláček
Pekný poznávací zájazd, bezproblémová organizácia zo strany CK a výborný sprievodca.
Melinda Poláková
Boli sme veľmi spokojní. Určite aj nabudúce pôjdeme cez CK DAKA. Ďakujeme.
Gabriela
Zájazd výborne zorganizovaný, ústretoví šoféri aj sprievodkyňa.
Zsolt
Zájazd bol vďaka sprievodkyni Ľubici Tomaštíkovej fantastický od letiska vo Viedni (kde si nás pekne vyzbierala) až po prílet domov. Neustále sa o nás starala, na všetky naše otázky poznala odpoveď. Jej znalosť miestnych pomerov, miest ktoré sme navštívili, je príkladná ! Program cestovnej kancelárie je dokonalý, vyčerpávajúci :-) , miestny sprievodcovia, ktorých sme tam mali ma priam uchvátili. Videli sme všetko potrebné. Do času, ktorý je k dispozícii, viac programu ani nie je možné natesnať. Chodíme pravidelne na poznávacie zájazdy, preto viem zrovnávať :-)
Denisa Kovacova
Super zájazd, krásne mesto a výborná sprievodkyňa.
Mária Michnová
Veľmi som spokojná s CK DAKA.
Erika
Ďakujem CK DAKA za skvelý zájazd do Transylvánie 5/2023 :-)
Soňa Zabloudilová
Letecký zájezd do Istambulu se vydařil. Průvodce pan Pavel Říha byl příjemný a spolehlivý profesionál. Ubytování v hotelu Central je *** pěkné, čisté, ale hlavní výhodou je umístění blízko pěší vzdálenosti do centra.
Marián
Veľká spokojnosť z vašou cestovnou kanceláriou DAKA bol tri krát na na zájazde, tri krát veľká spokojnosť, lebo spomienky zo života čo si zažil na zájazde nikdy nezabudneš. Teším sa na ďalšie stretnutia z cestovnou kanceláriou DAKA
Karol Karsai
Delegát bol proste super.
Alena
Výborné počasie, takže spokojnosť po všetkých stránkach.
Alena
Pobyt pri mori v oblasti Talianskeho Rimini so spoznávaním San Marína splnil moje očakávania. Noc v autobuse v sprievode príjemných a zodpovedných vodičov vystriedal príchod do hotela Desiréé, kde sme boli hneď ubytovaní a mohli sa prezliecť do plaviek a ochutnať príjemnú teplotu talianskeho mora, alebo si pospať na príjemnej izbe v pohodlnej posteli. Kúpu lehátok so slnečníkom na súkromnej pláži blízko hotela obratom na všetky tri dni zabezpečila skvelá, príjemná sprievodkyňa Natália, a výlet do San Marína na druhý deň bol tiež skvelý. Určite treba toto miesto aspoň raz za život navštíviť, výhľady zo starého mesta boli vskutku úchvatné. Čoho som sa ja najviac obávala bolo počasie, ktoré sa pred odchodom na tento pobyt javilo ako naozaj daždivé - nakoniec sa ale všetko zvrtlo tak, že všetky tri dni boli úžasné po každej stránke. Ja určite odporúčam túto cestovateľskú skúsenosť.
Pavol
Poznávací zájazd plný očarujúcich zážitkov z krásnych belgických a holandských miest. Ďakujem excelentnej, odborne fundovanej a vysoko profesionálnej sprievodkyni Zuzke, ktorá nám vytvorila neuveriteľnú atmosféru. Veľa muziky za málo peňazí :)
Marek Šimunič
Boli sme veľmi spokojný so zájazdom Krakov - Osvienčim, veľmi slušný a šikovný vodič, sprievodkyňa pani Dagmar na 5* plus, chcel by som mať jej znalosti. Časová organizácia úplne presne zorganizovaná, ak by nemeškali cestujúci, ktorí nemali asi hodinky. Veľa sme videli a veľa sa dozvedeli. Ubytovanie (hotel Novotel) bolo na daný typ zájazdu nadpriemerné, čistý a slušný hotel s veľmi štedrými raňajkami. Myslím, že na Slovensku som podobný výber ani nevidel. Program zájazdu bol dobrý, samozrejme dva dni je veľmi málo na tak úžasné mesto ako je Krakov. Ak bude týždňový pobyt hneď sa hlásime :o)
Mária Janteková
Zúčastnila som sa leteckého zájazdu do Barcelony a na Montserrat v termíne 13.09.2019 - 16.09.2019. Chcem sa touto cestou poďakovať pracovníkom cestovnej kancelárie DAKA za perfektne zorganizovaný zájazd a za skvelý výber sprievodkyne zájazdu pani Ruženky Pilarčíkovej. Jej vysoko profesionálny prístup počas celého programu zájazdu, výklad k navštíveným pamiatkam vo mne zanechali nezabudnuteľné zážitky a neopísateľné pocity, preto ešte raz veľké ĎAKUJEM. Určite všetkým doporučujem Vašu cestovnú kanceláriu DAKA a dávam Vám hodnotenie 100 % aj s hviezdičkou. Prajem Vám veľa pracovných úspechov a veľa spokojných účastníkov zájazdov.
Miroslava Daneková
Spoznať Cannes, Nice, Monaco som túžila dlhšie a tento výlet mi to splnil. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa o nás počas zájazdu starali, profesionálom pánom vodičom aj milej a trpezlivej pani delegátke Gizke.
Jana Beláková
Spokojnosť so zájazdom do Londýna, milá, ústretová, pohotová sprievodkyňa Nela bola osviežením celého zájazdu.
Slavomíra Veselá
Návšteva vianočných trhov do Budapešti bola super. Počasie bolo krásne, návšteva Tropicaria tiež veľmi pekná. Sprievodca i pán šofér 1*.
Paulina
Ďakujem, super bolo
Ľubica
Zájazd do Holandska ma očaril. Výborný program, sprievodca a nakoniec aj počasie vyšlo. Vrelo odporúčam.
Luba
Veľmi príjemný výlet, krásne počasie a hodnotný výklad sprievodcu. Ďakujem za príjemný deň :)
Alena Kopányiová
Pobyt pri mori v Rimini sme si veĺmi užili, organizácia zájazdu bola na vysokej úrovni, sme spokojní a určite využijeme služby cestovnej kancelárie DAKA aj nabudúce. Ďakujeme bolo super ☺
Robert
Ďakujem Vašej spoločnosti Daka za nádherný zájazd Madridu a okolia. Od organizácie, programu, ubytovania, starostlivosti, výkladu sprievodcu ,hodnotím tento zájazd veľmi ale veľmi pozitívne. Určite, pôjdem s Vašou spoločnosťou i na ďalšie destinácie. Ďakujem
Mária Hvoždarová
Zájazd bol veľmi dobre zorganizovaný. Program bol veľmi zaujímavý celkovo je tento zájazd aj poznávací, aj welnes, aj s vynikajúcou ochutnávkou vína. Sprievodkyňa Erika je večne usmiate milé slniečko. Veľmi príjemná, pútavo rozpráva je vidno ze ju práca baví. Zájazd určite odporúčam.
Darina
Veľmi som si obľúbila Vašu cestovnú kanceláriu Daka. Vďaka Vám som už spoznala, Budapešť, Plitvické jazerá, Hallstat, Krakow, a dúfam že ich bude ešte viac. Sprievodcovia sú vždy milí, ústretoví, priateľskí a majú veľa znalosti a podávajú skvelý výklad, ktorý má vždy zaujme. Bola by som veľmi rada keby ste viac zájazdov dali aj zo Žiliny.
Milan
Super zážitok
Katarína Kohlmanová
Výlet sme si aj so sestrou užili na 100%, perfektná sprievodkyňa pani Dagmar, ktorá dokázala všetky informácie podať pútavo a spestriť výlet zaujímavými informáciami a tipmi na ďalšie výlety. Celý výlet bol pre nás zážitok, na ktorý budeme spomínať len v dobrom, určite odporúčame :)
Monika Blehová
Zájazd bol primeraný k cene, blízko pláž a čisté more.
Peter Rigda
Super spokojnosť.
Mária Jurigová
6-dňový poznávací zájazd do Provensálska bol skvelý. Zvyčajne cestujem na vlastnú päsť, ale tentokrát som nemala čas na vytvorenie vlastného programu a spoľahla som sa na výber cestovnej kancelárie CK DAKA. Neoľutovala som. Spojenie poznávačky a kúpania pri mori mi veľmi vyhovovalo. Skúsená sprievodkyňa, ubytovanie dobrý pomer medzi cenou a kvalitou.
Jarmila Ilenčíková
Zájazd bol super, boli sme veľmi spokojní. Najmä s pani sprievodkyňou, ktorá dokázala veľmi pútavo rozprávať a keďže sme boli menšia skupina turistov, dokázala vytvoriť úplne super, takmer rodinnú atmosféru. Snažila sa splniť každé naše prianie a prispôsobiť program želaniu väčšiny. K spokojnosti nepochybne prispel aj vodič mikrobusu. Bol ústretový, vždy dobrá nálada a bezpečne jazdil. Nezabudnuteľný zážitok.
Adriana
Výborne organizovaný zájazd so sprievodkyňou, ktorá bola vo všetkom nápomocná.
Emília
Maximálna spokojnosť, odporúčam.
Jozef Kmeť
Spokojnosť s ubytovaním a ohlásenými službami.
Michal
Zájazd super len by to chcelo viac času
Veronika
Som veľmi spokojná so zájazdom, príjemný personál, ďakujem pani sprievodkyni aj pánovi šoférovi, že sa o nás postarali
Darina Olosová
S cestovnou kanceláriou DAKA som spoznala históriu Osvienčimu. Bol to pre mňa silný zážitok a keďže ma zaujíma druhá svetová vojna išla by som tam znova.
Anna Gabrišová
So zájazdom do Holandska som veľmi spokojná, príjemná sprievodkyňa, veľa krásnych zážitkov
Denisa Filipova
S cestovnou kanceláriou DAKA som bola spokojná. Určite sa s nimi ešte niekam vyberiem. Odporúčam.
Jana
Som dva dni navrátivšia zo zájazdu Toskánsko.... skvelé, báječné. Obohatená o vizuálne zážitky, spoznávanie histórie, nových ľudí. A odporúčam.... ak Toskánsko, tak s pani Libou.
Viera
Jednodňový výlet do Budapešti bol fajn. Veľa sme toho postíhali a videli. Čas bol rozumne využitý, určite odporúčam!
Maria Meszarosova
Bola som na poznávacom zájazde 03/2023 Izrael veľká spokojnosť s programom, sprievodcom, hotel primeraný cene, ale umiestnenie výborne v centre všade pešo blízko starého mesta. Ďakujem určite v budúcnosti zase využijem služby vašej cestovky. Sprievodkyňa Ľubka výborná, organizačne, vedomostne, ľudsky.
Zdenka Skypala
Pekné prostredie, krásne počasie a skvelá sprievodkyňa.
Alžbeta Plaskurová
So zájazdom sme boli veľmi spokojní, veľmi milí, priateľskí a ochotní vodiči, pani sprievodkyňa bola veľmi fundovaná, podala nám veľa informácií, bola každému a vždy nápomocná. Ďakujeme, veľmi radi budeme s touto CK cestovať aj do iných destinácií.
Marianna Vojteková
Skvelý profesionálny prístup pani sprievodkyne videli sme všetko čo sa dalo vidieť v Ríme za 3dni. Eva M. top sprievodkyňa, je vidieť, že v Ríme sa orientuje ako doma.
Zuzana
Ďakujeme CK Daka, za skvelý, úžasný výlet Krakow - Osvienčim 19.10. Za jeden deň sme stihli maximum, čo sa dalo, to sme videli. Máme nádherné spomienky, pozdravujeme sprievodkynu a šoférov, prajeme vám ďalšich veľa spokojných klientov.
Darina
Veľmi dobrý zájazd, vyvážený pomer spoločných prehliadok a osobného voľná. Sprievodkyňa fundovaná, ochotná, príjemné vystupovanie, tak ako aj vodiči.
Kristína Lalinská
Zájazd hodnotím na výbornú. S ničím nebol problém.
Štefan Dibdiak
Všetko čo sľubovali aj splnili - čo v dnešnej dobe už je pomaly zázrak... :) Odporúčam DAKA.
Sebastián
Zájazd do Istanbulu s DAKA bol super. Mali sme výborný program aj sprievodkyňu. :)
Dagmar Budincová
Super dovolenka, maximálna spokojnosť. Odporúčame všetkým.
Veronika Bódiová
Zájazd bol krásny a zaujímavý, sprievodkyňa a šoféri boli naozaj príjemní a veselí ľudia. Teda aj cesta autobusom nám ubehla ako voda.
Anna Bajtalová
Cestovná kancelária DAKA je spoľahlivá, poriada pekné zájazdy, má pohodlné autobusy, vodiči jazdili opatrne, sprievodkyňa sa nám venovala, chodila s nami po kultúrnych pamiatkach aj s odborným výkladom, bola príjemná. Dostali sme hneď na úvod zadarmo minerálku a na záver darček pero s logom cestovnej kancelárie. Veľká spokojnosť so zájazdom.
Tibor Dolník
Odporúčam na 100%.
Lygia Batovska
Za tri dni veľa pozitívnych zážitkov, spoznávania ľudí i miest v priateľskej atmosfére aj vďaka kvalifikovanej a príjemnej sprievodkyne. CK môžem len odporúčať, bola som teraz druhýkrát a neľutujem.
Eva Baligová
Program poznávacieho zájazdu v metropole Grécka, Aténach splnil všetky moje očakávania. Profesionálna sprievodkyňa s perfektnými jazykovými znalosťami nám ukázala podstatné historické a kultúrne miesta hlavného mesta. Zabezpečila nám cestovné lístky (dopravné karty), ktoré platili počas celého nášho pobytu na všetku MHD dopravu. Priblížila nám mentalitu a spôsob života bežného obyvateľstva, aj grécku kuchyňu. Výborným benefitom bol prevoz z Bratislavy na letisko do Viedne a späť. Ďakujem.
Iveta Firáková
Tento poznavaci zajazd sa mi velmi pacil, oplati sa vidiet tieto miesta. Urcite mam zazitok na cely zivot.
Andrea
Zájazd a celkový program sa mi páčil, pani sprievodkyňa veľmi rozumne presunula návštevu Ľubľany na dopoludnie a poobedie sme si mohli vychutnať pri Bledskom jazere. Ubytovanie a služby v ňom boli na nižšej úrovni, no jedna noc a ráno sa bez problémov dali vydržať. Čas na individuálne poznávanie navštívenej lokality bol primerane nastavený. Cesta a pohodlie autobusu boli výborné, chýbala mi informácia o wifi v autobuse, možno by sa mohla objaviť už v pokynoch k zájazdu. Ďakujem, z výletu som si odniesla krásne zážitky a nafotila úžasné zábery.
Martina Korosova
Výborný víkendový zájazd.
Jana Besedova
Vrelo odporúčam.. Boli sme s DAKA už na veľa zájazdoch a budeme ďalej pokračovať.
Lenočka
Zájazd som si s maminou veľmi užila!!! Termín 1.2.-4.2.2024. Videli sme čarovné ostrovy a úchvatné Benátky počas jedinečného karnevalu. Sprievodkyňa Majka S. bola úžasná - skúsená, milá, ochotná profesionálka! Zámerne prehodila program, čo bol správny ťah, nakoľko karneval sa mal oficiálne odštartovať v sobotu a nie v piatok. Ceste a šoférom nemám čo vytknúť. Hotelu Amedia nič nechýbalo, raňajky výborné sortimentom akurát, včasnému servírovaniu nám hotel vyhovel, čo iným účastníkom v inom hoteli nebolo dopriate. Počasie nám prialo 10. stupňami a slniečkom. Mám chuť sa tam asap vrátiť :-D
Ivana Petríčková
Zdravím, bola som veľmi spokojná s celým zájazdom, či sa to týkalo sprievodcu, vodičov a ceny. Určite znovu použijeme cestovnú kanceláriu Daka, keď niekde budeme plánovať cestovať. Ešte raz ďakujem a želám veľa spokojných klientov. Ivana
Slavka Tepalová
Bola som veľmi spokojná s Vašou cestovnou kanceláriou, aj s p. Evičkou Mrvovou. Určite si ešte od Vás ešte objednám nejaké zájazdy v budúcnosti.
Elena
Poznávací zájazd, Francúzka riviéra splnil moje očakávanie. Aj vďaka milej sprievodkyne, ktorá mala profesionálny prístup a každý, kto mal záujem mohol vidieť všetko čo zájazd sľuboval. Ďakujem aj ochotným a príjemným vodičom.
Monika Hubáčeková
Pekný pohodový zájazd, benefit dobré počasie.
Ľubomir
Spokojný
Katarína
Príjemný zájazd do oblasti Provance, krásne miesta, super delegátka, ústretoví a milí šoféri, počasie na jednotku. Odporúčam a teším sa na ďalší výletík.
Tatiana Karabínošová
Zájazd do Ríma určite doporučujem, stretli sme sa úžasná partia a mali sme najlepšiu, super sprievodkyňu p. Evku Mrvovú, ktorá nám odovzdala neskutočné množstvo informácii o všetkých miestach Ríma, ktoré sme spolu navštívili. Ďakujeme pekne
Mária Cabalová
S Vasou cestovkou sme isli 1 krat do Benatok a milo nas prekvapila hlavne organizacia celeho vyletu, vsade sme mali dostatok casu ale v buducnosti by som sa skor zastavila na cipkarskom ostrove na dlhsi cas nakolko na tom sklarskom to nebolo moc zaujimave ale aj tak cely vylet prebehol nad nase ocakavania. Ste 1. cestovka pri ktorej sme nemali jediny problem, ci uz s programom alebo sprievodcom. Za mna ste cislo 1 a urcite vase sluzby vyuzijeme aj v buducnosti. Dakujeme za krasny zazitkovy vylet.
Ivana Dovicak
Môžem len odporučiť.
Ingrid Valentková
Krásy Pobaltia, úžasný zájazd, perfektný program, veľa pamätihodností, super organizácia od začiatku až po koniec. Autobus pohodlný, šoféri vtipní a ochotní. Čerešničkou na torte bol sprievodca Karol. Úžasný, geniálny človek. Na zájazd budeme hlavne vďaka nemu dlho spomínať, porozprával nám o krajinách a ich histórii tak záživne, že nás to veľmi chytilo a máme pocit, že už iného sprievodcu ani nebudeme chcieť na najbližšie cesty, budeme si žiadať vždy Karola. Touto cestou mu veľmi pekne chceme ešte raz poďakovať za neskutočný zážitok je to naozaj človek s veľkým Č.
Helena
Zájazd sa nám páčil odporúčam, bolo super...
Antónia
Super poznávací zájazd do Barcelony na 4 dni s bohatým programom. Veľká vďaka patrí p. sprievodkyni Ružene Pilarčíkovej nielen za pútavý výklad o histórii Katalánska, o pamiatkach Barcelony, ale aj za starostlivosť o nás a snahu vždy pomôcť. Nevýhodou trochu bolo, že hotel je pri rušnej ceste, ale po celom dni sme chodili na hotel unavení, takže nám to nakoniec ani nevadilo.
Mariana Hlinkova
Ďakujem, za profesionálny a ľudský prístup pani sprievodkyni Gizky, šoféri suproví, ubytovanie, strava vynikajúca. Celý zájazd hodnotím na jednotku, ďakujem
Martina Mareková
Super sprievodca, pekný program.
Viera
CK DAKA mala veľmi dobre vypracovaný program pri poznávacom zájazde Dánsko-Nórsko-Švédsko za veľmi slušnú cenu s profesionálnou sprievodkyňou zo skúsenosťami zo Škandinávskych krajín.
Michal
Všetko presne podľa plánu. Úplna spokojnosť.
Monika
Som veľmi spokojná
Mgr. Juraj Enický
Na zájazd som sa veľmi sa tešil a vďaka DAKE som mohol uvidieť kus sveta. Aj nabudúce využijem túto možnosť. ĎAKUJEM, s pozdravom Enický.
Soňa Poláková
Cenovo veľmi priaznivý zájazd, program výborný, sprievodca vynikajúci, šoféri veľmi ústretoví....celkovo spokojnosť, pôjdem s vami znova.
Miroslava Matulova
Úžasný zájazd, neskutočná a milá sprievodkyňa, pohodlný autobus s perfektným šoférom. Zájazd cez CK DAKA odporúčam.
Denisa Puškášová
Zájazd sa vydaril. Šoféri pán Kamil a pán Jozef boli ústretový, pani Lýdia sprievodkyňa bola veľmi milá ústretová. Pekné miesta sme videli. Hotel bol čistý, raňajky bohaté. Ďakujem za zájazd.
Darina
Excelentný sprievodca p.Krajec, výborný program
Alexandra Cepicka
Poznávací výlet na Orlie hniezdo bol veľmi zaujímavý, pekné výhľady, vôbec sme sa nenudili bolo stále čo pozerať.. doporučujem radšej ísť na dva dni, bude viac času si všetko v kľude pozrieť.
Iveta Varényiová
Ďakujem CK za krásny zájazd do Provensálska. Navštívili sme veľa krásnych miest a odniesli sme si mnoho zážitkov a poznatkov. Pozitívne hodnotím program zájazdu, fundovaný výklad sprievodkyne p. Eleny, bezpečnú jazdu a ochotných vodičov autobusu. Ubytovanie jednoduché, ale čisté a naozaj vyhovujúce. Rada sa zúčastním ďalších zaujímavých zájazdov s CK Daka.
Žaneta
Dovolenka v Rimimi bola super pláž krásna piesočnatá nemám čo dodať proste veľmi sa nám páčilo a pôjdeme opäť spokojnosť 100%ani sa nám nechcelo odísť. Super.
Tibor Zeher
Bolo výborne. Odporúčam.
Roland Hudeček
Zájazd splnil očakávanie, videli sme veľa nového a ochutnali veľa dobrého.
Lucia Jelenská
Všetko bolo super.
Viera Tomová
Zájazd do Milána bol super, nemám čo vytknúť.
Oto Korytár
Musím vyzdvihnúť odbornosť a prehľad sprievodkyne zájazdu a neposlednom rade aj prístup CK ku klientovi. Ďakujem.
Zuzana Gebrlínová
Cesta únavná, ale stálo to za tu krásu v nádhernom čistom parku Plitvických jazier.
Lukáš
Ďakujeme za pekný Silvestrovský a Novoročný program v Ríme, ďakujeme za sprevádzanie po meste počas celého dňa a aj o polnoci, ďakujeme za všetky informácie a zaujímavosti z histórie Ríma, oceňujem prispôsobenie programu všetkým a nájdenie kompromisu pre všetkých účastníkov.
Ľubomir Urban
Myslím si že, ck Daka úplne naplnila moje očakávania a bol som úplne spokojný. Určite pôjdem aj nabudúce cez Vás.
Valéria Chladná
Zájazd splnil moje očakávanie a určite s touto cestovnou kanceláriou ešte pocestujem. Sprievodca úplne super, vysvetlil všetko o čo sme sa zaujímali a vychádzal v ústrety s akoukoľvek požiadavkou. Určite nemám čo vytknúť.
Beáta Krivačková
Túto cestovnú kanceláriu odporúčam, som spokojná a určite ešte s nimi budem cestovať a spoznávať krásy sveta. Super sprievodcovia, šoféri. Super komunikácia.
Mária Podlipná
Chcem sa poďakovať našej sprievodkyni Monike za absolútne profesionálny prístup, za ústretovosť a znalosti, ktoré nám odovzdala a ako sa o nás celý pobyt starala. Boli sme veľmi spokojní.
Helena
S CK Daka som cestovala na poznávací zájazd po prvý krát a myslím, že ešte v blízkej budúcnosti pocestujem. Bolo to jednoduché si objednať zájazd, široká ponuka zájazdov, cena zájazdov je prijateľná, komunikácia s CK je bezproblémová, vodič a sprievodca boli super milí, ochotní a trpezliví. Zájazd do Osvienčimu a Krakova bol veľmi zaujímavý, no bolo málo času si podrobnejšie prejsť pamiatky. Jeden deň nestačí. No videli sme toho veľa a aj výklad bol veľmi zaujímavý. Odporúčam :)
Michaela Kováčová
Bol to krásny výlet na plitvicke jazera a Záhrebu. Maximálna spokojnosť, kto má rád prírodu, doporučujem. Určite si to zopakujem. Príjemní spolucestujúci, pani sprievodkyňa a samozrejme poďakovanie patrí aj vodičovi.
Eva Goňová
Som veľmi spokojná s CK DAKA, sprievodca bol veľmi vzdelaný, dosť zaujímavostí nám povedal, ochotný ak sme niečo potrebovali. Ukázal nám miesta, na ktoré sa môžeme ísť pozrieť a bol zábavný. Dostali sme zadarmo vodu a pero DAKA. Bezpečne sme sa vrátili. Viedeň sme si v kľude popozerali. Ohodnotenie suuuper... Určite odporúčam.
Michal Máčaj
So zájazdom som bol veľmi spokojný, sprievodca bol super a aj počasie vyšlo. Videli sme viac ako som si predstavoval.
Klaudia
Super dovolenka, milí šoféri, krásny hotel, super personál, všetko bolo dobre zorganizované, CKDAKA určite odporúčam a určite to nebol posledný zájazd s nimi
Zuzana
Vynikajúci zájazd, perfektná organizácia delegátky Hanky a jej vyčerpávajúce informácie o navštívených miestach. Nádherná alpská príroda. Vrele doporučujem.
Jana
Baví ma objavovať krásne miesta a s vami je to hračka :)
Jana Badanova
More bolo nádherné, určite ešte s Vami pôjdem. Už teraz sa teším. Ďakujem pekne.
Ľudmila Kanisová
Tento zájazd som si vybrala ako náhradný a bola som milo prekvapená. Sprievodkyňa aj šofér boli príjemní a ochotní, atmosféra priateľská, program primeraný časovo aj na kondičku. Bolo to fajn. Doporučujem cestovať s CK DAKA. Ďakujem.
Blanka Peschlová
Zájazd do Francúzska - Normandia, Bretónsko sa mi veľmi páčil. Le Mont Saint - Michel a celé pobrežie aj s útesmi v Étretat je úžasné.
Dana
Super zájazd
Mariana
Všetko super zorganizované, radi využijeme vaše služby aj nabudúce.
Alžbeta Méryová
Na to, že to bol 1 dňový zájazd, videli sme toho naozaj vela. Odporúčam!
Martina Táborská
Fantastický zájazd, perfektný program, výborná organizácia a ešte lepšia sprievodkyňa. Vrelo odporúčam.
Lenka Macejíková
Stránku hodnotím pozitívne, nakoľko je veľmi prehľadná a dá sa z nej všetko potrebné zistiť.
Jana Miková
Čo sa týka zájazdu do Schonbrunnu a ZOO tak som bola veľmi spokojná. ĎAKUJEM.
Lenka Bubánová
Zájazd Krásny Betliar a Ochtinská aragonitová jaskyňa bol super. Všetko v programe splnené. Sprievodkyňa milá vybavila všetko potrebné povedala po ceste pekne dosť informácií. Vodič autobusu tiež super. Cesta autobusom bola pohodlná.
Michaela Bajzíková
Skvelý zájazd, len by mohol byť aj dlhší vždy to veľmi rýchlo ubehne. Sprievodkyňa Marcelka ako vždy úžasná nemám čo vytknúť. Vždy veľmi milá, ochotná a ústretová...teším sa na ďalší zájazd spolu s ňou. Pani šoféri Miško a Jožko tiež super vtipní a vždy milí obaja. Ďakujem všetkým 3 za super zájazd a snáď sa s nimi v rovnakej zostave stretnem ešte na nejakom zájazde.
Stanislav
V dňoch 12.5.-15.5.2023 som sa s manželkou zúčastnil zájazdu do Barcelony. So službami CK DAKA som maximálne spokojný, zájazd bol zabezpečený bez akýchkoľvek problémov s kvalitným programom, sprievodca Jakub nám podal množstvo zaujímavých informácií, bol s nami neustálom kontakte a trpezlivo reagoval na naše podnety. Bezproblémové cestovanie, zabezpečený transfer z BA do Viedne a späť. Zájazdy a výlety, či dovolenky s uvedenou CK doporučujem každému.
Jana K.
Boli sme 10.8.-12.8. a bolo perfektne! Sprievodca aj šoféri boli úžasní, ústretoví a sprievodca nám doprial 2 prekvapenia, ktoré ani neboli v popise zajazdu :-) veľmi vám ďakujeme, odteraz ste naša obľúbená cestovka. Mimochodom- toto tvrdilo aj veľa spolucestujúcich, ktorí s vami chodia pravidelne.
Vladimír Antol
Bol som spokojný.
Jozef
Zájazd prebehol v pohode, delegát super, autobus a vodiči tiež.
Anna Vinczeová
So zájazdom sme boli veľmi spokojní, s hotelom, so štvrťou, kde sme boli ubytovaní, s programom a aj s pani sprievodkyňou a jej odbornými znalosťami, ktorá sa snažila maximálne vyhovieť všetkým v rámci možností. Určite budeme v budúcnosti opäť uvažovať s poznávacím zájazdom s Vašou cestovnou kanceláriou, nakoľko opäť nesklamala. ĎAKUJEME.
Denisa Pirščová
Super zájazd.
Alena
Skvelý zájazd do Prahy s CK Daka, naozaj sme si to užili, máme pekné zážitky, oceňujem priateľský prístup sprievodkyne Alicky Harišovej a pána šofera Milanka.
Lenka Jamborová
So zájazdom sme boli veľmi spokojní hlavne s našou sprievodkyňou Ľubkou a tiež s domácimi sprievodcami. Naša Ľubka bola vždy ochotná nám všetko dovysvetľovať, trpezlivo odpovedala na naše otázky. Ubytovanie bolo čisté, v strede mesta, takže aj večer sme sa mohli poprechádzať po meste.
Jana Mončeková
Zatiaľ som bola s DAKA dvakrát a zatiaľ veľká spokojnosť. V porovnaní s inými cestovkami hodnotím u DAKA vyššiu kvalitu sprievodcov.
Lucia
Všetko sa mi páčilo. Som úplne spokojná so šoférmi, sprievodcom a aj s programom.
Eva Zajačková
Výborne zorganizovaný zájazd, za 4 dni sme mali veľa zážitkov a všetko v pohode, bez náhlenia a stresu. Veľká vďaka skvelej sprievodkyni Elenke.
Iveta Smolarikova
Bol to skvelý výlet a skvelá sprievodkyňa.
Lucia Košická
Krásne ďakujeme za super zájazd na Plitvické jazerá. Bolo úžasne, p. šofér a p. sprievodkyňa perfekt. Boli ste úžasní. A teším sa na ďalší výlet s Vašou spoločnosťou.
Juraj
V podstate som bol spokojný.
Helena Valkovičová
Vysoká spokojnosť so zájazdom.
Štefánia Birošová
Veľmi sme boli spokojní. A určite si vyberieme ďalšie zájazdy.
Lívia Grúsová
Skvelý zájazd, zážitky, sprievodca, šofér. Maximálna spokojnosť. Určite pôjdeme znova s CK DAKA.
Danka Melušová
Vašu stránku hodnotím veľmi kladne, pokyny k zájazdu sú napísané zrozumiteľne a jasne. Je to super.
Terézia Radicsova
Spoľahlivá cestovná kancelária, všetko zabezpečené na jednotku. Vedia podať spoľahlivé informácie o ubytovaní a vybavení hotela atď. Strava v poriadku, vybavenie hotela je ok, všetko čo potrebujete tam nájdete: napríklad fén na vlasy, chladnička, klíma, kľud a nič viac ku šťastiu nepotrebujete. Majiteľ hotela samá ochota. Veľká spokojnosť a o rok sa vidíme zasa. Ďakujem za krásnu dovolenku s cestovnou kanceláriou Daka.
Gejza Gabčo
Dobrý deň chcem sa poďakovať veľmi sprievodkyni za všetko čo pre nás urobila, pomáhala, ukazovala, za perfektný prístup, bolo to veľmi úžasne prežiť taký zájazd s pani Erikou J. Vďaka tomuto zájazdu sme spoznali nových ľudí. Boli sme super partia. Ďakujem za sprostredkovanie zájazdu DAKA.
Veronika
Ďakujem, bolo perfektne, výlet úžasný.
Iveta Maťová
Zo zájazdom sme boli spokojní, čo sa týka ceny tiež, komunikácia so sprievodkyňou p. S. bola super odpovedala nám na všetko čo sme chceli a vybavila všetko čo bolo treba kam sme išli.
Naďa Čižinská
Spoľahlivá cestovná kancelária s ústretovými cenami a kvalitou zájazdov.
Jozef Leško
Úžasná sprievodkyňa p. Ľuba. Ochotná, vedomostne perfektne pripravená, jedinečný prístup .Doporučujem
Jana Ďurajková
Páčil sa mi poznávací výlet do Ríma, mali sme výbornú sprievodkyňu Ellu, ktorá poskytla veľa faktov a zaujímavostí.
Katarína
Pekný zájazd. Krásne prostredie. Sprievodkyňa super. Škoda časového sklzu. Dve hodiny nám naozaj chýbali.
Ivan Vámoš
Poznávací zájazd do Paríža bola moja prvá "poznávačka", takže som vôbec nevedel, čo očakávať. Cesta však ubehla na počudovanie šikovne, pravidelné prestávky zhruba po 4 hodinkách tomu iba paradoxne napomohli. Príjemná cesta, pohodoví vodiči, "ukecaná" a informáciami nadupaná sprievodkyňa mala snáď ku každej budove v Paríži vždy čo povedať. My sme mali ubytovanie v poriadku, čistá izba, tiekla teplá voda v sprche. Niektorí také šťastie nemali... Raňajky formou bufetu, salámy, syry, šunky, sladké pečivo, orieškový krém, džúsy, kávy... Program v meste rušný; vľavo pamiatka, vpravo pamiatka, most, budova, socha... týchto pár dní je na Paríž naozaj málo. Asi treba ísť viackrát. Celkovo som so zájazdom veľmi spokojný a už teraz plánujeme ísť iným smerom v Európe, trochu južnejšie k šikmej veži.
Iveta Farská
Ďakujeme, boli sme spokojné.
Lucia
S DAKOU asi 5 zájazdov už za nami, ale vždy veľká spokojnosť❤️
Erika
Spokojná
Tina
Boli sme spokojní, zájazd bol super
Daniela
Zájazd bol skvelý, program vynikajúci, p. sprievodkyňa bola úžasná, ubytovanie dobré, raňajky bohaté ako na francúzskom kráľovskom dvore. Zájazd odporúčam.
Marta Farkašová
Zajazd ktoreho som sa zucasnila s CK Daka mózem ohodnotit ako vynikajúci. Bola som spokojná. Odporúčam aj iným. CK davam plný počet bodov.
Jozef Meliško
Príjemný, komunikatívny sprievodca, skúsený, bezpečne jazdiaci vodič. Dobré, primerané ceny zájazdov. Celkovo som spokojný, určite v budúcnosti opäť využijem služby cestovnej spoločnosti DAKA.
Zdeněk
Se zájezdem jsem spokojený, především oceňuji znalosti průvodce pana Popoviče
Ľubica Klučková
Perfektný zájazd.
Lukáš
Bol som nad rámec spokojný týmto zájazdom, veľmi dobre bolo.
Marcela Kacerle
Všetko bolo skvelé a veľmi sme si to užili.
Alena Šimková
Zájazd bol krásny, príjemný a pohodový. Sprievodkyňa vynikajúca a milá. Vodič spoľahlivý a ústretový. S DAKOU cestujem často.
Pavel
Veľká spokojnosť. Cestujeme aj do Bulharska.
Rozália Óvári
Važená cestovná kancelária, ďakujem za skvelý zážitok z maximálneho profesionálneho prístupu. Organizácia zájazdu bola dokonalá, vedomosti sprievodkýň perfektné, páni vodiči skvelí a autobus príjemne prekvapil ☺ Ďakujeme
Veronika
Tomuto zájazdu nemám čo vytknúť. Bolo výborne od samého začiatku až po koniec. ÚŽASNÁ sprievodkyňa p. Ruženka Pilarčíková sa o nás starala po celú dobu, všetko podrobne vysvetlila a ochotne poradila. Vybavila vstupy do Sagrady Familie, program prispôsobila a upravila tak, aby sme videli spievajúcu fontánu na kopci Montjuic, ktorá hrá iba niektoré dni. Som veľmi spokojná s Vašimi službami, opäť ste nesklamali. ĎAKUJEM ❤️
Marta Majerská
Budapešť cez advent veľmi dobrý výber a cestovná kancelária splnila naše očakávanie. Veľmi dobrý výber z našej strany. Vrele odporúčam.
Dominika Pokorná
Zájazd sa vydaril. Sprievodca, šoféri a všetko bolo super. A keď sa k tomu pridalo perfektné počasie (krásne slnečné) na Mont Blancu, čo iné si človek môže priať. Potom tie výhľady sú na nezaplatenie.
Kvetoslava Wolfram
Krásne miesto, krásna dovolenka.
Lýdia Malá
Zájazd Vianočná Praha 2.-3.12.2023 bol výborný. Sprievodkyňa sa nám venovala celý pobyt, bola ochotná. Poradila, čo by sme mali ešte navštíviť, ak máme záujem aj o iné zaujímavosti. Určte odporúčam.
Kamila Chovancová
Zájazd výborne nastavený na Veľkonočný čas, slušné ubytovanie a raňajky, dobrý sprievodca. Úžasný zážitok sv. omše v Sagrade Familii. Odporúčam aj ostatným.
Miroslava
S leteckým zájazdom do Paríža som bola veľmi spokojná. Videli sme všetko čo sa len za tých pár dní dalo vidieť. Obrovskú zásluhu s mojou spokojnosťou má hlavne sprievodkyňa Marcelka. Začo jej patrí veľké ďakujem.
Oľga
Programovo bohatý a všestranne zameraný poznávací zájazd - história, kultúrne pamiatky, príroda, dejiny a zvyky regiónov. Výborní šoféri, zvládajúci aj náročné dopravné situácie, vtipní, ochotní a trpezliví. Pani sprievodkyňa Marcela - starostlivá, dôsledná a ochotná. Milí spolucestujúci, výborná atmosféra. Určite odporúčam tento zájazd.
Ján Kollár
Absolvoval som od 13.07.2021 6 dňový zájazd do Provensálska. Môžem ho všetkým, ktorí váhajú len odporučiť - cestujte. Program bol zostavený veľmi vyvážene. Bol čas na všetko a každý si prišiel na to svoje, či pamiatky, alebo kúpanie v mori. Jediná nevýhoda bol čas, ktorý plynul veľmi rýchlo, ale to DAKA nevie ovplyvniť :-) Veľké ďakujem patrí pani Marcelke Korimovej, ktorá nás sprevádzala a bola čerešničkou na torte celého zájazdu, ktorý bol tým pádom dokonalý a okrem nezabudnuteľných zážitkom som si odniesol aj mnoho poznatkov, ktoré určite nezabudnem!
Vladimíra Filipová
Celkovo hodnotím môj výlet veľmi pozitívne.
Simona Makúchová
Bola som cez Daku v Paríži na 5-dňový zájazd v dátume od 22. 06. - 26. 06. 2022. Zájazd bol veľmi príjemný, za tú cenu ako sme platili to bolo veľmi výhodné. Videli sme veľa pamiatok, a sprievodkyňa nám vždy k tomu povedala niečo zaujímavé, vidno, že ju tá práca baví a to o čom rozpráva vie. Mali sme aj dostatok svojho voľného času, ten kto nechcel ísť úplne podľa rozvrhu sa mohol aj odpojiť. Čo sa týka aj lístkov na pamiatky, aj na metro nám všetko vybavovala sprievodkyňa. Určite by som zopakovala si tento zájazd a išla by som na ďalší zájazd s touto agentúrou. Taktiež pozdravujem spolucestujúcich, všetci sa zdali byť milí. :)
Zuzana
Pekný výlet s neplánovaným bonusom - návšteva Schonbrunnu
Branislav
Začal by som takto odchod bol z BA o 22:00 mali sme každé 2h prestávky a príchod na Pag bol o 8:00 s tým, že o 19:00 vyráža autobus naspäť podstate ste celý deň na pláži kde si môžete oddýchnuť a vypiť plážové drinky v baroch mesto je tiež veľmi pekne a určite pôjdem znova
Eva Cibuľová
Život je príliš krátky, tak si ho užívajme napr. aj cestovaním s CK DAKA.
Michal
Zájazd na Santorini je skvelou kombináciou spoznávania jedinečného gréckeho ostrova a oddychu na pláži. Vidieť biele kostolíky s modrými kupolami vo Fire a Oii pri západe slnka či okúpať sa v azúrovom mori pri pláži s čiernym pieskom. Odporúčam každému aspoň raz za život. K celkovo výbornému dojmu podstatným spôsobom prispela sprievodkyňa Janka P., ktorá program zájazdu výborne zorganizovala, ochotne poradila a vybavila, čo sme potrebovali. Hotel Amaryllis v mestečku Perissa je pred pár rokmi modernizovaný rodinný hotel v štýle vintage so zrekonštruovanými kúpeľňami, izby sú čisté, raňajky dostatočné. Hotel sa nachádza neďaleko čiernej pláže s tavernami, kde v cene konzumného býva zahrnutý prenájom lehátka so slnečníkom na pláži. Oceňujem, že odlet z ostrova je vo večerných hodinách a do skorého popoludnia je možné si ešte užiť slnko a more.
Oľga Sabolová
Program zájazdu do Ríma bol výborný, hlavne vďaka erudovanej sprievodkyni, ktorá nás oboznámila s jednotlivými pamiatkami, dobre zorganizovala jednotlivé prehliadkové trasy.
Etela Culinková
Velmi dobre zorganizovaný zájazd. Veľa sme videli a mali sme čas aj na oddych a kúpanie.
Olga Miltner
V 4-dňovom nahustenom programe som videla a zažila to, na čo som roky čakala. Zájazd veľmi obohatil môj duchovný život. Prajem každému aspoň raz zažiť tieto sväte Ježišove miesta.
Nikola Miškejeová
Odporúčam. 100% spokojnosť.. Určite si ich vyberiem aj nabudúce. Šofér milý postaral sa nám o bezpečnú jazdu a sprievodca taktiež milý.
Alena Gombárová
Zrozumiteľná a prehľadná web stránka, jednoduché objednávanie.
Ivana
Ďakujem za krásny poznávací pobyt. Odporúčam všetkým vášnivým cestovateľom, ktorí sa rady nechajú viesť. Prešli a videli sme krásnu časť Francúzskej riviéry. Výborní šoféri, sprievodkyňa. Počasie nám prialo, takže zážitok bol o to krajší. Možnosť aj voľného programu počas dňa. Nádherné miesta a pamiatky, krásne pláže. Ubytovanie dostatočné. Chýbali nám večere, čo by som prijala pri takomto type pobytu.
Ivana
Veľmi super
Eva
Bohatý program, za krátky čas sme videli veľa krásnych vecí. Autobus pohodlný, sprievodkyňa a šoféri milí.
Viliam Porázik
Zúčastnil som sa zájazdu v Paríži. Vysoko oceňujem profesionalitu a ľudský prístup sprievodkyne p.Jitky Zelenkovej a šoférov, ktorý prispeli k celkovej veľmi pohodovej atmosfére. Ubytovanie bolo taktiež skvelé. Celkový dojem zo zájazdu veľmi dobrý. Viliam Porázik
Gabriel
Spokojnosť
Viola Drozdová
Zájazd bol zaujímavý, dobrý výber turistických atraktivít, autentický podrobný výklad, dobré organizačné zabezpečenie.
Marta Adamová
Poznávací zájazd do Krakowa a Osvienčimu odporúčam, skvelá profesionálna sprievodkyňa Gizka a bohatý program, ďakujem :)
Viera Popluhárová
Nádherný zámok,poučný vstup do bane v Seegrotte, výborný sprievodca, výborný šofér. Kto má záujem o pamiatky, treba vidieť. S touto CK som bola na viacerých zájazdoch, veľká spokojnosť.
Janka Valuchová
Veľmi pekný zájazd. Príjemný a rozumný sprievodca. Pohodlný autobus. Máme veľa krásnych zážitkov.
Vladislava
Maximálna spokojnosť, sprievodca mal úžasné vedomosti o všetkom, aj navyše :) organizácia výborná, šofér skvelý, vždy všade načas, výborný zájazd, ďakujem :)
Martin
Boli sme na leteckom zájazde v Ríme, super sprievodca Henrieta, určite doporučujem.
Adriana Jakubíková
Zájazd sa nám veľmi páčil, vedomosti a prístup p.sprievodkyne bol super, venovala sa nám na 100%, pobehala s nami všetko dôležite, čo treba vidieť. Hotel čistý, celková spokojnosť so zájazdom do Barcelony :)
Silvia
Veľká vďaka vždy usmiatej a pohodovej pani Marcelke za profesionálny prístup, ktorá nás sprevádzala po nádhernom Provensálsku. Super program, krásne zážitky a ideálne počasie, jednoducho veľmi vydarený zájazd :)
Lenka Adel
Všetko super.
Marina
Išli sme prvý krát cez cestovnú kanceláriu, super skúsenosť. Odporúčam
Eva
Všetko bolo fajn.
Jana Veľká
Zájazd bol výborne zorganizovaný, sprievodkyňa skvelá, doprava bezproblémová a pohodlná. Odporúčam.
Jana
Program bol super.
Zuzana
Spokojná s vašimi službami
Radovan Haffner
Zájazd hodnotím vysoko pozitívne najmä kvôli úžasnej sprievodkyni p. Dolinskej, ktorá nás vysoko kvalifikovane sprevádzala počas celého zájazdu. Zas 5 dní sme stihli vidieť toľko, čo sa ani nedalo predstaviť že sa dá stihnúť. Tešíme sa na budúci zájazd s ňou.
Viera
Boli sme sa kúpať cez víkend v Chorvátsku, cesta sa dala zvládnuť, páni šoféri boli ústretoví a zátoka na Pagu je úchvatná. Pekný výletík.
Mária Diďáková
Zájazd naplnil moje očakávanie, bola som spokojná.
Zuzana Javorská
CK DAKA je jedna úžasná cestovná kancelária a stále s ňou veľmi rada cestujem. Tohto roku som už navštívila Nemecko, Slovinsko, Taliansko. Už ma čaká len Kampánia. Určite si nájdem ďalšie destinácie a pôjdem. A s kým iným ako s CK DAKA.
Michaela Drenková
Krásy Kampánie a ostrovy bol jeden z najkrajších zájazdov, ktoré som absolvovala s CK DAKA. Kampánia s ostrovmi je samo o sebe prenádherné miesto a s programom Vašej cestovnej kancelárie sme si ho užili naplno. Veľké ďakujem patrí sprievodkyni slečne P., zaručene najlepšej sprievodkyni, vďaka ktorej sme zájazd vnímali všetkými zmyslami. Dotkli sme sa svätyne Maradonu v Neapole, ovoňali neobyčajnú vôňu citrónov na Ischii, počúvali zvuk vĺn pri plavbe na Capri, s nemým úžasom sme sledovali prenádherné miesta, ktoré nás sprevádzali počas celého zájazdu.
Martina Suchárová
S CK DAKA chodím na výlety veľmi rada. Zaujímavé miesta, milí sprievodcovia, vždy máme s kamarátkami pekný zážitok.
Alena Herbel
Toho roku som už bola s CK DAKA štvrtý krát na poznávacom zájazde a zasa nesklamala. Pohodlný autobus, super šoféri a príjemní sprievodcovia. Teším sa na ďalší zájazd Florencia-Rím 21.9-25.9. Pekný deň
Viki
Poznávací zájazd naplnil očakávania. Organizácia a program dobrý.
Deana Chrappová
Výlet bol krásny.
Kornelia Folttinyova
Veľmi som bola spokojná so zájazdom, ďakujem za veľmi pekný deň strávený s cestovnou kanceláriou DAKA. Určite ešte využijem služby cestovnej kancelárie DAKA. Ďakujem s pozdravom F.
Lena Zacikova
Cestovnej kancelárii DAKA ďakujem za krásny zájazd do Provensálska. Vodiči boli super, sprievodkyňa vynikajúca, program zaujímavý a bohatý, ubytovanie v poriadku...
Mária Kurucová
Bol to výborný zájazd.
Martin
Spokojnosť s organizáciou zájazdu, veľmi pekné ubytovanie, spoľahlivá preprava autobusom. Zaujímavé informácie od sprievodkyne počas celého zájazdu.
Veronika D.
Maximálna spokojnosť so zájazdom. Opakovane sme boli s CK DAKA a pôjdeme opäť. Ďakujeme.
Peter Ács
Zájazd bol výborne organizovaný. Výklad a informácie od sprievodkyne boli výborné. Preprava a celkové zabezpečenie na vynikajúcej úrovni.
Veronika Fraňová
Zájazd splnil všetky moje očakávania. Sprievodkyňa bola veľmi milá a zaujala zaujímavým výkladom. Určite sa do Budapešti ešte vrátim. Obrovská spokojnosť.
Miroslav
Krásny zájazd. Sprievodca p. Krajcer ma úžasne vedomosti a vyšiel nám vo všetkom v ústrety … S Dakou som bol už na dosť zájazdoch a vždy skvele
Daniela
Krásny výlet na levandulové polia, vynikajúci sprievodca
Zuzana Šárközyová
Skvelá cestovná kancelária, boli sme so všetkým maximálne spokojní. Vrelo odporúčam cestovnú kanceláriu, všetko, čo bolo v popise a na fotkách, zodpovedalo skutočnosti. Ďakujeme krásne za skvelú dovolenku. Určite s Vami pocestujeme aj nabudúce. ❤
Terézia Lašová
Úžasný zážitok, zaujímavé informácie, vrelo odporúčam.
Alica Bruderová
Bol to môj sen Santoríny. Som spokojná a fotky, zážitky a spomienky mi zostanú... Ďakujem.
Miriama Žondová
Francúzsku Riviéru s cestovnou kanceláriou DAKA vrelo odporúčame a ešte sa tam určite vrátime.
Jana
Nemám žiadne výhrady
Tatiana Škriečková
Zájazd do Paríža a Versailles, ktorý som absolvovala hodnotím veľmi kladne, prevýšil moje očakávania i vďaka profesionálnemu prístupu p . sprievodkyne Marcelky a oboch vodičov. Čas strávený na zájazde bol maximálne využitý, vhodne zvolený program, všetko do detailov zorganizované. Vrele odporúčam, určite v budúcnosti plánujem i ďalšie poznávacie zájazdy cez CK DAKA.
Monika Idlbeková
Desať z piatich hviezdičiek.... som spokojná s Vašimi službami cestovnej kancelárie. Absolvovali sme dva zájazdy s Vami a v pláne mame ďalšie s Vašou cestovnou kanceláriou. Len tak ďalej.
Erika
Určite odporúčam. Plitvické jazerá sú nádherne.
Beáta Čurilová
Zájazd do Barcelony a na Montserrat bol jedinečný a nezabudnuteľný z navštívených miest a úžasného výkonu našej sprievodkyne Ruženky - neuveriteľná encyklopédia v hlave!!! Žena, z ktorej vyžaruje, že má svoju prácu a ľudí rada, vytvorila v skupine atmosféru záujmu, pohody a celkovej spokojnosti. Za to jej patrí veľké Ď A K U J E M.
Andrea Sláviková
Absolvovali sme s priateľmi pekný zájazd na výstavu kvetov v Tulln, spojenú s prehliadkou mesta. Veľmi sme si to užili!
Mária
Dňa 17.06.2023 sme absolvovali s Vašou CK zájazd do Osvienčimu a Krakowa. Bol veľmi dobre spracovaný, zaujímavý a hlavne poučný program o tragédii, ktorá zasiahla dejiny ľudstva. Veľmi silné zážitky, ktoré zostanú v pamäti každého z nás a sú mementom pre celé generácie. Okrem toho sme mali nádherné počasie, takže výlet hodnotím ako veľmi vydarený. Môžeme odporučiť každému, koho zaujíma história. Už sa tešíme na ďalší výlet s CK DAKA v júli, kedy spoločne pôjdeme do Talianska. Marika
Eva Haluzová
S CK DAKA som absolvovala dva jednodňové poznávacie zájazdy a pri oboch som bola maximálne spokojná, ako s cestovaním, odborným výkladom delegáta, celkovým programom. Určite ešte pôjdem na ďalšie poznávacie zájazdy s nimi.
Linda Poláková
Dovolenka výborná, hotel krásny, strava super, delegátka ochotná, príjemná môžem iba odporučiť organizácia na jednotku s hviezdičkou. Už teraz objednaný další zájazd s Vami❤️
Mgr. Martin Tóth
Chcem poďakovať CK DAKA za skvelý zájazd, ktorý som absolvoval 11.10. - 14.10.2019 ale hlavne našej sprievodčíčke, ktorá bola veľmi zlatá, milá, ochotná, tolerantná a skvelo zvládala svoju prácu i napriek tomu, že sme boli veľká skupina. Všetko bolo naplánované úplne super a som naozaj rád, že som mohol absolvovať tento zájazd. Určite využijeme zájazdy tejto CK aj nabudúce. Ďakujeme.
Michal
Zájazd splnil naše očakávania. Od výbornej pani sprievodkyne, cez šoférov, pohodlný autobus, dobrý hotel a bohatý program. Môžeme len odporučiť.
Marian
Super bolo spokojnosť 95%
Peter Kolenič
Zájazd bol super, sprievodkyňa bola výborná, program zaujímavý, určite pôjdeme aj inokedy.
Miroslava Samaranská
Ďakujeme za zážitok.
Eva
S CK DAKA som bola teraz v Ríme a Florencii. Som spokojná s ich službami, tak preto som im verná a vyberám si zájazdy len od nich. Každému doporučujem túto CK.
Iveta Furmaníková
Zájazd sa nám páčil boli sme spokojní s delegatkou šofermi hotelom aj plažou. Ďakujeme.
Martina Stanová
Cestovnú kanceláriu DAKA odporúčam. Všetko je vždy v uplnom poriadku. Ďakujem Vám, že spolu s Vami spoznávam nádherné miesta v bezpeči a istote.
Lívia Blahušiaková
Ďakujeme CK DAKA za krásny Silvestrovský zájazd v Taliansku. Navštívili sme Benátky, Miláno a Veronu. Všetko bolo super. Určite sme neboli s Vami posledný krát. Tešíme sa na novú ponuku zájazdov. Ste skvelí zostaňte takí. S pozdravom Lívia z Martina.
Margita
Zájazd bol super bola som spokojná vrelo odporúčam.
Ján Gonda
Ďakujeme boli sme veľmi spokojní a budeme sa tešiť na ďalšiu cestu s Vami.
Lívia Priekalová
Spokojnosť s poznávacím zájazdom na Cyprus - super more, ponuka výletov, ochotný sprievodca a personál hotela.
Michal
Zúčastnil som sa zájazdu 12.7 - 15.7.2018. Tak ako zákazník predo mnou, môžem návštevu Londýna odporúčať. Takisto môžem potvrdiť, že p. Krajcer je vynikajúci sprievodca. Mal rozsiahle vedomosti o Londýne aj pamiatkach, k tomu vždy nejaká netradičná zaujímavosť, ktorá vyvolala úsmev na našich tvárach. Sprevádzal nás aj pri vstupe na atrakcie, aby sme nečakali tak dlho v rade. Samozrejme, letel s nami tam aj späť. Promptne riešil problémy, kt. sa vyskytli (problémy s čipovými cestovnými kartami, zmena programu kvôli demonštráciám, a pod.). Jediné, čo Vás možno trochu nepríjemne prekvapí je samotný hotel, ak ste náročný cestovateľ. Na prespanie postačí a takisto aj s rovnakými raňajkami si môžete ľahko poradiť tak, že navštívite potraviny, kt. sa nachádzajú čosi okolo 200m od hotela a sú tam prijateľné ceny a majú otvorené od 7:00 do 23:00.:-)
Jaroslava Cisárová
Jednodňový zájazd do Tullnu na výstavu kvetov môžem len doporučiť všetkým, ktorí radi kvety sadia a starajú sa o svoje rozkvitnuté záhradky, predzáhradky, balkóny, okná. Výstava ponúka veľký výber sadeníc, cibuliek, záhradných doplnkov a iného okrasného a spotrebného tovaru, veľa zaujímavých aranžérskych nápadov. Súčasťou zájazdu je prehliadka mestečka Tulln. Ja osobne som s výstavou spokojná, počasie nám tento rok prialo, bola som na výstave štvrtýkrát.
Jana
Zúčastnili sme sa zájazdu do Barcelony s cestovkou DAKA. Veľká spokojnosť so zájazdom aj sprievodkyňou Ruženkou Pilarčíkovou.
Andrej Kőnig
Ďakujeme za pekný zájazd, páčilo sa nám :)
Margita Pavlová
Výlet do mesta Poreč v Chorvátsku sa nám veľmi páčil. Všetko bolo super. Určite ešte pôjdeme na podobné výlety s touto cestovkou.
Miroslava Virgová
Cestovnú kanceláriu Daka odporúčam. Bola som cez nich druhý krát a mám kúpené ešte dva zájazdy... Majú profesionálnych sprievodcov a výborné služby...
Andrea Tomanová
So zájazdom do Paríža s Disneylandom sme boli veľmi spokojní. Tento zájazd splnil naše očakávania. Pani delegátka Tánička bola úžasná, ako aj páni šoféri Janko a Lacko.
Tobias Wittner
Veľmi super zájazd so super sprievodcom.
Elena Kučerová
Dobrý deň zájazd do Budapešti sa mne a mojim dvom deťom veľmi páčil. Máme zážitky s Tropikaria, kde sa nám dala pohladkať raja, videli sme tie veľké žraloky, krokodíla, opičky, korytnačky ....Ďakujem aj pánovi šoférovi ,ktorý nás dlho vozil a veľmi príjemnej pani sprievodkyni Vierke M. ,ktorá nás sprevádzala na celom zájazde. Potom sme mali autobusovú prehliadku a potom pešiu. Nakoniec sme sa spoločne odfotili. Deti majú krásne zážitky a aj ja .Ďakujem cestovnej kancelárii DAKA za supeeer zájazd.
Monika L.
Boli sme na poznávacom zájazde v Slovinsku (29.-30.6. 2019). Program, pani sprievodkyňa Andrea Deáková a pán šofér boli top. Môžem len odporúčať. Ďakujeme za krásny zážitok.
Silvia
Super deň s vami. Určite ešte s Dakou aj nabudúce. Vrelo odporúčam ❤️
Natalia Khalus
Celkom dobrá ponuka, krásne malé mestečko, veľmi príjemná atmosféra a čisté more !
Katarína Böhmová
Výborný poznávací zájazd a skvelá sprievodkyňa Dagmar, klobúk dole pred jej vedomosťami, výborná rozprávačka.
Svetlana Cingelová
Som veľmi spokojná s touto CK, nikdy ma nesklamala. Kvalitné služby sprievodcov, kvalitné ubytovanie. Celkový program zájazdov tiež perfektne prepracovaný aby ste veľa videli, počuli ale aby ste si aj oddýchli. Túto CK mám veľmi rada a rada s nimi chodím. Aj pri problémoch ústretový a vychádzajú zákazníkom vždy v ústrety ako sa len dá.
Adriana Turmanová
100% spokojnosť.
Jan
Spokojnosť, ako vždy. Ďakujem.
Matej
Veľmi krásny zájazd. Šoféri fantastický, sprievodkyňa Ela úžasná, veľmi múdra, super. Úžasný zájazd plný zážitkov. Vrelo odporúčam. Toskánsko so všetkým čo k nemu patrí. Ďakujeme.
Ľubica
Výlet do Budapešti bol výborný. Tak sa nám tam páčilo, že sa tam určite vrátime s vašou CK samozrejme. Rozmýšľam nad tým, že by som išla s rodinou na adventné trhy.
Laura
So zájazdom som bola veľmi spokojná. Program a služby sprievodcu boli zaujímavé a prínosné. Uvítala by som lepší štandard ubytovania aj za vyššiu cenu zájazdu.
Adriána Maďarová
Ďakujem za skvelý víkendový pobyt v Chorvátsku.
Vladimír Chupáč
Veľká spokojnosť so sprievodkyňou, šoférmi i samotným programom. Individuálne by sme toľko nespoznali a nepobehali. Bolo super. Ďakujem.
Blanka
Veľmi dobre a sprievodca 1000p% spokojnosť. Teším sa na budúce.
Mariia Hazdiuk
Boli sme veľmi spokojní, ďakujeme veľmi pekne za výlet.
Dana Flasiková, Ing.
Dobrý deň, 2-dňový adventno-poznávací zájazd do Prahy bol naozaj veľmi dobre zorganizovaný. Výborná sprievodkyňa Janka, výborný šofér Andrej, služby v hoteli tiež nad očakávanie, program, ktorý nám bol urobený - SUPER. Nie je čo vytknúť. Boli sme naozaj veľmi spokojný. Ostali by sme aj dlhšie. Ďakujeme. r. Flasiková.
Ľubica Neuročná
Bűk thermálne kúpele veľmi prijemné a rada sa tam opäť vrátim. Super že je tam veľa bazénov a veľa oddychových miest.
Daniela Palumbínyová
Zájazd v rýchlom tempe s dobrým výkladom, pestrý program, šikovná sprievodkyňa, využitý celý deň naplno.
Dalibor
Zájazd sme absolvovali pár mesiacov dozadu, no stále pretrvávajú tie najlepšie spomienky. Ďakujeme za zážitky a pozdravujeme CK DAKA. Čoskoro sa vidíme opäť.
Michaela
Ďakujeme CK DAKA a sprievodcovi Jakubovi za pekný wellness víkend.
Anna Hudakova
Dobrý deň. Zájazd do Budapešti bol pekný. Bola som s deťmi. Prístup p. sprievodcu bol priateľský a vtipný. Počas prehliadky mesta nám podával dosť informácií o danom mieste, kde sme v tom čase boli. Môžem odporúčať Vašu cestovku. A do budúcna, keď sa podarí, využijeme Vaše služby. Veľa šťastných km a zákazníkov Vám prajeme.
Tomáš Dudov
Veľa muziky za málo peňazí, profi prístup, spokojnosť, určite môžem odporúčať a pôjdem s touto CK znova niekam...
Ivana Vančová
Ďakujeme sa skvelý zájazd do Paríža a veľká vďaka patri najmä pani delegátke Tatiane M. a pánom šoférom. Paríž jej očami a slovami, ktoré nám porozprávala mal svoje čaro a za to ďakujeme.
Ján
CK Daka doporučujem na poznávací zájazd z dôvodu dobre pripraveného programu za dobrý pomer k cene zájazdu.
Matej Chuda
Super zájazd. Maximálna spokojnosť..
Zuzana
Veľká spokojnosť s týmto zájazdom. Príjemný hotel pri mori s krásnym bazénom. Určite odporúčam ísť mimo hlavnej sezóny.
Michaela
Výborne podane informácie od sprievodcu p. Jakub B., milý a ochotný sprievodca, Mariazell a beh čertov bol veľmi vydarený zájazd. Ďakujeme.
Evka
Škoda že viac autobusov neodchádza s Čadce, či Žiliny. Veľa výletov sa nám páči.
Tomáš Kamenár
S cestovkou som spokojný, autobus super, pred zájazdom všetky informácie zaslané emailom.
Marta
Bola som veľmi spokojná s cestovnou kanceláriou Daka. Som z Bratislavy a môžem povedať, že Daka je výborná cestovná kancelária. Vrelo odporučím aj našim priateľom. Ďakujeme
Alena Košiarová
Výlet do Pannonhalmy bol zaujímavý, vyšlo aj počasie. Ochutnali sme vínko aj výborné krémeše s levanduľovou príchuťou v miestnej cukrárni. Výroba porcelánu zaujímavá. Sprievodca dobrý, znalý pomerov, pohotovo prekladal. Ďakujeme za pekný zážitok.
Pavol
Krásny zájazd a spokojnosť, spokojnosť mojej manželky, dcéry a jej kamarátky
Jana Petrikovičová
Päťdňový zájazd po krásach východného Slovenska predčil naše očakávania. Veľa sme videli a dozvedeli sa, mali sme dostatok času na oddych a individuálny program. Sprievodkyňa pani Korimová veľmi príjemná, fundovaná, mala všetko pod kontrolou. Maximálna spokojnosť.
Tomáš
Dobrý deň, spokojný ako vždy.
Viktória Tahotná
Veľmi sa mi páčilo aj počasie bolo super. Ozaj pekný zážitok.
Viera Buliaková
Ďakujem za pekný zážitok a profesionálny výklad sprievodkyne. Určite s Vašou cestovnou kanceláriou navštívim aj iné destinácie.
Daniela Mrázová
Boli sme spokojní, ubytovanie aj raňajky výborné. Sprievodkyňa bola veľmi milá a trpezlivá, snažila sa ukázať nám čo najviac, aj porozprávať veľa zaujímavostí.
Jana Vichnáleková
Výborný jednodňový zájazd. Všetko bolo veľmi dobre zorganizované.
Kamil
So zájazdom na Kampániu sme boli veľmi spokojní, aj Ischia a Capri nesklamali.
Ildikó Somogyiová
24.-28.7.2019 som sa s neterkou zúčastnila autobusového zájazdu do očarujúcej Kampánie, mesta Neapol a na ostrovy Capri a Ischia. Nádherné miesta, ktoré vyvolajú v človeku pocit že sa tam musí v budúcnosti vrátiť! Neapol, aj keď má svoje negatívne stránky, vyvoláva v človeku pocit, že sa nachádza v ,,tom" naozajstnom Taliansku. Ostrovy Capri a Ischia sú skutočne očarujúce miesta ako ich poznáme z obrázkov. A čo je najdôležitejšie? 1. Dostať sa na vytúžené miesto a vrátiť sa domov bezpečne! Veľké ďakujem patrí PÁNOM vodičom, ktorí boli perfektní. 2. Ďakujem pani sprievodkyni Anne Vasekovej! Za organizáciu, odbornosť a voľnosť... 3. Ďakujem spolucestujúcim zájazdu do Kampánie! Cítila som sa s vami vynikajúco a bez výnimky ste úžasní ľudia! Ďakujem! Ildikó a Bianka
Miroslav Šilhavík
Dakujem velmi pekne za prijemnu dovolenku a bol som spokojný so službami. Sprievodkyna bola super, šikovná a vedela všetko vybavit :) Odporucam a určite sa este vrátim na Cyprus.
Július
S partnerkou Lenkou a manželmi Goralkovcami sme absolvovali poznávací zájazd do Londýna. Sme veľmi spokojní (vyšlo nám aj počasie). Ďakujeme CK DAKA, konkrétne sprievodkyni pani Elene Ewiakovej a pánom šoférom.
Michaela Pecháčková
Výlet Viedeň očami detí perfektný. Deň plne využitý, veľká spokojnosť ohľadne programu, deťom sa veľmi páčilo. Určite pôjdeme aj na iné výlety. Ďakujeme :-)
Veronika Domanická
Maximálna spokojnosť s výletíkom s CK DAKA ,Osvienčim, Krakov paráda.
Dana
Včasný odchod, dobre zorganizované, plnohodnotný výklad počas jazdy, bezpečná jazda + bonus vyšlo nám počasie, spokojnosť, odporúčam
Jana Ščipakova
S CK Daka som cestovala po prvý krát a určite nie posledný. Zájazd sa mi veľmi páčil, boli sme v Poľsku na víkendovom pobyte. V autobuse sa nás zišla skvelá partia, čas nám utiekol strašne rýchlo. Videli sme všetko čo sa za 2 dni dá stihnúť. Hotel, ubytovanie a raňajky super. Pán sprievodca Jakub (myslím že na našu partiu tak skoro nezabudne) a samozrejme pán šofér Milan na jedničku. Ďakujeme za skvelý zážitok a ideme s vami aj v septembri.
Veronika Oravcová
Všetko bolo v najlepšom poriadku určite si ešte nejaký zájazd vyberieme.
Barbara Michaličová
Len maximálne pohodlie a komfort. Vždy rada cestujem s vami.
Jan Plšek
Výborný poznávací zájazd s dobrým programom. Celý zájazd na profesionálnej úrovni. Pochvala delegátke a vodičom.
Monika Mičová
Boli sme veľmi spokojný s cestovnou kanceláriou DAKA, všetko prebehlo úplne v poriadku, autobus čakal presne ako mal, myslím, že aj skôr bol na dohodnutom mieste a my sme sa mohli zabávať vo Familyparku. Ďakujeme za krásny zážitok a vrelo Vás odporúčam.
Kamila Nosianová
Úžasný zájazd, skvelá delegátka, bol to môj prvý zájazd s Vašou CK, ale určite nie posledný, ďakujem.
Zuzana Herkova
Dobry den, som velmi spokojna a urcite s Vami pojdem aj nabuduce :-)
Ivan R.
Pobyt v Transylvánii bol veľmi fajn. Nádherná krajina, výborné počasie, nádherné pamiatky, služby na úrovni, cenová dostupnosť, príjemní ľudia. Musel som si poopraviť názor na úroveň služieb, ako aj moje predstavy o krajine Rumunsko. Ich mestá sú krásne, čisté a moderné a starostlivosť o pamiatky je na úrovni. Ivan