Hotel Capannelle Appia Antica

Kapacita 252 izieb
Hotel Capannelle Appia Antica sa nachádza 7 km od rozľahlej Baziliky sv. Pavla a 4,7 km od Calixtovej katakomby.
Hotel Capannelle Appia Antica sa nachádza v historickej štvrti Ríma "Statuario", len 3 km od dostihovej dráhy Capannelle, len 3 km od Ippodromo Capannelle a 3 km od zastávok metra "Cinecittà" a " Colli Albani" na linke A, ktorá Vás dopraví do historického centra a Vatikánu. 

Hotel Capannelle Appia Antica, keďže letisko Ciampino je vzdialené len 5 km (a je spojené aj kyvadlovou dopravou), je ideálnym miestom či už na služobnú cestu alebo na príjemný víkend vo večnom meste. Z hotelovej terasy si môžete vychutnať krásny výhľad na Acqueduct Park a Ancient Appian Way Park, z ktorého je možné podniknúť niekoľko zaujímavých trás, ktorými sa dostanete do srdca Ríma.

Hotel Capannelle, ktorý patrí do novej hotelovej skupiny Roman Hotels, je prvou budovou na svete, ktorá bola premenená na galériu pod holým nebom. Pouličný umelec Andrew Pisacane aka Gaia svojim obrazovým cyklom premenil svojou maľbou Hotel Capannelle Appia Antica na jedinečné miesto inšpirácie. Jeho umelecké dielo „Mobility“ je skutočne pozvaním k „mobilite, slobode a šťastiu“.
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 2
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 20
2-lôžková s manželskou posteľou 2 20
3-lôžková 3 2
Web https://www.hotelcapannelle.com/
Adresa Via Siderno 37
00178 Roma
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín