Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín

Prečo CK DAKA

 
S nami viete, čo kupujete

Poznáte hotel, v ktorom budete ubytovaní, viete akým autobusom pôjdete a môžete si zvoliť presné miesto sedenia, pri leteckých poznáte leteckú spoločnosť ktorou poletíte, presné odletové časy. K dispozícii máte vždy kompletné informácie.

 
Výhody pri autobusových zajazdoch

Ponúkame nástupné miesta z celého Slovenska. K dispozícii WC počas cesty v autobuse a na viacdňových zájazdoch zadarmo welcome drink v podobe minerálnej vody zadarmo. Rovnako bezplatne k dispozícií sú krížovky a pero.

 
Zakúpenie pršiplášťu

Pri všetkých autobusových zájazdoch ponúkame možnosť zakúpenia pršiplášťu pre každého počas zájazdu za symbolické 1 €.

 
Profesionálni sprievodcovia

Spolupracujeme len s profesionálnymi a overenými sprievodcami, ktorí spĺňajú náročné kritéria a ktorí sú členmi Slovenskej spoločnosti sprievodcov cestovného ruchu.

 
Výhodná cena

Zájazdy sú nielen zaujímavé, profesionálne, ale aj cenovo výhodné a dostupné pre každého. Ponúkame najlepšie ceny zájazdov na Slovenskom trhu a množstvo zaujímavých zliav.

 
Bohaté skúsenosti

Aktuálne už 10. sezóna a viac ako 90 000 spokojných zákazníkov a viac ako 1 500 termínov ročne. Vyskúšajte naše služby a sami sa presvedčíte o našich výhodách.

Marina
Išli sme prvý krát cez cestovnú kanceláriu, super skúsenosť. Odporúčam
Lenka Štolecová
S poznávacím zájazdom som bola veľmi spokojná. Páčil sa mi zaujímavý program, ktorí bol postavený nielen pre rodiny s deťmi , ale aj pre jednotlivcov. Pani sprievodkyňa Evka bola veľmi príjemná, komunikatívna, mala bohaté vedomosti o destinácii, oboznámila nás so všetkými možnosťami, ktoré na mieste máme. Vo Viedni som ešte nebola a preto som chcela vidieť Zámok Schönbrunn, čo nám bolo bez problémov umožnené (ako alternatíva ZOO). Pani sprievodkyňa nám pomohla s vybavením lístkov a odprevadila nás na určené miesto. Pokyny k celej organizácii a miestu stretnutia boli povedané jasne, zrozumiteľne a v dostatočnom časovom predstihu. Na poznávacom zájazde som videla všetko, čo bolo CK ponúknuté. Zároveň veľmi pozitívne hodnotím aj možnosť nástupného miesta v Banskej Bystrici. Hoci boli v autobuse aj malí cestujúci, cesta do Viedne a späť nám ubehla veľmi rýchlo, za čo patrí vďaka milým a ústretovým pánom šoférom. Tento poznávací zájazd všetkým odporúčam :)
Nájdite si spolucestujúceho