Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín

Prečo CK DAKA

 
S nami viete, čo kupujete

Poznáte hotel, v ktorom budete ubytovaní, viete akým autobusom pôjdete a môžete si zvoliť presné miesto sedenia, pri leteckých poznáte leteckú spoločnosť ktorou poletíte, presné odletové časy. K dispozícii máte vždy kompletné informácie.

 
Výhody pri autobusových zajazdoch

Ponúkame nástupné miesta z celého Slovenska. K dispozícii WC počas cesty v autobuse a na viacdňových zájazdoch zadarmo welcome drink v podobe minerálnej vody zadarmo. Rovnako bezplatne k dispozícií sú krížovky a pero.

 
Zakúpenie pršiplášťu

Pri všetkých autobusových zájazdoch ponúkame možnosť zakúpenia pršiplášťu pre každého počas zájazdu za symbolické 1 €.

 
Profesionálni sprievodcovia

Spolupracujeme len s profesionálnymi a overenými sprievodcami, ktorí spĺňajú náročné kritéria a ktorí sú členmi Slovenskej spoločnosti sprievodcov cestovného ruchu.

 
Výhodná cena

Zájazdy sú nielen zaujímavé, profesionálne, ale aj cenovo výhodné a dostupné pre každého. Ponúkame najlepšie ceny zájazdov na Slovenskom trhu a množstvo zaujímavých zliav.

 
Bohaté skúsenosti

Aktuálne už 10. sezóna a viac ako 90 000 spokojných zákazníkov a viac ako 1 500 termínov ročne. Vyskúšajte naše služby a sami sa presvedčíte o našich výhodách.

Ludmila Hanková
Ďakujem za krásny zájazd do Ríma, som nadšená z historických pamiatok a krásneho mesta a spokojná zo starostlivosťou pani sprievodkyne Evy Mrvovej o našu zájazdovú skupinu. Bolo pre mňa radosť počúvať jej sprevádzanie, dala nám množstvo informácií, veľmi zaujímavo a vtipne podaných. Páni šoféri Dmitro a Janko jazdili bezpečne a boli príjemní a ochotní. Mali sme šťastie nielen na personál, ale aj na príjemné a slnečné počasie. Za mňa absolútna spokojnosť. Rada sa k vám opäť vrátim a absolvujem s vami ďalšie zájazdy, keď som vás už konečne objavila :-).
Jana Jurčová
Krásny pobyt v Ríme s vynikajúcou sprievodkyňou Henrietou. Videli sme všetky najznámejšie pamiatky Ríma. Počasie výborné, po celom Ríme všade pitná voda, tá bola na nezaplatenie.
Nájdite si spolucestujúceho