Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín

Prečo CK DAKA

 
S nami viete, čo kupujete

Poznáte hotel, v ktorom budete ubytovaní, viete akým autobusom pôjdete a môžete si zvoliť presné miesto sedenia, pri leteckých poznáte leteckú spoločnosť ktorou poletíte, presné odletové časy. K dispozícii máte vždy kompletné informácie.

 
Výhody pri autobusových zajazdoch

Ponúkame nástupné miesta z celého Slovenska. K dispozícii WC počas cesty v autobuse a na viacdňových zájazdoch zadarmo welcome drink v podobe minerálnej vody zadarmo. Rovnako bezplatne k dispozícií sú krížovky a pero.

 
Zakúpenie pršiplášťu

Pri všetkých autobusových zájazdoch ponúkame možnosť zakúpenia pršiplášťu pre každého počas zájazdu za symbolické 1 €.

 
Profesionálni sprievodcovia

Spolupracujeme len s profesionálnymi a overenými sprievodcami, ktorí spĺňajú náročné kritéria a ktorí sú členmi Slovenskej spoločnosti sprievodcov cestovného ruchu.

 
Výhodná cena

Zájazdy sú nielen zaujímavé, profesionálne, ale aj cenovo výhodné a dostupné pre každého. Ponúkame najlepšie ceny zájazdov na Slovenskom trhu a množstvo zaujímavých zliav.

 
Bohaté skúsenosti

Aktuálne už 10. sezóna a viac ako 90 000 spokojných zákazníkov a viac ako 1 500 termínov ročne. Vyskúšajte naše služby a sami sa presvedčíte o našich výhodách.

Lenka Štolecová
So zájazdom som bola veľmi spokojná, odporúčam všetkým, ktorí ešte neboli. Pamiatkami a mestom nás sprevádzala pani delegátka Mgr. Marta D. Bola veľmi milá a už v autobuse sme sa dozvedeli veľa informácií a zaujímavostí o meste ako aj o miestach, ktoré nás čakajú. Mestečko Retz je krásne a malebné, celé námestie lemujú farebné domčeky s bohatou históriou. V centre sú 2 fontány, z ktorých počas slávností vína (koncom septembra) tečie biele a červené víno. Tekvicové slávnosti boli situované neďaleko námestia. Na slávnosti sme mali možnosť ochutnať typické tekvicové jedlá a nápoje, započúvať sa do tónov rakúskych piesní a obdivovať prácu predávajúcich trhovníkov. Počas osobného voľna sme prebádali krásy námestia a z radničnej veže obdivovali blízke i ďaleké okolie. Spoločne sme si pozreli podzemné vínne chodby Retzer Erlebniskeller, dozvedeli sa od tunajšej pani sprievodkyne (v českom jazyku) zaujímavosti o dejinách vinohradníctva na tomto území a na záver prehliadky sme sa zúčastnili ochutnávky vín s možnosťou zakúpenia týchto vín. V závere návštevy mesta sme vyšli k neďalekému funkčnému veternému mlynu Retzer Windmühle (ktorý sme aj navštívili), kde na nás čakali prekrásne výhľady na vinice pri zapadajúcom slnku. Chcem sa veľmi pekne poďakovať za našu pani delegátku Martu a zároveň sa chcem poďakovať za skvelú a bezpečnú jazdu aj našim pánom šoférom. V autobuse sme sa stretli skvelá partia ľudí a teším sa, že som ich mohla spoznať :)
Daniela
Super zájazd a výborný sprievodca Jakub.
Nájdite si spolucestujúceho