Little Prince House

Kapacita 40 izieb
Rodinný penzión Little Prince House, ktorého manažérmi sú bratia Sabalićovci, sa nachádza v meste Pag, na ostrove Pag.

Výhodou Little Prince House je, že sa nachádza 200 m od pláže, ktorá sa spolu s promenádou tiahne až k samotnému centru mesta. Pláž ponúka rôzne aktivity pre všetky vekové kategórie. Tí mladší si môžu užívať morské aktivity a tí starší posedenie na početných terasách kaviarní popíjajúc si kávu alebo kokteily, alebo čítanie knihy ležiac na pláži.

Plávanie v krištáľovo čistom mori bude maximálnym potešením pre každého. V noci je nezabudnuteľným zážitkom prechádzka pozdĺž historického centra mesta a na pobreží, alebo takžiež zúčastnenie sa jedného z letných podujatí. Pre tých, ktorí sa chcú zabávať celú noc, je možné zorganizovať prepravu na Zrće, jednu z popredných svetových party pláží.

Navyše, všetci naši hostia sa môžu spoľahnúť na našu pomoc, keď žiadajú informácie o atraktívnych ponukách v okolí. Ako domáci, môžeme zaručiť odporúčania, ktoré umožňujú prístup k miestnym udalostiam a miestam, ktoré turisti obvykle minú alebo zmeškajú. Okrem toho ponúkame pomoc pri organizovaní aktivít navyše (vopred alebo po príchode) podľa výberu hostí. Napríklad pre tých, ktorí majú záujem, môžeme usporiadať výlet loďou, ktorá im poskytne návštevu niektorých skrytých miest ostrova, ktoré sú dosiahnuteľné len loďou.

Ubytovanie zahŕňa aj raňajky s možnosťou dokúpenia polpenzie. K dispozícii je aj Wifi pripojenie na internet.

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 3
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 10
2-lôžková s manželskou posteľou 2 10
3-lôžková 3 6
4-lôžková 4 4
Adresa D106 7
23250 Pag
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín