Hotel Magnat

Kapacita 60 izieb
Hotel Magnat sa nachádza 5 km od letiska Kraków Balice. Ponúka priestranné izby s klasickým dreveným nábytkom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, satelitnou TV s plochou obrazovkou a balkónom.
Hotel Magnat sa nachádza 5 km od letiska Kraków Balice. Ponúka priestranné izby s klasickým dreveným nábytkom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, satelitnou TV s plochou obrazovkou a balkónom. Každé ráno je pre vás pripravený pestrý raňajkový bufet v hotelovej reštaurácii, ktorá sa špecializuje na tradičnú poľskú kuchyňu. Počas sezóny si môžete vychutnať jedlo v záhradnej kaviarni.

Všetky izby v hoteli Magnat sú zariadené v teplých farbách. Majú modernú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Niektoré izby majú balkón a sú k dispozícii na požiadanie. Personál recepcie je k dispozícii nepretržite a môže vám zabezpečiť kyvadlovú dopravu či službu žehlenia. K dispozícii je vám tiež gril. Priamo na mieste je k dispozícii bezplatné monitorované parkovisko.

Hotel Magnat sa nachádza 8 km od centra Krakova a jeho mnohých atrakcií. Ak prichádzate za obchodom, tak Airport Logistics Center a Kraków Business Park sú vzdialené 1 km. 

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 10
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 20
2-lôžková s manželskou posteľou 2 20
3-lôžková 3 10
Adresa ul. Kasztanowa 35
32-085 Modlniczka
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín