Metropolitan hotel

Kapacita 30 izieb
Hotel Metropolitan má centrálnu polohu v meste Thessaloniki a ponúka konferenčné priestory a business centrum. Vrátane reštaurácie a baru, ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Biela veža v Solúne je vzdialená 1 km.
Hotel Metropolitan má centrálnu polohu v meste Thessaloniki a ponúka konferenčné priestory a business centrum. Vrátane reštaurácie a baru, ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Biela veža v Solúne je vzdialená 1 km.

Všetky izby v hoteli Metropolitan majú TV so satelitným príjmom. Každá z nich je vybavená mini chladničkou a sušičom vlasov. K dispozícii sú toaletné potreby zdarma. Hostia môžu začať svoj deň raňajkami formou bufetu, ktoré ponúkajú výber teplých i studených jedál z miestnej aj medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia na mieste pripravuje možnosti na obed a večeru, zatiaľ čo v bare M, ktorý sa nachádza v prízemí, sú k dispozícii nápoje.

Obchodné centrum s priestrannými zasadacími priestormi hotela Alpha Hall je k dispozícii v objekte. K dispozícii je spoločný salónik a 24-hodinová recepcia.

Autobusová stanica, ktorá poskytuje spojenie do centra mesta s niekoľkými obchodmi a kaviarňami, sa nachádza len pár metrov od hotela. Železničná stanica je vzdialená 5 km a medzinárodné letisko Makedonia je vzdialené 7 km.
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 10
2-lôžková s manželskou posteľou 2 10
3-lôžková 3 5
Adresa 65 Vasilissis Olgas Ave - Fleming
546 42 Thessaloniki
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín