Hotel Le Patti & Hotel La Villa Martegale

Kapacita 40 izieb
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v týchto dvoch hoteloch. Hotel Le Patti v mestečku Grasse a Hotel La Villa Martegale v meste Martigues.

Hotel Le Patti
Hotel sa nachádza v centre Grasse, 5 minút chôdze od Notre-Dame-du-Puy katedrály a Medzinárodného múzea parfumov. Taktiež sa nachádza 5 minút chôdze od rôznych obchodov a reštaurácií. Hotel Le Patti sa nachádza v srdci pôvabnom, parfumy-produkujúcom meste Grasse. Ponúka svetlé, farebné, klimatizované izby zariadené v typickom provensálskom štýle. Každá izba má TV so satelitným príjmom a má vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovým kútom. Raňajky formou bufetu sú k dispozícii denne. V hotelovej reštaurácii sa podávajú aj miestne špeciality a provensálska kuchyňa, ktorú si môžete vychutnať na terase.

Hotel La Villa Martegale
Villa Martégale Hôtel Restaurant sa nachádza v pokojnej a zelenej oblasti, 4 km od centra mesta Martiques a len 8 km od železničnej stanice SNCF. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko. Izby sú klimatizované a vybavené satelitnou TV. Každá izba má vlastnú kúpeľňu. Raňajky formou bufetu sa podávajú každé ráno a zahŕňajú šunku, syr, jogurt, ovocie, pečivo, teplé nápoje a ovocné šťavy. Villa Martégale má vlastnú reštauráciu, ktorá ponúka domáce jedlá, dezerty a pečivo s čerstvými prísadami. Hostia môžu relaxovať na vonkajšej terase.

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 15
2-lôžková s manželskou posteľou 2 15
3-lôžková 3 5
Adresa Place du Patti
06130 Grasse
Adresa 2. hotela Avenue Jean Paul Marat
13500 Martigues
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín