Sunset hotel Corfu

Kapacita 50 izieb
Hotel Sunset sa nachádza v odľahlejšej časti ostrova Korfu, vo vzdialenosti 2,5 km od prístavu a 5 km od letiska. Budova s 5 poschodiami ponúka priestranný interiér aj exteriér, veľkú záhradu a sezónny bazén s barom.
Hotel Sunset sa nachádza v odľahlejšej časti ostrova Korfu, vo vzdialenosti 2,5 km od prístavu a 5 km od letiska. Budova s 5 poschodiami ponúka priestranný interiér aj exteriér, veľkú záhradu a sezónny bazén s barom. Tento hotel prevádzkuje rodina a má priestranné izby s chladničkou, balkónom a so súkromnou kúpeľňou so sprchovacím kútom. V celom areáli hotela môžu hostia využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii je vám aj služba budenia.

V jedálni sa podávajú raňajky formou bufetu. Recepcia hotela Sunset je k dispozícii nepretržite. Vo vstupnej hale môžu hostia sledovať satelitné programy na širokouhlej TV. Hotel Sunset sa nachádza 800 metrov od reštaurácií a barov, kde si každý vyberie niečo podľa svojej chuti. Hostia majú na mieste k dispozícii aj priestranné parkovisko. 

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 20
2-lôžková s manželskou posteľou 2 20
3-lôžková 3 5
Adresa Alikes Potamou
491 00 Corfu
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín