Hotel Amalia

Kapacita 30 izieb
Hotel Amalia sa nachádza v centre Solúna, v pešej vzdialenosti od reštaurácií, známej štvrte Ladadika a námestia Athonos.
Hotel Amalia sa nachádza v centre Solúna, v pešej vzdialenosti od reštaurácií, známej štvrte Ladadika a námestia Athonos. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v izbách a verejných hotelových priestoroch.
Izby hotela Amalia sú rozložené na 9 poschodiach a sú klimatizované a majú zvukotesné okná. Každá z nich má satelitnú TV, rádio, trezor, mini chladničku a sušič vlasov. Všetky izby majú vlastný balkón, niektoré s výhľadom na mesto a more.
Raňajky formou bufetu sa podávajú denne v priestrannej jedálni hotela Amalia. Kaviareň, bar ponúka teplé a studené nápoje a alkoholické nápoje po celý deň.
Počítačový spot s pripojením na internet je k dispozícii pre všetkých hostí. Personál hotela vám môže pomôcť s požičaním auta alebo taxíkom. Medzi ďalšie služby patrí čistiareň, kuriérska služba a izbová služba.
Hotel Amalia sa nachádza 20 km od medzinárodného letiska Makedonia. Solúnsky prístav a železničná stanica sú vzdialené 1 km.

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 10
2-lôžková s manželskou posteľou 2 10
3-lôžková 3 5
Adresa Ermou 33
54624 Solún
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín