Hilton Garden Inn Dubai Al Mina

Kapacita 40 izieb
Hilton Garden Inn Dubai Al Mina je moderný hotel so strešným bazénom, ležadlami a nádherným výhľadom na mesto. Nachádza sa vo štvrti Jumeirah, kde môžete objavovať najnovšiu dubajskú plážovú štvrť La Mer.
Hilton Garden Inn Dubai Al Mina je moderný hotel so strešným bazénom, ležadlami a nádherným výhľadom na mesto. Nachádza sa vo štvrti Jumeirah, kde môžete objavovať najnovšiu dubajskú plážovú štvrť La Mer. Hotel je situovaný 10 minút jazdy autom od Svetového obchodného centra Dubai a Medzinárodného finančného centra Dubai, nákupného centra Dubai Mall a mrakodrapu Burj Khalifa. Dostupné je bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch, chutné raňajky, vonkajší bazén a 1 reštaurácia. Na mieste sa dá parkovať zdarma.
Všetky izby v tomto hoteli sú moderne a útulne zariadené, každá z nich je vybavená TV s plochou obrazovkou, minibarom a rýchlovarnou kanvicou. V kúpeľni nájdete sprchovací kút a bezplatné toaletné potreby.
V hotelovej reštaurácii a bare Garden Grille sa podávajú vynikajúce medzinárodné a miestne jedlá vrátane detského menu. V bare môžete relaxovať so svojím obľúbeným koktailom alebo môžete využiť izbovú službu s nepretržitou prevádzkou, ak sa radšej stravujete v pohodlí svojej izby.
Dostupná je aj bezplatná kyvadlová doprava na pláž La Mer Beach a do obchodného centra Dubai Mall, biznis centrum s nepretržitou prevádzkou a recepcia. V areáli hotela nájdete aj obchod so suvenírmi otvorený 24 hodín denne. Medzinárodné letisko Dubaj je odtiaľto vzdialené 15 minút jazdy autom.
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 10
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 10
2-lôžková s manželskou posteľou 2 10
3-lôžková 3 5
4-lôžková 4 5
Adresa Al Mina Road
xxxxx Dubaj
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín