IBIS Aalst & Campanile Hotel Gouda

Kapacita 40 izieb
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v dvoch hoteloch Ibis Aalst a Campanile Hotel Gouda. V cene každého ubytovania sú zahrnuté aj raňajky a bezplatné Wi-Fi priamo na izbách.
IBIS Aalst
Hotel Ibis Aalst Centrum má výhodnú polohu do 5 minút jazdy od centra mesta a diaľnice E40. Tento hotel ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, reštauráciu na mieste a recepciu otvorenú 24 hodín denne. K dispozícii je aj požičovňa bicyklov.
Všetky izby majú klimatizáciu, pohodlnú posteľ, písací stôl a TV. Vlastné kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom, sušičom vlasov a WC.
Denné raňajky formou bufetu zahŕňajú teplé a studené jedlá, čerstvú kávu, jogurt, niekoľko nátierok, kukuričné ​​lupienky, palacinky, čerstvú pomarančovú šťavu, chlieb a pečivo. 
K ďalším zariadeniam v hoteli Ibis Aalst Centrum patrí recepcia s nepretržitou prevádzkou, požičovňa áut, internetový kútik a zasadacie miestnosti.


Campanile Hotel Gouda

Hotel sa nachádza v mestečku Gouda, v blízkosti mesta Rotterdam v blízkej dostupnosti ku diaľnici. V cene ubytovania sú zahrnuté aj raňajky a bezplatné Wi-Fi priamo na izbách.
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli Campanile Gouda. Campanile Hotel Gouda je hotel 3-hviezdičkový priamo uprostred "zeleného srdca" Holandska a Randstad aglomerácie. Hotel má taktiež výbornú dostupnosť diaľnice. Okrem ubytovania v jednej zo 78 dobre vybavených izieb ponúka takisto aj reštauráciu a konferenčné priestory. Hotel je ideálny ako pre obchodných hostí, takisto aj pre turistov, ktorí chcú preskúmať Goudu, blízke mestá Rotterdam, či Den Haag alebo si zabicyklovať či sa prejsť v "zelenom srdci".
Campanile Hotel Gouda má 78 dvojposteľových izieb, rozdelených do izieb s manželskou posteľou a izbieb s dvoma samostatnými lôžkami - takisto dve izby poskytujú bezbariérový prístup. Možnosť za doplatok využiť izbu samostatne, alebo s prístelkou v trojici.
Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s vaňou / sprchou, WC a umývadlom. Každá izba má tiež kávostroj a varnú kanvicu. Fajčenie nie je povolené v žiadnej z izieb. 
Medzi 06:30 a 09:30 hod. (od 07:00 do 10:00 hod. cez víkendy), si môžete vychutnať vyvážené raňajky, ktorá zahŕňajú čaj, kávu, čerstvé ovocné šťavy, cereálie, pečivo, syry, šunku a jogurt, a samozrejme náš ovocný šalát. Avšak, ponúkame tiež teplé raňajky s vajciami varenými presne tak, ako ich máte radi
Pre vaše obchodné cesty alebo rodinné dovolenky, Hotel Campanile Gouda Vám ponúka všetky služby, ktoré vám uľahčia pobyt: 
- Zariadenia pre hostí so zníženou pohyblivosťou 
- WIFI vo všetkých izbách 
- parkovanie 
- K dispozícii podnos s kanvicou na čaj, kávu a výber zákuskov
- Fén a žehlička k dispozícii na recepcii
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 15
2-lôžková s manželskou posteľou 2 15
3-lôžková 3 5
Adresa Villalaan 20
9320 Aalst
Adresa 2. hotela Kampenringweg 39-41
2803 Gouda
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín