Hotel Malibran

Kapacita 50 izieb
Hotel Malibran sa nachádza 1 minútu chôdze od pláže. Nachádza sa priamo na pobreží letoviska Lido di Jesolo, 200 metrov od hlavného námestia Piazza Mazzini.
Hotel Malibran  sa nachádza 1 minútu chôdze od pláže. Rodinou prevádzkovaný Hotel Malibran sa nachádza priamo na pobreží letoviska Lido di Jesolo, 200 metrov od hlavného námestia Piazza Mazzini. Ponúka bar s terasou, v ktorom sa od rána do nočných hodín podáva občerstvenie a nápoje. Z väčšiny hotelových izieb sa naskytá výhľad na more. Všetky izby sú klimatizované a vybavené LCD TV. Vo všetkých priestoroch ubytovania je k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Hostia môžu v lete využívať súkromnú pláž. 

Raňajky sa podávajú formou bufetu. Na 1. poschodí je slnečná terasa s ležadlami a priestor na piknik s výhľadom na more.

Len 2 minúty chôdze od hotela sa nachádza oblasť s rôznymi reštauráciami, barmi a kaviarňami, ktorá sa vo večerných hodinách stáva pešou zónou. Minigolfové ihrisko je od ubytovania vzdialené 500 metrov. K dispozícii je kyvadlová doprava do aquaparku, ktorý je vzdialený 2 km.

Na hlavnej ceste 100 metrov od hotela stojí kyvadlová doprava, ktorou sa hostia dostanú na Námestie svätého Marka v Benátkach.

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 20
2-lôžková s manželskou posteľou 2 20
3-lôžková 3 3
4-lôžková 4 2
Web https://www.malibranhotel.com/en/
Adresa Via Andrea Bafile 27° Accesso al Mare, 8
30016 Lido di Jesolo
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín