IBIS Barcelona Pza Glories 22

Kapacita 147 izieb
Hotel sa nachádza v meste Barcelona, priamo v centre mesta. V cene ubytovania sú zahrnuté aj raňajky a bezplatné Wi-Fi.

Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli IBIS Barcelona Pza Glories 22**. Hotel sa nachádza priamo v srdci Barcelony, kúsok od historického centra a známych ulíc La Pedrera, či Las Ramblas. Hotel sa nachádza priamo pri linke metra. Hotel je skvelý pre turistov, ktorí chcú preskúmať Barcelonu pre svoju skvelú polohu, no taktiež aj pre návštevníkov ktorí si chcú oddýchnuť po jednaní, či schôdzke.
Hotel IBIS Barcelona Pza Glories 22 má 147  izieb, rozdelených do dvojposteľových izieb s manželskou posteľou, izieb s dvoma samostatnými lôžkami a trojlôžkových izieb s jednou manželskou posteľou a jednou oddelenou posteľou. 10 z týchto izieb je prispôsobených pre návštevníkov so zníženou mobilitou.
Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s vaňou / sprchou, WC a umývadlom. Takisto majú vlastnú TV a Wi-Fi pripojenie. Fajčenie nie je povolené v žiadnej z izieb. 
Bufetové raňajky formou All-you-can-eat sa podávajú medzi 6:30 a 10:00 hod. a kombinujú všetky formy tradičného kontinentálneho bufetu a domácich španielských špecialít. 
Pre vaše obchodné cesty alebo rodinné dovolenky, Hotel IBIS Barcelona Pza Glories 22 Vám ponúka všetky služby, ktoré vám uľahčia pobyt: 
- 24 hodinová recepcia
- klimatizácia
- free WIFI  
- možnosť odloženia batožiny
- bezplatné turistické informácie
- fitness centrum
- parkovanie

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 15
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 50
2-lôžková s manželskou posteľou 2 55
3-lôžková 3 27
Adresa Calle Ciutat De Granada 99
08018 Barcelona
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín