Hotel Ibis Budget Cannes Centre Ville

Kapacita 102 izieb
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto 2-hviezdičkovom hoteli Ibis Budget Cannes Centre Ville priamo v centre Cannes. V cene ubytovania sú zahrnuté aj raňajky a bezplatné Wi-Fi priamo na izbách.
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli Ibis Budget Cannes Centre Ville. Hotel Cannes Centre Ville je hotel 2-hviezdičkový a je situovaný priamo v centre mesta Cannes. Hotel má taktiež výbornú dostupnosť ku blízkym diaľniciam, pričom od mora sa nachádza necelých 700m a ku prístavu je to približne 20 minút. Okrem ubytovania v jednej zo 102 dobre vybavených izieb ponúka takisto aj priestor pre výživné raňajky a ďalšie služby.
Hotel Ibis Budget Cannes Centre Ville má 102 izieb, rozdelených do izieb s manželskou posteľou, izbieb s dvoma samostatnými lôžkami a taktiež izieb s tromi lôžkami. Celkovo 4 izby poskytujú bezbariérový prístup. Možnosť taktiež za doplatok využiť izbu samostatne.
Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou, WC a umývadlom. Každá izba má tiež vlastné TV so satelitom, klimatizáciu a Wi-Fi na izbe.
Každé ráno si môžete vychutnať vynikajúce bufetové raňajky, ktoré zahŕňajú široké spektrum pečiva, maslo, nutellu, cereálie, jogurty, džemy, teplé nápoje aj džúsy . Raňajky sa podávajú priamo v hoteli.
Pre vaše obchodné cesty alebo rodinné dovolenky, Hotel Ibis Budget Cannes Centre Ville Vám ponúka všetky služby, ktoré vám uľahčia pobyt: 
- Zariadenia pre hostí so zníženou pohyblivosťou 
- WIFI vo všetkých izbách 
- stráženéparkovanie 
- povolené sú takisto aj zvieratá za poplatok
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 12
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 35
2-lôžková s manželskou posteľou 2 40
3-lôžková 3 15
Adresa 3 Rue Mozart (Angle 46 Boulevard Carnot)
06400 Cannes
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín