Wellness Hotel Chopok****

Kapacita 80 izieb
Wellness Hotel Chopok**** je vstupnou bránou do krajiny pokoja a dokonalej pohody. Vychutnajte si prírodný relax v Nízkych Tatrách na vysokej úrovni. Čas vo Wellness Hoteli Chopok**** v stredisku Jasná, Nízke Tatry je postavený na zážitkoch.
Wellness Hotel Chopok**** je vstupnou bránou do krajiny pokoja a dokonalej pohody. Vychutnajte si prírodný relax v Nízkych Tatrách na vysokej úrovni. Čas vo Wellness Hoteli Chopok**** v stredisku Jasná, Nízke Tatry je postavený na zážitkoch. 2 bazény, 2 saunové svety, dvojnásobný relax. Naša jedinečnosť spočíva v ponuke 2 samostatných saunových svetov s bazénom - saunový svet s bazénom osobitne pre rodiny s deťmi (PLESNIVEC) a samostatný saunový svet s bazénom pre dospelých (osoby nad 16 rokov) hľadajúcich ticho vodnej pary (PRASLIČKA).

Wellness Hotel Chopok **** je najlepší 4* hotel na Slovensku. Dôkazom toho, že Wellness Hotel Chopok **** poskytuje kvalitné ubytovanie a hotelové služby svedčia i pravidelne vysoké hodnotenia profesionálov z TREND TOP hotely a reštaurácie, v ktorých hotel od roku 2012 získava popredné miesto v kategórii „Trend Top 4* hotely na Slovensku“. 

Ubytovanie v Jasnej uprostred Tatier pre všetky generácie
Či už hľadáte pokoj uprostred krásnej prírody alebo naopak aktívny pobyt na horách, ubytovanie v Jasnej je ideálne pre strávenie dovolenky. Wellness hotel Chopok **** ponúka priestranné rodinné izby s oddelenými spálňami a dvoma kúpeľňami, čo ocenia najmä viac-generačné rodiny. 

Prvotriedne ubytovanie v Jasnej na úpätí národného parku Nízke Tatry
Ideálna poloha Wellness hotela Chopok**** Jasná na samom začiatku národného parku Nízke Tatry hotel predurčuje k veľkému množstvu letných aj zimných turistických aktivít - od prechádzok po upravených turistických trasách, cez lyžovanie, bežkovanie, paragliding až po vysokohorskú turistiku a horolezectvo. Vždy máte istotu, že sa po celodennom športovaní môžete spoľahnúť na príjemný personál, luxusné a príjemné izby, vynikajúcu kuchyňu so slovenskými a medzinárodnými špecialitami z čerstvých surovín, relax vo wellness centre a večer i zábavu - čo viac už od ubytovania človek môže chcieť. 

Keď ubytovanie v Tatrách, potom najlepšie vo Wellness Hoteli Chopok **** 
Vyskúšajte jedinečnú atmosféru Wellness Hotela Chopok**** Jasná pre ubytovanie v Tatrách na Slovensku ako tisíce spokojných hostí pred vami. V hodnotení renomovaného bedekra TripAdvisor® je práve Wellness Hotel Chopok**** hodnotený ako najlepší pre ubytovanie z hodnotených hotelov v rozsiahlej oblasti Liptovského Mikuláša.

Hotel Chopok**** poskytuje ubytovanie v stredisku Jasná Nízke Tatry v 80 priestranných izbách PRASLIČKA a PLESNIVEC. Útulnú atmosféru ubytovania ešte viac umocňuje štýlový krb na drevo v izbách typu DE LUX PLESNIVEC a DE LUX PRASLIČKA. 

Reštauracia - Wellness Hotel Chopok **** - Váš obľúbený hotel v stredisku Jasná - svojim hotelovým hosťom ponúka stravovanie formou polpenzie - bufetové raňajky a 5-chodové večere. Raňajky sú podávané formou bufetu so širokou ponukou teplých jedál, studených nárezov, zdravých nátierok, cereálií, jogurtov, čerstvého ovocia a zeleniny, čerstvých ovocných a zeleninových štiav, sypaných čajov. Hosťami veľmi obľúbená 5-chodová večera pozostáva z individuálneho výberu zeleninových šalátov, servírovaného predjedla, servírovanej polievky a hlavného jedla (výber z 5 hlavných jedál), dezertu a výberu syrov a ovocia. Večerové menu obsahuje jedlá z čerstvých rýb, hydiny, cestovín, vegetariánske špeciality a jedlá z grilu. Pre našich detských hostí je každý deň pripravované špeciálne detské večerové menu. Ponuka A´la carte obsahuje jedlá slovenskej kuchyne i medzinárodné špeciality, taktiež wellness šaláty a jedlá pre deti a obľúbené dezerty. 

Do hotelovej reštaurácie odporúčame vstupovať v spoločenskom oblečení. Prosíme našich hostí rešpektovať: na večeru sa vyžaduje spoločensky vhodné oblečenie (páni: dlhé nohavice, uzatvorená obuv, dámy: šaty, dlhé nohavice, spoločenská obuv).
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 10
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 20
2-lôžková s manželskou posteľou 2 20
3-lôžková 3 20
4-lôžková 4 2
5-lôžková 5 2
Web http://www.hotelchopok.sk
Adresa Demänovská Dolina 20
03101 Liptovský Mikuláš
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín