Hotel All Senses Nautica Blue

Kapacita 305 izieb
All Senses Nautica Blue Exclusive All Inclusive Resort & Spa je klenotom v Rhodoskej korune a nájdete ho priamo na pláži pobrežia Fanes, obklopený sviežimi záhradami a s nádherným výhľadom na Egejské more.
Úplne relaxačný pobyt all inclusive v minimalisticky inšpirovanom letovisku na Gréckom ostrove s nádherným výhľadom, vrátane kúpeľných výhod, cestovania atď. Stredisko s rozlohou 70 000 metrov štvorcových, ktoré pripomína pokojnú rybársku dedinu s mlynom na múku pri vchode, je navrhnuté tak, aby odrážalo miestny architektonický štýl a mohlo sa pochváliť najmodernejším luxusným dovolenkovým ubytovaním.

Program zahŕňa: polpenzia

Stravovanie
KAPITÁNOVA HLAVNÁ REŠTAURÁCIA

Táto reštaurácia, ktorá je otvorená na všetky strany a umožňuje dýchať čerstvý morský vzduch, láka vaše chuťové poháriky bohatým bufetovým stolom na raňajky, obed a na večeru vynikajúcim výberom medzinárodných a gréckych špecialít.

GRÉCKE MAGIREIO
Počas obedňajších hodín objavíte špičkové zdravé stredomorské občerstvenie. Večer vás láka skvelá ponuka gréckych jedál, ktoré navrhli naši noví skúsení kuchári. Jednoduché pôžitky v domácom štýle sa podávajú v malebnom a bezstarostnom prostredí tradičného gréckeho dedinského námestia, ktoré je osviežujúco tienené olivovníkmi.

BARBAROSSA
Doprajte si popoludňajšiu kávu alebo stretnutie s priateľmi pri aperitíve pred večerou. Tento bar v štýle „pirátov“ vás víta až do ranných hodín, aby ste si mohli vychutnať zábavu bezstarostne. Hlavný bar, ktorý sa nachádza v blízkosti vstupnej haly.

POSEIDON BAR
Na občerstvenie a nápoje na uhasenie smädu, situované v blízkosti pláže.

PLACHETNÝ BAR A TALIANSKA PIZZA REŠTAURÁCIA
Na občerstvenie a nápoje na uhasenie smädu vyskúšajte plachtový bar na súkromnom morskom pobreží hotela, zatiaľ čo sa necháte zlákať talianskymi autentickými príchuťami.

Ubytovanie
Obyvatelia majú súkromný prístup na viac ako 1 000 metrovú pláž obklopenú priehľadnými tyrkysovými a modrými vodami Egejského mora. Perfektné pre páry, ideálne pre rodiny s deťmi. Užite si nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku pod egejským slnkom.
Päťhviezdičkový rezort na pláži Fanes na ostrove Rhodos ponúka celkovo 305 luxusných izieb a apartmánov. Všetky izby sú klimatizované a majú balkón / terasu, prístup k spoločným alebo súkromným bazénom, sprchovací kút a vaňu, telefón s priamou voľbou, pripojenie na internet sušič vlasov, SAT-TV, rádio, minibar.

Z kolekcie ubytovania vychádzajú bezprecedentné luxusné a priestranné izby, všetky s veľkými balkónovými dverami vedúcimi na súkromné terasy alebo balkóny, ktoré ponúkajú buď úchvatný výhľad na Stredozemné more, alebo výhľad na perfektne upravené a voňavé záhrady, alebo bazény a okolitú horskú krajinu.

DVOJLÔŽKOVÝ BUNGALOV S VÝHĽADOM DO ZÁHRADY
• Hostia: 2-3
• Veľkosť: 30 metrov štvorcových.
• Pohľad: Výhľad do záhrady
Dvojlôžkový bungalov s výhľadom do záhrady môže ubytovať až troch hostí. K ich vybaveniu patria oddelené postele (manželská posteľ King na požiadanie), kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom a zariadený balkón alebo terasa.

DVOJLÔŽKOVÝ BUNGALOV S VÝHĽADOM NA MORE
• Hostia: 2 -3 hostia
• Veľkosť: 30 metrov štvorcových.
• Výhľad: Výhľad na more a bazén
Dvojlôžkový bungalov s výhľadom na more môže ubytovať až troch hostí. K ich vybaveniu patria oddelené postele (manželská posteľ na požiadanie), kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, zariadený balkón alebo terasa a pekný výhľad na more.

RODINNÝ BUNGALOV S VÝHĽADOM DO ZÁHRADY
• Hostia: do 4 osôb
• Veľkosť: 35 metrov štvorcových.
• Pohľad: Výhľad do záhrady
• Priestranný a vkusne zariadený otvorený rodinný typ izby situovaný v blokoch bungalovov, ktorý ponúka hosťom všetko moderné a súkromné vybavenie. Vybavený jednou manželskou posteľou alebo oddelenými posteľami, rozkladacou pohovkou, kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, zariadeným balkónom alebo terasou s výhľad do záhrady.

RODINNÝ BUNGALOV SUPERIOR S VÝHĽADOM DO ZÁHRADY
• Hostia: až 4 osoby + 1 dieťa
• Veľkosť: 60 metrov štvorcových.
• Pohľad: Záhrada
Skladajú sa z dvoch spální oddelených dverami, ktoré hosťom poskytujú všetko potrebné moderné vybavenie. Tento špecifický typ izby má jednu hlavnú spálňu s manželskou posteľou, jednu obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou, jednu kúpeľňu s vaňou a sprchovacím kútom a zariadený balkón alebo terasu.

SUITA JUNIOR SO SÚKROMNÝM BAZÉNOM
• Hostia: až 4 osoby + 1 dieťa
• Veľkosť: 60 metrov štvorcových.
• Výhľad: Výhľad na more
Suity pozostávajú z dvoch priestorov oddelených dverami a poskytujú hosťom všetko potrebné moderné vybavenie. Tento konkrétny typ izby sa nachádza v susedných blokoch bungalovov. Má jednu hlavnú spálňu s manželskou posteľou, jednu obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou, jednu kúpeľňu s vaňou a sprchovacím kútom a zariadený balkón alebo terasu s výhľadom na more a súkromný bazén.

Zo svojej izby sa naskytá nádherný a upokojujúci výhľad na šumivé smaragdové vody. Celá škála kozmetických a estetických ošetrení je ponúkaných v rozsiahlych kúpeľoch, kde si môžete rezervovať pobyt na obzvlášť rozmaznávajúci čas.
Exkluzívny rezort, ktorý sa môže pochváliť súkromným nábrežím, tromi reštauráciami, tromi barmi, amfiteátrom pod holým nebom, minigolfom, tenisovým kurtom, kurtom pétanque, neďalekým centrom kite surfingu, otvoreným letným kinom, priestrannou konferenčnou sálou s kapacitou 350 miest a dokonalým útočiskom pre tých, ktorí si chcú dopriať luxus a vyrovnanosť.
Náš rezort spĺňa všetky vaše očakávania od päťhviezdičkového hotela a ešte viac. Náš viacjazyčný personál je k dispozícii nepretržite, pripravený uspokojiť všetky vaše potreby a želania: od večernej izbovej služby po skorý ranný čaj, alebo popoludní v našich kúpeľoch.

Môžeme vás zaregistrovať v miestnom golfovom klube Afandou, zabezpečiť výlety na ďalšie pláže alebo do dedín, nasmerovať vás k najlepším nákupným centrám a zabezpečiť vstupenky na širokú škálu kultúrnych alebo detských výletov. Rhodos je medzinárodne známa destinácia a náš hotel je vašim osobným sídlom.
Stolovanie a zábava
Vyberte si z celej škály reštaurácií, ktoré ponúkajú všetko od vynikajúcich jedál po uvoľnené občerstvenie pri pláži.

Konferencie, stretnutia a udalosti
Plánujete malé firemné stretnutie? Môžete si byť istí, že v hoteli Senses Nautica Blue Exclusive Resort & Spa nájdete priateľský a profesionálny personál, ktorý vám poskytne vynikajúce služby s náležitou pozornosťou k detailom.
• Maximálna kapacita sediacich (najväčšia spoločenská miestnosť): 350
• Celkový počet spoločenských miestností: 2

Svadby
Špeciálne spojenia a trvalé spomienky majú svadbu vašich snov! All Senses Nautica Blue Exclusive Resort & Spa je popredným cieľom svadieb a svadobných ciest.
• Súkromná kaplnka, nastavenie bufetu, súkromné večierky
• Zábava
• Fotograf
• Dekorácie
• Svadobné kúry a kadernícke zariadenia
• Romantické večere pri mori

Kúpele
Nachádza sa pri krytom bazéne a môžete si vybrať z mnohých ošetrení tváre a tela *, masáží *, terapií* a sauny *.

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 10
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 30
2-lôžková s manželskou posteľou 2 30
3-lôžková 3 20
4-lôžková 4 10
Adresa Fanes Rhodes Island
851 00 Rhodos
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín