Apartmánový dom Casa Trapanese

Kapacita 70 izieb
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto ubytovacom zariadení Casa Trapanese v meste Trapani. V cene ubytovania sú zahrnuté aj raňajky a bezplatné Wi-Fi pripojenie.
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli Casa Trapanese. Apartmánový dom Casa Trapanese je situovaný v blízkosti centra mesta Trapani, Vášho cieľového mesta. Hotel má taktiež výbornú dostupnosť ku blízkym diaľniciam a letiskám. Okrem ubytovania v jednej zo 70 dobre vybavených izieb ponúka takisto aj konferenčný priestor. Hotel je ideálny pre turistov vďaka skvelej lokalite.
Casa Trapanese má 70 izieb, rozdelených do dvoj, troj a štvorlôžkových izieb. Možnosť si využiťť izbu aj samostatne za doplatok. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou, WC a umývadlom. Každá izba má tiež vlastnú chladničku a TV, taktiež klimatizáciu pre Vaše pohodlie.
Každé ráno si môžete vychutnať vyvážené raňajky, ktorá zahŕňajú čaj, kávu, a všeobecné raňajkové menu. Raňajky sa podávajú v spoločnom priestore apartmánového domu.
Pre vaše obchodné cesty alebo rodinné dovolenky, Apartmánový dom Casa Trapanese Vám ponúka všetky služby, ktoré vám uľahčia pobyt: 
- požičovňa vybavenia
- WIFI v určených priestoroch 
- konferenčná miestnosť
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 17
2-lôžková s manželskou posteľou 2 25
3-lôžková 3 17
4-lôžková 4 7
Adresa
Trapani
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín