IBIS Dublin

Kapacita 150 izieb
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto 2-hviezdičkovom hoteli Ibis Dublin priamo v meste Dublin. V cene ubytovania sú zahrnuté aj raňajky a bezplatné Wi-Fi priamo na izbách.

Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli IBIS Dublin. Hotel je 2-hviezdičkový a je situovaný v dobrej dostupnosti do centra mesta. Hotel má taktiež výbornú dostupnosť ku blízkym diaľniciam a letiskám. Okrem ubytovania v jednej zo 150 dobre vybavených izieb ponúka takisto aj busines služby, práčovňu, či úschovu batožiny na recepcií.

Hotel IBIS Dublin má 150 izieb, rozdelených do izieb s manželskou posteľou, izbieb s dvoma samostatnými lôžkami a taktiež izieb s viacerými lôžkami - k dispozícií sú trojlôžkové rodinné izby, alebo dokonca štvorlôžkové izby. Takisto 7 izieb poskytuje bezbariérový prístup. Možnosť za doplatok využiť izbu samostatne. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s vaňou / sprchou, WC a umývadlom. Každá izba má tiež vlastnú TV+sat a Wi-Fi prístup.
Každé ráno si môžete vychutnať vyvážené all-you-can-eat raňajky, ktoré zahŕňajú tradičné raňajkové menu, ale aj miestne špeciality. Raňajky sa podávajú od 6:30 do 10:00 hod.

Pre vaše obchodné cesty alebo rodinné dovolenky, Hotel IBIS Dublin Vám ponúka všetky služby, ktoré vám uľahčia pobyt: 
- Zariadenia pre hostí so zníženou pohyblivosťou 
- WIFI vo všetkých izbách 
- strážené platené parkovanie 
- fax, rýchle internetové pripojenie
- úložňu batožiny na recepcií
- práčovňu

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 10
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 45
2-lôžková s manželskou posteľou 2 55
3-lôžková 3 25
4-lôžková 4 15
Adresa Red Cow Roundabout Monastery Road , Off Naas Road Dublin 22
D22 WY43 Dublin
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín