Holiday Inn Express - Parma

Kapacita 70 izieb
Hotel Holiday Inn Express Parma sa nachádza v dosahu historického centra tohto talianskeho mesta, len 10 minút jazdy od miestneho letiska. Tento hotel je ideálnym miestom na objavovanie slnečných námestí tohto mesta, ulíc lemovaných kaviarňami a bohatého kultúrneho dedičstva.
Trojhviezdičkový hotel Holiday Inn Express Parma sa nachádza v dosahu historického centra tohto talianskeho mesta, len 10 minút jazdy od miestneho letiska a dejiska veľtrhu Parma. Tento hotel je ideálnym miestom na objavovanie slnečných námestí tohto mesta, ulíc lemovaných kaviarňami a bohatého kultúrneho dedičstva stelesneného parmskou katedrálou, umeleckými dielami v Galleria Nazionale a svetoznámou operou v Teatro Regio.
Spálne v hoteli Holiday Inn Express Parma sú zariadené vo svetlých stredomorských farbách a ponúkajú príjemné útočisko, kde si môžete oddýchnuť pri sledovaní satelitnej TV alebo posedieť pri čaji či káve. Odhlučnené okná a kvalitná posteľná bielizeň podporujú skvelý spánok. Ráno sa podávajú kontinentálne raňajky.
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 10
2-lôžková s manželskou posteľou 2 10
3-lôžková 3 5
Adresa Via Naviglio Alto, 50
43122 Parma
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín