Hotel Mondial

Kapacita 64 izieb
Hotel Mondial sa nachádza v benátskej štvrti Marghera a ponúka všetky moderné vymoženosti v priateľskej a príjemnej atmosfére. Má ideálnu polohu a je skvelou voľbou pre turistov.
Hotel má ideálnu polohu (v okrese Benátky-Marghera), len 100 metrov od železničnej stanice Venezia Mestre a 5 minút jazdy od diaľnice. Letisko Venezia-Tessera je vzdialené len 10 minút.
Hotel ponúka kontinentálne raňajky podávané formou bufetu. Lahodné nápoje a občerstvenie si môžete dopriať v hotelovom bare, ktorý je otvorený 24 hodín denne.

Vstupná hala je elegantne zariadená s pohodlným posedením a klimatizovanou TV miestnosťou. Je miestnosťou, kde si môžete oddýchnuť po dni strávenom prehliadkou mesta alebo obchodnými stretnutiami. Vo vstupnej hale je pre hostí k dispozícii internetový kútik.

Neďaleko hotela môžete navštíviť múzeum M9 Mestre a centrum s obchodmi, Villa Malcontenta a Riviera del Brenta a jeho očarujúce vily vrátane Villa Pisani. Možnosť zapožičania bicyklov na návštevu toho najfascinujúcejšieho vnútrozemia.

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 20
2-lôžková s manželskou posteľou 2 20
3-lôžková 3 5
Web http://www.hotelmondial.it
Adresa Via Rizzardi 21
30175 Venezia Marghera
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín