B&B Hotel Roma Pietralata

Kapacita 72 izieb
Hotel sa nachádza v pokojnej štvrti severne od centra Ríma a je ľahko dostupný autom alebo verejnou dopravou. Biznis hotel Roma Pietralata je ideálny na návštevu historického centra Ríma, je vzdialený len 2 km od hlavných atrakcií mesta.

B&B Hotel  Roma Pietralata  je 3-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza v centre Ríma, 10 metrov od zastávky Pietralata na trase metra B, ktorá spája stanicu Tiburtina a stanicu Rím Termini.

Hotel sa nachádza v pokojnej štvrti severne od centra Ríma  a je ľahko dostupný autom alebo verejnou dopravou. Biznis hotel Roma Pietralata je ideálny na návštevu historického centra Ríma, je vzdialený len 2 km od hlavných atrakcií mesta, ako je Koloseum, Imperial Forums, Piazza Venezia alebo štvrť Monti. Za B&B Hotel Roma Pietralata sa nachádza prírodná rezervácia Aniene Valley, nemocnica Sandro Pertini a múzeum Casal de 'Pazzi .

Všetky izby tohto hotela sú vybavené vlastnou kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, sušičom vlasov, matracmi a vankúšmi z pamäťovej peny vyrábanej v Taliansku, trezorom a mini chladničkou.
Pre ešte pohodlnejší pobyt máte k dispozícii neobmedzené a bezplatné Wi-Fi pripojenie a 40-palcový Smart TV.

Raňajky servírované formou bufetu zahŕňajú množstvo možností pre milovníkov sladkého a slaného, ako je chlieb, džemy a sucháre, šišky, koláče, muffiny, cereálie, jogurt, praženica, syr a dokonca aj bezlepkové možnosti! Raňajky sa podávajú každé ráno od 7:00 do 10:00.

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s manželskou posteľou 2 20
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 20
3-lôžková 3 5
4-lôžková 4 1
Web https://www.hotel-bb.com/it/hotel/roma-pietralata
Adresa Via Pan, 56/58/60
00157 ROMA
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín