Agripas Boutique Hotel

Kapacita 52 izieb
Ubytovanie Agripas Boutique Hotel sa nachádza v centre Jeruzalema, len 5 minút pešo od trhu Mahane Yehuda a ponúka priestranné izby s drevenými podlahami a výhľadom na mesto. Historické centrum je vzdialené 2 km.

Boutique hotel Agripas sa nachádza v centre mesta Jeruzalem. Poloha je skvelá na prieskum svätého mesta, služobné cesty, romantickú dovolenku: len pár krokov od hotela nájdete množstvo kaviarní, reštaurácií, slávny židovský trh, turistickú promenádu ​​Ben Yehuda, hlavnú ulicu Jaffa so zastávkou električky. Užite si najlepšiu polohu s najlepšími službami v Jeruzaleme.

Klimatizované izby v hoteli Agripas sú štýlovo zariadené a vybavené TV s plochou obrazovkou. V modernej kúpeľni nájdete vaňu alebo sprchovací kút. Hotel denne poskytuje upratovacie služby.

Na mieste nájdete košer reštauráciu certifikovanú jeruzalemským rabinátom. Raňajky so stredomorskými špecialitami si každý deň môžete vychutnať na strešnej terase.

Jeruzalem je fantastické mesto s množstvom vecí, ktoré môže ponúknuť,  dlhými prechádzkami. Príďte, relaxujte a vychutnajte si pohár izraelského vína.

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 10
2-lôžková s manželskou posteľou 2 10
3-lôžková 3 2
Web http://www.agripas.com/
Adresa Agripas st. 15
94302 Jerusalem
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín