iH Hotels Roma Z3

Kapacita 260 izieb
iH Hotels Roma Z3 je 4 hviezdičkový dizajnový biznis hotel, ktorý sa nachádza vo východnej časti Ríma, neďaleko historického centra mesta, kde môžete stráviť pohodlný a pokojný pobyt. iH Hotels Roma Z3 má 260 izieb, 6 zasadacích miestností, reštauráciu, lounge bar a posilňovňu. 
iH Hotels Roma Z3 je tou správnou voľbou pre dlhodobé aj krátkodobé pobyty, pre pracovnú aj voľnočasovú cestu. Električková zastávka je od hotela vzdialená 800 metrov. Z nej sa dostanete na stanicu Termini.  V iH Hotels Roma Z3 nájdete všetko, čo potrebujete pre svoju dovolenku alebo podnikanie: na prízemí nájdete reštauráciu iH Gusto, otvorenú na obed a večeru, salónik bar a relaxačný priestor. Na prvom poschodí sa nachádza moderné fitnescentrum Technogym pre tých, ktorí sa radi udržiavajú v kondícii aj na výlete, a konferenčné centrum s vyhradenou obchodnou zónou. Dizajnové vybavenie a rafinovaný štýl z hotela robia atraktívny hotel pre mileniálov aj rodiny.

Hotel ponúka bezplatné vysokorýchlostné Wi-Fi pripojenie na internet. Izby majú moderný nábytok, klimatizáciu, pracovný priestor a 32-palcovú TV s plochou obrazovkou.
Americké raňajky pozostávajú z rozsiahleho sladkého a slaného bufetu, vrátane čerstvo upečených domácich koláčov. V reštaurácii à-la-carte sa na obed a večeru podávajú jedlá klasickej talianskej kuchyne.
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 20
2-lôžková s manželskou posteľou 2 20
3-lôžková 3 5
Web https://ih-hotels.com/en/our-hotels/ih-hotels-roma-z3.html
Adresa Via Giorgio Perlasca, 13/15
00155 Roma
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín