Hotel Panorama 3***

Kapacita 60 izieb
Obľúbený hotel sa nachádza priamo nad južnou plážou (na pláž vedie schodisko) v centre rušného letoviska (bary, diskotéky, obchody, reštaurácie)
Obľúbený rodinný penzión sa nachádza v južnej časti živého letoviska Primorsko, na pešej zóne priamo nad morom, len 40 m od dlhej piesčitej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú klienti v bezprostrednej blízkosti ubytovania (aquapark, bary, reštaurácie, diskotéky, športoviská). Medzinárodné letisko Burgas je vzdialené 54 km od penziónu.

Ubytovanie
2 až 4 - lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, klimatizáciou zdarma a balkónom (niektoré izby sú s priamym, alebo bočným výhľadom na more).

Vybavenie:
Wi-Fi v celom objektu hotela vrátane izieb je zdarma, reštaurácia.

Stravovanie:
raňajky podávané formou bufetu

Možnosť doplatenia:
• polpenzia
• plná penzia.

Pláž
priamo (na pláž vedie schodisko) na piesčitej južnej pláži, lehátka a slnečníky za poplatok, občerstvenie, plážové bary. Pekná, dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a sezónnou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, kite surfing) sa nachádza 250 m od penziónu, severná pláž je vzdialená 600 m.

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 10
2-lôžková s manželskou posteľou 2 20
3-lôžková 3 10
4-lôžková 4 5
Adresa Tsentar
8180 Prímorsko
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín