IBIS Aalst & Premiere Classe Breda

Kapacita 50 izieb
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v hoteli IBIS Aalst a Premiere Classe Breda.
IBIS Aalst
Hotel Ibis Aalst Centrum má výhodnú polohu do 5 minút jazdy od centra mesta a diaľnice E40. Tento hotel ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, reštauráciu na mieste a recepciu otvorenú 24 hodín denne. K dispozícii je aj požičovňa bicyklov.
Všetky izby majú klimatizáciu, pohodlnú posteľ, písací stôl a TV. Vlastné kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom, sušičom vlasov a WC.
Denné raňajky formou bufetu zahŕňajú teplé a studené jedlá, čerstvú kávu, jogurt, niekoľko nátierok, kukuričné ​​lupienky, palacinky, čerstvú pomarančovú šťavu, chlieb a pečivo. 
K ďalším zariadeniam v hoteli Ibis Aalst Centrum patrí recepcia s nepretržitou prevádzkou, požičovňa áut, internetový kútik a zasadacie miestnosti.

Première Classe Breda
Hotel Première Classe Breda sa nachádza v blízkosti hlavných ciest, len 8 km od centra mesta. K dispozícii je parkovisko, reštaurácia s raňajkami formou bufetu a mini-counter na občerstvenie.
Izby v hoteli Première Classe Hotel Breda sú navrhnuté tak, aby spájali pohodlie a funkčnosť. Všetky izby sú prispôsobené Vašim potrebám.
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 20
2-lôžková s manželskou posteľou 2 20
Adresa Villalaan 20/Minervum 7092
9320/4817 Aalst/Breda
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín