B&B Hotel Roma Fiumicino Aeroporto Fiera 2

Kapacita 60 izieb
B&B Hotel Roma Fiumicino Aeroporto Fiera 2 je vzdialený len 5 minút od letiska Fiumicino a 7 minút od Nuova Fiera di Roma. Hotel Roma Fiumicino Fiera 2 je dobre spojený s centrom Ríma vďaka neďalekej železničnej stanici Parco Leonardo. Vlakom sa dostanete do historického centra Ríma za menej ako 20 minút.
V B&B Hotel Roma Fiumicino Aeroporto Fiera 2 sú izby vybavené písacím stolom, TV s plochou obrazovkou a vlastnou kúpeľňou. Všetky izby v hoteli majú klimatizáciu a šatníkovú skriňu.
Hostia si môžu vychutnať raňajky formou bufetu.
Stanica metra Laurentina je 19 km od B&B Hotel Roma Fiumicino Aeroporto Fiera 2, zatiaľ čo Biomedical Campus Rome je vzdialený 21 km od hotela. Najbližšie letisko je Fiumicino, 8 km od hotela.
Trojhviezdičkový B&B hotel Roma Fiumicino Fiera 2 sa nachádza v komplexe Parco Leonardo di Fiumicino, mestskom komplexe vybavenom všetkým komfortom a zelenou plochou 160 hektárov, ktorú pretína rieka Tiber, a umožňuje vám pohodlný pohyb medzi oblasťou Ríma a provinciami Lazio. Okrem toho, že je v strategickej polohe, je dobre spojený s centrom hlavného mesta, dostupný verejnou dopravou za menej ako 20 minút a je dobrým východiskovým bodom na návštevu mnohých atrakcií v tejto oblasti. Tento hotel v blízkosti Fiera di Roma vám umožní ľahko navštíviť večné mesto a všetky jeho krásy.
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 25
2-lôžková s manželskou posteľou 2 25
3-lôžková 3 5
Web https://www.hotel-bb.com/it/hotel/roma-fiumicino-aeroporto-fiera-2
Adresa Via Domenico Fontana, 4
00054 Fiumicino
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín