IBIS Barcelona Santa Coloma

Kapacita 146 izieb
Hotel sa nachádza v meste Barcelona, v dobrej dostupnosti do centra mesta. V cene ubytovania sú zahrnuté aj raňajky a bezplatné Wi-Fi.
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli IBIS Barcelona Santa Coloma. Hotel sa nachádza v dobrej dostupnosti do srdca mesta. Hotel sa nachádza len 6km od hlavnej pamiatky Barcelony Sagrada Familia a je blízko pri linke metra. Hotel je skvelý pre turistov, ktorí chcú preskúmať Barcelonu, no taktiež aj pre návštevníkov ktorí si chcú oddýchnuť po jednaní, či schôdzke.
Hotel IBIS Barcelona Santa Coloma má 146 izieb, rozdelených do dvojposteľových izieb s manželskou posteľou, izieb s dvoma samostatnými lôžkami a trojlôžkových izieb s jednou manželskou posteľou a jednou oddelenou posteľou. 4 izby sú prispôsobené pre návštevníkov so zníženou mobilitou.
Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s vaňou / sprchou, WC a umývadlom. Takisto majú vlastnú TV, klimatizáciu a Wi-Fi pripojenie. Fajčenie nie je povolené v žiadnej z izieb. 
Bufetové raňajky formou All-you-can-eat sa podávajú medzi 6:30 a 10:00 hod. a kombinujú všetky formy tradičného kontinentálneho bufetu a domácich španielských špecialít. 
Pre vaše obchodné cesty alebo rodinné dovolenky, Hotel IBIS Barcelona Santa Coloma Vám ponúka všetky služby, ktoré vám uľahčia pobyt: 
- 24 hodinová recepcia
- klimatizácia
- free WIFI  
- možnosť odloženia batožiny
- bazén
- fitness centrum
- parkovanie
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 26
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 35
2-lôžková s manželskou posteľou 2 55
3-lôžková 3 30
Adresa Avenida Pallaresa 73 79
08924 Barcelona
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín