Alba Torre Maura & Rosamarina

Kapacita 54 izieb
Počas zájazdu budete ubytovaní v hoteloch Alba Torre Maura a Rosamarina.
Hotel Alba Torre Maura ****

Hotel Alba Torre Maura sa nachádza len 10 minút od letiska Ciampino a 5 minút od stanice metra. Hostia majú rýchle a priame spojenie do centra Ríma, takže hotel je ideálny pre obchodných aj turistických hostí.

Hotel Alba Torre Maura Rome je štýlový 4-hviezdičkový hotel, ktorý sa môže pochváliť 64 pohodlnými izbami, hotelovým barom, 5 zasadacími miestnosťami s kapacitou viac ako 200 osôb, veľkou vnútornou záhradou, súkromným parkoviskom a banketovými priestormi.
Hotel prevádzkuje 24-hodinovú recepciu, ktorá poskytuje prístup k vysoko vyškolenému a viacjazyčnému personálu, kedykoľvek ho potrebujete.

Každá izba je vyzdobená a zariadená v modernom elegantnom štýle s využitím relaxačných hnedých a béžových farieb a vybavená najnovšími modernými vymoženosťami.

Každé ráno sa podávajú kontinentálne raňajky.

Hotel Rosamarina ***

Hotel Rosamarina sa môže pochváliť tradíciou 3 hotelových generácií, kde je zákazník vítaný v rodinnej atmosfére s maximálnou starostlivosťou a dostupnosťou, vďaka čomu je ideálny pre rodiny a modlitebné skupiny. Nachádza sa len 100 metrov od baziliky San Pio, San Giovanni Rotondo.

Všetky izby sú vybavené LCD TV, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, vlastnou kúpeľňou s toaletnými potrebami, klimatizáciou, sušičom vlasov, telefónom a bezplatným parkoviskom.


Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 2
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 20
2-lôžková s manželskou posteľou 2 20
3-lôžková 3 3
Web https://www.hotelalbaroma.com//http://www.hotelrosamarina.it/
Adresa Viale Di Torre Maura 81/Strada Vicinale della Difesa, snc
00169/71013 Roma/San Giovanni Rotondo
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín