Porto Samaria holiday resort ****

Kapacita 12 izieb
Ubytovacie zariadenie Porto Samaria je vzdialené 1,6 km od centra mesta Trogir a 6km od letiska Split.
Pláž Spiristine Beach je do 250m, Seget Donji Beach je 1,4km od ubytovania a Medena Beach 1,6km. Všetky spomenuté pláže majú veľmi dobré hodnotenia.

Zariadenie disponuje vlastným parkoviskom. K dispozícii sú apartmány pre 2 až 6 osôb. Každý apartmán je vybavený kompletnou kuchynkou (sporák, rúra na pečenie, mikrovlnná rúra, chladnička), kúpeľňou, klimatizáciou, satelitnou TV s plochou obrazovkou. V cene pobytu sú raňajky, bezplatné Wi-Fi v celom areáli, uteráky na izbe, vonkajší bazén, detské ihrisko, welcome drink a jedna večera.
K dispozícii je bar a reštaurácia. Tiež je možnosť si zapožičať bicykle.

Ak ste nadšení pre túto krajinu a chcete zažiť niečo nové a nezabudnuteľné, nenechajte si ujsť šancu rezervovať si jeden z dovolenkových apartmánov; budete ohromení dokonalosťou detailov a vynikajúcou profesionalitou, ktorá vám poskytne ten najlepší príjem, aký si môžete priať.

Nezáleží na tom, či plánujete cestovať vo dvojici, s rodinou alebo so skupinou priateľov: Apartmány Porto Samaria sú schopné poskytnúť ideálne riešenie na splnenie všetkých vašich potrieb: z apartmánu pre dve osoby s výhľadom na more, perfektné na romantický pobyt, k tej „rodinke“ ideálne až pre 6 osôb s 2 spálňami a pohovkou a nakoniec do bungalovu s bezbariérovým prístupom.
Porto Samaria spĺňa všetky potreby moderného cestovného ruchu a je hosťom k dispozícii po celý rok.
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 1
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 7
2-lôžková s manželskou posteľou 2 7
3-lôžková 3 2
4-lôžková 4 3
Adresa Ul. Don Petra Špika 1/A,
21218 Trogir
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín