ibis Antibes Sophia-Antipolis

Kapacita 100 izieb
Hotel ibis sa nachádza priamo v technopolise Sophia Antipolis, v zelenom prostredí, 20 minút od letiska Nice-Côte d'Azur a je ideálny pre vaše obchodné alebo rekreačné pobyty.
Hotel ibis Antibes Sophia Antipolis, ktorý bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2017, sa nachádza v technologickom parku Sophia Antipolis, 9 km od centra mesta Valbonne. Ponúka bezplatné Wi-Fi a reštauráciu s terasou.
Nachádza sa v srdci borovicového lesa, 10 minút od parku Marineland a sklárne Biot a v blízkosti parfumérií v Grasse, Fort Carré d'Antibes a Cannes.
Všetky izby sú odhlučnené a majú koberce, TV s plochou obrazovkou a súkromnú kúpeľňu so sušičom vlasov a vaňou alebo sprchovacím kútom. Každé ráno sú pre vás pripravené raňajky formou bufetu so sladkými a slanými jedlami, ako sú vajíčka, ovocný šalát, jogurty a džúsy. V ponuke je aj pečivo pečené priamo v hoteli a čerstvé francúzske koláče madeleine, teplé nápoje a ovocie, ktoré si môžete zobrať so sebou. Večerné jedlá si môžete vychutnať v hotelovej reštaurácii La Boucherie. Na nápoje a občerstvenie si môžete zájsť do hotelového baru, ktorý je otvorený nepretržite.
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 2
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 20
2-lôžková s manželskou posteľou 2 20
Web https://all.accor.com/hotel/0711/index.en.shtml
Adresa 502, rue Albert Caquot
06560 VALBONNE
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín