IBIS Antibes Sophia Antipolis

Kapacita 99 izieb
Trojhviezdičkový hotel IBIS Antibes Sophia Antipolis sa nachádza v mestečku Antibes, medzi dvomi zastávkami na Vašom zájazde, medzi Cannes a Nice.
Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli IBIS Antibes Sophia Antipolis. Nachádza sa medzi mestami Nice a Cannes s dobrou dostupnosťou ku hlavným ťahom.
Hotel IBIS Antibes Sophia Antipolis má 99 izieb, rozdelených do dvojposteľových izieb s manželskou posteľou, izieb s dvoma samostatnými lôžkami a trojlôžkových izieb s jednou manželskou posteľou a jednou oddelenou posteľou. 3 izby sú prispôsobené pre návštevníkov so zníženou mobilitou.
Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s vaňou / sprchou, WC a umývadlom. Takisto majú vlastnú TV, klimatizáciu a pripojenie na internet. Fajčenie nie je povolené v žiadnej z izieb. 
Bufetové raňajky formou All-you-can-eat kombinujú všetky formy tradičného kontinentálneho bufetu a domácich francúzskych špecialít. 
Pre vaše obchodné cesty alebo rodinné dovolenky, Hotel IBIS Antibes Sophia Antipolis Vám ponúka všetky služby, ktoré vám uľahčia pobyt: 
- 24 hodinová recepcia
- klimatizácia
- free WIFI  
- možnosť odloženia batožiny
- bazén
- fitness centrum
- parkovanie aj pre autobusy
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 9
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 25
2-lôžková s manželskou posteľou 2 45
3-lôžková 3 20
Adresa Albert Caquot 502
06560 Valbonne
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín