Hotel BestPrice Grácia

Kapacita 24 izieb
Hotel sa nachádza v mestskej časti Grácia, iba 450 metrov od stanice metra. Ponúka moderné, klimatizované izby a free Wi-Fi.

Počas Vášho zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli BestPrice Grácia. Hotel sa nachádza v dobrej dostupnosti do srdca mesta, iba 450 metrov od zastávky metra Joanic Metro Station. Hotel sa nachádza len 1 km od hlavnej pamiatky Barcelony Sagrada Familia. Hotel je skvelý pre turistov, ktorí chcú preskúmať Barcelonu, no taktiež aj pre návštevníkov ktorí si chcú oddýchnuť po jednaní, či schôdzke.
Hotel BestPrice Grácia má 24 izieb, rozdelených do dvojposteľových izieb s manželskou posteľou, izieb s dvoma samostatnými lôžkami. Izbu je možné využiť za doplatok aj samostatne. 4 izby sú prispôsobené pre návštevníkov so zníženou mobilitou.
Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s vaňou / sprchou, WC a umývadlom. Takisto majú vlastnú klimatizáciu, písací stôl a Wi-Fi pripojenie. Fajčenie nie je povolené v žiadnej z izieb. 
Bufetové raňajky formou All-you-can-eat sa podávajú každé ráno a kombinujú všetky formy tradičného kontinentálneho bufetu a domácich španielských špecialít. 
Pre vaše obchodné cesty alebo rodinné dovolenky, Hotel BestPrice Grácia Vám ponúka všetky služby, ktoré vám uľahčia pobyt: 
- 24 hodinová recepcia
- zariadenia pre hostí so zníženou mobilitou
- klimatizácia
- free WIFI  
- možnosť odloženia batožiny
- biznis kútik
- automat na nápoje a pochutiny na recepcií

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 5
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 9
2-lôžková s manželskou posteľou 2 10
3-lôžková 3 5
Adresa Carrer Martí 122
08024 Barcelona
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín