Kyriad le Bourget Centre - Parc des Expositions

Kapacita 118 izieb
Hotel Kyriad le Bourget Centre sa nachádza 7 km severovýchodne od centra Paríža v blízkosti letiska Paris le Bourget. V cene ubytovania sú raňajky a Wi-fi pripojenie na internet.

Počas zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli Kyriad le Bourget Centre - Parc des Expositions. Hotel patrí do siete hotelov Kyriad. Nachádza sa 7 km severovýchodne od centra Paríža v blízkosti letiska Paris le Bourget. Má dobrú polohu blízko diaľnice a teda dobrú dostupnosť do centra mesta autom, či autobusom, ale taktiež s dobrou dostupnosťou do centra aj mestskou dopravou.
Samozrejmosťou je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
V hoteli je 118 izieb, niektoré s manželskou posteľou, iné s oddelenými posteľami a taktiež aj izby s tromi posteľami. Všetky izby majú vlastnu kúpeľňu so sprchovacím kútom, umývadlom a WC. K dispozícii je TV s plochou obrazovkou a satelitnými kanálmi. 
V cene zájazdu sú kontinentálne raňajky. Raňajky sa podávajú 6:00 - 10:00 hod.
Pochutíte si na veľkom výbere produktov. Okrem základných potravín nechýbajú francúzske špeciality ako bagety, croissanty, pain au chocolat. Na pitie je k dispozícii pomarančový džús, káva a čaj.
Služby recepcie sú k dispozícii od 6:00 do 21:00 hod. a neskôr je dostupný nočný strážnik.

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 18
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 30
2-lôžková s manželskou posteľou 2 40
3-lôžková 3 30
Adresa 134-136 AVENUE DE LA DIVISION LECLERC
93350 Paríž
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín