Hotel Premiere Classe Nice

Kapacita 158 izieb
Hotel sa nachádza priamo v "perle Francúzskej riviéry", mesta Nice. V cene ubytovania sú raňajky a bezplatné Wi-Fi pripojenie.
Počas zájazdu budete ubytovaní v tomto hoteli Hotel Premiere Classe Nice. Hotel patrí do siete hotelov Premiere Classe.
Nachádza sa priamo v "Perle Francúskej riviéry", v meste Nice. Konkrétne priamo na svetoznámej promenáde Promenades des Anglais.
Hotel má dobrú polohu, nachádza sa v bezprostrednej blízkosti letiska a má dobrú dostupnosť do centra mesta, aj ku diaľnici.
Náš hotel v Nice má 158 reštaurovaných izieb pre jednu, dve či tri osoby. Všetky izby majú manželskú posteľ, prípadne dve oddelené lôžka a niektoré majú aj jednu prístelku navyše. Izby sú svetlé, praktické a hlavne príjemné. Na každej izbe sú uteráky a osušky.
Všetky izby majú skriňu, stolík s lampou, LCD televízor so satelitným príjmom, bezplatné Wi-Fi a kúpeľňu s toaletou, umývadlom a sprchou.
Pre návštevníkov so zníženou mobilitou máme pripravených 5 bezbariérových izieb.
Hotel Premier Classe Nice Vám ponúka energetický štart do nového dňa v podobe bufetových raňajok, ktoré sa podávajú od 6:30 do 10:00 hod. cez týždeň a v prípade víkendu či sviatku od 7:00 do 10:00 hod.
Okrem reštaurácie, kde sa podávajú aj raňajky pre hotelových hostí ponúka hotel veľkú škálu služieb, ako satelitný príjem na každej izbe, služby nočného vrátnika, platené parkovisku, či 24 hodinovú recepciu. Takisto samozrejmosťou sú uteráky na izbách, či sprchový gél v každej jednej kúpeľni.
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 10
2-lôžková s manželskou posteľou 2 68
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 50
3-lôžková 3 40
Adresa 385 Promenade des Anglais
06200 Nice
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín