Úsmevné zážitky z ciest

Anastasiia | 09.09.2025

Počas svojich cestovateľských zájazdov som zažila veľa úsmevných historiek… vyberiem aspoň tri.
Keď bola dcéra menšia, boli sme v Grécku pri mori. Jeden deň boli obrovské vlny a môj najlepší nápad bol skákať do nich. Všetko bolo super, až kým som nezistila, že mi vlny „ukradli“ vrchný diel plaviek – a nikdy som ho nenašla. Úsmevy pánov si asi viete predstaviť.
Druhá príhoda sa stala, keď sme boli na hoteli a chystali sme sa k baru len v plavkách. Keďže som bola veľmi „šikovná“ a ponáhľala som sa, zasekla som kľúč v zámku – ani dnu, ani von. Samozrejme, bosí, bez mobilu, len tak „naľahko“ sme čakali na zámočníka celé tri hodiny, kým nás prišiel „zachrániť“, pretože majiteľ odmietol zámok vyvŕtať.
A posledný úsmevný príbeh je priamo s CK DAKA. Ako každý správny Slovák, aj ja som si v autobuse vytiahla „lepeňák“ a k tomu malé cherry paradajky. No a keďže som „šikovná“, celý pohár s paradajkami sa mi vysypal po autobuse a rozkotúľal sa až úplne dozadu. Tak som po štyroch chodila a zbierala paradajky, kým sa všetci spolucestujúci chichúňali.

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín